Akademia Piłkarska KOS -zakończenie sezonu 16/17

Zakończenie sezonu 2016/17
Akademi Piłkarskiej "KOS"

 

Zakończył się kolejny sezon działalności szkółki piłkarskiej dla najmłodszychprowadzonej w Kazimierskim Ośrodku Sportowym.

W zajęciach brało udział  94 dzieci podzielonych wiekowo na grupy: skrzaty, orliki  i żaki.

Uroczyste zakończenie odbyło się jak co roku na boisku w Małej Kazimierzy, gdzie odbyły się konkurencje dla dzieci i rodziców,  wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe, całość zakończył mecz akademii przeciwko rodzicom. Dodatkową atrakcją dla dzieci były treningi piłkarskie i bramkarskie przeprowadzone przez zaprzyjaźnionych trenów Termalica Bruk-Bet Nieciecza oraz Wierna Małogoszcz.

Głównym celem Akademii Piłkarskiej KOS jest prowadzenie zajęć piłkarskich dla dzieci w wieku 4 – 12 lat, co w przyszłości być może zaowocuje zawodowym uprawianiem piłki nożnej. Akademia Piłkarska KOS to szkółka oparta o nowoczesne systemy szkolenia dzieci. Wysoki standard programów szkoleniowych będzie realizowany w przyjaznym dla nich otoczeniu, dzięki któremu uczniowie zdobędą umiejętności piłkarskie na poziomie podstawowym, następnie zaawansowanym. Program nauki i doskonalenia umiejętności gry dopasowany jest do młodych zawodników w wieku 4-12 lat i skupiony głównie na rozwoju umiejętności indywidualnych oraz grze w małych grupach.

Akademia Piłkarska KOS
Ogłasza nabór chętnych dzieci/dziewczynki i chłopców/ w wieku 4-12 lat
 na zajęcia piłki nożnej

Zapisy telefonicznie:
Trener Marcin Szlembarski – 609 661 568 dzieci 4-6 lat
Trener Dariusz Cieśla – 691 277 388 pozostałe dzieci.

 

Orlik 2017

NOWY MISTRZ POWIATOWEJ LIGI NA ORLIKU  2017
CIESZKOWY
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami kolejnej edycji
Powiatowej Ligi Piłki Nożnej
na Orliku 2017 
w Kazimierzy Wielkiej
 

ZMIANY DO ŚRODY GOD. 11.00

Runda Rewanżowa

TERMINARZ  KOLEJK

WTOREK 03.10.2017
  RKM - GLADIATOR /zaległy/ 1900 – 1955

Wynik

RAFIS
 Trzepatowski P. 7, Możdźeń A. 2, Banaszek R. 2,
Skowron P. 2, Prokop R. 1
14 : 4
GWARDIA
Szczerba A. 2, Dybał D. 1, Huchmacz D. 1
WOJCIECHÓW
Szlęk T. 2, Kaczmarczyk P. 2, Ziomkowski M.1,
Macugowski E. 1
6 : 3
GLADIATOR KRZCZONÓW
Fetela Ł. 2, Stokłosa A. 1
CIESZKOWY
Wrzesień M. 5, Latos R. 3, Cichy D. 3,
Gołębiopwski P. 1
12 : 7
RKM
Zagrodnik M. 2,  Paczkowski A. 2, Chadzak M. 1
Pałaszewski A. 1, Jewiarz W. 1
CIESZKOWY
Cichy D. 8, Molo H. 3,
Gołębiowski M.. 3,  Szpak B. 1
15 : 4
WOJCIECHÓW
Szlęk T. 1, Nowak P. 1, Pragnący J. 1,
Kwapień M. 1
RKM
 Paczkowski A. 5, Jewiarz W. 2,
Chadzak M. 1
8 : 3
GLADIATOR KRZCZONÓW
Kulak A. 2,  Modzelewski A. 1

 

 Tabela Runda Rewanżowa

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
UWAGA
Rozpoczęcie rundy rewanżowej Powiatowej Ligi na Orliku
planowane na 11-13.08.2017
 TERMINARZ OSTATECZNY
Kary:  MARSYLIA /kara finansowa /,
             RAFIS/kara finansowa /,
             CZERWONE DIABŁY/kara finansowa/,
          CZERWONE DIABŁY/kara finansowa/,
          GLOBAL SYSTEM/kara finansowa/,
Wyniki
GLADIATOR KRZCZONÓW
Fetela M. 6, Kulak A. 4,  Fetela Ł. 1,
Stokłosa A. 1, Modzelewski A. 1,
13 : 0
MARSYLIA
WOJCIECHÓW
Jędras S. 8, Szlęk T. 3,  Magiera Sz. 2, 
Nowak P. 1, Kupiszewski H. 1
Nabielski G. 1
16 : 3
DRINK TEAM
Drukała D. 1,Książek A. 1,
Durek G. 1
CIESZKOWY
3 : 0 vo
CZERWONE DIABŁY
Żarnowiec J. 2
GLOBAL SYSTEM
0 : 3 vo
GWARDIA
Tabela po rundzie zasadniczej

Pozycja

Zespół

M

Pkty

Z

R

P

Bramki

 

1

CIESZKOWY
10

 26

8
2
0
79:33
+46
2
WOJCIECHÓW
10
24
8
0
2
74:26
+48
3
GWARDIA
10
18
6
0
4
72:43
+29
4
RKM
10
18
6
0
4
51:56
-5
5
RAFIS
10
16
5
2
3
54:50
+4
6
GLADIATOR
10
15
5
0
5
55:45
+10
7
SHOT GUN
10
13
4
1
5
51:46
+5
8
MARSYLIA
10
13
4
2
4
36:43
-7
9
GLOBAL SYSTEM
10
10
3
2
5
34:33
+1
10
DRINK TEAM
10
4
1
1
8
44:60
-16
11
CZERWONE DIABŁY
10
-2
0
0
10
19:118
-99
Król Strzelców
RANKING ZAWODNIK DRUŻYNA BRAMKI
1 DYBAŁ DOMINIK GWARDIA 28
2 CICHY DAMIAN CIESZKOWY 22
3 WRZESIEŃ MIŁOSZ CIESZKOWY 20
4 TRZEPATOWSKI PIOTR RAFIS 17
5 BULANDA TOMASZ SHOT GUN 15
6 LATOS RADOSŁAW CIESZKOWY 15
7 POBIEGA MATEUSZ DRINK TEAM 15
8 JĘDRAS SEBASTIAN WOJCIECHÓW 15
9 PRZEBIERACZ HUBERT GLOBAL SYSTEM 14
10 BANASZEK ROBERT RAFIS 13
11 FETELA MARCIN GLADIATOR 13
12 MIKINA RAFAŁ SHOT GUN 11
13 MACKOWSKI PIOTR SHOT GUN 11
14 CIEŚLA DARIUSZ RKM 10
15 FETELA KAMIL GLADIATOR 9
16 BALICKI DAMIAN GWARDIA 9
17 PRAGNĄCY JAN WOJCIECHÓW 9
18 FETELA TOMASZ GLADIATOR 9
19 SZLĘK TOMASZ WOJCIECHÓW 8
20 KRZYSZTOFCZYK DAWID WOJCIECHÓW 7
21 RASAŁA RADOSŁAW GWARDIA 7
22 GOŁĘBIOWSKI MACIEJ CIESZKOWY 7
23 ŁĄCZYK MATEUSZ GWARDIA 6
24 BRYŁA FILIP GWARDIA 6
25 PARADA MICHAŁ MARSYLIA 6
26 ROGALA MATEUSZ RKM 6
27 KWIECIEŃ MATEUSZ GLADIATOR 6
28 ZAGRODNIK MATEUSZ RKM 6
29 KUSAK MICHAŁ GLOBAL SYSTEM 6
30 PACZKOWSKI ADAM RKM 6
31 JACHNA KACPER DRINK TEAM 5
32 ADAMCZYK KAMIL MARSYLIA 5
33 DWORAK ŁUKASZ MARSYLIA 5
34 MACUGOWSKI ERWIN WOJCIECHÓW 5
35 GRABSKI MATEUSZ SHOT GUN 5
36 MOŻDŻEŃ ADAM RAFIS 5
37 GÓRNIAK KAMIL RKM 5
38 HUCHMACZ DOMINIK GWARDIA 5
39 GAŁĘZIOWSKI GRZEGORZ WOJCIECHÓW 5
40 SZPAK BARTEK CIESZKOWY 5
41 GÓRSKI MATEUSZ GLOBAL SYSTEM 5
42 KOWALSKI KRYSTIAN CZERWONE DIABŁY 5
43 DRUKAŁA DOMINIK DRINK TEAM 5
44 BOMBABA SEBASTIAN MARSYLIA 4
45 ZELGA ADRIAN CZERWONE DIABŁY 4
46 SZCZERBA ARTUR GWARDIA 4
47 BUBA KAMIL MARSYLIA 4
48 KACZMARCZYK WOJCIECH GLOBAL SYSTEM 4
49 KOZIOŁ MICHAŁ MARSYLIA 4
50 GOŁĘBIOWSKI PRZEMYSŁAW CIESZKOWY 4
51 SŁABOSZ KAMIL GLOBAL SYSTEM 4
52 SZOSTAK MATEUSZ DRINK TEAM 4
53 MAGIERA SZYMON WOJCIECHÓW 4
54 KULAK ANDRZEJ GLADIATOR 4
55 NOWAK MARCIN SHOT GUN 3
56 ZUWAŁA MATEUSZ GWARDIA 3
57 ZIOMKOWSKI MAREK WOJCIECHÓW 3
58 PLESZYŃSKI ROBERT RKM 3
59 KUSAK PIOTR RAFIS 3
60 SAMBÓR MICHAŁ RAFIS 3
61 KWIECIEŃ SZYMON GLOBAL SYSTEM 3
62 JASZCZUR PATRYK GLADIATOR 3
63 ŻARNOWIEC JAKUB CZERWONE DIABŁY 3
64 SAMBÓR MATEUSZ RAFIS 3
65 WALKIEWICZ MICHAŁ MARSYLIA 3
66 JAGIELNIK KAMIL CZERWONE DIABŁY 3
67 BARAN ŁUKASZ DRINK TEAM 3
68 PACYNA KACPER DRINK TEAM 3
69 NOWAK PRZEMYSŁAW WOJCIECHÓW 3
70 FETELA ŁUKASZ GLADIATOR 3
71 NABIELSKI GRZEGORZ WOJCIECHÓW 3
72 STOKŁOSA ADAM GLADIATOR 3
73 MODZELEWSKI ARKADIUSZ GLADIATOR 3
74 DUREK GRZEGORZ DRINK TEAM 3
75 JEWIARZ WOJCIECH RKM 2
76 PAŁASZEWSKI ADRIAN RKM 2
77 KLIMCZYK ADAM RKM 2
78 WĄTEK KONRAD RKM 2
79 KAŁWA GRZEGORZ SHOT GUN 2
80 BOJANOWICZ MICHAŁ RAFIS 2
81 WÓJCIK KAMIL CIESZKOWY 2
82 KACZOR ADRIAN GLOBAL SYSTEM 2
83 WĘGLOWSKI PAWEŁ WOJCIECHÓW 2
84 PARTYKA TOMASZ RAFIS 2
85 KACPER PACYNA DRINK TEAM 2
86 KALETA ADRIAN MARSYLIA 2
87 WALCZAK MARCIN GLOBAL SYSTEM 2
88 CHADZAK MARIUSZ RKM 2
89 MAZURKIEWICZ PAWEŁ DRINK TEAM 2
90 KUPISZEWSKI HUBERT WOJCIECHÓW 2
91 KSIĄŻEK ARTUR DRINK TEAM 2
92 KURCZYŃSKI TOMASZ GWARDIA 1
93 KACZMARCZYK PAWEŁ WOJCIECHÓW 1
94 KACZMARCZYK SEBASTIAN SHOT GUN 1
95 ZIĘTEK RAFAŁ RAFIS 1
96 SKOWRON PIOTR RAFIS 1
97 PROKOP ARTUR RAFIS 1
98 STOKŁOSA KRZYSZTOF GLADIATOR 1
99 KRYZA MATEUSZ SHOT GUN 1
100 MOLENDA GRZEGORZ GLADIATOR 1
101 MARZEC DAMIAN CZERWONE DIABŁY 1
102 JAŃCZYK GRZEGORZ GLOBAL SYSTEM 1
103 PORĘBSKI ŁUKASZ  GLOBAL SYSTEM 1
104 BOŻĘCKI DAWID GLOBAL SYSTEM 1
105 PYTEL PRZEMYSŁAW CIESZKOWY 1
106 CIEŚLIK MATEUSZ CZERWONE DIABŁY 1
107 KOTARBA PAWEŁ CZERWONE DIABŁY 1
108 PROKOP ROBERT RAFIS 1
109 WILK TOMASZ SHOT GUN 1
110 CIEŚNIARSKI MICHAŁ GLOBAL SYSTEM 1
111 SYDORYK MICHAŁ GOBAL SYSTEM 1
112 GÓRA ADRIAN CZERWONE DIABŁY 1
 
Wynik losowania:
  1. GLADIATOR KRZCZONÓW
  2. GLOBAL SYSTEM
  3. CIESZKOWY
  4. DRINK TEAM
  5. RKM
  6. SHOT GUN
  7. WOJCIECHÓW
  8. CZERWONE DIABŁY
  9. GWARDIA
  10. MARSYLIA
  11. RAFIS

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami kolejnej edycji
Powiatowej Ligi Piłki Nożnej na Orliku  w Kazimierzy Wielkiej

 

Wpisowe do ligi od drużyny 450 zł płatne przed rozpoczęciem I kolejki
w  kasie Kazimierskimego Ośrodka Sportowego

Ostateczny termin przesłania kompletnych list drużyn do dnia 08.05.2017 /poniedziałek/
E-MAILEM : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA ZMIANY TERMINARZA WYŁĄCZNIE DO ŚRODY DO GODZINY 10.00

PLANOWANE ROZPOCZĘCIE ROZGRYWEK

12-13 MAJ 2017

Zasady ogólne:

  • Drużyna posiada w składzie dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z terenu powiatu
    i gmin ościennych powiatu
  • Wszyscy zawodnicy powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodnikówi wynikających z tego konsekwencji w trakcie turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
  • Organizator Powiatowej Ligi na Orliku, wszystkie osoby z nim współpracujące, a   także osoby związane z przeprowadzeniemi organizacją ligi nie ponoszą  odpowiedzialności względem uczestników za straty osobowe lub szkody rzeczowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.
  • Dopuszcza się do gry 4 zawodników zrzeszonych grających w B klasie z terenu Powiatu Kazimierza Wielka i Gmin ościennych Powiatu.
  • Lista zawodników zawiera:
    data urodzenia zawodników, adres zameldowania, zaznaczona osoba odpowiedzialna za drużynę (odpowiedzialność finansowa, dyscyplinarna oraz moralna, kontakt) zanaczeni zawodnicy zrzeszeni
  • w trakcie sezonu można wymiecić max. 2 zawodników zrzeszonych
  • po rundzie zasadniczej rozegrana zostanie runda rewanżowa dla najlepszych 6 zespołów 
  • Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.

wkrótce więcej informacji .....

REGULAMIN
LIGI POWIATOWEJ NA ORLIKU
W PIŁCE NOŻNEJ  -2017
W TRAKCIE ZMIAN
1.CEL:
·         Zagospodarowanie wolnego czasu.
·         Podnoszenie sprawności fizycznej i umiejętności gry w piłkę nożną,
·         przegląd i selekcja uzdolnionych ruchowo i pałkarsko młodzieży do sekcji klubowych.
2.ORGANIZATORZY I WSPÓŁORGANIZATORZY:
·        Starostwo Powiatowe w Kazimierzy Wielkiej
·        Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kazimierzy Wielkiej
·        Kazimierski Ośrodek Sportowy
·        Powiatowy Animator Sportu.
3.UCZESTNICTWO:
·         W rozgrywkach mogą uczestniczyć zawodnicy z terenu powiatu kazimierskiego.
·         Drużyna składa listę zawodników, na której musi być podany rok urodzenia zawodników, zaznaczona osoba odpowiedzialna za drużynę (odpowiedzialność finansowa, dyscyplinarna oraz moralna)
·         Ostateczny termin złożenia list to 08.05.2017.
·         Najmłodszym członkiem zespołu może być chłopiec, który urodził się
w 1998r i ma pozwolenie pisemne na grę od obydwojga rodziców, (zgoda obowiązuje także zawodników ur. w 1997 i 1996, którzy nie ukończyli 18 lat)
·         Zespoły zgłoszone do rozgrywek będą weryfikowane na podstawie listy imiennej zawodników z podaniem dokładnej daty urodzenia.. Zawodnicy zobowiązani są do posiadania dowodów tożsamości – brak powoduje niedopuszczenie zawodnika do gry w meczu.
·         Wszystkie drużyny są zobowiązane posiadać ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków!
·         W rozgrywkach nie mogą grać zawodnicy zrzeszeni
w klubach sportowych(od A klasy wzwyż ), którzy wystąpili przynajmniej raz
w rozgrywkach wiosennych sezonu 2016/2017 w drużynach seniorskich . Dopuszcza się do gry 3 zawodników zrzeszonych grających w B klasie z terenu Powiatu Kazimierza Wielka.
·         Każda drużyna wpłaca 450 zł wpisowego, które w całości przeznaczone jest na organizację ligi.
·           Wszyscy zawodnicy powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników
i wynikających z tego konsekwencji w trakcie turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
·         Organizator Powiatowej Ligi na Orliku, wszystkie osoby z nim współpracujące, a   także osoby związane z przeprowadzeniem
i organizacją ligi nie ponoszą  odpowiedzialności względem uczestników za straty osobowe lub szkody rzeczowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.
4. REGULAMIN ROZGRYWEK
·         W rozgrywkach obowiązują przepisy i postanowienia wydane przez PZPN oraz ustalenia zawarte w niniejszym regulaminie.
·         Miejscem rozgrywania meczy jest Orlik przy L.O w Kazimierzy Wielkiej
·         Mecze będą rozgrywane piłkami nr 5
·         Drużyna musi się składać minimum z 10 zawodników, a 8 minimum rozpoczyna mecz. W przypadkubraku wystarczającej liczby graczy drużyna obciążana jest karą pieniężną w wysokości 50 zł. Dopuszcza się rozegranie 3 meczy w sezonie bez wystarczającej liczby zawodników i bez konsekwencji.
·         Mecze rozgrywane będą w piątki i soboty w godzinach popołudniowych.
·         Czas gry: 2x25 min z 2 minutową przerwą.
·         Zmiany lotne w obrębie ławki rezerwowej.
·         Obowiązuje posiadanie obuwia sportowego zgodnie z przepisami PZPN.
·         Kary: żółta kartka – upomnienie.
·         Czerwona kartka – wykluczenie do końca meczu. Przyczyna wykluczenia musi być opisana w protokóle.
·         Każdy protokół meczu podpisuje sędzia i kapitanowie drużyn.
·         Za grę w drużynie zawodnika nieuprawnionego mecz jest zweryfikowany jako walkower (-1 pkt)
·         Jeżeli drużyna zejdzie z boiska w trakcie gry mecz jest zweryfikowany jako walkower.
·         W przypadku równej ilości punktów decyduje bezpośredni pojedynek, następnie różnica bramek
·         Koszty udziału oraz przejazdy pokrywają zgłaszający we własnym zakresie.
·         Drużyna, która po 15 minutach od ustalonego czasu nie wstawi się na mecz przegrywa walkowerem.
·         Zdobyte punkty i bramki przez drużynę, która wycofa się z rozgrywek po rozegraniu mniej niż połowę meczy są anulowane, natomiast punkty się sumuje w przypadku rozegrania więcej niż połowę spotkań
(V o. 3 : 0).
·         W całym sezonie drużyna może oddać wyłącznie jeden mecz walkowerem i płaci również karę pieniężną w wysokości 50 zł. Przy oddaniu kolejnego walkowera drużyna jest dyskwalifikowana z dalszych rozgrywek.
5. SYSTEM
I RUNDA
II RUNDA
III RUNDA
IV RUNDA
V RUNDA
VI RUNDA
VII RUNDA
1-12
12-7
2-12
12-8
3-12
12-9
4-12
2-11
8-6
3-1
9-7
4-2
10-8
5-3
3-10
9-5
4-11
10-6
5-1
11-7
6-2
4-9
10-4
5-10
11-5
6-11
1-6
7-1
5-8
11-3
6-9
1-4
7-10
2-5
8-11
6-7
1-2
7-8
2-3
8-9
3-4
9-10
VIII RUNDA
IX RUNDA
X RUNDA
XI RUNDA
12-10
5-12
12-11
6-12
11-9
6-4
1-10
7-5
1-8
7-3
2-9
8-4
2-7
8-2
3-8
9-3
3-6
9-1
4-7
10-2
4-5
10-11
5-6
11-1
  •   rozgrywane będą  pojedynki drużyn – każda z każdą jeden mecz
Punktacja:
za przegraną                  0 punktów
za zwycięstwo               3 punkty
za remis              1 punkt
-1/ za oddanie meczu walkowerem
6. NAGRODY
  • Wszystkie drużyny otrzymują pamiatkowe dyplomy.
  • Pierwsze trzy drużyny otrzymują Puchary  plus nagrody pieniężne.
  • Król Strzelców, Najlepszy Bramkarz oraz dziewięciu  Najlepszych Zawodników Ligi otrzymują pamiątkowe statuetki.
UWAGI KOŃCOWE:
  •   Do jakichkolwiek dyskusji z sędzią upoważniony jest tylko kapitan drużyny.
  • Dyskusje innych zawodników będą traktowane jako niesportowe zachowanie!!!
  • Za czerwone kartki zostaje wprowadzona kara pieniężna w wysokości 50 zł. Zawodnik, który nie wpłaci kary nie będzie dopuszczony do gry! Środki zgromadzone z wpłat zostaną przeznaczone na podwyższenie nagrody dla zwycięzcy ligi.
  •   Dopuszcza się w przypadkach losowych np kontuzji zamianę maksymalnie 2 zawodników.
  • Sędziów meczu ustalają organizatorzy
  • W sprawach trudnych decyzje podejmują organizatorzy

SOBOTA 01.07.2017

 

 

 

 

1

GLOBAL SYSTEM - WOJCIECHÓW#

1700 – 1755

2

RKM - DRINK TEAM#

1800 – 1855

 

SOBOTA 01.07.2017

 

 

 

 

1

GLOBAL SYSTEM - WOJCIECHÓW#

1700 – 1755

2

RKM - DRINK TEAM#

1800 – 1855

3

CIESZKOWY - SHOT GUN#

1900 – 1955

 

 

 

SOBOTA 01.07.2017

 

 

 

 

1

GLOBAL SYSTEM - WOJCIECHÓW#

1700 – 1755

2

RKM - DRINK TEAM#

1800 – 1855

3

CIESZKOWY - SHOT GUN#

XIII TURNIEJ MIKOŁAJKOWY- NOWOROCZNY SAMORZĄDOWCÓW

XIII TURNIEJ MIKOŁAJKOWY- NOWOROCZNY SAMORZĄDOWCÓW
O „PUCHAR” BURMISTRZA
MIASTA i GMINY KAZIMIERZA WIELKA
 
WYNIKI:

I MIEJSCE GMINA BEJSCE

II MIEJSCE KAZIMIERSKI OŚRODEK SPORTOWY

III MIEJSCE POWIAT KAZIMIERZA WIELKA

IV MIEJSCE GMINA SKALBMIERZ

V MIEJSCE KOMENDA POWIATOWA STRAŻY POZARNEJ

VI MIEJSCE POLICJA

VII MIEJSCE GMINA KAZIMIERZA WIELKA

VIII MIESCE GMINA OPATOWIEC

POLICJA – SKALBMIERZ 0:1
POWIAT KW – GMINA KW 5:0
BEJSCE – OPATOWIEC 2:0
STRAŻ  - KOS 0:2
POLICJA – GMINA KW 1:0
POWIAT KW – SKALBMIERZ 0:0
BEJSCE  -  KOS 0:2
STRAŻ KW – OPATOWIEC 1:0
POLICJA – POWIAT KW 0:0
GMINA KW  - SKALBMIERZ 0:1
BEJSCE  - STRAŻ 0:0
KOS – OPATOWIEC 1:0
MECZ O VII MIEJSCE
GMINA KW – OPATOWIEC 1:1 K 2:0
MECZ O V MIEJSCE
STRAZ – POLICJA 0:0 K 2:1
MECZ O III MIEJSCE
POWIAT KAZIMIERZA WIELKA – GMINA SKALBMIERZ  0:0 K 3:1
MECZ O I MIEJSCE
KOS – GMINA BEJSCE 0:2
KRÓL STRZELCÓW
DAREK CIEŚLA KOS
NAJLEPSZY BRAMKARZ
PIOTR MUCHA/ ADAMUSIK JACEK  POWIAT KW
NAJLEPSZY ZAWODNIK
NOCON MARIOLA – BEJSCE
NAJLEPSZA ZAWODNICZKA
 
PORĘBSKA KAROLINA SKALBMIERZ
GRUPA A
DRUŻYNA
1
2
3
4
BRAMKI
PKT
MIEJSCE
Policja
 
0:0
1:0
0:1
1:1
4
III
Powiat KW
0:0
 
5:0
0:0
5:0
5
II
Gmina KW
0:1
0:5
 
0:1
0:7
0
IV
Gmina Skalbmierz
1:0
0:0
1:0
 
2:0
7
I
GRUPA B
DRUŻYNA
1
2
3
4
BRAMKI
PKT
MIEJSCE
Bejsce
 
0:0
0:2
2:0
2:2
4
II
Straż
0:0
 
0:2
1:0
1:2
4
III
KOS
2:0
2:0
 
1:0
5:0
9
I
Gmina Opatowiec
0:2
0:1
0:1
 
0:4
0
IV
 
Turniej odbędzie się dnia 07.01.2017 w godzinach od 830 do 1300
w Hali Sportowej ul. Tadeusza Kościuszki 13 w Kazimierzy Wielkiej.      
Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 03.01.2017.
Startujące drużyny zostaną podzielone na grupy.
Losowanie grup odbędzie się w dniu turnieju 07.01.2017 roku o godzinie 800
w Kazimierskim Ośrodku Sportowym.
Prawo gry w turnieju mają:
  • Powiat Kazimierza Wielka
  • Gmina Kazimierza Wielka
  • Gmina Bejsc
  • Gmina Skalbmierz
  • Gmina Czarnocin
  • Gmina Opatowiec
  • Policja·               
  • Komenda Powiatowa Straży
  • Kazimierski Ośrodek Sportowy (KOS)
  • Kupcy Rzemieślnicy Przedsiębiorcy
Gminy i powiat mogą reprezentować pracownicy urzędów lub jednostek będących w ich strukturze organizacyjnej oraz radni.
·        Kazimierski Ośrodek Sportowy – pracownicy i instruktorzy.
·        Policję – policjanci i pracownicy policji z terenu powiatu Kazimierzy Wielkiej.
·        Straż – pracownicy Powiatowej Komendy Straży oraz zawodowi strażacy z terenu powiatu Kazimierza Wielka.
·        W turnieju nie mogą brać udziału: stażyści, praktykanci oraz czynni zawodnicy ligowi grający w klasie A i wyżej.
Drużyny występują w 6-cio osobowych składach (bramkarz + 5 zawodników w polu). W każdej drużynie musi grać cały mecz przynajmniej jedna kobieta. Mecze będą rozgrywane 2x10 minut z dwu minutową przerwą. System rozgrywek uzależniony jest od ilości zgłoszonych drużyn.
Drużyny zgłaszać na adres email :
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub telefonicznie  pod nr telefonu : 600 306 845
OBOWIĄZUJĄ PRZEPISY GRY W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ !!!
Odprawa techniczna wszystkich drużyn i losowanie odbędzie się
 o godzinie 800 w dniu zawodów
PROSIMY O PUNKTUALNE PRZYBYCIE !
                                                                                Zapraszam                                                                        
 
                                                                                                                            Burmistrz ADAM BODZIOCH

Orlik 2016

Mistrz PLPN na Orliku 2016
GLOBAL SYSTEM
II Miejsce -  CIESZKOWY                              III Miejsce - MARSYLIA
IV Miejsce - RKM
Aktualizacja 05.10.2016
Wyniki
CIESZKOWY
Gołębiowski P. 2, Wrzesień M. 2,
Latos R. 1, Pytel P. 1, Cichy D. 1
7 : 10
MARSYLIA
Kaleta E. 4, Kozioł M. 2,
Dworak Ł. 2, Kocerba K. 2
Tabela
Pozycja
Zespół                   
M
Pkty
Z
R
P
Bramki
 
1
GLOBAL SYSTEM
12
27
9
0
3
83:42
+41
2
CIESZKOWY
12
24
8
0
4
87:61
+26
3
MARSYLIA
12
23
7
2
3
73:64
+9
4
RKM
12
17
5
2
5
65:82
-17
5
WOJCIECHÓW
9
16
5
1
3
64:44
+20
6
RAFIS
9
13
4
1
4
47:37
+10
7
FC ALBATROS
9
13
4
1
4
48:45
+3
8
CAFFARO
9
5
3
0
6
35:37
-2
9
GLADIATOR
9
4
1
1
7
46:67
-21
10
CHAMEX
9
3
1
0
8
25:86
-61
 
 
Król Strzelców
RANKING
ZAWODNIK
DRUŻYNA
BRAMKI
1
CICHY DAMIAN
CIESZKOWY
26
2
SZLĘK TOMASZ
WOJCIECHÓW
19
3
PACZKOWSKI ADAM
FC ALBATROSY
17
4
STOKŁOSA DAWID
GLADIATOR
17
5
NOWAK DANIEL
GLOBAL SYSTEM
16
6
KUKUŁA MICHAŁ
RKM
12
7
GOŁĘBIOWSKI SZYMON
FC ALBATROSY
12
8
PAŁASZEWSKI ADRIAN
RKM
11
9
SYDORYK MICHAŁ
GLOBAL SYSTEM
10
10
ADAMCZYK MARCIN
MARSYLIA
10
11
CIEŚLA DARIUSZ
RKM
10
12
TRZEPATOWSKI PIOTR
RAFIS
9
13
BANASZEK ROBERT
RAFIS
9
14
KACZMARCZYK WOJCIECH
GLOBAL SYSTEM
9
15
JĘDRAS SEBASTIAN
WOJCIECHÓW
9
16
BUBA KAMIL
MARSYLIA
8
17
WENDEL MACIEJ
RAFIS
8
18
PŁASZEWSKI MATEUSZ
WOJCIECHÓW
8
19
FETELA KAMIL
GLADIATOR
8
20
LATOS RADOSŁAW
CIESZKOWY
8
21
MACUGOWSKI ERWIN
CAFFARO
7
22
KALETA ERWIN
MARSYLIA
7
23
WALKIEWICZ MICHAŁ
MARSYLIA
7
24
PARADA MICHAŁ
MARSYLIA
7
25
KACZMARCZYK PAWEŁ
WOJCIECHÓW
7
26
LECH TOMASZ
CAFFARO
6
27
KLIMCZYK ADAM
CHAMEX
6
28
FETELA ŁUKASZ
GLADIATOR
6
29
MARZEC ŁUKASZ
RKM
6
30
DWORAK ŁUKASZ
MARSYLIA
5
31
MOŻDŻEŃ ADAM
RAFIS
5
32
SŁABOSZ KAMIL
GLOBAL SYSTEM
5
33
SAMBÓR MICHAŁ
RAFIS
5
34
PRAGNĄCY JAN
WOJCIECHÓW
5
35
SAMBUR JAKUB
CIESZKOWY
5
36
JACHNA KACPER
CHAMEX
5
37
SZPAK BARTEK
CIESZKOWY
5
38
DYMEK BARTEK
CIESZKOWY
5
39
FRANASIK EMANUEL
CHAMEX
4
40
MAGIERA SZYMON
CAFFARO
4
41
GOŁĘBIOWSKI MACIEK
CIESZKOWY
4
42
BOMBA MATEUSZ
CAFFARO
4
43
ZAWRZYKRAJ ADAM
CAFFARO
4
44
BOMBA SEBASTIAN
CAFFARO
4
45
PRZEBIERACZ HUBERT
GLOBAL SYSTEM
4
46
PORĘBSKI ŁUKASZ
GLOBAL SYSTEM
4
47
FETELA TOMASZ
GLADIATOR
4
48
NOWAK PIOTR
FC ALBATROSY
4
49
WRZESIEŃ MIŁOSZ 
CIESZKOWY
3
50
LECH GRZEGORZ
FC ALBATROSY
3
51
STOKŁOSA ADAM
GLADIATOR
3
52
BRYŁA FILIP
CHAMEX
3
53
KULAK ANDRZEJ
GLADIATOR
3
54
PYTEL PRZEMYSŁAW
CIESZKOWY
3
55
PLESZYŃSKI ROBERT
RKM
3
56
WĘGLOWSKI SŁAWOMIR
WOJCIECHÓW
3
57
KOZIOŁ MICHAŁ 
MARSYLIA
3
58
WÓJCIK MICHAŁ
FC ALBATROSY
3
59
KUPISZEWSKI HUBERT
WOJCIECHÓW
3
60
BARAN ŁUKASZ
CHAMEX
3
61
NOWACZKIEWICZ JAKUB
MARSYLIA
3
62
WĘGLOWSKI PAWEŁ
WOJCIECHÓW
3
63
GOŁĘBIOWSKI PRZEMYSŁAW
CIESZKOWY
3
64
JEWIARZ WOJCIECH
FC ALBATROSY
3
65
NABIELSKI GRZEGORZ
WOJCIECHÓW
3
66
KUBATA KAMIL
RKM
2
67
STĘPIEŃ RAFAŁ
CAFFARO
2
68
ZIĘTEK RAFAŁ
RAFIS
2
69
SAMBÓR PATRYK
RAFIS
2
70
KABAT RAFAŁ
RAFIS
2
71
WALCZAK MARCIN
GLOBAL SYSTEM
2
72
BOŻĘCKI DAWID
GLOBAL SYSTEM
2
73
FETELA MARCIN
GLADIATOR
2
74
KOCERBA KAMIL
MARSYLIA
2
75
MODZELEWSKI ARKADIUSZ
GLADIATOR
2
76
PIETRZYK ADRIAN
CHAMEX
2
77
SAMBÓR MIŁOSZ
FC ALBATROSY
2
78
GROBYS KAROL
WOJCIECHÓW
1
79
ROBAK KAMIL
WOJCIECHÓW
1
80
PACYNA KACPER
CHAMEX
1
81
KSIĄŻEK MICHAŁ
RKM
1
82
DURBACZ DANIEL
FC ALBATROSY
1
83
SAMBÓR MATEUSZ
RAFIS
1
84
GRELA ADRIAN
FC ALBATROSY
1
85
DĘBOWSKI ŁUKASZ
CAFFARO
1
86
JANCZYK GRZEGORZ
GLOBAL SYSTEM
1
87
PROKOP RAFAŁ
CHAMEX
1
88
KURCZYŃSKI TOMEK
CHAMEX
1
89
KRZEMIŃSKI SEBASTIAN
FC ALBATROSY
1
90
ORACZ MARIUSZ
RKM
1
91
CHADZAK MARIUSZ
RKM
1
92
SZLUCHCIK JACEK
GLADIATOR
1
93
PROKOP ROBERT
RAFIS
1
94
KOWALSKI PAWEŁ
CHAMEX
1
Wynik losowania:
1. FC Albatros
2. Cieszkowy
3. Ciśnieniowcy
4. Global System
5. Rafis
6. RKM
7. Caffaro
8. Wojciechów
9. Farmacja
10. Krzczonów
11. Chamex

 

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami kolejnej edycji
Powiatowej Ligi Piłki Nożnej na Orliku  w Kazimierzy Wielkiej

Jeżeli drużyny nie dokonają wpłat do piątku 24.06.2016
dalsze rozgrywki zostaną zawieszone !!!

 

Wpisowe do ligi od drużyny 400 zł płatne przed rozpoczęciem I kolejki
w  kasie Kazimierskimego Ośrodka Sportowego

Ostateczny termin przesłania kompletnych list drużyn do dnia 20.05.2016 /piątek/
E-MAILEM : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA ZMIANY TERMINARZA WYŁĄCZNIE DO ŚRODY DO GODZINY 10.00

 

 

Zasady ogólne:

  • Drużyna posiada w składzie dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z terenu powiatu
    i gmin ościennych powiatu
  • Wpisowe oraz ewentualny system rozgrywek ustalony zostanie na spotkaniu
  • Wszyscy zawodnicy powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodnikówi wynikających z tego konsekwencji w trakcie turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
  • Organizator Powiatowej Ligi na Orliku, wszystkie osoby z nim współpracujące, a   także osoby związane z przeprowadzeniemi organizacją ligi nie ponoszą  odpowiedzialności względem uczestników za straty osobowe lub szkody rzeczowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.
  • Dopuszcza się do gry 3 zawodników zrzeszonych grających w B klasie z terenu Powiatu Kazimierza Wielka i Gmin ościennych Powiatu.
  • Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.
  • Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
    Lista zawodników zawiera:
    data urodzenia zawodników, adres zameldowania, zaznaczona osoba odpowiedzialna za drużynę (odpowiedzialność finansowa, dyscyplinarna oraz moralna, kontakt)

 

 

REGULAMIN
LIGI POWIATOWEJ NA ORLIKU
W PIŁCE NOŻNEJ  -2015
 
1.CEL:
·         Zagospodarowanie wolnego czasu.
·         Podnoszenie sprawności fizycznej i umiejętności gry w piłkę nożną,
·         przegląd i selekcja uzdolnionych ruchowo i pałkarsko młodzieży do sekcji klubowych.
2.ORGANIZATORZY I WSPÓŁORGANIZATORZY:
·        Starostwo Powiatowe w Kazimierzy Wielkiej
·        Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kazimierzy Wielkiej
·        Kazimierski Ośrodek Sportowy
·        Powiatowy Animator Sportu.
3.UCZESTNICTWO:
·         W rozgrywkach mogą uczestniczyć zawodnicy z terenu powiatu kazimierskiego.
·         Drużyna składa listę zawodników, na której musi być podany rok urodzenia zawodników, zaznaczona osoba odpowiedzialna za drużynę (odpowiedzialność finansowa, dyscyplinarna oraz moralna)
·         Ostateczny termin złożenia list to 05.05.2015.
·         Najmłodszym członkiem zespołu może być chłopiec, który urodził się
w 1998r i ma pozwolenie pisemne na grę od obydwojga rodziców, (zgoda obowiązuje także zawodników ur. w 1997 i 1996, którzy nie ukończyli 18 lat)
·         Zespoły zgłoszone do rozgrywek będą weryfikowane na podstawie listy imiennej zawodników z podaniem dokładnej daty urodzenia.. Zawodnicy zobowiązani są do posiadania dowodów tożsamości – brak powoduje niedopuszczenie zawodnika do gry w meczu.
·         Wszystkie drużyny są zobowiązane posiadać ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków!
·         W rozgrywkach nie mogą grać zawodnicy zrzeszeni
w klubach sportowych(od A klasy wzwyż ), którzy wystąpili przynajmniej raz
w rozgrywkach wiosennych sezonu 2014/2015 w drużynach seniorskich . Dopuszcza się do gry 3 zawodników zrzeszonych grających w B klasie z terenu Powiatu Kazimierza Wielka.
·         Każda drużyna wpłaca 450 zł wpisowego, które w całości przeznaczone jest na organizację ligi.
·           Wszyscy zawodnicy powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników
i wynikających z tego konsekwencji w trakcie turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
·         Organizator Powiatowej Ligi na Orliku, wszystkie osoby z nim współpracujące, a   także osoby związane z przeprowadzeniem
i organizacją ligi nie ponoszą  odpowiedzialności względem uczestników za straty osobowe lub szkody rzeczowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.
4. REGULAMIN ROZGRYWEK
·         W rozgrywkach obowiązują przepisy i postanowienia wydane przez PZPN oraz ustalenia zawarte w niniejszym regulaminie.
·         Miejscem rozgrywania meczy jest Orlik przy L.O w Kazimierzy Wielkiej
·         Mecze będą rozgrywane piłkami nr 5
·         Drużyna musi się składać minimum z 10 zawodników, a 8 minimum rozpoczyna mecz. W przypadkubraku wystarczającej liczby graczy drużyna obciążana jest karą pieniężną w wysokości 50 zł. Dopuszcza się rozegranie 3 meczy w sezonie bez wystarczającej liczby zawodników i bez konsekwencji.
·         Mecze rozgrywane będą w piątki i soboty w godzinach popołudniowych.
·         Czas gry: 2x25 min z 2 minutową przerwą.
·         Zmiany lotne w obrębie ławki rezerwowej.
·         Obowiązuje posiadanie obuwia sportowego zgodnie z przepisami PZPN.
·         Kary: żółta kartka – upomnienie.
·         Czerwona kartka – wykluczenie do końca meczu. Przyczyna wykluczenia musi być opisana w protokóle.
·         Każdy protokół meczu podpisuje sędzia i kapitanowie drużyn.
·         Za grę w drużynie zawodnika nieuprawnionego mecz jest zweryfikowany jako walkower (-1 pkt)
·         Jeżeli drużyna zejdzie z boiska w trakcie gry mecz jest zweryfikowany jako walkower.
·         W przypadku równej ilości punktów decyduje bezpośredni pojedynek, następnie różnica bramek
·         Koszty udziału oraz przejazdy pokrywają zgłaszający we własnym zakresie.
·         Drużyna, która po 15 minutach od ustalonego czasu nie wstawi się na mecz przegrywa walkowerem.
·         Zdobyte punkty i bramki przez drużynę, która wycofa się z rozgrywek po rozegraniu mniej niż połowę meczy są anulowane, natomiast punkty się sumuje w przypadku rozegrania więcej niż połowę spotkań
(V o. 3 : 0).
·         W całym sezonie drużyna może oddać wyłącznie jeden mecz walkowerem i płaci również karę pieniężną w wysokości 50 zł. Przy oddaniu kolejnego walkowera drużyna jest dyskwalifikowana z dalszych rozgrywek.
 
5. SYSTEM
 
I RUNDA
II RUNDA
III RUNDA
IV RUNDA
V RUNDA
VI RUNDA
VII RUNDA
1-12
12-7
2-12
12-8
3-12
12-9
4-12
2-11
8-6
3-1
9-7
4-2
10-8
5-3
3-10
9-5
4-11
10-6
5-1
11-7
6-2
4-9
10-4
5-10
11-5
6-11
1-6
7-1
5-8
11-3
6-9
1-4
7-10
2-5
8-11
6-7
1-2
7-8
2-3
8-9
3-4
9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VIII RUNDA
IX RUNDA
X RUNDA
XI RUNDA
12-10
5-12
12-11
6-12
11-9
6-4
1-10
7-5
1-8
7-3
2-9
8-4
2-7
8-2
3-8
9-3
3-6
9-1
4-7
10-2
4-5
10-11
5-6
11-1
 
 
 
 
  •   rozgrywane będą  pojedynki drużyn – każda z każdą jeden mecz
Punktacja:
za przegraną                  0 punktów
za zwycięstwo               3 punkty
za remis              1 punkt
-1/ za oddanie meczu walkowerem
6. NAGRODY
  • Wszystkie drużyny otrzymują pamiatkowe dyplomy.
  • Pierwsze trzy drużyny otrzymują Puchary  plus nagrody pieniężne.
  • Król Strzelców, Najlepszy Bramkarz oraz dziewięciu  Najlepszych Zawodników Ligi otrzymują pamiątkowe statuetki.
UWAGI KOŃCOWE:
  •   Do jakichkolwiek dyskusji z sędzią upoważniony jest tylko kapitan drużyny.
  • Dyskusje innych zawodników będą traktowane jako niesportowe zachowanie!!!
  • Za czerwone kartki zostaje wprowadzona kara pieniężna w wysokości 50 zł. Zawodnik, który nie wpłaci kary nie będzie dopuszczony do gry! Środki zgromadzone z wpłat zostaną przeznaczone na podwyższenie nagrody dla zwycięzcy ligi.
  •   Dopuszcza się w przypadkach losowych np kontuzji zamianę maksymalnie 2 zawodników.
  • Sędziów meczu ustalają organizatorzy
  • W sprawach trudnych decyzje podejmują organizatorzy

XI Turniej Mikołajkowy- Noworoczny

XI Turniej Mikołajkowo - Noworoczny Samorządowców

o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy
Kazimierza Wielka
 
 
 
W turnieju wzieło udział 8 zespołów:
  • Gmina Kazimierza Wielka
  • Powiat Kazimierza Wielka
  • Komenda Powiatowa Straży
  • Gmina Opatowiec
  • Gmina Bejsce
  • Gmina Skalbmierz
  • Gmina Czarnocin
  • Kazimierski Ośrodek Sportowy
Faza Grupowa:
Gr A
L.p
Drużyna
1
2
3
4
Bramki
Pkt
Miejsce
1
Straż KW
 
0:0
3:0
1:1
4:1
5
1
2
KOS
0:0
 
1:0
0:0
1:0
5
2
3
Gmina Bejsce
0:3
0:1
 
1:0
1:4
3
3
4
Gmina Skalbmierz
1:1
0:0
0:1
 
1:2
2
4
Gr B
L.p
Drużyna
1
2
3
4
Bramki
Pkt
Miejsce
1
Powiat Kazimierza
 
1:1
1:1
1:0
3:2
5
2
2
Gmina Opatowiec
1:1
 
0:1
2:0
3:2
4
3
3
Gmina Kazimierza
1:1
1:0
 
1:0
3:1
7
1
4
Gmina Czarnocin
0:1
0:2
0:1
 
0:4
0
4
 
W Turnieju poszczególne miejsca zdobyli:
I Miejsce - Gmina Kazimierza Wielka
II Miejsce - Powiat Kazimierza Wielka
III Miejsce - Komenda Powiatowa Straży
IV Miejsce - Kazimierski Ośrodek Sportowy
V Miejsce - Gmina Opatowiec
VI Miejsce - Gmina Bejsce
VII Miejsce - Gmina Skalbmierz
VIII Miejsce - Gmina Czarnocin
Najlepszy bramkarz - Mieczysław Szczepanik - Kazimierski Ośrodek Sportowy
Najlepszy zawodnik - Andrzej Piotrowski - Powiat Kazimierza Wielka
Król strzelców - Marcin Oziębło - Komenda Powiatowa Straży
Najlepsze zawodniczki:
Magdalena Bucka - Powiat Kazimierza Wielka
Emilia Kwiecień - Gmina Skalbmierz