IV Mistrzostwa Polski Geodetów w Tenisie Stołowym

 

 

STOWARZYSZENIE GEODETÓW POLSKICHZarząd Oddziału Świętokrzyskiego w Kielcach

 25 – 501 KIELCE ul. Henryka Sienkiewicza 48/50

http://www.sgp-kielce.pl/ e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres korespondencyjny: Prezes Jerzy Barański  ul. Wita Stwosza 77,  25-453 Kielce

 


Koło Terenowe SGP w Kazimierzy Wielkiej Kazimierski Ośrodek Sportowy sp. z o.o

w Kazimierzy Wielkiej

ZAPRASZAJĄ NA

CZWARTE MISTRZOSTWA POLSKI GEODETÓW
W TENISIE STOŁOWYM KAZIMIERZA WIELKA (woj. świętokrzyskie)

 22-24 wrzesień 2017 rok

Wyniki >>>>

KOMITET ORGANIZACYJNY MISTRZOSTW

  1. STEFAN MARZEC – Prezes Kazimierskiego Ośrodka Sportowego – Kierownik imprezy
  2. TADEUSZ PĘSKI – Prezes Oddziału SGP w Kazimierzy Wielkiej – z-ca Kierownika imprezy
  3. JERZY BARAŃSKI – Prezes Świętokrzyskiego Oddziału SGP
  4. KRZYSZTOF TOMASIK – Vice Prezes Świętokrzyskiego Oddziału SGP
  5. DANUTA BIL – Vice Prezes Świętokrzyskiego Oddziału SGP

Cel imprezy: Popularyzacja Tenisa Stołowego w środowisku geodetów z terenu województwa                 i całego kraju, integracja środowiska geodezyjnego z całego kraju, promocja województwa świętokrzyskiego.

Uczestnicy: Geodeci z całego kraju legitymujący się dyplomem ukończenia szkoły geodezyjnej

Zgłoszenia: Wypełnioną kartę zgłoszeniową zawodnika wraz z potwierdzeniem dokonania opłaty wpisowego w wysokości 50 zł,  należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 września 2017 roku do godziny 21:00 na adresy e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wpłaty należy dokonać na niżej podane konto:

Kazimierski Ośrodek Sportowy sp. z o.o, 28-500 Kazimierza Wielka, ul. Kościuszki 13,  Bank Spółdzielczy w Kielcach, O/Kazimierza Wielka nr konta: 94 8493 0004 0180 0130 3737 0003

Zakwaterowanie i wyżywienie we własnym zakresie

PROGRAM

Czwartych Mistrzostw Polski Geodetów w Tenisie Stołowym
KAZIMIERZA WIELKA 2017

Piątek (22.09.2017 r.)
21:00 – odprawa techniczna, losowanie: ul. Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka;                           

Sobota (23.09.2017 r.)
09:00 – 12:30 gry turniejowe
12:30 – 13:00 uroczyste otwarcie
13:00 – 15:00 przerwa obiadowa
15.00 – 18:00 gry turniejowe
18:30 – kolacja – grillowanie;

Niedziela (24.09.2017 r.)

09:00 – 11:30 gry turniejowe /pojedynki finałowe/
12:00 – 12:30 uroczyste zakończenie (wręczenie pucharów, nagród i dyplomów;
ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ W NASTĘPUJĄCYCH KATEGORIACH WIEKOWYCH:

A - Kobiety – kat. open – bez względu na wiek
B – Mężczyźni:
1/ kat. open - bez względu na wiek
2/ kat. I - do 40 lat ;
3/ kat. II - 41 do 60 lat ;
4/ kat. III - powyżej 60 lat;
C  - Gry deblowe pań– kat. open;
D  - Gry deblowe panów – kat. open;
E  - Gry mieszane / miksty/ – kat. open;

Dana kategoria będzie rozgrywana przy udziale minimum 4 zawodników.

Sprzęt sportowy: - zawody zostaną rozegrane na 16 stołach firmy TIBHAR oraz piłeczkami TIBHAR***, - obowiązuje obuwie sportowe na jasnych podeszwach.

 

Uwaga:

  1. Odprawa techniczna uczestników zawodów, losowania, rozgrywki turniejowe oraz
    rozdanie nagród Kazimierski Ośrodek Sportowy sp. z o.o, Kazimierza Wielka, ul. Kościuszki 13;
  1. Kazimierski Ośrodek Sportowy zapewnia zaproszonym gościom i uczestnikom
    bezpłatne korzystanie z basenu, sauny i solarium.
  1. Zakwaterowanie i wyżywienie we własnych zakresie. Podajemy przykładowe
    adresy miejsc w których można zarezerwować noclegi:

Dworek Niedzieli, 28-500 Kazimierza Wielka, 1 Maja 13, tel. 888-449-305, 41 352 40 48
Zajazd Słoneczny, 28-500 Kazimierza Wielka, Donosy 133, tel. 41 3524 391
Pałac Lacon, 28-500 Kazimierza Wielka ul. 1 Maja 16, tel. 510-189-502, 508-072-579

 

Powiatowa Liga w Tenisie Stołowym 16/17

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym
2017
 
Wyniki:
Szkoły Średnie:
Dziewczęta:
Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła
Mistrz
STĘPIEŃ MARZENA
ZSZ ODONÓW
I v-ce Mistrz
GRZYBEK WIKTORIA
LO KAZIMIERZA WIELKA
II v- ce Mistrz
GZYL WIKTORIA
ZSZ ODONÓW
IV Miejsce
PIETRAS AGNIESZKA
ZSZ ODONÓW
V-VIII Miejsce
JEDYNAK WIKTORIA
LO KAZIMIERZA WIELKA
V-VIII Miejsce
ADAMCZYK KLAUDIA
LO KAZIMIERZA WIELKA
V-VIII Miejsce
MAJ NATALIA
LO KAZIMIERZA WIELKA
V-VIII Miejsce
BIEL ANGELIKA
ZSR CUDZYNOWICE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Chłopcy:
Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła
Mistrz
SOJA DANIEL
ZSZ ODONÓW
I v-ce Mistrz
ŁAKOTA MARCIN
ZSZ ODONÓW
II v- ce Mistrz
SOWA KRZYSZTOF
ZSZ ODONÓW
IV Miejsce
BANACH RADOSŁAW
ZDZ KAZIMIERZA WIELKA
V-VIII Miejsce
SKOTARCZYK MICHAŁ
ZSZ ODONÓW
V-VIII Miejsce
KOWALSKI KRYSTIAN
ZSR CUDZYNOWICE
V-VIII Miejsce
MROZOWSKI MICHAŁ
ZDZ KAZIMIERZA WIELKA
V-VIII Miejsce
KOZIOŁ MICHAŁ
ZDZ KAZIMIERZA WIELKA
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szkoły Podstawowe:
Dziewczęta Młodsze:
Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła
Mistrz
KLIMEK DARIA SP DOBIESŁAWICE
I v-ce Mistrz
MUSIAŁ WIKTORIA SZK. TW. CUDZYNOWICE
II v- ce Mistrz
KAROLINA CICHY SZK. TW. CUDZYNOWICE
IV Miejsce
ALEKSANDRA KOT SP KAMIEŃCZYCE
V-VIII Miejsce
GAIK OLIWIA SP3 KW
V-VIII Miejsce
KOWALSKA WIKTORIA SP3 KW
V-VIII Miejsce
WRÓBEL ILONA SP DOBIESŁAWICE
V-VIII Miejsce
KARBOWNICZEK ALEKSANDRA SP3 KW
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dziewczęta Starsze:
Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła
Mistrz
WIEJACHA WIKTORIA SZK. TW. CUDZYNOWICE
I v-ce Mistrz
KWIECIEŃ ALEKSANDRA SZK. TW. CUDZYNOWICE
II v- ce Mistrz
BAŁAGA AMELIA SP DOBIESŁAWICE
IV Miejsce
ŁACH OLIWIA SZK. TW. CUDZYNOWICE
V-VIII Miejsce
PARYS GABRIELA SZK. TW. CUDZYNOWICE
V-VIII Miejsce
KOZIK ROKSANA SP3 KW
V-VIII Miejsce
ŻWIREK JULIA SP3 KW
V-VIII Miejsce
TWARDOWSKA NATALIA SZK. TW. CUDZYNOWICE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Chłopcy Młodsi:
Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła
Mistrz
CHUMIKOWSKI OSKAR SZK. TW. CUDZYNOWICE
I v-ce Mistrz
WIECZOREK OLIWIER SZK. TW. CUDZYNOWICE
II v- ce Mistrz
BĄK KACPER SP DOBIESŁAWICE
IV Miejsce
SOBCZYK SZYMON SZK. TW. CUDZYNOWICE
V-VIII Miejsce
DUSZA JAKUB SZK. TW. CUDZYNOWICE
V-VIII Miejsce
NURKOWSKI DANIEL SZK. TW. CUDZYNOWICE
V-VIII Miejsce
OBARZANEK OLIWIER SZK. TW. CUDZYNOWICE
V-VIII Miejsce
PODSADA DAWID SP DOBIESŁAWICE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Chłopcy Starsi:
Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła
Mistrz
MUCHA WIKTOR SZK. TW. CUDZYNOWICE
I v-ce Mistrz
JUSZCZYK FILIP SZK. TW. CUDZYNOWICE
II v- ce Mistrz
MOTYKA JAKUB SZK. TW. CUDZYNOWICE
IV Miejsce
OBARZANEK FILIP SZK. TW. CUDZYNOWICE
V-VIII Miejsce
NIEDBAŁA MICHAŁ SZK. TW. CUDZYNOWICE
V-VIII Miejsce
KOZIARA BARTOSZ SZK. TW. CUDZYNOWICE
V-VIII Miejsce
PIETRAS KACPER SP DOBIESŁAWICE
V-VIII Miejsce
SENDER MATEUSZ SP3 KW
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gimnazjum:
Dziewczęta:
Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła
Mistrz
PIETRZYK GABRIELA CZYŻOWICE
I v-ce Mistrz
KOWALCZYK KATARZYNA OPATOWIEC
II v- ce Mistrz
RAJSKA KATARZYNA WIELGUS
IV Miejsce
WOŹNIAK EMILIA OPATOWIEC
V-VIII Miejsce
RUMAS KATARZYNA OPATOWIEC
V-VIII Miejsce
WITEK KAMILA WIELGUS
V-VIII Miejsce
JESIONKA KLAUDIA CZYŻOWICE
V-VIII Miejsce
LISIKIEWICZ WIKTORIA OPATOWIEC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Chłopcy:
Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła
Mistrz
KUC HUBERT KAZIMIERZA W
I v-ce Mistrz
SKOWRON BARTOSZ CZYŻOWICE
II v- ce Mistrz
PUDEŁKO ERYK CZYŻOWICE
IV Miejsce
DYMEK JAKUB KAZIMIERZA W
V-VIII Miejsce
CHUMIKOWSKI KACPER KAZIMIERZA W
V-VIII Miejsce
JANIEC HUBERT OPATOWIEC
V-VIII Miejsce
PLACEK SYLWESTER SKALBMIERZ
V-VIII Miejsce
BIEŃKUŃSKI ROBERT WIELGUS
 
 
Powiatowa Liga w Tenisie Stołowym
sezon 2016/2017
Szkoły Podstawowe
Szkoły Podstawowe- Dziewczęta Młodsze
L.p
Nazwisko i Imię
Nazwa Szkoły
I runda 
  II Runda
 
III RUNDA
Miejsce po III Rundzie
 
punkty
Punkty
Suma Punktów
Punkty
Suma Punktów
 
 
1
KLIMEK DARIA
DOBIESŁAWICE
20
20
40
20
60
1
 
2
CICHY KAROLINA
SZK. TW. CUDZYNOWICE 
15
17
32
17
49
2
 
3
WARSZAWA MAGDALENA
KRZCZONÓW
17
15
32
13
45
3
 
4
KOT ALEKSANDRA
KAMIEŃCZYCE
10
12
22
12
34
4
 
5
ZBOJAK PAULA
CZARNOCIN
12
11
23
11
34
5
 
6
MOLO JULIA
CZARNOCIN
9
10
19
9
28
6
 
7
WRÓBEL ILONA
DOBIESŁAWICE
11
0
11
15
26
7
 
8
MUSIAŁ WIKTORIA
SZK. TW. CUDZYNOWICE 
13
13
26
0
26
8
 
9
CZECHOWSKA WIOLETTA
SP 3 KW
5
5
10
10
20
9
 
10
KOWALSKA WIKTORIA
SP 3 KW
5
5
10
5
15
10
 
11
GÓRNIAK KAMILA
CZARNOCIN
0
9
9
5
14
11
 
12
KARBOWNICZEK OLA
SP 3 KW
5
0
5
5
10
12-13
 
13
GAIK OLIWIA
SP 3 KW
0
5
5
5
10
12-13
 
14
PARADA NIKOLA
KRZCZONÓW
5
0
5
0
5
14
 
15
SZLĘK WIKTORIA
CZARNOCIN
0
0
0
3
3
15
 
Szkoły Podstawowe- Dziewczęta Starsze
L.p
Nazwisko i Imię
Nazwa Szkoły
I runda 
II Runda
 
III RUNDA
Miejsce po III Rundzie
 
punkty
Punkty
Suma Punktów
Punkty
Suma Punktów
 
 
1
WIEJACHA WIKTORIA
SZ. TW. CUDZYNOWICE
20
17
37
20
57
1
 
2
KWIECIEŃ ALEKSANDRA
SZ. TW. CUDZYNOWICE
17
20
37
17
54
2
 
3
BAŁAGA AMELIA
DOBIESŁAWICE
12
15
27
15
42
3
 
4
ŁACH OLIWIA
SZ. TW. CUDZYNOWICE
13
13
26
13
39
4
 
5
PALUCH JULIA
KRZCZONÓW
15
9
24
11
35
5
 
6
ŻWIREK JULIA
SP3 KW
0
12
12
12
24
6
 
7
KOZIK ROKSANA
SP 3 KW
0
11
11
10
21
7
 
8
PARADA SANDRA
KRZCZONÓW
5
10
15
5
20
8
 
9
TWARDOWSKA NATALIA
SZ. TW. CUDZYNOWICE
11
3
14
5
19
9-10
 
10
KUKULSKA NIKOLA
KRZCZONÓW
9
5
14
5
19
9-10
 
11
PARYS GABRIELA
SZ. TW. CUDZYNOWICE
10
3
13
3
16
11
 
12
GUDOWSKA MAGDALENA
KAMIEŃCZYCE
0
5
5
9
14
12
 
13
KOWALSKA MAJA
KRZCZONÓW
5
5
10
0
10
13
 
14
CZARNOTA WIKTORIA
WIELGUS
3
0
3
5
8
14
 
15
KRAWCZUK FAUSTYNA
SP3 KW
0
5
5
3
8
15
 
16
SAMBUR JULIA
CZARNOCIN
5
0
5
3
8
16
 
17
WOŹNIAK MAŁGORZATA
SP3 KW
0
3
3
3
6
17
 
18
CZYŻEWSKA NIKOLA
DOBIESŁAWICE
5
0
5
0
5
18
 
19
MOŻDŻEŃ JOANNA
SP 3 KW
0
3
3
0
3
19
 
20
ŁUDZIK PATRYCJA
KRZCZONÓW
3
0
3
0
3
20-22
 
21
RAJCZAK SYLWIA
KRZCZONÓW
3
0
3
0
3
20-22
 
22
IDZIAK JULIA
DOBIESŁAWICE
3
0
3
0
3
20-22
 
Szkoły Podstawowe – Chłopcy Młodsi
L.p
Nazwisko i Imię
Nazwa Szkoły
I runda 
II Runda
III Runda
Miejsce po III Rundzie
 
punkty
Punkty
Suma Punktów
Punkty
Suma Punktów
 
 
1
CHUMIKOWSKI OSKAR
SZ. TW. CUDZYNOWICE
20
20
40
20
60
1
 
2
PODSADA DAWID
DOBIESŁAWICE
15
17
32
17
49
2
 
3
BĄK KACPER
DOBIESŁAWICE
17
13
30
15
45
3
 
4
SOBCZYK SZYMON
SZ. TW. CUDZYNOWICE
10
15
25
13
38
4
 
5
OBARZANEK OLIWIER
SZ. TW. CUDZYNOWICE
11
11
22
12
34
5
 
6
LATOS JAKUB
SZ. TW. CUDZYNOWICE
5
10
15
9
24
6
 
7
NURKOWSKI DANIEL
SZ. TW. CUDZYNOWICE
13
0
13
10
23
7
 
8
WIECZOREK OLIWIER
SZ. TW. CUDZYNOWICE
9
12
21
0
21
8
 
9
KASPEREK PATRYK
DOBIESŁAWICE
12
5
17
3
20
9
 
10
BŁASKOWICZ PIOTR
DOBIESŁAWICE
5
9
14
0
14
10
 
11
DUSZA JAKUB
SZ. TW. CUDZYNOWIOCE
0
0
0
11
11
11
 
12
ZIOŁO KAMIL
SP 3 KW
3
5
8
3
11
12
 
13
HOŁDA MIKOŁAJ
SP 3 KW
0
5
8
5
10
13-14
 
14
COULIBALY DAVID
SP 3 KW
0
5
5
5
10
13-14
 
15
KAŁUŻA KRYSTIAN
SP 3 KW
0
3
3
5
8
15
 
16
BARTOSIK JAKUB
SZ. TW. CUDZYNOWICE
5
0
5
3
8
16
 
17
NOWAK SZYMON
SP 3 KW
0
0
0
5
5
17
 
18
KARBOWNICZEK IGOR
KAMIEŃCZYCE
5
0
5
0
5
18
 
19
BELICA MIKOŁAJ
KAMIEŃCZYCE
0
0
0
3
3
19
 
20
GRUSZKA KAROL
CZARNOCIN
0
3
3
0
3
20-22
 
21
KARBOWNICZEK KAROL
KAMIEŃCZYCE
0
3
3
0
3
20-22
 
22
BARAN KRYSTIAN
WIELGUS
0
3
3
0
3
20-22
 
23
CIEŚLA JAKUB
SP 1 KW
3
0
3
0
3
23-27
 
24
KWAŚNY PAWEŁ
SZ. TW. CUDZYNOWICE
3
0
3
0
3
23-27
 
25
SZUBA ANTONI
SP 1 KW
3
0
3
0
3
23-27
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szkoły Podstawowe – Chłopcy Starsi
L.p
Nazwisko i Imię
Nazwa Szkoły
I runda 
           II Runda
III RUNDA
Miejsce po III Rundzie
 
punkty
Punkty
Suma Punktów
Punkty
Suma Punktów
 
 
1
MUCHA WIKTOR
SZ.TW. CUDZYNOWICE
15
20
35
20
55
1
 
2
JUSZCZYK FILIP
SZ.TW. CUDZYNOWICE
20
17
37
17
54
2
 
3
MOTYKA JAKUB
SZ.TW. CUDZYNOWICE
17
13
30
15
45
3
 
4
PIETRAS KACPER
DOBIESŁAWICE
12
12
24
12
36
4
 
5
OBARZANEK FILIP
SZ.TW. CUDZYNOWICE
11
10
21
11
32
5
 
6
KOZIARA BARTOSZ
SZ.TW. CUDZYNOWICE
3
15
18
13
31
6
 
7
ROGALA GRZEGORZ
DOBIESŁAWICE
3
11
14
10
24
7
 
8
MADERAK KRYSTIAN
WIELGUS
9
9
18
5
23
8
 
9
NIEDBAŁA MICHAŁ
SZ.TW. CUDZYNOWICE
13
5
18
0
18
9
 
10
SENDER MATEUSZ 
SP 3 KW
5
5
10
5
15
10
 
11
JAWORSKI WOJCIECH
SP 3 KW
0
3
3
9
12
11
 
12
PALUCH FILIP
KRZCZONÓW
5
5
10
0
10
12-13
 
13
KABAT MARCIN
SP 3 KW
5
5
10
0
10
12-13
 
14
ADAMCZYK ALBERT
SP 1 KW
10
0
10
0
10
14
 
15
DUŚ KAROL
DOBIESŁAWICE
3
0
3
3
6
15
 
16
CZARNOTA SEBASTIAN
WIELGUS
0
0
0
5
5
16-17
 
17
KUROWSKI BARTOSZ
WIELGUS
0
0
0
5
5
16-17
 
18
SZCZYPIÓR PATRYK
SP 1 KW
5
0
5
0
5
18
 
19
SIUDAK KACPER
SP 3 KW
0
0
0
3
3
19-21
 
20
JESIONKA BOGDAN
DOBIESŁAWICE
0
0
0
3
3
19-21
 
21
CHABER KACPER
SP 3 KW
0
0
0
3
3
19-21
 
22
MARZEC PIOTR
DOBIESŁAWICE
0
3
3
0
3
22-24
 
23
LEŚNIAK SEBASTIAN
KRZCZONÓW
0
3
3
0
3
22-24
 
24
WÓJCIK SZYMON
DOBIESŁAWICE
0
3
3
0
3
22-24
 
25
PODZIOMSKI MACIEJ
KAMIENCZYCE
3
0
3
0
3
25
 
Gimnazjum:
Dziewczęta:
L.p
Nazwisko i Imię
Nazwa Szkoły
I runda 
           II Runda
III RUNDA
Miejsce po III Rundzie
 
punkty
Punkty
Suma Punktów
Punkty
Suma Punktów
 
 
1
KUREK MAŁGORZATA
CZYZOWICE
20
20
40
15
55
1
 
2
PIETRZYK GABRIELA
CZYZOWICE
11
17
28
20
48
2
 
3
JESIONKA KLAUDIA
CZYZOWICE
13
15
28
17
45
3
 
4
RAJSKA KATARZYNA
WIELGUS
17
13
30
13
43
4
 
5
TAŃCULSKA SYLWIA
CZYZOWICE
12
12
24
11
35
5
 
6
WITEK KAMILA
WIELGUS
9
10
19
12
31
6
 
7
CICHA DOMINIKA
WIELGUS
15
5
20
5
25
7
 
8
MAZUREK AGATA
CZYZOWICE
10
11
21
3
24
8
 
9
BORZĘCKA WIKTORIA
CZYZOWICE
5
5
10
3
13
9
 
10
CZAPLA ALEKSANDRA
SKALBMIERZ
5
3
8
3
11
10
 
11
KUC ALEKSANDRA
KW
0
0
0
10
10
11
 
12
WIDAK JUSTYNA
KW
0
0
0
9
9
12
 
13
TETELA KATARZYNA
WIELGUS
0
9
9
0
9
13
 
14
MAGIERA JUSTYNA
WIELGUS
3
0
3
5
8
14
 
15
BIAŁCZYK WERONIKA
SKALBMIERZ
5
3
8
0
8
15
 
16
CICHA WERONIKA
WIELGUS
3
0
3
3
6
16
 
17
PIETRAS NIKOLA
KW
0
0
0
5
5
17-18
 
18
BURAS KLAUDIA
SKALBMIERZ
0
0
0
5
5
17-18
 
19
SZWAJCA DOMINIKA
KAZIMIERZA W
0
5
5
0
5
19-20
 
20
SIKORA ALEKSANDRA
SKALBMIERZ
0
5
5
0
5
19-20
 
21
GRZYBEK MARITA
CZYZOWICE
5
0
5
0
5
21
 
22
STYCZEŃ JUSTYNA
WIELGUS
0
3
3
0
3
22-23
 
23
FRYT ROKSANA
WIELGUS
0
3
3
0
3
22-23
 
24
ŻABICKA SYLWIA
SKALBMIERZ
3
0
3
0
3
24-25
 
25
PODSIADŁO NATALIA
WIELGUS
3
0
3
0
3
24-25
 
Chłopcy :
L.p
Nazwisko i Imię
Nazwa Szkoły
I runda 
   II Runda
 
III RUNDA
Miejsce po III Rundzie
 
punkty
Punkty
Suma Punktów
Punkty
Suma Punktów
 
 
1
CHUMIKOWSKI KACPER
KW
20
17
37
12
49
1
 
2
KUC HUBERT
KW
17
20
37
11
48
2
 
3
PUDEŁO ERYK
CZYZOWICE
15
13
28
17
45
3
 
4
MARZEC DAMIAN
CZYZOWICE
10
11
21
20
41
4
 
5
SKOWRON BARTOSZ
CZYZOWICE
12
15
27
5
32
5
 
6
PLACEK SYLWESTER
SKALBMIERZ
13
0
13
13
26
6
 
7
BIEŃKUNSKI ROBERT
WIELGUS
5
10
15
5
20
7
 
8
FUTRZYŃSKI HUBERT
SKALBMIERZ
11
3
14
3
17
8
 
9
DYMEK JAKUB
KW
0
0
0
15
15
9
 
10
KOCHAŃCZYK KAMIL
CZYZOWICE
5
0
5
10
15
10
 
11
PYCIAK FILIP
WIELGUS
0
5
5
9
14
11
 
12
KOCERBA JAKUB
SKALBMIERZ
0
12
12
0
12
12
 
13
PRZYBYCIEŃ KAMIL
SKALBMIERZ
9
0
9
3
12
13
 
14
KAPUSTA MATEUSZ
WIELGUS
3
5
8
3
11
14
 
15
LUTY MARCEL
SKALBMIERZ
5
5
10
0
10
15
 
16
OLECH RAFAŁ
WIELGUS
0
9
9
0
9
16
 
17
RAK KAMIL
TOPOLA
3
5
8
0
8
17
 
18
BRZESZCZ BARTOSZ
CZYZOWICE
3
3
6
0
6
18
 
19
IWAN MACIEJ
SKALBMIERZ
0
0
0
5
5
19-20
 
20
GŁOWACZ SEBASTIAN
CZYŻOWICE
0
0
0
5
5
19-20
 
21
KULESZA KAMIL
WIELGUS
5
0
5
0
5
21
 
22
JAGIELNIK KONRAD
WIELGUS
0
0
0
3
3
22
 
23
KOWALSKI WOJCIECH
TOPOLA
0
3
3
0
3
23-24
 
24
BARAN GABRIEL
CZYZOWICE
0
3
3
0
3
23-24
 
25
NIEDŹWIEDŹ TOMASZ
CZYZOWICE
3
0
3
0
3
25
 
Szkoły Średnie
Dziewczęta:
L.p
Nazwisko i Imię
Nazwa Szkoły
I runda 
           II Runda
III RUNDA
Miejsce po III Rundzie
punkty
Punkty
Suma Punktów
Punkty
Suma Punktów
1
GZYL WIKTORIA
ZSZ ODONÓW
17
20
37
11
48
1
2
MAJ NATALIA
LO KW
20
12
32
13
45
2
3
STĘPIEŃ MARZENA
ZSZ ODONÓW
0
17
17
20
37
3
4
PUDEŁKO KAMILA
ZSZ ODONÓW
0
15
15
17
32
4
5
SZLUCHCIK EWELINA
ZSZ ODONÓW
10
10
20
12
32
5
6
GRZYBEK WIKTORIA
LO KW
5
11
16
15
31
6
7
BIEL ANGELIKA
ZSR CUDZYNOWICE
12
13
25
5
30
7
8
PIETRAS AGNIESZKA
ZSZ ODONÓW
15
9
24
5
29
8
9
GOŁEBIOWSKA ANETA
ZSR CUDZYNOWICE
13
0
13
3
16
9
10
GOCYK EWELINA
ZSR CUDZYNOWICE
0
5
5
10
15
10
11
LEŚNIAK GABRIELA
LO KW
9
3
12
3
15
11
12
ADAMCZYK KLAUDIA
LO KW
0
5
5
9
14
12
13
JUSZCZYK MILENA
ZSZ ODONÓW
11
0
11
3
14
13
14
KSIĄŻEK ANNA
LO KW
5
5
10
3
13
14
15
JEDYNAK WIKTORIA
LO KW
3
3
6
5
11
15
16
KIELIAN MAGDALENA
ZSZ ODONÓW
5
5
10
0
10
16
17
GOCYK KINGA
ZSR CUDZYNOWICE
0
3
3
5
8
17
18
MUSIAŁ KASANDRA
ZDZ KW
5
0
5
0
5
18
19
BARAN MARLENA
LO KW
0
3
3
0
3
19
20
KOBUS NATALIA
ZDZ KW
3
0
3
0
3
20
Chłopcy :
L.p
Nazwisko i Imię
Nazwa Szkoły
I runda 
II Runda
 
III RUNDA
Miejsce po III Rundzie
punkty
Punkty
Suma Punktów
Punkty
Suma Punktów
1
SOJA DANIEL
ZSR CUDZYNOWICE
20
20
40
12
52
1
2
ŁAKOTA MARCIN
ZSZ ODONÓW
13
12
25
17
42
2
3
BANACH RADOSŁAW
ZDZ KW
12
13
25
13
38
3
4
SOWA KRZYSZTOF
ZSZ ODONÓW
17
0
17
20
37
4
5
SKOTARCZYK MICHAŁ
ZSZ ODONÓW
15
10
25
9
34
5
6
WILK KRYSTIAN
ZDZ KW
10
11
21
11
32
6
7
ADAMCZYK WOJCIECH
ZSR CUDZYNOWICE
9
17
26
5
31
7
8
KOWALSKI KRYSTIAN
ZSR CUDZYNOWICE
5
9
14
15
29
8
9
MROZOWSKI MICHAŁ
ZDZ KW
0
15
15
5
20
9
10
STOKŁOSA JAKUB
ZSZ ODONÓW
11
5
16
0
16
10
11
PIORUNOWICZ PAWEŁ
ZDZ KW
5
0
5
10
15
11
12
ZIENTARA KONRAD
LO KW
3
5
8
5
13
12-13
13
KOZIOŁ MICHAŁ
ZDZ KW
3
5
8
5
13
12-13
14
WOJAS ADRIAN
ZDZ KW
0
3
3
3
6
14-16
15
CHMIELEWSKI MICHAŁ
LO KW
0
3
3
3
6
14-16
16
SZYMAŃSKI DOMINIK
ZSZ ODONÓW
0
3
3
3
6
14-16
17
GRUDZIEŃ DAMIAN
ZDZ KW
0
5
5
0
5
17
18
NOWAK MARCIN
ZDZ KW
5
0
5
0
5
18-19
19
MAZURKIEWICZ PAWEŁ
ZSR CUDZYNOWICE
5
0
5
0
5
18-19
20
STEFAŃCZYK MARCIN
LO KW
0
0
0
3
3
20
21
MAĆKOWSKI PIOTR
CEU SKALBMIERZ
0
3
3
0
3
21
22
ROGALA DOMINIK
ZDZ KW
3
0
3
0
3
22-23
23
ADAMCZYK KAMIL
LO KW
3
0
3
0
3
22-23
Klasyfikacja Szkół
Szkoły Podstawowe
L.p
SZKOŁA
  I Runda
SUMA PKT
  II Runda
SUMA PKT 
SUMA PO II RUNDACH
 III Runda
SUMA PKT 
MIEJSCE PO III RUNDZIE
DZ.
CHŁ
CHŁ
DZ.
CHŁ
DZ.
1
SZ. TW. CUDZYNOWICE
78
96
174
99
80
179
353
97
67
517
1
2
DOBIESŁAWICE
51
62
113
65
35
100
213
60
50
323
2
3
SP 3 KW
15
13
28
28
43
71
99
32
45
176
3
4
KRZCZONÓW
51
5
56
8
39
47
103
0
34
137
4
5
CZARNOCIN
26
0
26
3
30
33
59
0
28
87
5
6
KAMIEŃCZYCE
10
8
18
3
17
20
38
3
21
62
6
7
WIELGUS
3
9
12
12
0
12
24
15
5
44
7
8
SP 1 KW
0
21
21
0
0
0
21
0
0
21
8
Gimnazjum:
L.p
SZKOŁA
  I Runda
SUMA PKT 
  II Runda
SUMA PKT 
SUMA  PO II RUND.
    III Runda
SUMA PKT 
SUMA PKT. PO
III R.
MIEJSCE PO III RUND.
CHŁ
DZ.
CHŁ
DZ.
CHŁ
DZ.
1
CZYŻOWICE
37
45
82
39
52
91
173
47
52
99
274
1
2
WIELGUS
13
41
54
24
32
56
110
17
30
47
157
2
3
KAZIMIERZA WIELKA
37
0
37
37
5
42
79
38
24
62
141
3
4
SKALBMIERZ
33
13
46
20
11
31
77
21
8
29
106
4
5
TOPOLA
3
0
3
8
0
8
11
0
0
0
11
5
Szkoły Średnie
L.p SZKOŁA   I Runda SUMA PKT     II Runda SUMA PKT   SUMA PO II RUND.      III Runda SUMA PKT  SUMA PKT PO III R.  MIEJSCE PO III RUND.
CHŁ DZ. CHŁ DZ. CHŁ DZ.
1 ZSZ ODONÓW 52 43 95 42 52 94 189 49 49 98 287 1
2 ZSR CUDZYNOWICE 19 25 44 26 21 47 91 20 20 40 131 2
3 KO KA 6 34 40 8 28 36 76 11 37 48 124 3
4 ZDZ KW 27 8 35 39 0 39 74 34 0 34 108 4
5 CEU SKALBMIERZ 0 0 0 3 0 3 3 0 0 0 3 5

 

III Mistrzostwa Polski Geodetów w Tenisa Stołowego

 

STOWARZYSZENIE GEODETÓW POLSKICH
Zarząd Oddziału Świętokrzyskiego w Kielcach
 25 – 501 KIELCE ul. Henryka Sienkiewicza 48/50
http://www.sgp-kielce.pl/e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres korespondencyjny: Prezes Jerzy Barański  ul. Wita Stwosza 77
 25-453 Kielce
 
Koło Terenowe SGP w Kazimierzy Wielkiej
Kazimierski Ośrodek Sportowy sp. z o.o
w Kazimierzy Wielkiej
 ZAPRASZAJĄ NA
 
TRZECIE MISTRZOSTWA POLSKI GEODETÓW
W TENISIE STOŁOWYM
KAZIMIERZA WIELKA (woj. świętokrzyskie)
TERMIN  24-25 wrzesień 2016 rok
 
 
 
 
 
 
Wyniki :
Kategoria: Open Kobiety
L.p. Nazwisko i Imię Miejsce
1 Wróbel Karolina / Warszawa / I
2 Kawałek Katarzyna / Starachowice/ II
3 Szczepaniak Anna / Warszawa / III
4 Kałmuk Monika / Truskolasy / IV
5 Podgórna - Ćwik Dorota / Gołdap / V
6 Łukasikk Małgorzata / Rzeszów / VI
7 Nowakowska Katarzyna /Truskolasy / VII
8 Górecka-Drabik Anna / Donosy - Kazimierza W./ VIII
9 Golowska Agnieszka / Kazimierza Wielka / IX
10 Skalska Agnieszka / Wojesławice / X
11 Pęska-Siwik Agnieszka / Donosy - Kazimierza Wielka / XI
Kategoria: Mężczyźni do 40 lat
L.p. Nazwisko i Imię Miejsce
1 Zając Paweł / Warzyce - Jasło / / I
2 Ostrowski Adam / Kielce / II
3 Kowalczyk Kamil / Kielce / III
4 Oraniec Damian /Ostrowiec / IV
5 Starzomski Adrian / Ostrowiec / V
6 Kasperczyk Kamil / Mietel - Busko Zdrój / VI
7 Piórkowski Marcin / Ełk / VII
8 Średnicki Lucjan / Kielce / VIII
Kategoria: Mężczyźni 41 - 59 lat
L.p. Nazwisko i Imię Miejsce
1 Brylowski Dariusz / Ełk / I
2 Zaborowski Ropbert / Morąg / II
3 Pilip Zbigniew / Zamość / III
4 Wiśniewski Stanisław / Brodnica / IV
5 Fościak Wiesław / Nysa / V
6 Hap Jacek / Jasło / VI
7 Słupski Jan / Jasło / VII
8 Strączek Krzysztof / Niemodlin / VIII
9 Barański Jerzy / Kielce / IX
10 Klimczyk Wiesław / Kazimierza Wielka / X
11 Tomasik Krzysztof / Kielce / XI
12 Ślawski Krzysztof / Jasło/ XII
Kategoria: Mężczyźni powyżej 60 lat
L.p. Nazwisko i Imię Miejsce
1 Wolny Michał / Ruda Śląska / I
2 Wójcik Wiesław / Lublin / II
3 Cieszko Tadeusz / Lublin / III
4 Marzec Stefan / Wojciechów - Kazimierza W./ IV
5 Koniuch Jan / Rzeszów / V
6 Worek Jan / Rzeszów / VI
7 Polakowski Józef / Olecko / VII
8 Morawski Andrzej / Olecko / VIII
9 Kwasiborski Stanisław / Ostrowiec / IX
10 Kużmicz Dariusz / Warszawa / X
11 Pokrzywa Andrzej / Kańczuga / XI
Kategoria: Debel Kobiet
L.p. Nazwisko i Imię Miejsce
1 Wróbel Karolina - Szczepaniak Anna I
2 Kawałek Katarzyna - Kałmuk Monika II
3 Nowakowska Katarzyna - Łukasik Małgorzata III
Kategoria: Debel Mężczyzn
L.p. Nazwisko i Imię Miejsce
1 Pilip Zbigniew - Ostrowski Adam I
2 Wolny Michał - Koniuch Jan II
3 Wiśniewski Stanisław - Zaborowski Robert III
4 Cieszko Tadeusz - Wójcik Wiesław IV
5 Zając Paweł - Słupski Jan V
6 Brylowski Dariusz - Piórkowski Marcin VI
7 Strączek Krzysztof - Fośniak Wiesław VII
8 Tomasik Krzysztof - Kowalczyk Kamil VIII
Kategoria: Open Mężczyzn
L.p. Nazwisko i Imię Miejsce
1 Wolny Michał I
2 Zając Paweł II
3 Zaborowski Robert III
4 Brylowski Dariusz IV
5 Pilip Zbigniew V
6 Kowalczyk Kamil VI
7 Cieszko Tadeusz VII
8 Morawski Andrzej VIII
Kategoria: Mikst
L.p. Nazwisko i Imię Miejsce
1 Wolny Michał - Nowakowska Katarzyna I
2 Pilip Zbigniew - Szczepaniak Anna II
3 Brylowski Dariusz - Wróbel Karolina III
4 Marzec Stefan - Kawałek Katarzyna IV
5 Polakowski Józef - Podgórna Ćwik Dorota V
6 Koniuch Jan - Łukasik Małgorzata VI
7 Tomasik Krzysztof - Kałmuk Monika VII
Najlepsi zawodnicy Turnieju:
L.p. Nazwisko i Imię Punkty Miejsce
1 Wolny Michał 29 I
2 Brylowski Dariusz 20 II
3 Pilip Zbigniew 19 III
Klasyfikacja Kół SGP :
L.p. Nazwisko i Imię Punkty Miejsce
1 Kielce 25 I
2 Ełk 24 II
3 Ostrowiec 23,5 III
Klasyfikacja Oddziałów SGP:
L.p. Nazwisko i Imię Punkty Miejsce
1 Kielce 60 I
2 Suwałki 36 II
3 Lublin 21 III
 
KOMITET ORGANIZACYJNY MISTRZOSTW
1. STEFAN MARZEC – Prezes Kazimierskiego Ośrodka Sportowego – Kierownik imprezy
2. TADEUSZ PĘSKI – Prezes Oddziału SGP w Kazimierzy Wielkiej – z-ca Kierownika imprezy
3. JERZY BARAŃSKI – Prezes Świętokrzyskiego Oddziału SGP
4. KRZYSZTOF TOMASIK – Vice Prezes Świętokrzyskiego Oddziału SGP
5. DANUTA BIL – Vice Prezes Świętokrzyskiego Oddziału SGP
Cel imprezy: Popularyzacja Tenisa Stołowego w środowisku geodetów z terenu województwa i całego kraju, integracja środowiska geodezyjnego z całego kraju, promocja województwa świętokrzyskiego.
Uczestnicy: Geodeci z całego kraju legitymujący się dyplomem ukończenia szkoły geodezyjnej
Zgłoszenia: Wypełnioną kartę zgłoszeniową zawodnika wraz z potwierdzeniem dokonania opłaty wpisowego w wysokości 50 zł, należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 września 2016 roku do godziny 21:00 na adresy e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Stefan Marzec tel.: 600 306 845
Wpłaty należy dokonać na niżej podane konto:
Kazimierski Ośrodek Sportowy sp. z o.o, 28-500 Kazimierza Wielka, ul. Kościuszki 13, Bank Spółdzielczy w Kielcach, O/Kazimierza Wielka nr konta: 94 8493 0004 0180 0130 3737 0003
Zakwaterowanie i wyżywienie we własnym zakresie.
PROGRAM
Trzecich Mistrzostw Polski Geodetów w Tenisie Stołowym
KAZIMIERZA WIELKA 2016
Piątek (23.09.2016 r.)
21:00 – odprawa techniczna, losowanie: ul. Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka;
Sobota (24.09.2016 r.)
09:00 – 12:30 gry turniejowe
12:30 – 13:00 uroczyste otwarcie
13:00 – 15:00 przerwa obiadowa
15.00 – 18:00 gry turniejowe
18:30 – kolacja – grillowanie;
Niedziela (25.09.2016 r.)
09:00 – 11:30 gry turniejowe /pojedynki finałowe/
12:00 – 12:30 uroczyste zakończenie (wręczenie pucharów, nagród i dyplomów;
ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ W NASTĘPUJĄCYCH KATEGORIACH WIEKOWYCH:
A - Kobiety – kat. open – bez względu na wiek
B – Mężczyźni:
1/ kat. open - bez względu na wiek
2/ kat. I - do 40 lat ;
3/ kat. II - 41 do 60 lat ;
4/ kat. III - powyżej 60 lat;
C - Gry deblowe pań– kat. open;
D - Gry deblowe panów – kat. open;
E - Gry mieszane / miksty/ – kat. open;
Dana kategoria będzie rozgrywana przy udziale minimum 4 zawodników.
Sprzęt sportowy: - zawody zostaną rozegrane na 16 stołach firmy TIBHAR oraz piłeczkami TIBHAR***, - obowiązuje obuwie sportowe na jasnych podeszwach.
Nagrody:
We wszystkich kategoriach trzy pierwsze miejsca nagrodzone zostana pucharami, medalami oraz nagrodami rzeczowymi, miejsca od 1 do 8 dyplomami.
W klasyfikacji drużynowej trzy Oddziały i Koła SGP otrzymuja puchary i dyplomy.
Uwaga:
1. Odprawa techniczna uczestników zawodów, losowania, rozgrywki turniejowe oraz
rozdanie nagród Kazimierski Ośrodek Sportowy sp. z o.o, Kazimierza Wielka, ul. Kościuszki 13;
2. Kazimierski Ośrodek Sportowy zapewnia zaproszonym gościom i uczestnikom
bezpłatne korzystanie z basenu, sauny i solarium.
3. Zakwaterowanie i wyżywienie we własnych zakresie. Podajemy przykładowe
adresy miejsc w których można zarezerwować noclegi:
Dworek Niedzieli, 28-500 Kazimierza Wielka, 1 Maja 13, tel. 888-449-305, 41 352 40 48
Zajazd Słoneczny, 28-500 Kazimierza Wielka, Donosy 133, tel. 41 3524 391
Pałac Lacon, 28-500 Kazimierza Wielka ul. 1 Maja 16, tel. 510-189-502, 508-072-579

Międzywojewódzki Turniej Tenisa Stołowego p. "Lato z LZS"

Międzywojewódzki Turniej Tenisa Stołowego
p. "Lato z LZS"
 
 
R E G U L A M I N
I. CEL  :  
- promocja aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży
-  popularyzacja tenisa stołowego wśród dzieci i młodzieży .
- krzewienie idei fair play
- identyfikacja i rozwijanie talentów sportowych
- integracja
II. ORGANIZATOR  :
Ministerstwo Sportu i Turystyki
- Krajowe Zrzeszenie LZS
Świętokrzyskie Zrzeszenie LZS w Kielcach
- Kaźmierski Ośrodek Sportowy  w Kazimierzy Wielkiej
III. TERMIN I MIEJSCE :
   17.06.2016r.  / piątek /  godz. 10.00
   Kaźmierski Ośrodek Sportowy ul. Kościuszki 13
   28-500 Kazimierza Wielka
IV. UCZESTNICTWO  :
Prawo startu mają zawodnicy zrzeszeni  w klubach i sekcjach sportowych LZS województwa świętokrzyskiego  w kategoriach :
  żacy/czki                   -  2005 r. i młodsi
  młodzicy/czki           -  2004 r. – 2003 r.
  kadetki/ci                  -  2002 r. -  2001 r.
  juniorzy/rki              -  2000 r. -  1998 r.
Nie obowiązują licencje PZTS . Każdy zawodnik zobowiązany jest do posiadania legitymacji szkolnej.
V. ZGŁOSZENIA :  - 
 Imienne zgłoszenia do dnia 14.06.2016r na adres :
 Kazimierski Ośrodek Sportowyul. Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka
 adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
VI. SYSTEM ROZGRYWEK :
  uzależniony będzie od ilości zgłoszonych zawodników
VII. PUNKTACJA :
 Punktowanych będzie 16 miejsc wg klucza :
I m-ce -10 pkt., II - 8, III - 7, IV - 6, V - 5, VI -, VII - 3, VIII  2, IX - XII  1 pkt , XIII - XVI  0,5 pkt.
W przypadku zdobycia przez dwie lub więcej drużyn takiej samej liczby punktów  o kolejności będzie decydować wyższe miejsce  indywidualne zawodnika danej drużyny .
VIII. NAGRODY :
  -   zawodnicy za zajęcie miejsc  I – III  otrzymają  medale i dyplomy .          
  -  drużyny w łącznej punktacji  za zajęcie miejsc  -   I - VI otrzymają  puchary i dyplomy .
IX. FINANSOWANIE :
  -     koszty organizacyjne zawodów pokrywa Świętokrzyskie Zrzeszenie LZS w Kielcach .
  -     koszty uczestnictwa pokrywają  delegujące kluby, szkoły.
Wszelkie protesty związane z rozgrywkami, rozstrzygać będzie główny sędzia zawodów .
Rygorystycznie będzie  przestrzegany obowiązek posiadania sprzętu sportowego
/ strój, miękkie obuwie sportowe/ .

Wojewódzkie Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Tenisie Stołowym

Wojewódzkich Mistrzostw Zrzeszenie LZS w Tenisie Stołowym
 
Wyniki:
Żaczki - 2005 i młodsze
Nazwisko i Imię
Klub
Punkty
Miejsce
Znojek Klaudia
LUKS "Radość" Porzezce
10
I
Zarychta Maria
LUKS "Radość" Porzezce
8
II
Trojanowska Weronika
LZS Czarnocin
7
III
Cerkowniak Zofia
LUKS "Radość" Porzezce
6
IV
Twardowska Natalia
MLKS "Sparta" Kazimierza W.
5
V
Zbojak Paula
LZS Czarnocin
4
VI
Molo Julia
Lzs Czarnocin
3
VII
Żacy - 2005 i młodsi
Nazwisko i Imię
Klub
Punkty
Miejsce
Mucha Wiktor MLKS "Sparta" Kazimierza W
10
I
Niedbała Michał MLKS "Sparta" Kazimierza W.
8
II
Wójcik Paweł ULKS "Zryw" Raczyce
7
III
Wrześniewski Mariusz ULKS "Zryw" Raczyce
6
IV
Obarzanek Filip MLKS "Sparta" Kazimierza W.
5
V
Nurkowski Daniel MLKS "Sparta" Kazimierza W.
4
VI
Gumuła Tomasz LUKS "Radość" Porzecze
3
VII
Gumuła Adam
LUKS "Radość" Porzecze
2
VIII
Rej Michał
LZS Czarnocin
1
IX-XI
Paczkowski Filip
LZS Czarnocin
1
IX-XI
Paczkowski Bartłomiej
LZS Czarnocin
1
IX-XI
Młodziczki - 2003 - 2004
Nazwisko i Imię
Klub
Punkty
Miejsce
Wijas Oliwia LZS Włoszczowa
10
I
Ciosek Magdalena LUKS "Radość" Porzecze
8
II
Robak Natalia LZS Włoszczowa
7
III
Tlaga Wiktoria LUKS "Radość" Porzecze
6
IV
Widak Justyna LZS Czarnocin
5
V
Seweryn Julia LZS Czarnocin
4
VI
Futrzyńska Sandra LZS Czarnocin
3
VII
Sambur Julia LZS Czarnocin
2
VIII
Żwirek Julia MLKS "Sparta" Kazimierza W.
1
IX-XI
Parys Gabriela MLKS "Sparta" Kazimierza W.
1
IX-XI
Gieroń Zuzanna LZS Włoszczowa
1
IX-XI
Młodzicy - 2003 - 2004
Nazwisko i Imię
Klub
Punkty
Miejsce
Stępień Łukasz LUKS "Radość" Porzecze
10
I
Pawlik Marcel LZS Włoszczowa
8
II
Sokołowski Bartosz ULKS "Zryw" Raczyce
7
III
Gała Igor LUKS "Radość" Porzecze
6
IV
Pacholec Bartosz ULKS "Zryw" Raczyce
5
V
Lis Kacper LZS Włoszczowa
4
VI
Kwiecień Paweł MLKS "Sparta" Kazimierza W.
3
VII
Czaja Jakub LZS Włoszczowa
2
VIII
Juszczyk Filip MLKS "Sparta" Kazimierza W.
1
IX
Kadetki - 2001 - 2002
Nazwisko i Imię
Klub
Punkty
Miejsce
Maroń Magdalena LZS Włoszczowa
10
I
Siwek Klaudia LZS Włoszczowa
8
II
Kurek Małgorzata LZS "Nidzica" Dobiesławice
7
III
Jesionka Klaudia LZS "Nidzica" Dobiesławice
6
IV
Bucka Iga MLKS "Sparta" Kazimierza W.
5
V
Kadeci - 2001 - 2002
Nazwisko i Imię
Klub
Punkty
Miejsce
Zapała Krzysztof LUKS "Radość" Porzecze
10
I
Ciosek Szymon LUKS "Radość" Porzecze
8
II
Skoczek Bartłomiej LZS Włoszczowa
7
III
Walasek Paweł LZS Włoszczowa
6
IV
Juniorki - 1998 - 2001
Nazwisko i Imię
Klub
Punkty
Miejsce
Marzec Aleksandra LZS Włoszczowa
10
I
Pietras Ewelina LZS "Nidzica" Dobiesławice
8
II
Pudełko Kamila LZS "Nidzica" Dobiesławice
7
III
Maj Natalia LZS "Nidzica" Dobiesławice
6
IV
Chojnacka Anna LZS Włoszczowa
5
V
Podstawka Wiktoria LZS Włoszczowa
4
VI
Juniorzy - 1998 - 2001
Nazwisko i Imię
Klub
Punkty
Miejsce
Kaczmarek Norbert LZS Włoszczowa
10
I
Żelazny Wiktor LUKS "Radość" Porzecze
8
II
Turczyn Sebastian LZS Włoszczowa
7
III
Gęsikowski Piotr LZS Włoszczowa
6
IV
Mróz Miłosz LUKS "Radość" Porzecze
5
V
Sowa Krzysztof LZS "Nidzica" Dobiesławice
4
VI
Kowalski Krystian MLKS "Sparta" Kazimierza W.
3
VII
Klasyfikacja Drużynowa
Nazwa Klubu
Żaczki
Żacy
Młodziczki
Młodzicy
Kadetki
Kadeci
Juniorki
Juniorzy
Razem
Miejsce
LZS Włoszczowa
0
0
18
14
18
13
19
23
105
I
LUKS "Radość" Porzecze
24
5
14
16
0
18
0
13
89
II
MLKS "Sparta" Kazimierza W.
5
27
2
4
5
0
0
3
45
III
LZS "Nidzica" Dobiesławice
0
0
0
0
13
0
21
4
38
IV
LZS Czarnocin
12
3
14
0
0
0
0
0
29
V
ULKS "Zryw" Raczyce
0
13
0
12
0
0
0
0
25
VI
R E G U L A M I N
I. CEL  :  
- promocja aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży
-  popularyzacja tenisa stołowego wśród dzieci i młodzieży .
- krzewienie idei fair play
- identyfikacja i rozwijanie talentów sportowych
- integracja
- uczczenie 70-lecia LZS
II. ORGANIZATOR  :
- Ministerstwo Sportu i Turystyki
- Krajowe Zrzeszenie LZS
- Świętokrzyskie Zrzeszenie LZS w Kielcach
- Kaźmierski Ośrodek Sportowy  w Kazimierzy Wielkiej
III. TERMIN I MIEJSCE :
   14.05.2016r.  / sobota /  godz. 10.00
   Kaźmierski Ośrodek Sportowy ul. Kościuszki 13
   28-500 Kazimierza Wielka
IV. UCZESTNICTWO  :
Prawo startu mają zawodnicy zrzeszeni  w klubach i sekcjach sportowych LZS województwa świętokrzyskiego  w kategoriach :
  żacy/czki                   -  2005 r. i młodsi
  młodzicy/czki           -  2004 r. – 2003 r.
  kadetki/ci                  -  2002 r. -  2001 r.
  juniorzy/rki              -  2000 r. -  1998 r.
Nie obowiązują licencje PZTS . Każdy zawodnik zobowiązany jest do posiadania legitymacji szkolnej.
V. ZGŁOSZENIA :  - 
 Imienne zgłoszenia do dnia 12.05.2016r na adres :
 Kazimierski Ośrodek Sportowy, ul. Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka
 adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
VI. SYSTEM ROZGRYWEK :
-   uzależniony będzie od ilości zgłoszonych zawodników
VII. PUNKTACJA :
 Punktowanych będzie 16 miejsc wg klucza :
I m-ce -10 pkt., II - 8, III - 7, IV - 6, V - 5, VI -, VII - 3, VIII  2, IX - XII  1 pkt , XIII - XVI  0,5 pkt.
W przypadku zdobycia przez dwie lub więcej drużyn takiej samej liczby punktów  o kolejności będzie decydować wyższe miejsce  indywidualne zawodnika danej drużyny .
VIII. NAGRODY :
  -   zawodnicy za zajęcie miejsc  I – III  otrzymają  medale i dyplomy .          
  -  drużyny w łącznej punktacji  za zajęcie miejsc  -   I - VI otrzymają  puchary i dyplomy .
IX. FINANSOWANIE :
  -     koszty organizacyjne zawodów pokrywa Świętokrzyskie Zrzeszenie LZS w Kielcach .
  -     koszty uczestnictwa pokrywają  delegujące kluby, szkoły.
Wszelkie protesty związane z rozgrywkami, rozstrzygać będzie główny sędzia zawodów .
Rygorystycznie będzie  przestrzegany obowiązek posiadania sprzętu sportowego
/ strój, miękkie obuwie sportowe/ .
 
 
 
 
 
                                                                                  Świętokrzyskie Zrzeszenie
                                                                                  Ludowe Zespoły Sportowe
                                                                                              K I E L C E