Wyniki VI rajd

  VI KAZIMIERSKA JAZDA SAMOCHODEM TERENOWYM      
      WYNIKI KOŃCOWE       1-2.06.2013  
      KATEGORIA: WYCZYN I                  
                              czas   Końcowa
Nr. Startowy Kierowca Pilot I II II IV V VI VII VIII IX X Suma PKT 1 niedziela PKT 2 SUMA PKT
10 Lampa Ryszard Rogala Jerzy 100 100 100 100 100 100 100 100 100   900 82 01:58,6 60 142
7 Sporek Jakub Błaszków Marek 50 50 100 100 k           300 55 01:58,6 70 125
16 Łątka Wojciech Madej Bartek 100 100 100 100 100 100 100 100 100 100 1000 103 10:59,8 20 123
1 Łysoń Dariusz Kasowski Andrzej 100 100 100 100 100 100 100 100     800 61 02:02,0 50 111
19 Zachara Grzegorz Zachara Aleksandra 100 100 100 100 k           400 59 02:09,3 42 101
13 Prasnal Hubert Prasnal Paweł 100 100 100 100 k           400 59 02:17,0 36 95
30 Orzeł Arkadiusz Biernacki Krzysztof 100                   100 42 02:02,9 45 87
31 Kuras Ireneusz Maćkowski Sebastian 50 100 100 k             250 52 02:22,5 32 84
33 Michniak Maciej Michniak  Karolina 100 100 k               200 47 02:23,1 29 76
4 Kopeć Piotr Dopierała Dariusz 100 100 50               250 52 02:28,7 22 74
36 Wojciechowski Jerzy Wojciechowska Patrycja 100                   100 42 02:27,0 26 68
38 Kopeć Jerzy Olak Krzysztof 100 k                 100 42 02:28,6 24 66
35 Madej Daniel Dybał Michał 100 100 100 k             300 55 0 0 55
22 Tytuła Michał Polańska Katarzyna 100 100                 200 47 0 0 47
29 Kmon Tomasz Malika Wojciech 100 100                 200 47 0 0 47
32 Kopeć Mateusz Bucki Kamil 100                   100 42 0 0 42
25 Mirocha Wojciech Ryba Damian                     0 0 02:12,5 40 40
34 Krzyżanowski Tadeusz Bednarczyk Grzegorz                     0 0 0 0 0
                                   
      KATEGORIA: WYCZYN II             Czas    Końcowa
Nr. Startowy Kierowca Pilot I II II IV V VI VII VIII IX X Suma PKT niedziela PKT 2 SUMA PKT
17 Żmudka Paweł Bołdys Łukasz 100 100 100 100 100 100 100 100 100 100 1000 103 01:43,7 70 173
23 Leśniak Arkadiusz Popielarczyk Robert 100 100 100 100 100 100 100 100 k   800 82 01:59,1 60 142
28 Kajdy Stanisław Dzianok Hubert 50 50 50 50 50           250 55 02:44,3 42 97
11 Lenartowicz Piotr Lenartowicz Wojciech 100                   100 47 02:06,0 50 97
5 Bomba Paweł Nowak Marcin 100 100 100 100 50 k         450 59   0 61
20 Sukiennik Robert Dutka Dariusz 100 100 100 100 100 100 100       700 61   0 59
2 Zając Łukasz Filek Artur 100 100                 200 52   0 52
8 Piekiełko Mateusz Kozłowski Maciej                     0 0 02:34,5 45 45
14 Czerwonka Zbigniew Czerwonka Jakub                     0 0   0 0
      KATEGORIA: SPORT                  
                        Czas    Końcowa      
Nr Startowy Kierowca Pilot I II II IV V VI VII Suma PKT 1 niedziela PKT 2 SUMA PKT      
6 Wójcik Tomasz Janda Artur 100 100 100 100 100 100 100 700 103 04:09,9 60 163      
21 Wtorek Sławomir Wtorek Marcin 100 100 100 100 100 k   500 82 04:05,4 70 152      
40 Rusek Janusz Janosz Sławomir 100 100 100 100       400 61 04:13,4 50 111      
12 Węgrzyn Wojciech Wnętrzak Grzegorz 100 100 25         225 59 05:03,7 42 101      
27 Rogala Tomasz Gołąb Marcin 100 k           100 52 04:49,3 45 97      
24 Rupikowski Grzegorz Szostak Paweł 100 0           100 52 06:09,0 40 92      
15 Prażmowski Dariusz Cichoń Rafał 50 25           75 47 0 0 47      
9 Pabian Tomasz Gut Sławomir               0 0 0 0 0      
18 Cesarz Waldemar Bała Bartłomiej 100 100 k         200 55 0 0 55