PLF 2017/18 Wiadomości

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami
kolejnej edycji

Ligi FUTSALU w Kazimierzy Wielkiej
 
II spotkanie - 23.10.2017 /poniedziałek/ godzina 20:00 sala konferencyjna KOS
 
    Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI na czerwono/- 
 
Planowane rozpoczęcie Ligi 12.11.2017r. ?

Zasady nie ulaegają zmianie

·  Każdy zawodnik grający w ogólnopolskiej  Lidze FUTSALU będzie traktowany jako zawodowiec
·  Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/  z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy na stałe zameldowany w gminach!!! ościennych powiatu Kazimierza Wielka
NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA
·   Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.
·   Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI/
 
Drużyny które potwierdziły udział w rozgrywkach

 I LIGA 

1. Wisła Opatowiec
2. Rolmet
3. Caffaro
4. Spółdzielnia Sielec
5. Rafis
6. Rachwałowianka
7. Pływalnia Kos
8. Best Bruk
9. Rosiejów nad Stawem
10. Tank Chem
11. Szybcy i Wściekli
12. Global System

 II LIGA

1    Naprzód
2    Koryto
3    Gladiator
4    Zorza Mikołajów
5    Edihaft Bielecki
6    Królewscy
7    Lewart Kręgielnia Busko
8    Drink Team
9    Euforia Czarnocin
10  Pol-Com Witowianka

 III LIGA

1. Kilo Wiejskiej
2.  Czarnocin
3.  Wojciechów
4.  Nabite Kabanosy
5.  Wolni Strzelcy
6.  Demotywatorzy
7.  Presto Team
8.  Metalika Piotrowice
9.  Lewart Bejsce II
10.  Chamex
11.  Przyjaciele
12.  K2 Krępice Kobylniki

  IV LIGA

1   Konder
2   Shot Gun
3   Straż Sędziszowice
5    Rosiejów nad Stawem II
6    Gladiator II /Spartakus/
7    Grzmot Orły
8    KS Bocian
9    KF Czyżowice

Nowe drużyny:

1 Włostowianka
2 Ciśnieniowcy
3 Team Spirit
4 Bez Nazwy
5 Złoty Team
6 Sielec Team
7 Drożejowice

 

Prawo do gry w I Lidze mają

1.CAFFARO
2. ROLMET
3. WISŁA OPATOWIEC
4. RACHWAŁOWIANKA
5. ROSIEJÓW NAD STAWEM
6. SPÓLDZIELNIA SIELEC
7. SZYBCY I WŚCIEKLI
8. RAFIS
9. PŁYWALNIA KOS
10. BEST BRUK
11. TANK CHEM PRZEMYKÓW
12. GLOBAL SYSTEM

Prawo do gry w II Lidze mają

1.GLADIATOR KRZCZONÓW
2.POL-KOM WITOWIANKA
3. NA BANI
4. KRÓLEWSC
5.LEWART BEJSCE
6. NAPRZÓD SKALBMIERZ
7. EDIHAFT BIELECKI
8. KORYTO
9. ZORZA MIKOŁAJÓW
10. RACŁAWICE
11. DRINK TEAM

Prawo do gry w III Lidze mają

1. KILO WIEJSKIEJ
2. EUFORIA
3. WOJCIECHÓW
4. NABITE KABANOSY
5. WOLNI STRZELCY
6. DEMOTYWATORZY
7. PRESTO TEAM
8. METALIKA PIOTROWICE
9. LEWART BEJSCE II
10. CHAMEX
11. PRZYJACIELE
12. K2 KRĘPICE KOBYLNIKI

Prawo do gry w IV Lidze mają

1. ROSIEJÓW NAD STAWEM II
2. STRAŻ SĘDZISZOWICE
3. SHOT GUN
4. GRZMOT
5. WISŁA II
6. KF CZYŻOWICE
7. KONDER
8. FC BOCIANY
9. SPARTAKUS KRZCZONÓW

 

 wkrótce więcej informacji ....

 

 

PLF 2016/17 Wiadomości


ROLMET



ZDOBYWCĄ PUCHARU LIGI
 

 



 

II MIEJSCE


BEST BRUK  

 

 


III  MIEJSCE                   IV MIEJSCE
  NA BANI                                 RACŁAWICE 

       

ZAPRASZAMY WYRÓŻNIONYCH ZAWODNIKÓW PO ODBIÓR NAGRÓD INDYWIDUALNYCH
PODCZAS CEREMONI ZAKOŃCZENIA PUCHARU ORAZ  III i IV lIGI

Najlepszy Bramkarz III Liga – Niemiec Kamil /Na Bani/
 
Król Strzelców III Liga – Nowak Przemysław /Na Bani/
 
Najlepszy Zawodnik III Liga:
Twardowski Michał/Racławice/
Szczepanik Paweł/Presto Team/
Zaleśny Arkadiusz/Metalika Piotrowice/
Szlęk Tomasz/Wojciechów /
Fakowski Przemysław/Wolni Strzelcy/
Kwiecień Paweł  /K2Krepice Kobylniki/
Franasik Emanuel/Wisła Opatowiec II/
Kowalski Michał  / Nabite Kabanosy/
Zelga Adrian/Demotywatorzy/
Zapiór Tomek  /Chamex/
Stankiewicz Mateusz/Lewart Bejsce II/
 
Najlepszy Bramkarz IV Liga – Kusak Piotr /Przyjaciele/
 
Król Strzelców IV Liga – Gądek Łukasz /Przyjaciele/
 
Najlepszy Zawodnik IV Liga
Włodarczyk Karol  /Konder/
Nowak Kamil /Przyjaciele/
Gajda Krystian  /KF Czyżowice/
Mackowski Piotr  /Shot Gun/
Mandecki Paweł  /Straż Sędziszowice/
Zagrodnik Mateusz  /Grzmot/
Wajda Tomasz  /Rosiejów nad Stawem II/
Jach Bartosz  /KS Bocian/
Niedźwiedź Adrian  /Spartakus Krzczonów/
 

I LIGA

NOWY MISTRZ PLF 2016/17

      WISŁA KR-GAZ OPATOWIEC
GRATULUJEMY!!!

Kolejny niesamowity i wyjątkowy finał za nami. W II Lidze mogliśmy oglądąć przedsmak tego co zobaczymy w finale I Ligi.

 

GLOBAL SYSTEM - GLADIATOR KRZCZONÓW 7 : 6
emocje do samego końca i prowadzenie które zmieniało się do ostatnich minut meczu.
Nowy Mistrz II Ligi GLOBAL SYSTEM awansoawał do
I LIGI !!! 

 

 

 

Prawdziwe i niepowtarzalne emocje czekały na wszystkich
w FINALE I LIGI
w regulaminowym czasie 3:3 ale niesamowita seria rzutów karnych zapisze się w naszej historii 10 : 9 dla WISŁY KR-GAS OPATOWIEC i Mamy Kolejnego Mistrza PLF. Największym przegranym niestety ROLMET Kazimierza Wielka, który przegrał w całym sezonie tylko ten mecz i to po rzutach karnych !!!

 

III MIEJSCE                        I LIGA                     IV MIEJSCE         
               CAFFARO                                             SPÓŁDZIELNIA SIELEC          

  5 : 3 

    II LIGA  

II MIEJSCE                   III MIEJSCE             IV MIEJSCE

               GLADIATOR           NAPRZÓD SKALBMIERZ               KORYTO        
     

Mistrz III LIgi                       Mistrz IV Ligi

AKTUALIZACJA 30.03.2017

TERMINARZ OSTATECZNY
 
PIĄTEK 05.04.2017
1
EUFORIA - RACŁAWICE  / BARAŻ DO II LIGI/
B
1940 – 2035

NAGRODY W LOSOWANIU DLA KIBICÓW UFUNDOWALI
        

Nagrody do Losowania:
Fundator Nagrody
Nagroda
Kazimierski Ośrodek Sportowy
Karnet na Basen
Kazimierski Ośrodek Sportowy
Karnet na Basen
Kazimierski Ośrodek Sportowy
Karnet na Basen
Rolmet
Przegląd rejestracyjny
Lacon
Voucher
Dwór w Odonowie
Voucher
Kazimierski Ośrodek Sportowy
Karnet na siłownie
Kazimierski Ośrodek Sportowy
Karnet na siłownie
Kazimierski Ośrodek Sportowy
Karnet na siłownie

 

ZAPRASZAMY WYRÓŻNIONYCH ZAWODNIKÓW PO ODBIÓR NAGRÓD INDYWIDUALNYCH
PODCZAS CEREMONI ZAKOŃCZENIA I i II lIGI

Król Strzelców I Liga    Klepacz Patryk /Caffaro/

Król  Bramkarzy I Liga    Michał Ciesielski /Caffaro/ - Przepraszamy za pomyłkę.

Najlepszy Bramkarz
Krystian Orzechowski /Rolmet/
Michał Iliński /Wisła Opatowiec/
 Artur Banaszek / Spółdzielnia Sielec/
 
Najlepszy Zawodnik  I Ligi
Grzesiak Tomasz  /Rolmet/
Banaszek Robert    /Spółdzielnia Sielec/
Gwóźdź Dawid     /Tank Chem/
Wołowski Mateusz  /Rafis/
Bartosik Jakub     /Best  Bruk/
Piotrowski Piotr         /Pływalnia Kos/
Galmento Maciej          /Wisła Opatowiec/
Kaźmierczyk Patryk      /Rosiejów nad Stawem/
Wieczorek Damian      /Szybcy i Wściekli/
Badzioch Piotr    / Rachwałowianka/

Król Strzelców II Liga  Wrzesień Miłosz /Koryto/

Król Bramkarzy II Liga  Marcin Adamus /Naprzód Skalbmierz/

Najlepszy Bramkarz II Liga
Gracjan Chumikowski /FC Koryto/
Michał Cieśniarski /Global System/
 
Najlepszy Zawodnik II Ligi
Kowalski Grzegorz /Królewscy
Przebieracz Hubert /Global System/
Nowak Adrian /Naprzód Skalbmierz/
Sala Jakub /Gladiator/
Iwański Dominik /Lewart Kręgielnia Busko/
Paczkowski Adam  /Euforia/
Niedźwiedź Arkadiusz  /Zorza Mikołajów/
Turek Grzegorz  /Kilo Wiejskiej/
Pobiega Mateusz  /Drink Team/
Góra Maciej  /Pol-Com Witowianka/
Czerwiec Marcin  /Edihaft Bielecki/

 

UWAGA PUCHAR LIGI !!!

Lista do Pucharu Ligi zamknięta.           wyniki zobacz więcej >>>

UWAGA ORGANIZATOR WPROWADZA
OD DNIA 23.01.2017
NAGRODY SPECJALNE DLA MVP KOLEJKI
DLA NASZYM ZDANIEM NAJLEPSZYCH NAJBARDZIEJ WARTOŚCIOWYCH ZAWODNIKÓW KOLEJKI.

W POSTACI GRATISOWEGO JEDNORAZOWEGO WEJŚCIA NA BASEN Z SAUNĄ DLA DWÓCH OSÓB !!!
DO WYKORZYSTANIA W CIĄGU MIESIĄCA OD DNIA OGLOSZENIA ZA OKAZANIEM KARNETU POWIATOWEJ LIGI FUTSALU
W KAZDY PIĄTEK LUB SOBOTĘ OD 18:00 DO 21:00

NAGRODA DLA MVP KOLEJKI 05.03.2017 !!!

NOWAK PRZEMYSŁAW /NA BANI/

MADEJSKI PIOTR /WISŁA/

NAGRODA DLA MVP KOLEJKI 20.02.2017 !!!  

NIEDŹWIEDŹ DOMINIK /LEWART II/

GĄDEK ŁUKASZ /PRZYJACIELE/

 

NAGRODA DLA MVP KOLEJKI 13.02.2017 !!!  

GWÓŹDŹ DAWID /TANK CHEM/
WĄŻ MATEUSZ /ROLMET/
KWASIŃSKI OSKAR /NABITE KABANOSY/

 

NAGRODA DLA MVP KOLEJKI 30.01.2017 !!!  

GWÓŹDŹ DAWID /TANK CHEM/

ANDRZEJ MUSIAŁ /GLOBAL SYSTEM/

MIELNIK MATEUSZ  /PRESTO TEAM/

MYSTEK RYSZARD /ZORZA/

 

 

 

 

NAGRODA DLA MVP  KOLEJKI  23.01.2017 !!!  

WOŁOWSKI MATEUSZ /RAFIS/

SZCZEPANIK PAWEŁ /PRESTO TEAM/

FETELA TOMASZ /GLADIATOR/

OPAŁKA BARTOSZ /BEST-BRUK/

NAJLEPSZA OBRONA

 

 

 

 

LIGA MECZ KOLEJKI  
I PRZYJACIELE - NA BANI 5 : 5  k: 2: 3
III i IV    
     
  NIESPODZIANKA KOLEJKI  
  CAFFARO - BEST BRUK 4 : 4  k: 0: 2
     
  BRAMKA KOLEJKI  
  NOWAK ADRIAN /NAPRZÓD SKALBMIERZ/  
  STRZELCY  KOLEJKI   
MAJCHERCZYK MATEUSZ /ROLMET/ 4 BRAMKI
BUBA KAMIL /KS BOCIAN/ 4 BRAMKI
WAJDA TOMASZ /ROSIEJÓW II / 4 BRAMKI
ZAGRODNIK MATEUSZ /GRZMOT / 4 BRAMKI
BŹDZIUŁA KRZYSZTOF /BEST BRUK/ 4 BRAMKI
NOWAK PRZEMYSŁAW /NA BANI/ 3 BRAMKI
GZYL ARTUR /NA BANI/ 3 BRAMKI
SODO MARCIN /ROSIEJÓW II/ 3 BRAMKI
PIERON SEWERYN /ROSIEJÓW II/ 3 BRAMKI
BIAŁY MICHAŁ /ROSIEJÓW II/ 3 BRAMKI
KŁODA KAMIL /BEST BRUK/ 3 BRAMKI
KWIECIEŃ SZYMON /BEST BRUK/ 3 BRAMKI
TWARDOWSKI MICHAŁ /RACŁAWICE/ 3 BRAMKI
ZAWODNICY  KOLEJKI   

CICHY DAMIAN /KORYTO/

BARTOSIK KAROL /KONDRER/

KUSAK MICHAŁ /PRZYJACIELE/

NOWAK PRZEMYSŁAW /GLADIATOR/

NOWAK PRZEMYSŁAW /NA BANI/

FILIPCZAK KRZYSZTOF /ROLMET/

BARAN ŁUKASZ / DRINK TEAM/

SOBCZYK DOMINIK /SPÓŁDZIELNIA/

MADEJSKI PIOTR /WISŁA/

KLEPACZ PATRYK /CAFFARO/

BUBA KAMIL /KS BOCIAN/

 

 
KARY
  • WYKLUCZENIE Z DALSZYCH ROZGRYWEK ZAWODNIKÓW /ZA NIESPORTOWE I KARYGODNE ZACHOWANIE/
    - MORSZTYN ADRIAN /NABITE KABANOSY/
    - SARNA DOMINIK /RACŁAWICE/
    - STOKŁOSA KRZYSZTOF /GLADIATOR/
RELACJA VIDEO !!!

Kolejki I i II 20.11.2016 >>>>

Kolejka II i III 27.11.2016 cz.1>>>>

Kolejka II i III 27.11.2016 cz.2>>>>

Kolejka III 04.12.2016>>>>


Kolejka IV 04.12.2016>>>>


Kolejka IV 11.12.2016>>>
>


Kolejka V 18.12.2016>>>>

Kolejka VI 08.01.2017>>>>


Kolejka VII 15.01.2017>>>


Kolejka VIII 22.01.2017>>>


Kolejka IX 29.01.2017>>>>


Kolejka X 05.02.2017>>>>


Kolejka XI 12.02.2017>>>>


Kolejka XII 19.02.2017>>>>

Puchar, Play Off 26.02.2017>>>>

Play Off 05.03.2017>>>>

Finał I i II Ligi 12.03.2017>>>>

Finał Pucharu  19.03.2017>>>>

   

 

 

 

 

Uwaga !!!

Mamy zwycięzcę

Zaproszenie dla 5-ciu osób na weekend !!!

wygrała Koleżanka Kasia !!!

Gratulujemy
Nagrodę ufundował
Klub UNDERGROUND Paśmiechy

 

 

 

 

 

Oświadczenie zawodnika niepełnoletniego tu pobierz >>>

 

UWAGA !!!

W TYM  SEZONIE KAZIMIERSKI OŚRODEK SPORTOWY NIE DOKONA UBEZPIECZENIA DRUŻYN PZU NW SPORT Z POWODU ZBYT MAŁEJ
LICZBY CHĘTNYCH

 Przypominam, iż zgodnie z regulaminem każda drużyna powinna posiadać ubezpieczenie
sportowe np. na wypadek kontuzji, w związku z tym organizator nie ponosi odpowiedzialności w tym zakresie.
DRUŻYNOM KTÓRE DOKONAŁY WPŁAT PIENIĄDZE ZOSTANĄ ZWRÓCONE !!!

 

ROLMET ZDOBYWCĄ SUPERP PUCHARU 2015/16

  
ROLMET - RAFIS
10 : 4

13.11.2016 odbyło się zakończenie Powiatowej Ligi na Orliku 2016
z udziałem V-ce Starosty Powiatu Kazimierskiego Michała Buckiego

 
 
WPISOWE DO LIGI NALEŻY DOKONAĆ PRZED
ROZEGRANIEM PIERWSZEGO MECZU!

1.  Każda drużyna musi się składać minimum z 12 zawodników.
2.  Drużyny  dokonują  wpłaty w wysokości: I Liga  950zł, II Liga  850, III i IV Liga 800 zł oraz po 50 zł za każdego zawodnika  powyżej 12 –tu tzw. wpisowe do turnieju, oraz 50 zł za każdego powyżej trzech zawodników nie zawodowców z poza terenu powiatu i gmin ościennych

na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
LOSOWANIE
 
I LIGA  /OSTRATECZNY Skład I LigiI
  1. CAFFARO
  2. ROLMET
  3. WISŁA OPATOPWIEC
  4. RACHWAŁOWIANKA
  5. ROSIEJÓW NAD STAWEM 
  6. SPÓŁDZIELNIA SIELEC
  7. SZYBCY I WŚCIEKLI
  8.  
  9. RAFIS
  10. PŁYWALNIA KOS
  11. BEST BRUK
  12. TANK CHEM PRZEMYKÓW

II LIGA   /OSTRATECZNY Skład Ligi/

  1. GLADIATOR
  2. SHOT WITOWIANKA
  3. GLOBAL SYSTEM
  4. KILO WIEJSKIEJ
  5. LEWART BEJSCE
  6. NAPRZÓD SKALBMIERZ
  7. EDIHAFT BIELECKI
  8. KORYTO
  9. ZORZA MIKOŁAJÓW
  10. EUFORIA
  11. DRINK TEAM
  12. KRÓLEWSCY

III LIGA /OSTRATECZNY Skład Ligi/

  1. NA BANI
  2. RACŁAWICE 
  3. WOJCIECHÓW
  4. NABITE KABANOSY
  5. WOLNI STRZELCY
  6. DEMOTYWATORZ 
  7. PRESTO TEAM
  8. METALIKA PIOTROWICE
  9. LEWART II
  10. CHAMEX
  11. WISŁA II
  12. K2 KRĘPICE KOBYLNIKI

IV LIGA - /OSTRATECZNY Skład Ligi/

  1. ROSIEJÓW II
  2. STRAŻ SĘDZISZOWICE
  3. SHOT GUN
  4. GRZMOT
  5. PRZYJACIELE
  6. CZYŻOWIANKA CZYŻOWICE
  7. KONDER
  8. FC BOCIANY
  9. SPARTAKUS KRZCZONÓW
 
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami
kolejnej edycji

Ligi FUTSALU w Kazimierzy Wielkiej
 
Ostateczne składanie list do 25.10.2016 /wtorek/
 
II spotkanie - losowanie
17.10.2016 /poniedziałek/ godzina 20:00 sala konferencyjna KOS

    Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI na czerwono/- ostateczne składanie list do 25.10.2016 /wtorek/
 
 
Planowane rozpoczęcie Ligi 12-13.11.2016r.
 

Zasady nie ulaegają zmianie

·  Każdy zawodnik grający w ogólnopolskiej  Lidze FUTSALU będzie traktowany jako zawodowiec
·  Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/  z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy na stałe zameldowany w gminach!!! ościennych powiatu Kazimierza Wielka
NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA
·   Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.
·   Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI/
 
Prawo do gry w I Lidze mają

1. POLONIA SĘDZISZOWICE

2. ROLMET

3. WISŁA OPATOPWIEC

4. PŁYWALNIA KOS

5. RAFIS

6. MARSYLIA

7. TANK CHEM PRZEMYKÓW

8. BEST BRUK

9. SPÓŁDZIELNIA SIELEC

10. SZYBCY I WŚCIEKLI

11. RACHWAŁOWIANKA

12. CAFFARO

Prawo do gry w II Lidze mają

1. DAREMNY TRUD

2. KORYTO

3. SHOT WITOWIANKA

4. SCORPION SKALBMIERZ

5. ZŁOTY TEAM

6. ZORZA MIKOŁAJÓW

7. GLADIATOR

8. TOPOLA

9. KILO WIEJSKIEJ

10. MŁODE WILKI

11. LEWART BEJSCE

12. DRINK TEAM
Prawo do gry w III Lidze mają

1. NAPRZÓD SKALBMIERZ

2. FARMACJA

3. EDIHAFT BIELECKI

4. MEBLODAR

5. PRESTO

6. METALIKA PIOTROWICE

7. WOLNI STRZELCY

8. RACŁAWICE

9. WOJCIECHÓW

10. ROSIEJÓW NAD STAWEM

11. ŚMIŁOWICE

12. NIECIECZA

Prawo do gry w IV Lidze mają

1.WISŁA OPATOWIEC II

2. LSD DOBIESŁAIWCWE

3. NIEPOZORNI

4. HOLI SOULS

5. NABITE KABANOSY

6. MKS WŁOSTOWIANKA

7. BEST BRUK II

8. LEWART BEJSCE II

9. DEMOTYWATORZY

10. STRAŻ SĘDZISZOWICE

11. K2 KRĘPICE KOBYLNIKI

12. LACON TEAM


WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI !!!

PLF 2016/17 Puchar

 UWAGA PUCHAR LIGI !!! 

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DRUŻYNY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W ROZGRYWKACH
PUCHARU LIGI 2016/17
WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST ZGŁOSZENIE NA E-MAILA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
DRUŻYNY DO DNIA 28.12.2016 DO GODZINY 12:00
DRUŻYNY KTÓRE NIE PRZYŚLĄ ZGŁOSZEŃ NIE WEZMĄ UDZIAŁU W LOSOWANIU.
LOSOWANIE PUCHARU LIGI 28.12.2016 /ŚRODA/ GODZINA 12:15

PLANOWANE ROZPOCZĘCIE MECZY PUCHARU LIGI POCZĄTEK STYCZNIA 2017

 

WYNIKI LOSOWANIA PUCHARU

Puchar Ligi  2016/2017
 

1

RAFIS                    

 

    3 : 5          17    NA BANI                

32

NA BANI                        

 

     5 : 3         1   NA BANI                    

33

EUFORIA                        

 

        4 : 1        22    NA BANI            

17

WOLNI STRZELCY                        

 

    WOLNI STRZELCY                    

48

    2                    

 

      WOLNI STRZELCY                

16

ZORZA MIKOŁAJÓW                    

 

            5 : 5 k: 3:2   30   NA BANI        

9

ROSIEJÓW I                    

 

    3   PRZYJACIELE                

24

PRZYJACIELE    6 : 6 k. 6 : 8                    

 

    PRZYJACIELE                    

41

-                        

 

        5 : 2           23   PRZYJACIELE            

25

PRESTO TEAM                        

 

    PRESTO TEAM                    

40

-    4 : 8                     

 

    4    RACHWAŁOWIANKA                

8

RACHWAŁOWIANKA                    

 

                3:6      34   ROLMET    

5

SZYBCY I WŚCIEKLI                    

 

    4 : 3   SZYBCY I WŚCIEKLI                

28

POL COM WITOWIANKA   18                    

 

                          5   POL COM                    

37

K2                        

 

        0 : 8       24   KONDER            

21

STRAŻ SĘDZISZOWICE                        

 

    STRAŻ                    

44

-    2 : 3                    

 

    6   KONDER                

12

KONDER                    

 

            6 : 10       31   ROLMET        

13

KRÓLEWSCY                    

 

        DRINK TEAM                

20

DRINK TEAM  

6 : 8              7

                   

 

    DRINK TEAM                    

45

-                        

 

        5: 15          25    ROLMET            

29

METALIKA PIOTROWICE                        

 

5:3                8   METALIKA                     

36

DEMOTYWATORZY                        

 

         4:19              19   ROLMET                

4

ROLMET                    

 

                    9:8     36   ROLMET

3

BEST BRUK                    

 

    20   BEST BRUK                

30

GRZMOT    3 : 1                    

 

            1:16             9   LEWART                    

35

LEWART KRĘGIELNIA                        

 

        6 : 4           26   BEST BRUK            

19

GLADIATOR                        

 

    GLADIATOR                    

46

-    6:3                      

 

    10    GLADIATOR                

14

ROSIEJÓW II                    

 

            4 : 4  k: 0:2 32   BEST BRUK        

11

CHAMEX                    

 

    11   GLOBAL SYSTEM                

22

GLOBAL SYSTEM   3 : 8                      

 

    GLOBAL SYSTEM                    

43

-                        

 

        4 : 2        27   CAFFARO            

27

FC CZYŻOWICE                        

 

    FC CZYŻOWICE                    

38

-   2 : 14                    

 

    12    CAFFARO                

6

CAFFARO                    

 

                9:6       35   BEST BRUK    

7

TANK CHEM                    

 

    13   TANK CHEM                

26

LEWART II   10 : 2                      

 

    LEWART II                    

39

-                        

 

        4 : 7         28   FC KORYTO            

23

FC KORYTO                        

 

    FC KORYTO                    

42

-                        

 

     6 : 5            14   FC KORYTO                

10

SHOT GUN                    

 

            5 : 7     33   RACŁAWICE        

15

SPARTAKUS KRZCZONÓW                    

 

    1 : 4    NAPRZÓD                

18

NAPRZÓD SKALB.   15                    

 

    NAPRZÓD                    

47

-                        

 

        4 : 1          29   RACŁAWICE            

31

NABITE KABANOSY                        

 

0:3                 16

  RACŁAWICE                    

34

RACŁAWICE                        

 

    9 : 8             21   RACŁAWICE                

2

PŁYWALNIA KOS                    

 

FINAŁ PUCHARU LIGI  
BEST BRUK
Bździuła K. 4, Kłoda K. 2, Porembski D. 1,
Kwiecień Sz. 1
  ROLMET
Majcherczyk M. 4, Filipczak K. 2, Wąż M. 2, Ciekalski R. 1
8:9
O III MIEJSCE  
RACŁAWICE
Pełka T. 2, Pełka P. 2, Świtala A. 1
  NA BANI
Nowak P. 3, Gzyl A. 3, Jaworski D. 1,  Trędowski K. 1, Seweryn M. 1, Trędowski S. 1, Ślaski M. 1
5:11
NA BANI
Nowak P. 2,  Ślaski M. 1
  ROLMET
Majcherczyk M. 2, Ciekalski R. 1, Wąż M. 1, Armatys T. 1, Filipczak K. 1
3:6
BEST BRUK
Kłoda K. 3, Kwiecień Sz. 3, Bździuła K. 2,
Gorzkowski O. 1
  RACŁAWICE
Twardowski M. 3, Pełka T. 1, Pełka P. 1, Świtala A. 1
9:6
NA BANI
Nowak P. 1, Jesionka B. 1, Gzyl A. 1, Trędowski K. 1, Ślaski M. 1
  PRZYJACIELE
Gądek Ł. 3, Nowak K. 1, Kusak M. 1
5:5 K 3:2
ROLMET
Wąż M. 3, Grzesiak T. 3, Armatys T. 2, Filipczak K. 2
  KONDER
Wieczorek M. 3, Kaczor A. 2, Jaskólski P. 1
10:6
CAFFARO
Przybył W. 2, Garula A. 1, Tabor K. 1
  BEST BRUK
Bartosik J. 2, Bździuła K. 2
4:4 K 0:2
RACŁAWICE
Musiał P. 2, Świtala A. 2, Twardowski M. 2, Pełka P. 1
  KORYTO
Cichy D. 2, Wrzesień M. 2, Cichy K. 1
7:5
PRZYJACIELE
Kusak M. 4  Biłos D. 1
  RACHWAŁOWIANKA
Badzioch P. 1, Kułaga Ł. 1
5:2
SZYBCY I WŚCIEKLI
 
  KONDER
Bartosik K. 3, Nęga K. 1, Kaczor A. 1, Wieczorek M. 1, Górniak K. 1, samobójcza
0:8
CAFFARO
Garula A. 2, Koper A. 1, samobójcza
  GLOBAL SYSTEM
Słabosz K. 1, Kozioł M. 1
4:2
RACŁAWICE
Świtala A. 2, Twardowski M. 1, Musiał P. 1
  NAPRZÓD SKALBMIEZR
Sobieraj J. 1
4:1
WOLNI STRZELCY
Śmiech D. 1
  NA BANI
Nowak P. 2, Gzyl A. 1, Ślaski M. 1
1:4
KORYTO
Cichy D. 5, Pragnący J. 1, Latos R. 1
  TANK CHEM PRZEMYKÓW
Salamon P. 2, Pieciuch A. 1, Noga S. 1
7:4
BEST BRUK
Bartosik J. 2, Kłoda K. 2, Kwiecień Sz. 1, samobójcza
  GLADIATOR KRZCZONÓW
Stokłosa D. 4
6:4
BEST BRUK
Bździuła K. 3
  LEWART KRĘGIELNIA BUSKO
Zuwała K. 1
3:1
SPARTAKUS KRZCZONÓW
Pszczoła M. 1
  NAPRZÓD SKALBMIERZ
Nowak A. 3, Grobys K. 1
1:4
TANK CHEM PRZEMYKÓW
Gwóźdź D. 7, Noga S. 2, Lewicki A. 1
  LEWART BEJSCE II
Szumilas R. 2
10:2
KF CZYŻOWICE
Stankiewicz M. 1, Pierzchała P. 1
 

CAFFARO
Klepacz P. 5, Łakota Ł. 3, Koper A. 1, Lech T. 1,

Porębski Ł. 1, Łyżwiński M. 1, Ciesielski M. 1,

Szczygieł P. 1

2:14
CHAMEX
Zapiór T. 2, Prokop R. 1
  GLOBAL SYSTEM
Gruszka M. 3, Nowak D. 2, Słabosz K. 1, Bożęcki D. 1, Kozioł M. 1
3:8
GLADIATOR KRZCZONÓW
Stokłosa D. 2, Nowak P. 2, Fetela Ł. 1, Modzelewski A. 1
  ROSIEJÓW NAD STAWEM II
Mudyn N. 2, Mudyn M. 1
6:3
RAFIS
Ziętek R. 1, Wołowski M. 1, Adamczyk M. 1
  NA BANI
Nowak P. 4, Gzyl A. 1
3:5
DRINK TEAM
Baran Ł. 3, Pietrzyk P. 2
 

ROLMET
Grzesiak T. 6, Majcherczyk M. 3, Filipczak K. 3,

Armatys T. 2, Frączek Ł. 1

5:15
SZYBCY I WŚCIEKLI
Adamski K. 2, Wieczorek D. 1, Adamczyk M. 1
  POL COM WITOWIANKA
Góra M. 1, Golba S. 1, Stanek M. 1
4:3
STRAŻ SĘDZISZOWICE
Mandecki P. 1, Pudełko A. 1
  KONDER
Włodarczyk K. 1, Kaczor A. 1, Wieczorek M. 1
2:3
ROSIEJÓW NAD STAWEM
Olesiński K. 2, Karszewski M. 2, Szostak D. 2
  PRZYJACIELE
Gądek Ł. 4, Biłos D. 1, Nowak K. 1
6:6 K 6:8
PRESTO TEAM
Szczepanik P. 2, Gudowski J. 2
  RACHWAŁOWIANKA
Trybała S. 3, Badzioch P. 3, Trzaska K. 1, Stalmach D. 1
4:8
PŁYWALNIA KOS
Wątek N. 3, Kałuża M. 2, Piotrowski P. 1, Nowak D. 1, Cieśla D. 1
  RACŁAWICE
Pełka T. 3, Musiał P. 3, Twardowski M. 2, Pełka P. 1
8:9
SHOT GUN
Cieślik K. 1, Mikina R. 1, Kałwa G. 1, Nowak M. 1, Mackowski P. 1
  KORYTO
Cichy D. 4, Wrzesień M. 2
5:6

KRÓLEWSCY
Odrobina C. 2, Kądzielski M. 2, Kowalski G. 1,

Wiązania P. 1

  DRINK TEAM
Nowak D. 4, Pobiega M. 3, Pietrzyk P. 1
6:8
METALIKA PIOTROWICE
Zaleśny R. 2, Zaleśny A. 1, Zaleśny M. 1
  ROLMET
Majcherczyk M. 6, Armatys T. 5, Grzesiak T. 4, Wąż M. 2, Filipczak K. 2
4:19
NABITE KABANOSY
 
  RACŁAWICE
Świtala A. 2, Pełka T. 1
0:3
METALIKA PIOTROWICE
Zaleśny M.
  DEMOTYWATORZY
 
1:0
NA BANI
Jaworski D. 2, Ślaski M. 2, Trędowski S. 1
  EUFORIA
Paczkowski A. 1, Sambur K. 1, Łyko Sz. 1
5:3
POL COM WITOWIANKA
Stanek M. 3, Golba S. 2, Góra M. 1, Zabijak H. 1, Hamerski S. 1
  K2 KRĘPICE KOBYLNIKI
Fakowski T. 2, Włosowicz M. 1, Kwiecień P. 1
8:4
GRZMOT
Bieńkuński D. 1
  LEWART KRĘGIELNIA BUSKO
Majcher M. 4, Iwański D. 4, Kurzyński P. 3, Zuwała K. 2, Lozia K. 1, Biskup T. 1, Kolanowski K. 1
1:16

 

Zgłoszenia:

  • GLADIATOR KRZCZONÓW
  • NABITE KABANOSY
  • PŁYWALNIA KOS
  • KRÓLEWSCY
  • GLOBAL SYSTEM
  • TANK CHEM PRZEMYKÓW
  • CHAMEX
  • PRESTO TEAM
  • WOLNI STRZELCY
  • POL COM WITOWIANKA
  • DRINK TEAM
  • FC KORYTO
  • SZYBCY I WŚCIEKLI
  • SHOT GUN
  • METALIKA PIOTROWICE
  • PRZYJACIELE
  • KF CZYŻOWICE
  • STRAŻ SĘDZISZOWICE
  • NA BANI
  • RACHWAŁOWIANKA
  • LEWART BEJSCE II
  • ROSIEJÓW NAD STAWEM
  • ROSIEJÓW NAD STAWEM II
  • GRZMOT
  • CAFFARO
  • ZORZA MIKOŁAJÓW
  • ROLMET
  • SPARTAKUS KRZCZONÓW
  • NAPRZÓD SKALBMIERZ
  • KONDER
  • BEST BRUK
  • RAFIS
  • EUFORIA

PLF 2016/17 Król Strzelców

Król Strzlców
 

Powyżej lista 20 najlepszych strzelców ze wszystkich Lig !!!

 

 

PLF 2016/17 Regulamin

REGULAMIN

POWIATOWEJ LIGI FUTSALU
 2016/2017

1. Zasady ogólne

  1. Każda drużyna musi się składać minimum z 12 zawodników.
  2. Drużyny  dokonują  wpłaty w wysokości: I Liga  950zł, II Liga  850, III i IV Liga 800 zł oraz po 50 zł za każdego zawodnika  powyżej 12 –tu tzw. wpisowe do turnieju, oraz 50 zł za każdego powyżej trzech zawodników nie zawodowców z poza terenu powiatu i gmin ościennych.
  3. Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/  z poza terenu powiatu i gmin ościennych, jeśli spełni 2 punkt regulaminu.) + 1 zawodnik A -klasy na stałe zameldowany /min. od roku czasu/ w gminach ościennych Powiatu Kazimierza Wielka
  4. Wpisowe do Ligi musi być wpłacone przed rozpoczęciem turnieju.
  5. Składa listę zawodników, na której musi być podany rok urodzenia zawodników, zaznaczona osoba odpowiedzialna za drużynę (odpowiedzialność finansowa, dyscyplinarna oraz moralna) oraz zaznaczeni zawodnicy czynni.
  6. Każdy mecz musi rozpocząć minimum 8 zawodników, w przypadku braku wystarczającej liczby graczy drużyna obciążana jest karą pieniężną w wysokości 50 zł. Dopuszcza się rozegranie 2 meczy w sezonie bez wystarczającej liczby zawodników i bez konsekwencji.
  7. Oddanie meczu walkowerem wyklucza drużynę z dalszych rozgrywek!!!
  8. Jeśli w drużynie wystąpi nieuprawniony zawodnik drużyna zostaje zdyskwalifikowana i wycofana z dalszych rozgrywek. Zdobyte punkty zostają anulowane. Nieuczciwy zawodnik nie może wystąpić w naszych rozgrywkach w następnym sezonie!!!
  9. Złożona lista jest ostateczną i tylko znajdujący się na niej zawodnicy mogą grać w poszczególnych meczach.
  10. W szczególnym przypadku np. kontuzji, która wyklucza z gry w sezonie/ dopuszcza się możliwość zmiany  jednego zawodnika w drużynie. Nie może to być jednak zawodnik zgłoszony w tym sezonie do innej drużyny PLF 2016/2017.
  11. W turnieju mogą grać zawodnicy nie zrzeszeni oraz zrzeszeni grający w klubach i uczestniczący w rozgrywkach ligowych prowadzonych przez OZPN i PZPN.
  12. Zawodowiec to zawodnik drużyny A klasy, również zawodnik ogólnopolskiej LIgi FUTSALU każdego szczebla, który rozegrał przynajmniej 1 mecz w rundzie jesiennej 2016 w lidze. NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA
  13. Zawodnicy urodzeni w latach 1998,1999,2000, 2001 muszą doręczyć zgodę rodziców na grę w turnieju na drukach wydanych przez organizatora!!!
  14. Wszyscy zawodnicy powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników i wynikających z tego konsekwencji w trakcie turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
  15. Każda drużyna powinna posiadać dodatkowe ubezpieczenie sportowe np. na wypadek kontuzji lub inne.
  16. Organizator Powiatowej Ligi Futsalu, wszystkie osoby z nim współpracujące, a   także osoby związane z przeprowadzeniem i organizacją ligi nie ponoszą  odpowiedzialności względem uczestników za straty osobowe lub szkody rzeczowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.
  17. Każdy zawodnik grający w danym meczu musi okazać KARNET wydany przez KOS, który upoważnia go do gry. Brak karnetu wyklucza zawodnika z gry w danym meczu. Za wyrobienie duplikatu KOS pobiera opłatę w wysokości 5zł. Zawodnik powinien posiadać również dokument tożsamości(dowód, paszport, legitymację szkolną lub prawo jazdy). Weryfikacji dokona organizator wspólnie z sędzią przed meczem –tylko zweryfikowani zawodnicy mogą grać w danym meczu. Nie dopuszcza się weryfikacji w przerwie lub podczas meczu.
  18. Drużyna gra w składzie 5-osobowym (czterech graczy w polu + bramkarz).
  19. Drużyna zdekompletowana może wystąpić w minimalnym składzie 3 zawodników.
  20. Mecz składa się z dwóch równych części po 20 min każda z przerwą na zmianę stron.
  21. Maksymalna ilość zawodników - nieograniczona
  22. W meczu może wystąpić dowolna ilość zawodników – wcześniej zweryfikowanych przy zmianach lotnych w strefie zmian. (strefą zmian określony jest obszar przy ławce zawodników rezerwowych).
  23. Do jakichkolwiek dyskusji z sędzią upoważniony jest tylko kapitan drużyny. Dyskusje innych zawodników będą traktowane jako nie sportowe zachowanie!!!
  24. Za czerwone kartki zostaje utrzymana kara pieniężna w wysokości 50 zł. Zawodnik, który nie wpłaci kary nie będzie dopuszczony do gry! Środki zgromadzone z wpłat zostaną przeznaczone na podwyższenie nagrody dla zwycięzcy ligi.
    Pozostałe kary bez zmian patrz
       /ORGANIZATOR PRZEWIDUJE NASTĘPUJĄCE KARY/
  25. Turniej będzie rozgrywany jednakowymi piłkami (skóra rozmiar – 4).
  26. Organizator przedstawi składy wszystkich drużyn na swojej stronie internetowej.

2. System Rozgrywek

  • LIGA  I, II , III i IV

1
Runda

2
Runda

3
Runda

4
Runda

5
Runda

6
Runda

7
Runda

8
Runda

9
Runda

10
Runda

11
Runda

1-(12)

(12)-7

2-(12)

(12)-8

3-(12)

(12)-9

4-(12)

(12)-10

5-(12)

(12)-11

6-(12)

2-11

8-6

3-1

9-7

4-2

10-8

5-3

11-9

6-4

1-10

7-5

3-10

9-5

4-11

10-6

5-1

11-7

6-2

1-8

7-3

2-9

8-4

4-9

10-4

5-10

11-5

6-11

1-6

7-1

2-7

8-2

3-8

9-3

5-8

11-3

6-9

1-4

7-10

2-5

8-11

3-6

9-1

4-7

10-2

6-7

1-2

7-8

2-3

8-9

3-4

9-10

4-5

10-11

5-6

11-1

  • LIGA   IV po rundzie zasadniczej druzyny zostaną podzielone na dwie grupy  gdzie zagrają ze soba mecze rewanżowe. Grupa I /Mistrzowska/ 4 zespoły, Grupa II 5 zespołów. Punkty z rundy zasadniczej zostaną policzone od nowa w każdej z grup.
  1. W turnieju bierze udział 44 zespoły, które w obecności zainteresowanych podzielono na: I Ligę 11 zespołów, II Ligę -12 zespołów i III ligę 12 zespołów i IV Ligę - 9 zespołów
  2. W grupach rozgrywane są pojedynki drużyn – każda z każdą jeden mecz./za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis 1 punkt, przegrana 0 punktów /.
  3. Przyjmuje się zasadę, iż przy równej ilości zdobytych punktów o wyższej pozycji decyduje kolejno: bezpośredni pojedynek, różnica strzelonych bramek, większa ilość strzelonych bramek, losowanie. 
  4. Z I Ligi nie spada żadna drużyna 1 drużyna II Ligi awansuje automatycznie do ligi 1,  natomaist drużyna z miejsca 11 gra baraż z drużyną II ligi
  5. Z II ligi spada drużyna z miejsca  12 a na jej miejsce  wchodzi,  1 drużyna z III ligi natomaist drużyny z miejsc 11 i 10 grają baraż z 2 i 3 drużyną III ligi według klucza 1 baraż 11 (II LIGA) - 2 (III LIGA)  2 baraż -10 \(II LIGA) - 3 (III LIGA)
  6. Z III ligi spada drużyna z miejsca  12 a na jej miejsce  wchodzi,  drużyna z IV ligi natomaist drużyny z miejsca 11 gra baraż z drużyną IV lig
  7. O wejściu do finału decyduje wynik dwu-meczu. Dla drużyn 1-4 z play-off mecz i rewanż /za wyjątkiem IV Ligi/
  8. O zwycięstwie w lidze decyduje jeden mecz finałowy, jak również w barażu.
  9. W każdej grupie po rundzie zasadniczej drużyny, które zajmą miejsce od 1 do 4 w grupie rozegrają Playoff zgodnie z kluczem
 

1 - 4
2 - 3

PRZEGRANI ZAGRAJĄ
O MIEJSCA III i IV
W GRUPIE

ZWYCIĘZCY ZAGRAJĄ
O MIEJSCA II i I
W GRUPIE

W grupach drużyny grają każdy z każdym jeden mecz bez rewanżu

3. Puchar Ligi

W PUCHARZE LIGI PRAWO GRY MAJĄ WSZYSTKIE DRUŻYNY.
·      GRAMY SYSTEMEM PUCHAROWYM - PRZEGRYWAJĄCA DRUŻYN ODPADA.
·      SYSTEM ROZGRYWEK PRZEDSTAWIA DOŁĄCZONA TABELA.

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

33

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

48

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

41

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

37

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

44

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

46

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

43

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

39

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

42

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

47

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ORGANIZATOR PRZEWIDUJE NASTĘPUJĄCE KARY:

a)     ŻÓŁTA KARTKA – WYKLUCZENIE Z GRY NA 2 MIN – ZA NIESPORTOWE ZACHOWANIE (DYSKUSJA Z SĘDZIĄ, PRZEKLEŃSTWA, PYSKOWANIE, FAULE)
DRUGA  ŻÓŁTA KARTKA W MECZU – WYKLUCZENIE DO KOŃCA MECZU. PRZERWA MIĘDZY POŁOWAMI MECZU ANULUJE KARĘ CZASOWĄ.
b)    CZERWONA KARTKA – WYKLUCZENIE Z MECZU ORAZ ODSUNIĘCIE OD KOLEJNEGO SPOTKANIA – ZA BRUTALNE FAULE , AROGANCKIE ZACHOWANIE PO 2 MINUTACH INNY ZAWODNIK DRUŻYNY MOŻE ZASTĄPIĆ ZAWODNIKA ZDYSKWALIFIKOWANEGO W MECZU, DOTYCZY RÓWNIEŻ ZAWODNIKÓW NA ŁAWCE REZERWOWYCH
c)     PODCZAS GRY MOŻNA UŻYWAĆ SŁOWA MOJA, NIE DOPUSZCZA SIĘ KIEROWANIA DRUŻYNĄ PRZEZ KRZYKI ZAWODNIKA DO ZAWODNIKA
  1. ZA GRĘ W DRUŻYNIE NIEUPRAWNIONEGO ZAWODNIKA DRUŻYNA PRZECIWNA OTRZYMUJE WALKOWER  W STOSUNKU 5:0 !!!. GDY W JEDNYM MECZU W OBU DRUŻYNACH WYSTĄPIĄ NIEUPRAWNIENI ZAWODNICY MECZ UWAŻA SIĘ ZA ODBYTY A DRUŻYNY OTRZYMUJĄ  ZERO  PUNKTÓW.
  2.  INNE ISTOTNE I SPORNE SPRAWY NIE ZAWARTE W POWYŻSZYM REGULAMINIE REGULUJĄ PRZEPISY OGÓLNE FUTSALU.
  3. W PRZYPADKU REMISU W RUNDZIE PUCHAROWEJ DRUŻYNY WYKONUJĄ RZUTY KARNE PO 3 KAŻDA DRUŻYNA.
  4. ODDANIE  MECZU  WALKOWEREM WYKLUCZA DRUŻYNĘ Z ROZGRYWEK WŁĄCZNIE  
    Z UTRATĄ WPISOWEGO!!
  5. RZUT KARNY I RZUT KARNY PRZEDŁUŻONY MUSI BYĆ  WYKONANY, NAWET GDY ZAKOŃCZY SIĘ CZAS GRY\
  6. SPRAWACH TRUDNYCH DECYZJE PODEJMUJE KOMISJA  W SKŁADZIE :
    Stefan Marzec – przewodniczący, Robert Pleszyński – zastępca przewodniczącego    PODJĘTE DECYZJE  SĄ OSTATECZNE!

5. Nagrody

  • Powiatowa Liga Futsalu
  • Za zajęcie I,II,III, IV Miejsca puchary - I, II, III, IV Liga
  • Wszystkie drużyny otrzymują dyplomy.
  • Nalepsi zawodnicy poszczególnych lig otrzymują statuetki i medale.
  • Nagrody rzeczowe /artykuły sportowe/ na kwotę:
  • I Liga - I Miejsce 500 zł, II Miejsce 400 zł, III Miejsce 300 zł
  • II Liga - I Miejsce 300 zł, II Miejsce 250 zł, III Miejsce 150 zł
  • III Liga - I Miejsce 200 zł
  • IV Liga - I Miejsce 200 zł
  • Puchar Ligi
  • Za zajęcie I,II,III, IV Miejsca puchary
  • Pierwsze osiem drużynyn otrzymują dyplomy.
  • Nagrody rzeczowe /artykuły sportowe/ na kwotę
  •  I Miejsce 300 zł, II Miejsce 150 zł, III Miejsce 100 zł