W dniu 26 lutego 2017 roku zakończył się
XI 24 Godzinny Maraton Pływacki w Kazimierzy Wielkiej.
 
Gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników
Szczególnie wszysytkim dzieciom i ich rodzicom
którzy wzięli udział w tej imprezie !!!
Dziękujemy sędziom wolontariuszom.
Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem sponsorów
bez ich pomocy nasza impreza nie była by tak wyjątkowa !!!

 
286 uczestników
NASZ WYNIK 1633km 500m
 
 






 
RELACJA FOTO VIDEO !!!
   
 

Partnerzy / Sponsorzy:
 
 
                                                         
 
       

"ULMAR" Urszula Górnicz
 
 
 
ATRAKCJE !!!
 TEATR OGNIA LOS FUEGOS -VISUAL LED SHOW-

GODZ. 20:00 !!!

Magiczny pokaz z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii
do tworzenia ruchomych, hipnotycznych wizualizacji.

 
WYSTAWA OSIĄGNIĘĆ SPORTOWYCH 24h
 
 
 JUMPING NA TRAMPOLINACH -pokazy oraz darmowe zajęcia
GODZ. 18:30, 19:00, 20:30
 
 AQUA FITNESS - darmowe zajęcia GODZ. 21:00, 22:00, 23:00
 
 POKAZY BALETOWE GODZ. 18:45
 
 
 POKAZY TAŃCA "STEP" GODZ. 18:30
 

 
 
wkrótce więcej informacji...

 

 
REGULAMIN
 
1.    Maraton odbędzie się w Kazimierskim Ośrodku Sportowym – Kryta Pływalnia „WODNY RAJ” w dniach 25-26.02.2017 w godzinach od 12:00 w sobotę do 12:00 w niedzielę.
2.    W próbie biorą udział wolontariusze, którzy deklarują pisemnie udział
w MARATONIE PŁYWACKIM
3.    UWAGA KAŻDY, KTO PRZEPŁYNIE MINIMUM 50m NA WYZNACZONYM TORZE OTRZYMA PAMIĄTKOWY MIN-DYPLOM UCZESTNIKA MARATONU!!!
4.    Wszyscy UCZESTNICY powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników i wynikających z tego konsekwencje w trakcie trwania MARATONU organizator nie ponosiodpowiedzialności!!!.
5.     Zawodnicy zobowiązani są do pisemnego potwierdzenia i zapoznania się
z regulaminem.
6.    Uczestnicy Pływają zgodnie z wyznaczonym harmonogramem dostępnym
u Sędziego Głównego
7.     Uczestnicy wchodzą na pływalnie bezpłatnie w terminach ustalonych
w harmonogramie.
8.    Uczestnicy Maratonu zobowiązani są do przestrzegania regulaminu Krytej Pływalni
w Kazimierzy Wielkiej.
9.    Organizator ufunduje nagrody w postaci pucharów oraz dyplomów dla:
·         Najstarszego Uczestnika
·         Najmłodszego Uczestnika
·         Najbardziej wytrwałej rodziny
·         Najlepszej szkoły ponadgimnazjalnej /Starosta Powiatu Kazimierskiego/
·         Najlepszej szkoły podstawowej, gimnazjum z terenu Gminy Kazimierza Wielka /Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka/
·         ! Osoby które chcą rywalizować  o miano Najlepszego Zawodnika/Zawodniczki  zgłaszają się do Sędziego Głównego.  Zawodnicy będą rywalizować na wyznaczonych 2 torach na których liczenie długości dokonywać będą niezależni sędziowie !!
·         Najbardziej wytrwałego małżeństwa/pary(dotyczy osób pełnoletnich)
·         Szkoła Podstawowa – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 2010 i młodsi - w zależności od ilości zgłoszeń
·         - rocznik 2008-2009
·         - rocznik 2006-2007
·         - rocznik 2004-2005
·         Gimnazjum – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 2002-2003
·         Szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne – dziewczęta i chłopcy
·         -rocznik 2001 i starsi
·         Open
·         - od 20-40 lat
·         - od 41 lat i więcej
·         - ratownicy i instruktorzy
·         Inne
10.  Każdy uczestnik płynie min 30 min stylem dowolnym, ilość razy ustaloną
z organizatorem.
11.   Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby, które wcześniej wpisały się na listę dyżurów dostępną w kasie pływalni. Osoby, które zgłoszą się w dniu imprezy, będą mogły wziąć udział w imprezie w miarę wolnych miejsc na torach, po uzyskaniu zgody Sędziego Głównego.
12.  Firmy oraz organizacje, które chcą zgłosić swoje reprezentacje do uczestnictwa w maratonie zobowiązane są do dostarczenia imiennej listy uczestników oraz uzgodnienia z Sędzią Głównym godzin, w których będą oni pełnić dyżury, na 2 dni przed Maratonem. Ilość osób reprezentujących firmę instytucje-dowolna. Suma długości przepłyniętych przez dane reprezentacje zostanie podana do oficjalnej informacji.
13.  Osoby, które chcą otrzymać pamiątkową koszulkę z maratonu uiszczają opłatę wpisową w kasie pływalni do dnia 21.02.2017  w wysokości 14 zł.
wkrótce więcej informacji...

INFORMACJA DLA TYCH KTÓRZY
PO RAZ PIERWSZY CHCĄ WZIĄŚĆ UDZIAŁ W MARATONIE

·         udział w maratonie jest bezpłatny i dobrowolny
·         każdy może przepłynąć dowolny dystans, "dowolną ilość basenów",
·         w maratonie można wystartować/dołączyć o dowolnej porze nawet w niedziele rano!,
·         można mieć dowolna ilość i długość przerw,
·         liczy sie wynik jako suma przepłynięta przez zawodnika, później suma drużyny
           końcowa  suma kilometrów daje wynik końcowy...ten rekord bijemy!!
 
Zapraszamy wszystkie chętne osoby do treningu i wzięcia udziału w kolejnej edycji
24 godzinnego maratonu pływackiego
 

XI 24 GODZINNY MARATON  PŁYWACKI

 

25-26 LUTY 2017

wkrótce więcej informacji...

 

 

relacja video Antoni Kocela występ artystów cyrkowych  >>>>>

relacja video Antoni Kocela cz. 2  >>>>>

relacja video Antoni Kocela cz. 3  >>>>>

relacja video Antoni Kocela zakończenie  >>>>>

relacja foto Pilarscy >>>>

relacja foto Łukasz Gądzik cz. 1 >>>>

relacja foto Łukasz Gądzik cz. 2 >>>>

relacja foto Łukasz Gądzik cz. 3 >>>>

relacja foto Aktywnakazimierza >>>>

Wyniki:
REKORDZISTA -  WALENCIK MARCIN - 31050 m
 II NAJLEPSZY ZAWODNIK - SAMBÓR KACPER 26000 m
III NAJLEPSZY ZAWODNIK - COULIBALY LAMINE 25000 m
REKORDZISTKA  - ZIELIŃSKA OLIWIA 22000 m
II NAJLEPSZA ZAWODNICZKA - PARANIAK ANNA 9000 m
NAJMŁODSZY ZAWODNIK – NAREWSKA MAJA
NAJWYTRWALSZA FIRMA MEBLO-DAR
NAJSTARSZY ZAWODNIK OLSZYCKI KRZYSZTOF
SUPER GOŚĆ –  KRUPA IGOR
SUPER GRUPA I – MEDUZA
SUPER GRUPA II – SWIM CENTER
MEDUZANAJLEPSZY OLD BOY SZCZEPANIK ANDRZEJ
NAJLICZNIEJSZA GRUPA – FUNDACJA L. ŁACHA "TEAM CANADA"
NAJWYTRWALSZA RODZINA – COULIBALY
SZKOŁY PODSTAWOWE
1 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 KAZIMIERZA WIELKA
2 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 KAZIMIERZA WIELKA
3 SZKOŁA PODSTAWOWA W CZARNOCINIE
GIMNAZJUM
1 KAZIMIERZA WIELKA
2 CZYŻOWICE
3 DZIAŁOSZYCE
SZKOŁY ŚREDNIE
1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KAZIMIERZY WIELKIEJ
2 ZSR CUDZYNOWICE
3 ZSZ ODONÓW
 
 
SZKOŁA PODSTAWOWA –
DZIEWCZĘTA 2009 I MŁODSI –
1 ŻARNOWIECKA KAROLINA 2350 m
2 GĄDZIK EMILIA 850m
3 KONEWECKA GABRIELA 600 m
- ROCZNIK 2007-2008
1 ŻARNOWIECKA ANGELIKA 7100 m
2 PIETROŃ ANTONINA 6250 m
3 GABRYŚ NATALIA 5000 m
- ROCZNIK 2005-2006
1 GĄDZIK ZUZANNA 17000m
2 ŻARNOWIECKA ALEKSANDRA 13450 m
3 CHAT ZUZANNA 13000 m
- ROCZNIK 2003-2004
1 PARADA JULIA 17600 m
2 PRZEBIERACZ ALICJA 15000 m
3 MOŻDŻEŃ JOANNA 13750 m
SZKOŁA PODSTAWOWA –
  CHŁOPCY 2009 I MŁODSI –
1 SAMBÓR IGOR 5000m
2 PARADA DAWID 1400 m
3 MADEJ ANTONI 950 m
- ROCZNIK 2007-2008
1 WOŹNIAK JACEK -5000 m
2 MARKOWSKI MIKOŁAJ 4400 m
3 SKRZELA DAMIAN 4150 m
- ROCZNIK 2005-2006
1 COULIBALY DAID 18650 m
2 KABAT MARCIN 13000 m
3 GAWEŁ EMIL 12600 m
4 WOJAS ADRIAN 9650 m
- ROCZNIK 2003-2004
1 ZARĘBA ALEKSANDER 20600 m
2 MADERAK SEBASTIAN 13650 m
3 ŻUREK KLAUDIUSZ 12350 m
4 JAWORSKI WOJCIECH 11100 M
 
GIMNAZJUM
– DZIEWCZĘTA IK 2001-2002
1 MOŁAS EMILIA 15150 m
2 TWARDOWSKA KATARZYNA , GÓRNICZ KATARZYNA 14500m
3 KUCIĘBA JULIA 7450 m
GIMNAZJUM
– CHŁOPCYK 2001-2002
1 CZEKAJ PRZEMYSŁAW 9400 m
2 MOŻDŻEŃ KAMIL 5000 m
3 KLIMCZYK MATEUSZ 3650 m
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE –
DZIEWCZĘtA 2000 I STARSI
1 JĘDRAS SYLWIA15000 m
2 KITA JULIA 11700 m
3 WOJAS WIKTORIA 10250 m
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE –
CHŁOPCY 2000 I STARSI
1 STĘPIEŃ MICHAŁ 9200m
2 JAGIELNIK KAMIL 9000m
3 PSZCZOŁA JAKUB 8700 m
RATOWNICY I INSTRUKTORZY
1 KWIECIEŃ KATARZYNA  7600m      
2 ADAMCZYK PAULINA 7500m       
3 GAJDA DAWID 1400m

NAUCZYCIELE
1. ŚLIWIŃSKI GRZEGORZ 11500m

2. SZMUC MARWEK 10200 m
3. KS MARIUSZ ROZIN 1000 m

OPEN
1 BORUCH MARIUSZ 14100m
2 TŁUŚCIK KRZYSZTOF 11250m
3 DOMAŃSKI DAWID 10250 m
 
 
                            
                                   
                                               
 

INFORMACJA DLA TYCH KTÓRZY
PO RAZ PIERWSZY CHCĄ WZIĄŚĆ UDZIAŁ W MARATONIE

·         udział w maratonie jest bezpłatny i dobrowolny
·         każdy może przepłynąć dowolny dystans, "dowolną ilość basenów",
·         w maratonie można wystartować/dołączyć o dowolnej porze nawet w niedziele rano!,
·         można mieć dowolna ilość i długość przerw,
·         liczy sie wynik jako suma przepłynięta przez zawodnika, później suma drużyny
           końcowa  suma kilometrów daje wynik końcowy...ten rekord bijemy!!
·         każdy uczestnik otrzyma pamiątkową monetę

 

 

21.02.2016 /NIEDZIELA/
- g. 11:30 Na zakończenie Maratonu

 

 

 

 

GOŚĆ SPACJALNY !!!

 

Trener,
Poseł do Parlamentu Europejskiego

 

 

Bogdan Wenta
 

 

 

 

Na spotkanie z którym po zakończeniu Maratonu ok g.13:00
Zaprasza

 

20.02.2016 /SOBOTA/
20.02.2016 /SOBOTA/
- g. 13:00

 

20.02.2016 /SOBOTA/
- g. 18:00, 21:30, 22:30

 

 

 

 

DARMOWE ZAJECIA !!!

20.02.2016 /SOBOTA/
- g. 18:30

 

 

WYSTĘPY ARTYSTYCZNE


20.02.2016 /SOBOTA/
- g. 19:30

 

 

 

 

 

ATRAKCJA WIECZORU !!!

 

 

 

Formularz zgłoszeniowy należy wysłać do dnia 17.02.2016r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
formularz powinien zawierać poniższe dane, oraz podane godziny podejmowanych prób pływania
Na adres zwrotny odesłane zostanie potwierdzenie uczestnictwa oraz rezerwacja bądź brak możliwości rezerwacj toru.
O rezerwacji decyduje  kelejność zgłoszeń

Formularz zgłoszeniowy do  2016

Imię i nazwisko

 

Wiek / rocznik, klasa dotyczy szkół/

 

Adres zamieszkania

 

E-mail

 

Godziny prób  

 

Informuję, że znam regulamin X 24 Godzinnego Maratonu Pływackiego organizowanego przez Kazimierski Ośrodek Sportowy i zobowiązuje się do jego przestrzegania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb wewnętrznych organizatora.

                                                                                                     

…………………………………………………..

                                                                                                                                                Podpis

 

RAGULAMIN

1.    Maraton odbędzie się w Kazimierskim Ośrodku Sportowym – Kryta Pływalnia „WODNY RAJ” w dniach 20-21.02.2016 w godzinach od 12:00 w sobotę do 12:00 w niedzielę.
2.    W próbie biorą udział wolontariusze, którzy deklarują pisemnie udział
w MARATONIE PŁYWACKIM
3.    UWAGA KAŻDY, KTO PRZEPŁYNIE MINIMUM 50m NA WYZNACZONYM TORZE OTRZYMA PAMIĄTKOWY MIN-DYPLOM UCZESTNIKA MARATONU!!!
4.    Wszyscy UCZESTNICY powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników i wynikających z tego konsekwencje w trakcie trwania MARATONU organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
5.     Zawodnicy zobowiązani są do pisemnego potwierdzenia i zapoznania się
z regulaminem.
6.    Uczestnicy Pływają zgodnie z wyznaczonym harmonogramem dostępnym
u Sędziego Głównego
7.     Uczestnicy wchodzą na pływalnie bezpłatnie w terminach ustalonych
w harmonogramie.
8.    Uczestnicy Maratonu zobowiązani są do przestrzegania regulaminu Krytej Pływalni
w Kazimierzy Wielkiej.
9.    Organizator ufunduje nagrody w postaci pucharów oraz dyplomów dla:
  • Najstarszego Uczestnika
  • Najmłodszego Uczestnika
  • Najbardziej wytrwałej rodziny
  • Najlepszej szkoły ponadgimnazjalnej /Starosta Powiatu Kazimierskiego/
  • Najlepszej szkoły podstawowej, gimnazjum z terenu Gminy Kazimierza Wielka /Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka/
  • ! Osoby które chcą rywalizować  o miano Najlepszego Zawodnika/Zawodniczki  zgłaszają się do Sędziego Głównego.  Zawodnicy będą rywalizować na wyznaczonych 2 torach na których liczenie długości dokonywać będą niezależni sędziowie !!
  • Najbardziej wytrwałego małżeństwa/pary(dotyczy osób pełnoletnich)

oraz z okazji 10 lat MARATONU Puchary dla zwycięzców w kategoriach

  • Szkoła Podstawowa – dziewczęta i chłopcy
    - rocznik 2009 i młodsi - w zależności od ilości zgłoszeń
    - rocznik 2007-2008
    - rocznik 2005-2006
    - rocznik 2003-2004
  • Gimnazjum – dziewczęta i chłopcy
    - rocznik 2001-2002
  • Szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne – dziewczęta i chłopcy
    -rocznik 2000 i starsi
  • Open
  • Ratownicy i instruktorzy
  • Inne
10.  Każdy uczestnik płynie min 30 min stylem dowolnym, ilość razy ustaloną
z organizatorem.
11.   Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby, które wcześniej wpisały się na listę dyżurów dostępną w kasie pływalni. Osoby, które zgłoszą się w dniu imprezy, będą mogły wziąć udział w imprezie w miarę wolnych miejsc na torach, po uzyskaniu zgody Sędziego Głównego.
12.  Firmy oraz organizacje, które chcą zgłosić swoje reprezentacje do uczestnictwa w maratonie zobowiązane są do dostarczenia imiennej listy uczestników oraz uzgodnienia z Sędzią Głównym godzin, w których będą oni pełnić dyżury, na 2 dni przed Maratonem. Ilość osób reprezentujących firmę instytucje-dowolna. Suma długości przepłyniętych przez dane reprezentacje zostanie podana do oficjalnej informacji.
13.  Osoby, które chcą otrzymać pamiątkową koszulkę z maratonu uiszczają opłatę wpisową w kasie pływalni do dnia 12.02.2016  w wysokości 12 zł.

Pamiątkowe dyplomy uczestnictwa do odbioru od wtorku, 23 lutego 2016

WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI !!!

 
 
IX 24 GODZINNY MARATON PŁYWACKI
 
Zakończył się IX 24 GODZINNY MARATON PŁYWACKI
w Kazimierzy Wielkiej
243 UCZESTNIKÓW PRZEPŁYNĘŁO 965 , 600 KM

1

Stanek Jarosław

 

30000

2

Szczepanik Andrzej

ROLMET

25900

3

Coulibaly Sidiki

 

23400

4

Tłuścik Krzysztof

Fundacja Im. Lucjana Łacha

22000

5

Zielińska Oliwia

Meduza

18000

6

Paraniak Anna

Swim Center

17100

7

Paciuch Piotr

 

16100

8

Sambór Kacper

SWIM CENTER

16000

9

Czekaj Przemysław

Swim Center

15200

10

Twardowska Katarzyna

Meduza

15000

11

Jędras Sylwia

Swim Center

13050

12

Zaręba Aleksander

Swim Center

12200

13

Żurek Klaudiusz

 

12150

14

 Możdzeń Kamil

Swim Center

12000

15

Boruch Mariusz

 

10100

16

Kita Weronika

Meduza

10050

17

Kita Julia

Meduza

10000

18

Iwanowska Paulina

Swim Center

10000

19

Patoła Magdalena

Swim Center

10000

20

Gruszka Sławomir

 

9850

21

Szmuc Marek

 

9100

22

Mikina Łukasz

 

9100

23

Bzdziuła Dominik

 

9000

24

Jaworski Wojciech

Swim Center

9000

25

Coulibaly Dawid

MEDUZA

8850

26

Skrzela Weronika

SWIM CENTER

8750

27

Janczu Mikołaj

 

8700

28

Gądzik Zuzanna

Meduza

8200

29

Kołodziejczyk Maciej

 

8050

30

Chaber Kacper

 

8050

31

Parada Julia

Meduza

7800

32

Kuc Aleksandra

 

7550

33

Kabat Marcin

SWIM CENTER

7500

34

Czekaj Adrian

Swim Center

7400

35

Coulibaly Lamine

Meduza

7350

36

Wzorek Wojciech

 

7300

37

Admusik Agata

MEDUZA

7250

38

Wojas Maria

Meduza

7200

39

Kolanoś Joanna

 

7100

40

Kot Kamila

MEDUZA

7000

41

Słodowska Paulina

MEDUZA

7000

42

Chumikowski Kacper

 

7000

43

Sambur Wiktoria

Fundacja Im. Lucjana Łacha

7000

44

Morys Wiktoria

Meduza

6700

45

Skrzela Justyna

SWIM CENTER

6300

46

Chećko Wojciech

 

6200

47

Żarnowiecka Aleksandra

MEDUZA

6150

48

Mamaj Wiktoria

MEDUZA

6050

49

Kwiecień Kalina

Meduza

6000

50

Cieśla Anna

Meduza

6000

51

Dymek-Coulibaly Edyta

MEDUZA

6000

52

Kuc Hubert

 

6000

53

Czapla Marlena

 

6000

54

Trela Natalia

Meduza

5550

55

Możdzeń Joanna

SWIM CENTER

5550

56

Blady Michał

 

5350

57

Nowak Wiktoria

SWIM CENTER

5350

58

Paczkowska Alicja

Fundacja Im. Lucjana Łacha

5300

59

Dymek Bartosz

Fundacja Im. Lucjana Łacha

5250

60

Jaworska Aleksandra

 

5200

61

Kusak Agnieszka

Swim Center

5150

62

Kwiecień Aleksandra

Fundacja Im. Lucjana Łacha

5150

63

Wojas Adrian

MEDUZA

5100

64

Przeniosło Julia

Meduza

5000

65

Możdzeń Karolina

SWIM CENTER

5000

66

Czapla Albert

 

5000

67

Ziomkowski Marek

 

5000

68

Curyło Karolina

SWIM CENTER

4850

69

Kletshka ZUZANNA

Swim Center

4700

70

Darmoń Wiesław

 

4600

71

Poręczewska Wiktoria

 

4500

72

Włodarczyk Agata

 

4500

73

Darmoń Artur

 

4500

74

Pióro Kamila

 

4200

75

Sambór Bartosz

 

4200

76

Cichacka Maja

Swim Center

4150

77

Garbarz Gabriela

MEDUZA

4100

78

Skowron Aleksandra

SWIM CENTER

4000

79

Łudzik Jakub

Fundacja Im. Lucjana Łacha

4000

80

Sambur Julia

Fundacja Im. Lucjana Łacha

4000

81

Kowalska Wiktoria

MEDUZA

3750

82

Błaut Kacper

Meduza

3650

83

Kowalski Bartosz

 

3650

84

Żurek Jacek

Fundacja Im. Lucjana Łacha

3650

85

Patoła Piotr

SWIM CENTER

3600

86

Twardowski Sebastian

 

3550

87

Garbarz Patrycja

MEDUZA

3500

88

Żwirek Julia

SWIM CENTER

3400

89

Kwiecień Kacper

Meduza

3350

90

Hajduk Justyna

 

3350

91

Jagielnik Kamil

 

3300

92

Skrzela Damian

SWIM CENTER

3300

93

Bazan Bartosz

 

3250

94

Paczkowski Filip

 

3200

95

Kowalski Paweł

 

3150

96

Cichy Katarzyna

 

3150

97

Kowalska Karolina

MEDUZA

3100

98

Domaradzki Damian

Fundacja Im. Lucjana Łacha

3100

99

Mazur Dawid

 

3100

100

Darmoń Wojciech

 

3100

101

Kulej Marta

 

3100

102

Jaworski Grzegorz

 

3050

103

Kowalski Szymon

MEDUZA

3000

104

Kołodziejczyk Paulina

 

3000

105

Bratek Julia

SWIM CENTER

3000

106

Klimczyk Mateusz

 

3000

107

Bucki Mateusz

 

3000

108

Maj Filip

 

3000

109

Piotrowski Michał

 

3000

110

Chat Zuzanna

MEDUZA

2950

111

Kozieł Krzysztof

 

2900

112

Mołas Emilia

Swim Center

2750

113

Bugaj Martyna

MEDUZA

2700

114

Bartos Agnieszka

 

2700

115

Kletschka Waldemar

ZPSWR CUDZYNOWICE

2700

116

Stokłosa Filip

 

2650

117

Porębski Bartosz

 

2600

118

Kot Justyna

 

2550

119

Hołda Paweł

 

2550

120

Iwanowska Aleksamdra

Swim Center

2500

121

Kowalczyk Małgorzata

SWIM CENTER

2500

122

Jurołajc Szymon

 

2500

123

Bombka Justyna

 

2450

124

Kowalczyk Dorota

 

2400

125

Wróbel Aleksandra

 

2400

126

Gołebiowski Bartosz

 

2400

127

Skrzyńska Paulina

 

2300

128

Obora Ryszard

 

2250

129

Pałaszewska Kinga

 

2150

130

Sroka Oliwia

Meduza

2100

131

Parys Gabriela

 

2100

132

Czekała Natalia

 

2100

133

Kopeć Dawid

 

2100

134

Kądziela Bartłomiej

 

2100

135

Cyrkiewicz Sandra

 

2100

136

Garbacz Aleksandra

 

2100

137

Bombka Malwina

 

2100

138

Kuchnecka Amelia

 

2050

139

Mykała Sandra

 

2050

140

Sambór Igor

PRZEDSZKOLE KW

2050

141

Belski Wojciech

 

2050

142

Parys Norbert

 

2000

143

Łabucka Jacek

Fundacja Im. Lucjana Łacha

2000

144

Kwiecień Julia

 

2000

145

Styk Zuzanna

MEDUZA

2000

146

Rzepa Amanda

SWIM CENTER

2000

147

Lalewicz Ewa

Fundacja Im. Lucjana Łacha

2000

148

Chałan Aleksander

 

2000

149

Kuliś Maja

Swim Center

1950

150

Chuchmacz Bartłomiej

 

1950

151

Olszycki Krzysztof

 

1900

152

Sobieraj Martyna

MEDUZA

1900

153

Wojas Wojciech

MEDUZA

1850

154

Pabiańczyk Jakub

Meduza

1800

155

Nowak Maksymilian

Meduza

1800

156

Kozioł Jakub

 

1800

157

Pszczoła Jakub

 

1800

158

Sadowska Gabriela

MEDUZA

1750

159

Jach Nikola

Swim Center

1750

160

Pietrachowski Hubert

 

1700

161

Kowalski Grzegorz

 

1700

162

Piotrowska Izabela

 

1700

163

Woźniak Małgorzata

MEDUZA

1650

164

Bazan Mateusz

 

1650

165

Patoła Joanna

 

1650

166

Lewicka Gabriela

MEDUZA

1600

167

Rząsa Rafał

 

1600

168

Psica Teresa

 

1550

169

Grzyb Jan

MEDUZA

1500

170

Cieśla Jakub

Meduza

1500

171

Fryt Kacper

 

1500

172

Sender Mateusz

MEDUZA

1500

173

Paczkowski Paweł

 

1500

174

Bijak Jakub

Swim Center

1450

175

Kolanko Kamila

 

1450

176

Stopiński Patryk

Meduza

1400

177

Dorowicz Ewelina

 

1400

178

Obirek Patryk

MEDUZA

1350

179

Kwiecień Bartosz

MEDUZA

1350

180

Kisiel Filip

MEDUZA

1300

181

Klimczyk Tomasz

 

1300

182

Zaręba Julia

SWIM CENTER

1250

183

Szafarska Katarzyna

 

1250

184

Gruszka Roksana

 

1200

185

Pudo Jakub

 

1200

186

Aleksandra Kuliś

Swim Center

1200

187

Gaweł Krzysztof

 

1200

188

Kokosza Ewelina

 

1200

189

Stępczyk Kamil

 

1200

190

Jach Marcin

 

1150

191

Bała Karol

SWIM CENTER

1150

192

Bała Kamila

SWIM CENTER

1150

193

Żwirek Natalia

Fundacja Im. Lucjana Łacha

1150

194

Stopińska Aleksandra

Meduza

1100

195

Mróz Gabriela

Fundacja Im. Lucjana Łacha

1100

196

Jędras Filip

SWIM CENTER

1100

197

Narewski Marcin

 

1050

198

Żwirek Juliusz

MEDUZA

1000

199

Łach Piotr

Fundacja Im. Lucjana Łacha

1000

200

Machynia Roksana

MEDUZA

1000

201

Piotrowski Rafał

 

1000

202

Zmarlak Katarzyna

 

1000

203

Pisarski Stanisław

Swim Center

1000

204

Nowak Mateusz

 

1000

205

Krawczyk Krystian

 

1000

206

Gajda Dawid

 

1000

207

Narewski Mateusz

 

1000

208

Sambór Zuzanna

SWIM CENTER

1000

209

Pietroń Antonina

SWIM CENTER

950

210

Florek Jolanta

 

950

211

Olejarski Filip

 

900

212

Gałęziowska Karolina

 

900

213

Żak Lena

SWIM CENTER

850

214

Sambór Norbert

 

850

215

Bartos Eryk

 

750

216

Florek Daniel

 

750

217

Żabińska Katarzyna

 

700

218

Kotwica Alicja

 

700

219

Kletschka Filip

Swim Center

700

220

Kot Aleksandra

Swim Center

650

221

Hajduk Julia

SWIM CENTER

650

222

Coulibaly Amadou

 

600

223

Szczygieł  Roksana

MEDUZA

600

224

Kosz Wiktoria

 

600

225

Kusak Dominika

 

600

226

Bucki Mateusz

 

550

227

Adamczyk Maciej

 

500

228

Fedorowicz Halina

 

500

229

Bucka Iga

 

400

230

Podolska Emilia

OCTAGON TM KRAKÓW

300

231

Kotwica Patrycja

 

300

232

Włodarska Karolina

 

300

233

Styczeń Roksana

ZPSWR CUDZYNOWICE

300

234

Oleksy Patryk

ZPSWR CUDZYNOWICE

300

235

Nawrot Grzegorz

ZPSWR CUDZYNOWICE

300

236

Cieślik Krzysztof

ZPSWR CUDZYNOWICE

300

237

Szczerba Marcin

ZPSWR CUDZYNOWICE

300

238

Boruch Karolina

 

250

239

Słodowski Paweł

 

250

240

Narewska Wiktoria

 

250

241

Górski Mateusz

 

200

242

Dorynek Patrycja

 

100

243

Kaczmarczyk Janusz

 

50

     

965600

 

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK -  JAROSŁAW STANEK

II NAJLEPSZY ZAWODNIKSIDIKI COULIBALY

III NAJLEPSZY ZAWODNIK-  KRZYSZTOF TŁUŚCIKI

 

NAJWYTRWALSZY JUNIOR     -  KACPER SAMBÓR

II NAJWYTRWALSZY JUNIOR-  ALEKSANDER ZARĘB

III NAJWYTRWALSZY JUNIOR-   KLAUDIUSZ ŻUREK

 

NAJWYTRWALSZY JUNIORKA- OLIWIA ZIELIŃSKA

II  NAJWYTRWALSZY JUNIORKA- ZUZANNA GĄDZIK

III NAJWYTRWALSZY JUNIORKA- WIKTORIA SAMBUR4

 

NAJMŁODSZY ZAWODNIK-  WIKTORIA NAREWSKA

NAJSTARSZY ZAWODNIK - KRZYSZTOF OLSZYCKI

NAJDZIELNIEJSZYZ NAJMŁODSZYCH - IGOR SAMBÓR

SUPER GOŚĆ - KRZYSZTOF TŁUŚCIK

SUPER GRUPA - FUNDACJA im. LUCJANA ŁACHA

NAJLEPSZY OLD BOY-  ANDRZEJ SZCZEPANIK

NAJLICZNIEJSZA GRUPA - MEDUZA

NAJWYTRWALSZA RODZINA - COULIBALY

NAJBARDZIEJ WYTRWAŁE MAŁŻEŃSTWO/PARA - JUSTYNA KOT, PAWEŁ HOŁDA

NAJLEPSZY NAUCZYCIEL -  MAREK  SZMUC

II NAJLEPSZY NAUCZYCIEL - WOJCIECH WZOREK

NAJLEPSZA SZKOŁA PODSTAWOWASZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W KAZIMIERZY WIELKIEJ

NAJLEPSZE GIMNAZJUM-  GIMNAZJUM W KAZIMIERZY WIELKIEJ

NAJLEPSZA SZKOŁA ŚREDNIA-  LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KAZIMIERZY WIELKIEJ

 

 
Dla każdej pary która weźmie udział w maratonie
karnet 10 wejść gratis !!!

KAZIMIERZA WIELKA

Łącze internetowe dzięki Paweł Kukułka NITRO
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.          www.nitro-net.pl

ŁOMŻA

II Kazimierskie Morsowanie
ze względów technicznych przełożone na 21.02.2015

 

„Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A.
ufundowało na potrzeby
Imprezy naturalną wodę mineralną
„Buskowianka-Zdrój”

Patronat Medialny:

    

W TYM ROKU PO RAZ PIERWSZY BIJEMY
REKORD RAZEM Z BASENEM W ŁOMŻY !!!!!

Z okazji walentynek
ponownie niesamowity
pokaz laserów na żywo
z niespodziankami !!!

 

 

 

 

„Dzień Dawcy” Podczas którego można zarejestrować się do bazy potencjalnych
Dawców komórek macierzystych DKMS.

Wystawa fotografii” -

                                           

 

 

 

 

 

ZAJĘCIA ZUMBY

 

 

 

POKAZY TAŃCA

 

 

 

 

 

 

 

WALENTYNKOWE  LAMPIONY

 

 

 

Wkrótce więcej informacji !!!

 

RAGULAMIN

1.    Maraton odbędzie się w Kazimierskim Ośrodku Sportowym – Kryta Pływalnia „WODNY RAJ” w dniach 14-15.02.2015 w godzinach od 12:00 w sobotę do 12:00 w niedzielę.
2.    W próbie biorą udział wolontariusze, którzy deklarują pisemnie udział
w MARATONIE PŁYWACKIM
3.    UWAGA KAŻDY, KTO PRZEPŁYNIE MINIMUM 50m NA WYZNACZONYM TORZE OTRZYMA PAMIĄTKOWY MIN-DYPLOM UCZESTNIKA MARATONU!!!
4.    Wszyscy UCZESTNICY powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników i wynikających z tego konsekwencje w trakcie trwania MARATONU organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
5.     Zawodnicy zobowiązani są do pisemnego potwierdzenia i zapoznania się
z regulaminem.
6.    Uczestnicy Pływają zgodnie z wyznaczonym harmonogramem dostępnym
u Sędziego Głównego
7.     Uczestnicy wchodzą na pływalnie bezpłatnie w terminach ustalonych
w harmonogramie.
8.    Uczestnicy Maratonu zobowiązani są do przestrzegania regulaminu Krytej Pływalni
w Kazimierzy Wielkiej.
9.    Organizator ufunduje nagrody w postaci pucharów oraz dyplomów dla:
  • Najstarszego Uczestnika
  • Najmłodszego Uczestnika
  • Najbardziej wytrwałej rodziny
  • Najlepszej szkoły ponadgimnazjalnej /Starosta Powiatu Kazimierskiego/
  • Najlepszej szkoły podstawowej, gimnazjum z terenu Gminy Kazimierza Wielka /Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka/
  • ! Osoby które chcą rywalizować  o miano Najlepszego Zawodnika/Zawodniczki  zgłaszają się do Sędziego Głównego.  Zawodnicy będą rywalizować na wyznaczonych 2 torach na których liczenie długości dokonywać będą niezależni sędziowie !!
  • Najbardziej wytrwałego małżeństwa/pary(dotyczy osób pełnoletnich)
  • Inne kategorie
10.  Każdy uczestnik płynie min 30 min stylem dowolnym, ilość razy ustaloną
z organizatorem.
11.   Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby, które wcześniej wpisały się na listę dyżurów dostępną w kasie pływalni. Osoby, które zgłoszą się w dniu imprezy, będą mogły wziąć udział w imprezie w miarę wolnych miejsc na torach, po uzyskaniu zgody Sędziego Głównego.
12.  Firmy oraz organizacje, które chcą zgłosić swoje reprezentacje do uczestnictwa w maratonie zobowiązane są do dostarczenia imiennej listy uczestników oraz uzgodnienia z Sędzią Głównym godzin, w których będą oni pełnić dyżury, na 2 dni przed Maratonem. Ilość osób reprezentujących firmę instytucje-dowolna. Suma długości przepłyniętych przez dane reprezentacje zostanie podana do oficjalnej informacji.
13.  Osoby, które chcą otrzymać pamiątkową koszulkę z maratonu uiszczają opłatę wpisową w kasie pływalni do dnia 05.02.2015  w wysokości 12 zł.
Pamiątkowe dyplomy uczestnictwa do odbioru od wtorku, 17 lutego 2015

 

 

Dziękujemy wszystkim za przybycie
do Kazimierzy Wielkiej

więcej FOTO: pilarscy.eu >>>>

 

 

VIII 24 GODZINNY MARATON PŁYWACKI
22-23 LUTY 2014
360 UCZESTNIKÓW
NOWY REKORD 1647 km 550 m
Gorące podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się do tego aby ta impreza
mogła się odbyć a w szczególności dla uczestników oraz wolontariuszy,
którzy bezinteresownie pomagają !!!!
Relacje FOTO , VIDEO
DOŁĄCZ DO NAS NA
I KAZIMIERSKIE MORSOWANIE
więcej informacji wkrótce
SPOTKANIE Z KOZIOŁKIEM MATOŁKIEM
23 Lutego 2014 o godzinie 12:00 zakończył się "VIII 24 Godzinny Maraton Pływacki"
jest to szyldowa impreza Kazimierskiego Ośrodka Sportowego, która ma na celu popularyzację pływania na naszym terenie.
Tak się składa, że maraton to również imprezy towarzyszące na które przybywają często osoby nie związane z pływaniem. Co roku KOS zaprasza do siebie różne osoby, wydarzenia aby czas MARATONU był świętem dla wszystkich.
W tym roku  po raz pierwszy odbyło się KAZIMIERSKIE MORSOWANIE które przyciągnęło rzeszę  widzów jak i ok 50 miłośników zimowych kąpieli.
Do Kazimierzy Wielkiej przybył również sam KOZIOŁEK MATOŁEK z Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia z ZUMBY, występy artystyczne młodzieży z KOK-u w Kazimierzy Wielkiej min. zespołu NA OSTATNIĄ CHWILĘ. A na koniec niesamowici MISJONARZE RYTMU i symboliczne LAMPIONY. Przez dwa dni można było bezpłatnie obejrzeć obrazy BITWY POD RACŁAWICAMI . Kryta pływalnia WODNY RAJ przez dwa dni zamieniła się w centrum imprez w Powiecie Kazimierskim.
Nie było by tego wszystkiego gdyby nie rzesza wolontariuszy, dzieci i przychylnych osób, SPONSOSRÓW, którzy bezinteresownie poświęciły czas aby MARATON mógł trwać!!!
Dla 45 najbardziej zaangażowanych uczestników, sędziów oraz wolontariuszy, którzy przez 24 godziny dali z siebie najwięcej, organizatorzy ufundowali pamiątkowe
MEDALE prawie jak  "Na Olimpiadzie w Soczi"
W ceremonii wręczenia nagród wzięli udział Starosta Kazimierski Jan Nowak, v-c Starosta Michał Bucki, Burmistrz MiG Kazimierza Wielka Tadeusz Knopek oraz Przewodniczący Rady Powiatu Marek Augustyn.  Kilkadziesiąt nagród, Pucharów trafiło do Najlepszych  Maratończyków w różnych kategoriach, natomiast każdy uczestnik ma prawo odebrać pamiątkowy dyplom z własnym REKORDEM w Kazimierskim Ośrodku Sportowym.
Dziękujemy wszystkim  przyjezdnym z różnych stron Polski a w szczegółności dla gości z: Lublina, Sandomierza, Zabrza, Kielc, Rudy Śląskiej, Zawiercia, Krakowa oraz wszystkich, których nie wymieniliśmy.
 Gratulujemy wszystkim uczestnikom ich indywidualnych wyników!!!
Serdecznie dziękujemy wszystkim SPONSOROM !!!
COULIBALY SIDIKI
 
38000
WALENCIK MARCIN
LUBLIN
30600
SZCZEPANIK ANDRZEJ
 
30000
OLEŚ NATALIA
LO KW
24000
COULIBALY AMADEU
OCTAGON TEAM KRK
23700
TWARDOWSKA KATARZYNA
SP1
22500
MACIUCH KAROLINA
DOBRODZIEŃ
22150
SÓWKA DENIS
DOBRODZIEŃ
21450
MOŁAS EMILIA
SP3, SC
18700
SAMBÓR KACPER
SP1, SC
17000
TŁUŚCIK KRZYSZTOF
 
17000
MONIKA SKORUPA
DOBRODZIEŃ
16350
ZIELIŃSKA OLIWIA
SP3
16200
PARANIAK ANNA
 
16100
CZEKAJ ADRIAN
 
16100
SZMIGIEL SZYMON
LO KW
16000
PORĘCZEWSKA WIKTORIA
SP1
15600
PRZEIERACZ ALICJA
MEDUZA
15550
OLEŚ DAWID
GIM KAZIMIERZA
14750
PACIUCH PIOTR
 
14550
COULIBALY LAMINE
MEDUZA
13950
ZARĘBA ALEKSANDER
SC
13000
SPIK VANESSA
DOBRODZIEŃ
12600
JANCZUR MIKOŁAJ
 
12400
KITA JULIA
MEDUZA
12300
MORYS WIKTORIA
MEDUZA
12300
CZAPLA ALBERT
LO
12150
GUZY MARCEL
DOBRODZIEŃ
12150
MACHNIK MONIKA
DOBRODZIEŃ
12050
STĘPIEŃ DAMIAN
GIM KAZIMIERZA
11700
PSZCZOŁA JAKUB
GIM KAZIMIERZA
11500
ŁUDZIK JAKUB
CANADA TEAM
11400
HABER KACPER
 
11200
ZIOMKOWSKI MAREK
SP3
11100
JĘDRAS SYLWIA
 
11000
MAJ FILIP
GIMNAZJUM KW
10700
PRAGNĄCA KAMILA
SP CUDZYNOWICE
10500
PIÓRO KLAUDIA
SP 3
10400
TRELA NATALIA
MEDUZA
10200
BLADY MICHAŁ
GIM KAZIMIERZA
10100
GAWEŁ KRZYSZTOF
LO KW
10050
CZEKAJ PRZEMYSŁAW
PROSZOWICE
10050
KOT KAMILA
 
10000
SŁODOWSKA KAMILA
 
10000
SAMBÓR ALEKSANDRA
SP CZARNOCIN
10000
MIKINA ŁUKASZ
ZSE ODONOW
10000
CISOWSKA ANGELIKA
GIM KAZIMIERZA
9800
GRUSZKA SŁAWOMIR 
SP CUDZYNOWICE
9800
MOŻDŻEŃ KAROLINA
GIM KAZIMIERZA
9500
RESPONDEK ANNA
DOBRODZIEŃ
9300
SIWIEC JULIA
SP3
9200
SKRZELA WERONIKA
SP KAMIEŃCZYCE
9000
BANASIK OSKAR
SP3
9000
WOŁOSZYN ERYK
SP3
9000
CHOLEWA DOMINIK
SP3
9000
POLANKO KAMILA
 
9000
BAJUR KLAUDIA
 
9000
KUC OLA
SP CUDZYNOWICE
9000
ORACZ KINGA
 
9000
BARAN WIKTORIA
KIELCE
8800
CISOWSKI BARTEK
ZDZ KW
8750
BARTOS WIKTORIA
MEDUZA
8700
JAGŁA TOMASZ
 
8500
SKRZELA JUSTYNA
SP KAMIEŃCZYCE
8400
KRZAK MARIUSZ
 
8200
COULIBALY DAWID
MEDUZA
8150
JAWORSKI WOJCIECH
SP3, SC
8150
KOLECEK NATALIA
DOBRODZIEŃ
8100
BUCKI MATEUSZ
GIM KAZIMIERZA
8050
KOŁODZIEJCZYK MACIEJ
LO KW
8000
PACZKOWSKA ALICJA
SP CZARNOCIN
8000
FRĄCZEK KONRAD
MEDUZA
7900
JULIA PARADA
 
7900
JAGIELNIK KAMIL
GIM KAZIMIERZA
7900
ALEKSANDRA SITKO
SP3
7900
KOWALSKI BARTOSZ
GIM KAZIMIERZA
7850
SZMUC MAREK
SP3
7800
KUSAK AGNIESZKA
GIM KAZIMIERZA
7600
SZUMILAS JAGODA
LO
7500
OLEJARSKI FILIP
GIM KAZIMIERZA
7500
BORUCH MARIUSZ
 
7500
HAMUDA MATEUSZ
SP1
7450
ADAMUSIK ALICJA
MEDUZA
7200
MICHALIK PATRYCJA
DOBRODZIEŃ
7150
MADERAK SEBASTIAN
SP1, SC
7050
NOWAK WIKTORIA
 
7000
CHEĆKO WOJCIECH
LO
7000
BAKOWSKI SZYMON
ODONÓW
7000
WZOREK WOJCIECH
SP CUDZYNOWICE
7000
JAWORSKA ALEKSANDRA
GIM KAZIMIERZA
7000
JAROMIN DOMINIK
 
7000
SROKA OLIWIA
MEDUZA
6900
KĘDZIERSKI MIROSŁAW
CANADA TEAM
6750
ZIELIŃSKA KAMILA
MEDUZA
6650
KOLECEK DOMINIK
DOBRODZIEŃ
6650
GAWEŁ EMIL
SP3
6150
GRZYWA PAULINA
ODONÓW
6050
GĄCIK ZUZANNA
SP1, MEDUZA
6000
KABAT MARCIN
SP3, SC
6000
KUC HUBERT
SP CUDZYNOWICE
6000
BUCKI MATEUSZ
ODONÓW
6000
GARBACZ OLA
LO, MEDUZA
5900
MAKIEŁA OLIWIA
SP1
5750
WOJAS ADRIAN
SP1,RODZINA WOJAS
5700
JARZĄBEK MARCEL
DOBRODZIEŃ
5550
GARBACZ KAROLINA
MEDUZA
5500
CZAPLA MARLENA
SP3
5500
GARBARZ PATRYCJA
SP1
5500
GĄCIK PAWEŁ
 
5500
NIEMIEC MATEUSZ
GIM KAZIMIERZA
5450
BELSKI WOJCIECH
 
5450
JUROŁAJĆ SZYMON
LO KW
5400
ADAMUSIK AGATA
MEDUZA
5350
DOROZ KAMILA
 
5350
PRZEBIERACZ MACIEJ
 
5350
DOMAŃSKI DAWID
LO
5250
JAWORSKI GRZEGORZ
 
5150
MYKAŁA SANDRA
PROSZOWICE
5100
ZMARLAK NATALIA
LO KW
5100
KOWALSKI BARTOSZ
PROSZOWICE
5100
KRUPA IGOR
CANADA TEAM
5000
JAKUB BIJAK
GIM KAZIMIERZA
5000
STOKŁOSA GABRIELA
SP3
5000
WRÓBEL ZUZIA
SP CZARNOCIN
4900
OLIWA LAURA
DOBRODZIEŃ
4850
BELSKI DAWID
 
4800
SZPAK BARTEK
CANADA TEAM
4700
KULEJ MARTA
 
4700
TABOR RADOSŁAW
SP KAMIEŃCZYCE
4200
WOJAS MARIA
 
4200
MOLO ALEKSANDRA
MEDUZA
4200
DYBAŁA TOMASZ
LO
4200
BLETEK JAKUB
 
4200
KUCIĘBA JULIA
SP3
4150
SIEJEK DOMINIK
ZSZ ODONÓW
4100
MOŻDŻEŃ KALIM
 
4050
BARAN ALEKSANDRA
KIELCE
4050
GARBARZ GABRIELA
SP1, MEDUZA
4000
BŁAŻEJEWSKA SYLWIA
LO KW
4000
ŚLIWIŃSKI GRZEGORZ
ZSE ODONÓW
4000
KĘDZIERSKA JUSTYNA
CANADA TEAM
3950
KAMIL MOGIŁA
MEBLO-DAR
3950
SAGAN NATALIA
 
3800
PACZKOWSKI PAWEŁ
SP CZARNOCIN
3800
SKRZELA DAMIAN
SC
3750
JONASZ BADURA
DOBRODZIEŃ
3750
BORKOWSKI AREK
DOBRODZIEŃ
3750
KOCEL JULIA
SP CZARNOCIN
3750
KOT ANNA
DOBRODZIEŃ
3700
TAŁACH BRUNON
 
3650
DARMOŃ WIESŁAW
 
3600
RAKOWSKA MARTA
DOBRODZIEŃ
3550
BARTOS AGNIESZKA
 
3450
KUBAT NIKOLA
DOBRODZIEŃ
3350
COULIBALY EDYTA
MEDUZA
3300
PAŁASZEWSKA KINGA
ODONÓW
3300
CHABINKA PAULINA
CANADA TEAM
3250
MAMAJ WIKTORIA
GIM KAZIMIERZA
3200
BŁAJSZCZAK JULIA
SP3
3100
DARMOŃ ARTUR
 
3100
PODKOWA TADEUSZ
 
3100
KOPEĆ DAWID
 
3000
CZEKAŁA NATALIA
 
3000
GRUSZKA KACPER
 
3000
ZIMNICKI MATEUSZ
SP 3
3000
TYTKO NATALIA
SP 1
3000
PRZEBIERACZ DOROTA
 
3000
RZĄSA RAFAŁ
 
3000
NIEBORAK WERONIKA
DOBRODZIEŃ
3000
KWIECIEŃ ALEKSANDRA
CANADA TEAM
3000
PATOŁA MAGDALENA
SC
3000
FRYT KACPER
SP CUDZYNOWICE
2850
NOWAK MICHAŁ
 
2600
JAREMA PIOTR
KALORYFER
2600
BARAN SYLWIA
RATOWNIK WOPR
2600
ROGALA MAGDA
SP KAMIEŃCZYCE
2550
ŁACH PIOTR
TEAM CANADA
2550
SYDORYK MICHAŁ
LO
2550
SAMBÓR BARTOSZ
SP CUDZYNOWICE
2450
KWIECIEŃ JULIA
GIM KAZIMIERZA
2450
KWIECIEŃ KACPER
MEDUZA
2400
SAMBUR WIKTORIA
SP CZARNOCIN
2350
BADURA PATRYCJA
DOBRODZIEŃ
2300
LESCH VANESSA
DOBRODZIEŃ
2300
GAWOR WIKTORIA
MEDUZA
2250
GRUBEK JULIA
DOBRODZIEŃ
2200
SOLICH AGNIESZKA
DOBRODZIEŃ
2200
ZAJĄC PIOTR
ODONÓW
2150
KAMIŃSKI KAMIL
DOBRODZIEŃ
2150
SZWAJCA DOMINIKA
SP CUDZYNOWICE
2150
RADZISZEWSKI PAWEŁ
 
2100
OLEŚ ANGELIKA
GIM KAZIMIERZA
2100
NOWACZKIEWICZ JAKUB
 
2100
PORADA MIKOŁAJ
 
2050
FRANASIK EMANUEL
LO
2050
GÓRSKI MATEUSZ
LO
2000
CIEŚNIARSKI MICHAŁ
LO
2000
KNOPEK TADEUSZ
UMIG KAZIMIERZA
2000
GALWAS MATEUSZ
MEBLODAR
2000
NOWAK KONRAD
LO KW
2000
BOMBKA JUSTYNA
LO
2000
KAŁWA LESZEK
 
2000
KSIĄŻEK ALEKSANDRA
MEDUZA
1950
DĄBROWSKA NATALIA
 
1900
DARMOŃ WOJCIECH
 
1900
BĄBA GRZEGORZ
 
1900
SIWIEC MATEUSZ
ZSR CUDZYNOWICE
1900
KLETSCHKA ZUZANNA
WOPR KIELCE
1850
DRECHNOWICZ KONRAD
SP KAMIEŃCZYCE
1800
KOZIOŁ IZA
SP GORZKÓW
1800
BIEŃKOWSKI ROBERT
SP GORZKÓW
1800
PAWŁOWSKA WERONIKA
 
1800
MOŻDŻEŃ BARTŁOMIEJ
GIM KAZIMIERZA
1800
SKRZYPIEC MATEUSZ
 
1800
ŚMITKOWSKA JOWITA
SP GORZKÓW
1750
RAJSKA KASIA
SP GORZKÓW
1750
BUJAK JAKUB
DOBRODZIEŃ
1750
KOWALSKI PAWEŁ
 
1750
STĘPIEŃ JULIA
SP GORZKÓW
1700
KOKOSZA KAMILA
GIM KAZIMIERZA
1650
WITEK KAMILA
SP GORZKÓW
1600
STYCZEŃ JUSTYNA
SP GORZKÓW
1600
KLIMCZYK MAGDA DOMINIKA
SP3
1600
WOJAS WOJCIECH
PRZEDSZKOLE KW
1600
KWIECIEŃ WOJCIECH
STRAŻ
1600
GAWOR OLIWIA
MEDUZA
1550
JANKOWSKI PAWEŁ
ODONÓW
1550
BOMBKA MALWINA
LO
1550
OSKAR WOŁOWSKI
ZSZ ODONÓW
1550
BOKSA PIOTR
STRAŻ
1550
GRONBA AGNIESZKA
SP KAMIEŃCZYCE
1500
KOZIEŁ JAKUB
SP CUDZYNOWICE
1500
WIDŁAK WIKTOR
SP CUDZYNOWICE
1500
FRĄCZEK ZBIGNIEW
ROLMET
1500
CHUCHMACZ BARTŁOMIEJ
ZSZ ODONÓW
1500
KOSZ WIKTORIA
LO
1500
RZĄSA DOMINIK
 
1500
CHAŁAN ALEKSANDER
 
1500
ROBAK ARKADIUSZ
STRAŻ
1500
ŻWIREK JULIA
SP3, SC
1500
TŁOMAK BARTŁOMIEJ
 
1450
FRĄCZEK MARTYNA
MEDUZA
1400
SAMBÓR JACEK
 
1400
DOMAŃSKA URSZULA
 
1400
SERWETA KLAUDIA
ZSR CUDZYNOWICE
1350
RAMĘDA ŁUKASZ
POLICJA
1350
KMITA MARIOLA
SP KAMIEŃCZYCE
1300
BUCKI MICHAŁ
 
1300
JAROS MARIUSZ
CANADA TEAM
1250
PATOŁA JOANNA
 
1250
KITA WERONIKA
MEDUZA
1250
PORĘBSKA MARYSIA
SP KAMIEŃCZYCE
1200
GRONBA ADAM
SP KAMIEŃCZYCE
1200
KOT BARTOSZ
SP KAMIEŃCZYCE
1200
WALENCIK IGA
 
1200
STĘPCZYK KAMIL
LO
1200
JAROŚ IGA
 
1200
CIEŚLIK TOMASZ
WEKTOR
1200
CIOCHOŃ KUBA
SP KSIĄŻNICE
1200
PACZKOWSKI FILIP
SP CZARNOCIN
1200
MALARA ANNA
 
1200
ŁACH SEWERYN
CANADA TEAM
1200
WOJTASIK GABRIELA
 
1150
WŁODARCZYK AGATA
 
1150
JĘDRAS FILIP
 
1100
RADOSZ OLA
SP KAMIEŃCZYCE
1100
GRONBA ANIA
SP KAMIEŃCZYCE
1100
KRAWCZYK MARCIN
KALORYFER
1100
BARTNIK MARZENA
KALORYFER
1100
WODZISZ KUBA
 
1100
STOPIŃSKI PATRYK
MEDUZA
1050
SUTER RAFAŁ
CHRZANÓW
1050
KSIĄZEK DOMINIK
 
1050
SKRZYŃSKA PAULINA
LO
1000
MARASEK DAWID
KALORYFER
1000
PYROK OLEG
DOBRODZIEŃ
1000
KŁOSOWSKI PIOTR
 
1000
FENDRYCH ALEKSANDRA
SP CUDZYNOWICE
1000
WOJAS PATRYCJA
RODZINA WOJAS
1000
MOŻDŻEŃ ZOFIA
SP1
1000
GROŃSKI MACIEJ
ZSR CUDZYNOWICE
1000
TURCZAK MARIUSZ
 
1000
STĘPOSZ JULIA
PROSZOWICE
1000
BŁASZCZUK PAWEŁ
SP3
1000
ZARÓD PIOTR
MEBLODAR
1000
SZCZERBA MARCIN
ZPSRW CUDZ
1000
OLEKSY PATRYK
ZPSRW CUDZ
1000
WOJTASIK PRZEMEK
ZPSRW CUDZ
1000
BIENIEK TOMASZ
 
950
DARMOŃ MAGDALENA
 
950
NOWAK KRZYSZTOF
MEDUZA
900
SKRZELA MICHAŁ
SC
900
DOROZ MONIKA
 
900
IWANOWSKA ALEKSANDRA
SC
900
PIETRACHOWSKI HUBERT
SP CUDZYNOWICE
800
ŚLIWIŃSKA ADRIANNA
ZSE ODONÓW
800
ZAPART MIŁOSZ
MEBLODAR
800
OLSZYCKI Krzysztof
 
750
CHUCHMACZ EMIL
SP KSIĄŻNICE
750
BRATEK JULIA
ZSE ODONÓW
750
MALARA JACEK
 
750
SZCZYGIEŁ ROKSANA
MEDUZA
700
KULIŚ MAJA
SP1
700
MARKIEWICZ BEATA
KALORYFER
700
SAMBÓR IGOR
PRZEDSZKOLE KW
700
WENDEL DAMIAN
 
700
PATOŁA PIOTR
SC
700
BAŁA KAMILA
SP1,SC
600
KOWALCZYK MAŁGORZATA
SC
600
NAWORYTA AGNIESZKA
KALORYFER
600
GAŁĄZKA IZA
SP KSIĄŻNICE
600
SALAMON WIKTOR
 
600
KLETSCHKA WALDEMAR
ZPSWR CUDZ
600
DYMEK BARTOSZ
LO
600
KOWALSKA KAROLINA
SP1
600
WĄTEK KRYSTIAN
ZSZ ODONÓW
600
NAWROT GRZEGORZ
ZPSRW CUDZ
600
MIŚKIEWICZ JAKUB
ZPSRW CUDZ
600
KWATERA DANUTA
KALORYFER
550
MUCHA OSKAR
SP 3
550
MRÓZ GABRIELA
SP CZARNOCIN
550
MAKIEŁA ROBERT
ROLMET
550
WOJAS EWA
MEDUZA
500
JAWORSKA AMELIA
 
500
ŁABUCKI JACEK
TEAM CANADA
500
PIÓRO KAMILA
LO
500
TERNACKI MARIUSZ
WEKTOR
500
ADAMEK BARTOSZ
MEBLO-DAR
500
DOROZ KORNELIA
 
500
KLETSCHKA FILIP
ZPSRW CUDZ
500
KWIECIEŃ KALINA
MEDUZA
450
KRÓL JULIA
SP KSIĄŻNICE
450
DYBAŁ FILIP
SP 1
450
ŻABIŃSKA KASIA
MEDUZA
400
KULIŚ OLA
 
400
KULIŚ KAROLINA
SP SOKOLINA
400
TARKOWSKA JADWIGA
KALORYFER
400
NOWIŃSKA KAROLINA
SP KSIĄŻNICE
400
PARYS NORBERT
SP CUDZYNOWICE
400
DOROZ AMELIA
 
400
GRUSZKA ROKSANA
SP CUDZYNOWICE
400
KORUZ MARCIN
ZABRZE
350
SIWEK IRENEUSZ
RUDA ŚLĄSKA
350
JAROS PATRYK
CANADA TEAM
350
ŁOCHMAŃCZYK KAROLINA
MEDUZA
300
OPOZDA MIROSŁAW
VECTOR MORSY
300
KOTWICA PATRYCJA
SP1
300
JUSZCZYK FILIP
SP CUDZYNOWICE
300
STOPIŃSKA OLA
MEDUZA
250
PABIAŃSKI JAKUB
MEDUZA
250
NOWAK MAKSYMILIAN
MEDUZA
200
PARYS GABRIELA
SP CUDZYNOWICE
200
KOTWICA ALICJA
ODONÓW
200
KANIA JĘDRZEJ
SP1
200
BARTOS ERYK
PRZEDSZKOLE KW
150
KOWALSKI SZYMON
SP1
100
  1647550
MISJONARZE RYTMU
ZAJĘCIA Z ZUMBY
LAMPIONY
 
Miejsca w poszczególnych kategoriach zajęli:
 
REKORDZISTA- Sidiki Coulibaly, 38 000 M
Najlepszy zawodnik - MARCIN WALENCIK /LUBLIN/
Najlepsza zawodniczka- KAROLINA MACIUCH
Najwytrwalszy junior - AMADOU COULIBALY
II Najwytrwalszy junior - ADRIAN CZEKAJ
III Najwytrwalszy junior - SZYMON SZMIGIEL
Najdzielniejszy z najmłodszych  LAMINE, DAVID COULIBALY
Najmłodszy zawodnik- AMELIA DOROZ /4 LATA/
Najstarszy zawodnik- Krzysztof Olszycki- 79 lat
Najlepszy oldboy- Andrzej Szczepanik
Najwytrwalsza firma- Meblo-Dar
Super Gość- KRZYSZTOF TŁUŚCIK /SANDOMIERZ/
, PIOTR ŁACH /CANADA/
Super Grupa- VEGA DOBRODZIEŃ
Najliczniejsza Grupa- Szkółka pływacka MEDUZA
Najwytrwalsza rodzina- rodzina Coulibaly, BARTOS
NAJLEPSZY PRZEDSZKOLAK:
OLA KULIŚ, ERYK BARTOS, IGOR SAMBÓR, FILIP JĘDRAS
DANIEL SKRZELA, MICHAŁ SKRZELA, WOJCIECH WOJAS
SZKOŁY PODSTAWOWE
CHŁOPCY:
1. KACPER SAMBÓR
2. WOJCIECH JAWORSKI
3. ZARĘBA ALEKSANDER
3. KACPER HABER
DZIEWCZĘTA:
1. KATARZYNA TWARDOWSKA
2. OLIWIA ZIELIŃSKA
3. WIKTORIA PORĘCZEWSKA
3. EMILIA MOŁAS
WYRÓŻNIONE JUNIORKI
ANNA PARANIAK I SYLWIA JĘDRAS
NAJLEPSZE SZKOŁY;
SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 3
W KAZIMIERZY WIELKIEJ
GIMNAZJUM W KAZIMIERZY WIELKIEJ
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
W KAZIMIERZY WIELKIEJ
NAJWYTRWALSZA PARA
JUSTYNA, MIROSŁAW KĘDZIERSCY

 
 

Gość Specjalny

Zapraszamy 22 lutego 2014r.
po raz pierwszy w Kazimierzy Wielkiej

Krakowski Klub Morsów „Kaloryfer”, Odonowskie Towarzystwo Kulturalne, gmina Kazimierza Wielka
oraz Kazimierski Ośrodek Sportowy,

 
REGULAMIN
VIII MARATONU

 

1.    Maraton odbędzie się w Kazimierskim Ośrodku Sportowym – Kryta Pływalnia „WODNY RAJ” w dniach 22-23.02.2014 w godzinach od 12:00 w sobotę do 12:00 w niedzielę.
2.    W próbie biorą udział wolontariusze, którzy deklarują pisemnie udział
w MARATONIE PŁYWACKIM
3.    UWAGA KAŻDY, KTO PRZEPŁYNIE MINIMUM 50m NA WYZNACZONYM TORZE OTRZYMA PAMIĄTKOWY MIN-DYPLOM UCZESTNIKA MARATONU!!!
4.    Wszyscy UCZESTNICY powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników i wynikających z tego konsekwencje w trakcie trwania MARATONU organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
5.     Zawodnicy zobowiązani są do pisemnego potwierdzenia i zapoznania się
z regulaminem.
6.    Uczestnicy Pływają zgodnie z wyznaczonym harmonogramem dostępnym
u Sędziego Głównego
7.     Uczestnicy wchodzą na pływalnie bezpłatnie w terminach ustalonych
w harmonogramie.
8.    Uczestnicy Maratonu zobowiązani są do przestrzegania regulaminu Krytej Pływalni
w Kazimierzy Wielkiej.
9.    Organizator ufunduje nagrody w postaci pucharów oraz dyplomów dla:
  • Najstarszego Uczestnika
  • Najmłodszego Uczestnika
  • Najbardziej wytrwałej rodziny
  • Najlepszej szkoły ponadgimnazjalnej /Starosta Powiatu Kazimierskiego/
  • Najlepszej szkoły podstawowej, gimnazjum z terenu Gminy Kazimierza Wielka /Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka/
  • Po raz pierwszy  zawodnicy będą rywalizować na wyznaczonych 2 torach na których liczenie długości dokonywać będą niezależni sędziowie !!! Osoby które chcą rywalizować  o miano Najlepszego Zawodnika/Zawodniczki  zgłaszają się do Sędziego Głównego.
  • Najbardziej wytrwałego małżeństwa/pary(dotyczy osób pełnoletnich)
     – kolacja oraz nocleg w Dworze Odonów  http://odonow.com/ 
  • Inne kategorie
10.  Każdy uczestnik płynie min 30 min stylem dowolnym, ilość razy ustaloną
z organizatorem.
11.   Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby, które wcześniej wpisały się na listę dyżurów dostępną w kasie pływalni. Osoby, które zgłoszą się w dniu imprezy, będą mogły wziąć udział w imprezie w miarę wolnych miejsc na torach, po uzyskaniu zgody Sędziego Głównego.
12.  Firmy oraz organizacje, które chcą zgłosić swoje reprezentacje do uczestnictwa w maratonie zobowiązane są do dostarczenia imiennej listy uczestników oraz uzgodnienia z Sędzią Głównym godzin, w których będą oni pełnić dyżury, na 2 dni przed Maratonem. Ilość osób reprezentujących firmę instytucje-dowolna. Suma długości przepłyniętych przez dane reprezentacje zostanie podana do oficjalnej informacji.
13.  Osoby, które chcą otrzymać pamiątkową koszulkę z maratonu uiszczają opłatę wpisową w kasie pływalni do dnia 14.02.2014  w wysokości 12 zł.
Pamiątkowe dyplomy uczestnictwa do odbioru od poniedziałku, 24 lutego 2014

 

I Kazimierskie Morsowanie, które odbędzie się na nowo wybudowanym zbiorniku
w Kazimierzy Wielkiej.

Program

- 13.00- 14.00 Kąpiel w przerębli i konkurs skoków do wody.
- 14.00. – Poczęstunek pysznym bulionem
- 14.15 – 15.00 Odbiór dyplomów i pucharów.
- Od 15.00 – 17.00 Uczestnictwo w 24-godzinnym maratonie pływackim, możliwość  skorzystania z sauny suchej i mokrej.
- od 17.00 poczęstunek w Dworze w Odonowie.
- 18.00 Koncert(szczegóły wkrótce)

Prosimy zabrać na zlot karimaty.

Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka, Kazimierski Ośrodek Sportowy, Krakowski Klub Morsów „Kaloryfer” i Odonowskie Towarzystwo Kulturalne.

 

WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI !!!