Powiatowa Liga Piłki Nożnej na orliku

Powiatowa Liga Piłki Nożnej

"ORLIK" 2013


START 07.06.2013

 

 

 

 
 
 
RUNDA REWANŻOWA /MISTRZOWSKA/

I RUNDA

II RUNDA

III RUNDA

1:4

4:3

2:4

2:3

1:2

3:1

 
 
 

 

                                  MISTRZ SEZONU

POWIATOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ NA ORLIKU 2013- RAFIS

I MIEJSCE- RAFIS

II MIEJSCE- WOJCIECHÓW

III MIEJSCE- CIŚNIENIOWCY

IV MIEJSCE- CAFFARO

WYNIKI RUNDY REWANŻOWEJ

WOJCIECHÓW
Jędras S.3, Zawrzykraj A.1, Parada R.1, Szlęk T.1
-
RAFIS
Możdżeń A.4, Prokop R.1
6:5

 

 TABELA

M

Z

R

P

PKT

BIL.

 

1 RAFIS 15 14 0 1 42 106:27 +79
2 WOJCIECHÓW 15 13 0 2 39 126:47 +79

3

CIŚNIENIOWCY 15 12 0 3 36 129:40 +89

4

CAFFARO

15

8

1

6

24

73:71

+2

5

SĄ GORSI

12

7

1

4

22

84:49

+35

6

R.K.M

12

6

2

4

20

55:57

-2

7

DAREMNY TRUD

12

6

1

5

17

74:57

+17

8

NAPRZÓD SKALBMIERZ

12

4

1

7

13

34:59

-25

9

FRESH BLOOD

12

3

0

9

9

46:72

-26

10

WISŁA OPATOWIEC

12

3

0

9

5

34:60

-26

11 MALIBU SŁONOWICE 12 2 0 10 5 31:115 -84

12

FOREVER YOUNG

12

1

0

11

2

20:135

-115

13 ZŁOTY TEAM 12 2 0 10 -2 12:39 -27
Król Strzelców
  NAZWISKO I IMIĘ ZESPÓŁ BRAMKI
1 JĘDRAS SEBASTIAN WOJCIECHÓW 39
2 SZLĘK TOMASZ WOJCIECHÓW 31
3 TRZEPATOWSKI PIOTR RAFIS 28
4 PLEWA DAMIAN CIŚNIENIOWCY 26
5 KLIMCZYK BARTŁOMIEJ RAFIS 21
6 NOWAK DANIEL DAREMNY TRUD 20
7 ADAMCZYK MARCIN CIŚNIENIOWCY 20
8 WALKIEWICZ MICHAŁ CIŚNIENIOWCY 19
9 PIOTROWSKI PIOTR CAFFARO 19
10 SŁABOSZ KAMIL DAREMNY TRUD 18
11 SYDORYK MICHAŁ ZŁOTY TEAM 17
12 JEDYNAK BARTOSZ CIŚNIENIOWCY 17
13 ZAWRZYKRAJ ADAM WOJCIECHÓW 17
21 MOŻDZEŃ ADAM RAFIS 16
14 WĄTEK MARCIN SĄ GORSI 14
15 MAGIERA SZYMON CAFFARO 14
16 LECH GRZEGORZ SĄ GORSI 12
17 ŁĄCZYK MATEUSZ FRESH BLOOD 12
18 NIEDŹWIEDŹ ŁUKASZ R.K.M. 12
19 KOZIOŁ MICHAŁ DAREMNY TRUD 12
20 NABIELSKI GRZEGORZ WOJCIECHÓW 12
22 CHADAJ TOMASZ ZŁOTY TEAM 11
23 PŁASZEWSKI MATEUSZ SĄ GORSI 11
24 WĄTEK KONRAD SĄ GORSI 11
25 RAMENDA ŁUKASZ SĄ GORSI 11
30 PARADA ROBERT WOJCIECHÓW 11
26 MARKIEWICZ KRZYSZTOF FOREVER YOUNG 10
27 KACZMARCZYK PAWEŁ SĄ GORSI 10
28 SOBIERAJ JAKUB NAPRZÓD SKALBMIERZ 10
29 STOKŁOSA DAWID WISŁA OPATOWIEC 10
31 BOMBA MATEUSZ CAFFARO 10
32 ŁACH MATEUSZ CIŚNIENIOWCY 10
33 KĄDZIELSKI PRZEMYSŁAW ZŁOTY TEAM 9
34 NOWAK PIOTR WISŁA OPATOWIEC 9
35 KUŁAGA ŁUKASZ FRESH BLOOD 9
36 JĘDRUCH ŁUKASZ NAPRZÓD SKALBMIERZ 8
37 DWORAK ŁUKASZ CIŚNIENIOWCY 8
38 WALCZAK MARCIN DAREMNY TRUD 7
39 KOWALSKI PAWEŁ MALIBU SŁONOWICE 7
40 MARZEC DAMIAN MALIBU SŁONOWICE 7
41 KUCA NORBERT FRESH BLOOD 7
42 PORĘBSKI ŁUKASZ ZŁOTY TEAM 7
43 NIEDŹWIEDŹ ARKADIUSZ R.K.M. 7
44 KALETA ERWIN CIŚNIENIOWCY 7
45 ADAMCZYK DANIEL CAFFARO 7
46 WĘGLOWSKI SŁAWOMIR WOJCIECHÓW 6
47 LEŻOŃ WALDEMAR FRESH BLOOD 6
48 FETELA KAMIL WISŁA OPATOWIEC 6
49 ADAMCZYK RADOSŁAW DAREMNY TRUD 6
50 PARTYKA TOMASZ RAFIS 6
51 SKOWRON PIOTR RAFIS 6
52 ZIĘTEK RAFAŁ RAFIS 6
53 BOJANOWICZ MICHAŁ RAFIS 6
56 PROKOP ROBERT RAFIS 6
54 LECH TOMASZ SĄ GORSI 5
55 PLESZYŃSKI ROBERT R.K.M. 5
57 GRUSZKA MAREK ZŁOTY TEAM 4
58 SKINDER TOMASZ DAREMNY TRUD 4
59 JEDYNAK PATRYK WISŁA OPATOWIEC 4
60 HUCHMACZ DOMINIK MALIBU SŁONOWICE 4
61 NOWACZKIEWICZ JAKUB CAFFARO 4
62 COULIBALY SIDIKI MALIBU SŁONOWICE 4
63 KUSAK DANIEL CAFFARO 4
64 FRĄCZEK ŁUKASZ R.K.M. 4
65 BIERNACIK GRZEGORZ ZŁOTY TEAM 4
66 WĘGLOWSKI PAWEŁ WOJCIECHÓW 4
67 PIĄTEK MATEUSZ CIŚNIENIOWCY 4
68 PRZEBIERACZ ADRIAN DAREMNY TRUD 4
69 PIOTROWSKI ANDRZEJ RAFIS 4
70 PORADA MICHAŁ CIŚNIENIOWCY 4
71 JACH JAKUB R.K.M. 3
72 GALWAS MATEUSZ R.K.M. 3
73 KRAKOWIAK BARTOSZ NAPRZÓD SKALBMIERZ 3
74 OCHENDÓŻKA WOJCIECH NAPRZÓD SKALBMIERZ 3
75 WÓJCIK MARCIN ZŁOTY TEAM 3
76 KUPIEC DAMIAN DAREMNY TRUD 3
77 KUPISZEWSKI DAMIAN FRESH BLOOD 3
78 POZŁÓTKA JAKUB NAPRZÓD SKALBMIERZ 3
79 ADAMEK BARTOSZ R.K.M. 3
80 KUSAK MICHAŁ DAREMNY TRUD 3
81 CZARNY BARTOSZ CIŚNIENIOWCY 3
82 KUSAK PIOTR RAFIS 3
83 MACUGOWSKI ERWIN CAFFARO 3
84 JAROS KAMIL DAREMNY TRUD 3
85 KUPISZEWSKI HUBERT R.K.M. 3
86 DUSZA KONRAD WOJCIECHÓW 3
87 WŁUSEK GRZEGORZ SĄ GORSI 2
88 KASPEREK MATEUSZ FRESH BLOOD 2
89 KAŃSKI RAFAŁ WISŁA OPATOWIEC 2
90 SADOWSKI ADAM RAFIS 2
91 STANISZEWSKI MICHAŁ FRESH BLOOD 2
92 RZĄSA DOMINIK CAFFARO 2
93 BOREK KRZYSZTOF NAPRZÓD SKALBMIERZ 2
94 POBIEGA SŁAWOMIR ZŁOTY TEAM 2
95 ODROBINA CEZARY ZŁOTY TEAM 2
96 ŚCIUPIDER PIOTR CAFFARO 2
97 KLIMCZYK ADAM R.K.M. 2
98 DARMOŃ TOMASZ R.K.M. 2
99 ADAMCZYK MACIEJ CAFFARO 2
100 MOTYKA PAWEŁ MALIBU SŁONOWICE 2
101 DEMBOWSKI ŁUKASZ CAFFARO 2
102 BOBER WALTER WISŁA OPATOWIEC 2
103 GALA JAKUB MALIBU SŁONOWICE 2
104 MARZEC PAWEŁ CIŚNIENIOWCY 2
105 ADAMEK TOMASZ FOREVER YOUNG 1
106 JACH MARCIN FOREVER YOUNG 1
107 SKRABA REMIGIUSZ WISŁA OPATOWIEC 1
108 PORĘBSKI ARKADIUSZ R.K.M. 1
109 JAGIELNIK PAWEŁ FOREVER YOUNG 1
110 KOPER ADRIAN FOREVER YOUNG 1
111 PTAK MARCIN FOREVER YOUNG 1
112 WÓJCIK KAMIL SĄ GORSI 1
113 KITA BARTOSZ SĄ GORSI 1
114 FIJAŁKOWSKI DAMIAN R.K.M. 1
115 RADZISZEWSKI PAWEŁ R.K.M. 1
116 WATEK MATEUSZ R.K.M. 1
117 ORACZ TOMASZ ZŁOTY TEAM 1
118 KWIECIEŃ MARCIN SĄ GORSI 1
119 KASPERCZYK MARCIN ZŁOTY TEAM 1
120 GRUSZKA PAWEŁ ZŁOTY TEAM 1
121 PYTEL PRZEMYSŁAW ZŁOTY TEAM 1
122 KWIECIEŃ TOMASZ ZŁOTY TEAM 1
123 PROKOP RAFAŁ MALIBU SŁONOWICE 1
124 BINKOWSKI JAKUB NAPRZÓD SKALBMIERZ 1
125 KLIMCZYK ŁUKASZ SĄ GORSI 1
126 NOWAK ADRIAN NAPRZÓD SKALBMIERZ 1
127 PIETRZYK ADRIAN MALIBU SŁONOWICE 1
128 MARKIEWICZ PAWEŁ FOREVER YOUNG 1
129 NOWAK PRZEMYSŁAW WOJCIECHÓW 1
130 LICKI MATEUSZ WOJCIECHÓW 1
131 NAJMAN DANIEL FORVER YOUNG 1
132 BIERNAT DOMINIK MALIBU SŁONOWICE 1
PROSIMY O NIEDOPISYWANIE KOLEJNYCH ZAWODNIKÓW
PONIEWAŻ LISTY STARTOWE SĄ JUŻ ZAMKNIĘTE !!!

UWAGA! ZMIANY W TERMINARZU DO ŚRODY!!!

UWAGA KOMUNIKAT ORGANIZATORA!!!
W związku z nieuczciwym podejściem do rozgrywek przez niektóre drużyny od najbliższej kolejki prosimy wszystkich zawodników o przynoszenie ze sobą dokumentów tożsamości, ponieważ będą one sprawdzane przed rozpoczeciem meczy.
Osoby, które nie okażą się dokumentem tożsamości decyzją sedziego nie będą dopuszczone do meczu.
 

Zasady ogólne:

REGULAMIN  >>>

ZOSTANIE PODANY DO 19.06.2013

WYNIKI LOSOWANIA

  1. FRESH BLOOD
  2. ZŁOTY TEAM
  3. CAFFARO
  4. R.K.M
  5. CIŚNIENIOWCY
  6. SĄ GORSI
  7. WISŁA OPATOWIEC
  8. WOJCIECHÓW
  9. FOREVER YOUNG
  10. MALIBU SŁONOWICE
  11. DAREMNY TRUD
  12. RAFIS
  13. NAPRZÓD SKALBMIERZ

2. System Rozgrywek

I RUNDA

II RUNDA

III RUNDA

IV RUNDA

V RUNDA

VI RUNDA

VII RUNDA

1:2

1:3

1:4

1:5

1:6

1:7

1:8

3:4

5:2

2:6

7:3

4:8

9:5

6:10

5:6

7:4

3:8

9:2

2:10

11:3

4:12

7:8

9:6

5:10

11:4

3:12

13:2

2:14

9:10

11:8

7:12

13:6

5:14

14:4

3:13

11:12

13:10

9:14

14:8

7:13

12:6

5:11

13:14

14:12

11:13

12:10

9:11

10:8

7:9

 

VIII RUNDA

IX RUNDA

X RUNDA

XI RUNDA

XII RUNDA

XIII RUNDA

1:9

1:10

1:11

1:12

1:13

1:14

11:7

8:12

13:9

10:14

14:11

12:13

13:5

6:14

14:7

8:13

12:9

10:11

14:3

4:13

12:5

6:11

10:7

8:9

12:2

2:11

10:3

4:9

8:5

6:7

10:4

3:9

8:2

2:7

6:3

4:5

8:6

5:7

6:4

3:5

4:2

2:3

 

Listy zgłoszeń przyjmowanę będą do 27.05.2013

 

(lista powinna zawierać:  rok urodzenia zawodników, miejsce zamieszkania,
zaznaczona osoba odpowiedzialna za drużynę kontakt telefoniczny
(odpowiedzialność finansowa, dyscyplinarna oraz moralna )

Organizatorzy:

Starostwo Powiatowe
Kazimierski Ośrodek Sportowy
Powiatowy Animator Sportu