Skip to content
Jump to main navigation and login
Nav view search
Navigation
e-mail:
[email protected]
Search
Menu
Wiadomosci
Wyniki
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
Drużyny
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
Kalendarz
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
Regulamin
Przepisy Gry
Król Strzelców
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
Najlepsi strzelcy
VIDEO Bramki
I Kolejka 12.11.2017
I Kolejka 19.11.2017
II Kolejka 26.11.2017
III Kolejka 03.12.2017
IV Kolejka 09.12.2017
V Kolejka 17.12.2017
VI Kolejka 07.01.2018
VII Kolejka 14.01.2018
VIII Kolejka 21.01.2018
Kolejka 28.01.2018
IX Kilejka 04.02.2018
X Kolejka 11.02.2018
XI Kolejka 18.02.2018
PLF 2016/17
Puchar
Strona główna
Wiadmości
Galeria
Historia
RODO
Zamówienia publiczne - KOS
Deklaracja dostępności
Honorujemy karty
Baseny Mineralne
Aktualności
Baseny Odmładzające
Cennik
Atesty
Galeria
Strefa Klienta
Parking
Regulaminy
Hala sportowa
Aktualności - hala
Hala
Siłownia
Powiatowa Liga Futsalu
Historia PLF
Rajd Samochodów Terenowych
Bieg Szlakiem Megalitów
Akademia Piłkarska KOS
Orlik 2023
Cennik hala
Kryta Pływalnia
Aktualności - basen
Basen
Cennik
Maraton Pływacki
Kazimierska Liga Pływacka
Regulamin
Nauka pływania
Akademia Pływacka KOS
Sala zabaw "KOS"
Inne
Linki
Stara Strona KOS
Informacja Turystyczna
kazimierza.travel
Tabele
Lista zawodników
vitasport.pl PLF 2018/19 II Liga
Szukaj mecze
Uczestnik
Wszystko
Ciśnieniowcy
EUFORIA Czarnocin
Gladiator
Kojot Miechów
Lewart
Naprzód Skalbmierz
NITRO MK Witowianka
PG BRUK Cieszkowy
POL-COM
Przyjaciele
Złoty Team
Wszystko
Dom
Wyjazd
Kolejka
Wszystko
I Kolejka
II KOLEJKA
III KOLEJKA
IV KOLEJKA
IX KOLEJKA
V KOLEJKA
VI KOLEJKA
VII KOLEJKA
VIII KOLEJKA
X Kolejka
XI KOLEJKA
Data
Szukaj
I Kolejka
17-11-2018
EUFORIA Czarnocin
8 - 3
Naprzód Skalbmierz
17-11-2018
PG BRUK Cieszkowy
2 - 2
Gladiator
17-11-2018
Lewart
3 - 4
Przyjaciele
17-11-2018
Shot Gun
v
Złoty Team
17-11-2018
NITRO MK Witowianka
3 - 10
Kojot Miechów
17-11-2018
POL-COM
0 - 10
Ciśnieniowcy
II KOLEJKA
24-11-2018
Ciśnieniowcy
1 - 3
Gladiator
24-11-2018
Przyjaciele
6 - 12
PG BRUK Cieszkowy
24-11-2018
Naprzód Skalbmierz
5 - 4
Lewart
24-11-2018
Złoty Team
3 - 6
EUFORIA Czarnocin
24-11-2018
Kojot Miechów
v
Shot Gun
24-11-2018
POL-COM
2 - 4
NITRO MK Witowianka
III KOLEJKA
01-12-2018
NITRO MK Witowianka
3 - 5
Ciśnieniowcy
01-12-2018
Shot Gun
v
POL-COM
01-12-2018
EUFORIA Czarnocin
8 - 9
Kojot Miechów
01-12-2018
Lewart
3 - 2
Złoty Team
01-12-2018
PG BRUK Cieszkowy
4 - 0
Naprzód Skalbmierz
01-12-2018
Gladiator
2 - 13
Przyjaciele
IV KOLEJKA
08-12-2018
Ciśnieniowcy
4 - 9
Przyjaciele
08-12-2018
Naprzód Skalbmierz
2 - 3
Gladiator
«
1
2
3
4
»
Ostatnia
5
10
20
25
50
100
Wszystko