PLF 2013/14 Wiadomości

 

 

 

 

 

 

 FINAŁ PUCHARU LIGI 2013/2014

30.03.2014

PŁYWALNIA KOS  ZDOBYWCĄ PUCHARU LIGI 2013/14

                           II MIEJSCE ROLMET                        SPÓŁDZIELNIA SIELEC III MIEJSCE
        VI MIEJSCE   ZŁOTY TEAM  
 

STATYSTYKA LIGI FUTSALU SEZON 2013/2014
KRÓL STRZELCÓW:
I LIGA –  Banaszek Robert 29 goli (Spółdzielnia Sielec)
II LIGA – Przybył Wojtek 26 goli (Witowianka Witów), Witek Krzysztof 26 goli(Wisła Opatowiec)
III LIGA – Cichy Damian 29 gole (FC Koryto)
NAJLEPSZY BRAMKARZ I LIGA:
Kabat Rafał – Rafis
Gruszka Marek – Złoty Team Broniszów
NAJLEPSZY BRAMKARZ II LIGA:
Ciemiera Marcin -Caffaro
NAJLEPSZY BRAMKARZ III LIGA:
Kocina Gr. A, Metalika Przemyków Gr. B
NAJLEPSI ZAWODNICY I LIGA:
Dąbrowski Robert      Rolmet
Filipczak Krzysztof    Rolmet
Ciekalski Robert         Rolmet
Kądzielski Mateusz     Złoty Team Broniszów
Francuz Wiesław         Złoty Team Broniszów
Blady Mateusz             Spółdzielnia Sielec
Adamczyk Mariusz      Rafis
Stanek Mateusz            Auto-Art.
Czajka Paweł               Polionia Marsylia
Romański Filip             Pływalnia KOS
Kłoda Kamil                Term Glass Łapszów
Rydz Sławomir             Mlek-pol
Zachariasz Janusz         LZS Czarnocin
Gorgoń Mateusz           Topola
NAJLEPSI ZAWODNICY II LIGA:
Kozieł Krzysztof            Straż Sędziszowice
Jasielski Łukasz              Pol-Com
Macherek Damian          Witowianka Witów
Witek Krzysztof              Wisła Opatowiec
Małek Bartłomiej            Kilo Wiejskiej
Gajda Piotr                      Strzelec Chroberz
Szlęk Tomasz                  Wojciechów
Bartosik Jakub                 Chemirol
Antos Roman                   Źródełko Euforia
 NAJLEPSI ZAWODNICY III LIGA:
Niedźwiedź Łukasz          Zorza Mikołajów
Oleśiński Kamil                Fox Team
Przebieracz Hubert          Daremny Trud
Jaworski Domonik           Huzar Dobiesławice
Kukuła Michał                  Śmiłowice
Janiec Mateusz                Kocina
Trybała Sylwester            Metalika  Przemyków
NAJWALECZNIEJSZY  ZAWODNIK:
Mateusz Gorgoń - Topola
NAJSTARSZY ZAWODNIK
Józef  Sawiński – Presto Team
INNE:
TURNIEJ OD 16.11.2013  DO 09.03.2014 , 114 dni, ponad 4 miesiące
WSZYSTKICH DRUŻYN: 45
I LIGA- 12,II LIGA  - 12,III LIGA – Gr A. 10, Gr. B 11
ILOŚĆ WSZYSTKICH MECZY :
I LIGA – 72 MECZY
II LIGA – 72 MECZY,
III LIGA - 117 OGÓLNIE  261 meczy
ILOŚĆ WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW – 610 ZAWODNIKÓW
I LIGA – 166 ZAWODNIKÓW
II LIGA – 166 ZAWODNIKÓW,
III LIGA - 278 ZAWODNIKÓW
CZAS TRWANIA WSZYSTKICH MECZY: 10 440  MINUT- 174 GODZINY –   7,25  DÓB
OGÓLNIE STRZELONO:
I LIGA-  681   BRAMEK
II LIGA - 644   BRAMEK
III LIGA –  Gr. A 402, Gr. B 444 - 846 BRAMEK
RAZEM: 2171 BRAMEK
ŚREDNIO ZAWODNIK W I LIDZE STRZELI 4,10 BRAMKI.
ŚREDNIO ZAWODNIK W II LIDZE STRZELIŁ 3,87 BRAMKI.
ŚREDNIO ZAWODNIK W III LIDZE STRZELIŁ 3,04 BRAMKI.
ŚREDNIO PIŁKA WPADAŁA DO SIATKI CO 4,98 MINUT.
NAJWIĘCEJ BRAMEK STRZELA;
I LIGA -  Rolmet 86 bramek
II LIGA  –Straż Sędziszowice 69 bramek
III LIGA  –  FC Koryto 76 bramki
 NA LISTĘ STRZELCÓW WPISAŁO SIĘ;
I LIGA  - 98 ZAWODNIKÓW
II LIGA - 109 ZAWODNIKOW
III LIGA - 163 ZAWODNIKOW
OGÓLNIE 370 ZAWODNIKÓW
NAJMŁODSZY ZAWODNIK :
Walter Bober – Wisła II Opatowiec
NAJWYŻSZE ZWYCIĘSTWO:
Źródełko Euforia – Dream Team 20:2
NAJMNIEJ STRACONYCH BRAMEK:
I LIGA –  Rafis 33 bramki
II LIGA – Źródełko Euforia 31 bramek
III LIGA -  Metalika Przwmyków 13 bramek
NAJWIĘCEJ STRACONYCH BRAMEK:
I LIGA – Gladiator Krzczonów 105 bramek
II LIGA – Dream Team 98 bramek
III LIGA – Enigma, Wisła II 73 bramki
NAJWIĘCEJ ZWYCIĘSTW:
I LIGA – Rolmet
II LIGA – Straż Sędziszowice
III LIGA – FC Koryto, Śmiłowice
NAJMNIEJ PORAŻEK:
I LIGA –  Rolmet
II LIGA –Straż Sędziszowice, Caffaro
III LIGA – FC Koryto
NAJWIĘCEJ PORAŻEK:
I LIGA – Gladiator Krzczonów, Topola
II LIGA – Dream Team Koszyce
III LIGA – Enigma
                                           
MECZ KOLEJKI
PŁYWALNIA KOS - ZŁOTY TEAM                           6 : 5
NIESPODZIANKA KOLEJK
NAPRZÓD - FC KORYTO                                       4 : 4  K 3 :4
BRAMKA KOLEJKI
BANASZEK ROBERT /SPÓŁDZIELNIA/
ZAWODNICY KOLEJKI
DĄBROWSKI ROBERT /ROLMET/
NIEDZIELA PAWEŁ /PŁYWALNIA KOS/
KĄDZIELSKI MATEUSZ /ZŁOTY TEAM/
SZLĘK TOMASZ /WOJCIECHÓW/
STRZELCY  KOLEJKI
BANASZEK ROBERT /SPÓŁDZIELNIA/             5 BRAMEK
DĄBROWSKI ROBERT /ROLMET/             3 BRAMKI
NIEDZIELA PAWEŁ /PŁYWALNIA KOS/              3 BRAMKI
SZLĘK TOMASZ /WOJCIECHÓW/                       3 BRAMKI
 

CZERWONA KARTKA

Terminarz  /NIEDZIELA/ 30.03.2014


       

1

O III MIEJSCE W PUCHARZE PUCHAR

1839 – 1924

2

FINAŁ ZAKOŃCZENIE PUCHARU PUCHAR

1931 – 2016

 

FINAŁ SZEZONU 2013/2014
9 MARZEC 2014

NOWYM  MISTRZEM

II MIEJSCE   ZŁOTY TEAM

więcej zdjęć pilarscy.eu

 III MIEJSCE RAFIS
               IV MIEJSCE        SPÓŁDZIELNIA SIELEC
STRAŻ SĘDZISZOWICE MISTRZ II LIGI
II MIEJSCE            CAFFARO
III MIEJSCE WITOWIANKA
 
  POL-COM                                              
 

Aktualizacja 10.03.2014

WYNIKI LOSOWANI PUCHARU LIGI

WIĘCEJ >>>>>


OFICJALNE OTWARCIE PLF 2013/2014

Z UDZIAŁEM  ZNANEGO BOKSERA
"MARIUSZA WACHA"
Super gościa przywitali Starosta Powiatu Kazimierskiego Jan Nowak
oraz Burmistrz MiG Kazimierza Wielka Tadeusz Knopek
W nietypowy sposób rozpoczeliśmy kolejny sezon FUTSALU w Kazimierzy Wielkiej. Gościem wieczoru był znany bokser "Mariusz WIKING WACH" 
który wystąpił w drużynie przyjaciół MEBLO-DARu - Dariusza Cieśli
przeciwko aktualnemu Mistrzowi PLF Pływalni KOS
Wynik nie jest najważniejszy należy jednak zaznaczyć że jedną z bramek zdobył WIKING !!!
Serdecznie dziękujemy za przybycie !
 

Losowanie drużyn.

I LIGA

  1. LZS CZARNOCIN
  2. POLONIA-MARSYLIA
  3. AUTO-ART
  4. TERM-GLASS ŁAPSZÓW
  5. MLEK-POL
  6. TOPOLA
  7. PŁYWALNIA KOS
  8. SPÓŁDZIELNIA SIELEC
  9. ROLMET
  10. RAFIS
  11. GLADIATOR
  12. ZŁOTY TEAM

BARAŻE O I LIGĘ  ZWYCIĘZCA BARAŻY AWANSUJE DO I LIGI
 

1 WITOWIANKA - NAPRZÓD I       I LIGA
        ZWYCIĘZCA /1/ - ZWYCIĘZCA /2/  
2 POL-COM - ROLMET        
 
II LIGA
  1. STRZELEC CHROBERZ
  2. ŹRÓDEŁKO EUFORIA
  3. WOJCIECHÓW
  4. STRAŻ SĘDZISZOWICE
  5. KILO WIEJSKIEJ
  6. DREAM TEAM KOSZYCE
  7. CHEMIROL
  8. CAFFARO
  9. NAPRZÓD I 
  10. WITOWIANKA
  11. POL- COM 
  12. WISŁA OPATOWIEC

 

BARAŻE O II LIGĘ  ZWYCIĘZCY I POJEDYNKÓW AWANSUJĘ DO II LIGI ORAZ ZWYCIĘZCA POJEDYNKU O III MIEJSCE
 

1 WOJCIECHÓW - DREAM TEAM  KOSZYCE       II LIGA
        PRZEGRANY /1/ - PRZEGRANY /2/  
2 STRAŻ SĘDZISZOWICE - CZYŻOWICE        
 
III LIGA "A"
  1. KS KRÓLEWSCY
  2. ŁAPSZÓW II
  3. KOCINA
  4. FC KORYTO
  5. SPARTA JUNIORZY
  6. WOLNI STRZELCY
  7. ZAKRZÓW
  8. CZYŻOWICE
  9. FOX TEAM
  10. HUZAR DOBIESŁAWICE
III LIGA "B"
  1. SCORPION
  2. ŚMIŁOWICE
  3. PRESTO TEAM
  4. METALIKA PRZEMYKÓW
  5. WISŁA II
  6. DAREMNY TRUD
  7. MŁODE WILKI
  8. GREEN TEAM
  9. ENIGMA
  10. ZORZA MIKOŁAJÓW
  11. EDIHAFT CZAJĘCZYCE

Oświadczenie zawodnika  tu pobierz >>>

Oświadczenie zawodnika niepelnoletniego tu pobierz >>>

Zgłoszenia drużyn do 29 pażdziernika.

ZASADY OGÓLNE

  1. Każda drużyna musi się składać minimum z 12 zawodników.
  2. Każdy mecz musi rozpocząć minimum 8 zawodników, w przypadku braku wystarczającej liczby graczy drużyna obciążana jest karą pieniężną.
  3. Zawodnicy urodzeni w latach 1996,1997,1998 muszą doręczyć zgodę rodziców na grę w turnieju na drukach wydanych przez organizatora!!!
  4. Drużyna może posiadać w składzie maksymalnie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbe zawodników niezrzeszonych z poza terenu powiatu i gmin ościennych).
  5. Zawodowiec to zawodnik drużyny A klasy lub wyżej, który rozegrał przynajmniej
    1 mecz w rundzie jesiennej 2013 w lidze. /nie dotyczy zawodników A klasy na stałe zameldowanych na terenie powiatu Kazimierza Wielka /
  6. Junior, który zagrał w drużynie seniorów w rundzie jesiennej traktowany jest jako zawodowiec.
  7. Wpisowe do turnieju ustalone zostanie na spotkaniu organizacyjnym.
  8. Wpisowe do Ligi musi być wpłacone przed rozpoczęciem turnieju.
  9. Za czerwone kartki pozostaje kara pieniężna w wysokości 50 zł. Zawodnik, który nie wpłaci kary nie będzie dopuszczony do gry.
  10. W sezonie 2013/2014 zostaje pozostaje mecz o SUER PUCHAR PLF pomiędzy Mistrzem Ligi i Zdobywcą Pucharu Ligi. W przypadku, gdy Zdobywcą Pucharu jest Mistrz Ligi w meczu o Super Puchar zagra zdobywca II Miejsca w Pucharze.

Prawo gry w I Lidze mają

Prawo gry w II Lidze mają

Pozostałe drużyny grają w Lidze III

ZGŁOSZENIA  DRUŻYN W SEKRETARIACIE KOS  TYLKO NA PŁYCIE CD, LUB MAILEM POWINNO ZAWIERAĆ DANE WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW NAZWISKO I IMIĘ, DATA URODZENIA, MIEJSCE ZAMIESZKANIA AKTUALNE ZDJĘCIA ZAWODNIKÓW!!! ZAZNACZENI ZAWODOWCY, KAPITAN DRUŻYNY ORAZ TELEFON KONTAKTOWY!!!