Liga Pływacka 2013

KAZIMIERSKA LIGA PŁYWACKA 2013

RUNDA JESIENNA

TRZECIE ZAWODY 15.12.2013

Wyniki runda Jesienna

DZIEWCZĘTA 2007 I MŁODSZE                  
L.p. Imię i nazwisko 25m grz 25m grzb PKT 25m grz 25m grz PKT 25m grz 25m grzb PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1   -   - - - -          
CHŁOPCY 2007 I MŁODSI                  
L.p. Imię i nazwisko 25m grz 25m grzb PKT 25m grz 25m grz PKT 25m grz 25m grzb PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 WOJCIECH WOJAS 50,84   6 46,02 - 6
0,46,15
-
6
20
I
2 JAKUB CIEŚLA 57,59   5 1,18 - 5
1,31,72
-
5
17
II
DZIEWCZĘTA 2006-2005                  
L.p. Imię i nazwisko 50m grz 50m dow PKT 50m grz 50m klas PKT 50m dow 50m klas PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 MARLENA CZAPLA 1.15,27 1.94,60 8 - - -
-
-
-
8
III
2 ANNA CIEŚLA 1.14,14 1.29,31 10 1.11,28 1.56,60 10
1,14,78
1,41,62
10
22
II
3 ZUZANNA GĄDZIK 1.04,08 1.04,94 12 1.03,59 1.24,01 12
0,53,15
1,15,35
12
26
I
4 KAMILA ZIELIŃSKA - - - 1.17,23 - 4
-
-
-
-
IV
5 OLIWIA ŻAREK - - - 1.40,82
-
3
-
-
-
-
V
7
KORNAŚ PATRYSCJA
-
-
-
-
-
-
-
1,05,88
-
-
UNIA BUSKO
8
TRĄTNOWIECKA KAMILA
-
-
-
-
-
-
-
1,20,64
-
-
UNIA BUSKO
9
MAKUCH WERONIKA
-
-
-
-
-
-
-
1,07,08
-
-
UNIA BUSKO
CHŁOPCY 2006-2005                  
L.p. Imię i nazwisko 50m grz 50m dow PKT 50m grz 50m klas PKT 50m dow 50m klas PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 MARCIN KABAT 1.08,17 1.03,25 9 1.09,26 1.06,13 10
1,03,02
1,04,03
11
32
II
2 ADRIAN WOJAS 1.00,06 1.11,56 10 1.01,99 1.18,94 11
1,01,23
1,08,52
11
34
I
3 DAVID COULIBALY 1.07,76 1.17,13 8 1.07,63 1.35,88 7
1,15,31
1,44,04
6
23
IV
4 SZYMON KLIMCZYK 1.07,96 1.11,25 9 1.14,54 1.31,92 5
1,12,07
1,26,80
8
24
III
5 PIOTR GAJDA - - - 1.10,27 1.29,50 7
-
-
-
7
V
DZIEWCZĘTA 2004-2003                  
L.p. Imię i nazwisko 50m grz 50m dow PKT 50m klas 50m dow PKT 50m grzb 50m dow PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 OLIWIA ZIELIŃSKA 52,84 44,12 9 54,89 47,00 10
0,51,20
0,42,98
9
30
II
2 MARIA WOJAS 53,72 53,03 7 1.02,36 54,07 5
0,50,39
0,52,79
8
88
III
3 ALEKSANDRA SKOWRON 1.03,73 - 0 - - -          
4 NIKOLA JACH 52,65 55,01 8 1.00,23 1.01,46 5
-
-
-
5
V
5 ALICJA PRZEBIERACZ 46,11 38,99 12 55,93 40,80 10
0,44,69
0,35,42
12
36
I
6 AGATA ADAMUSIK 59,26 58,95 2 51,07 50,20 10
0,57,16
0,51,22
7
21
IV
7 JULIA PARADA 1.07,74 - 0 - - -
 
 
 
 
 
8 PATRYCJA GRABARZ 56,22 58,44 4 - - -
 
 
 
4
VI
9 KLAUDIA BAŁAGA - - - 2.13,88 - 1
 
 
 
1
VIII
10
JUSTYNA SKRZELA
-
-
-
-
-
-
1,01,28
-
2
2
VII
11
WERONIKA SKRZELA
-
-
-
-
-
-
1,05,63
-
1
1
VII
12
JULIA BRATEK
-
-
-
-
-
-
-
1,13,72
2
2
VII
13
ADAMCZYK ALEKSANSRA
-
-
-
-
-
-
0,58,18
48,56
-
-
UNIA BUSKO
14
SZUMILAS WIKTORIA
-
-
-
-
-
-
0,50,89
0,44,11
-
-
UNIA BUSKO
15
BUSKA KEATA
-
-
-
-
-
-
1,05,03
0,59,64
-
-
UNIA BUSKO
16
MIŚTA ALICJA
-
-
-
-
-
-
0,59,09
0,58,28
-
-
UNIA BUSKO
17
LASOTA MARTA
-
-
-
-
-
-
0,52,72
0,40,09
-
-
UNIA BUSKO
18
RUSAK MARIA
-
-
-
-
-
-
0,49,65
0,49,90
-
-
UNIA BUSKO
19
TRĄTNOWIECKA KAROLINA
-
-
-
-
-
-
1,00,72
1,06,62
-
-
UNIA BUSKO
CHŁOPCY 2004-2003                  
L.p. Imię i nazwisko 50m grz 50m dow PKT 50m klas 50m dow PKT 50m grzb 50m dow PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 KACPER SAMBÓR 52,08 56,53 10 59,33 59,43 8
0,49,85
0,55,18
9
29
II
2 ALEKSANDER ZAREBA 1.01,40 58,95 6 1.07,36 57,09 8
1,01,05
0,58,34
6
22
IV
3 LAMINE COULIBALY 53,55 1.00,60 7 1.07,36 54,99 9 0,53,04
0,54,10
9
27
III
4 KACPER KORCZAK 1.14,99 1.25,18 2 -
-
-
-
-
-
-
 
5 PATRYK STOPIŃSKI 51,01 49,07 12 58,60
50,86
12
0,49,81
0,47,96
12
38
I
6 SEBASTIAN MADERAK 58,01 1.03,64 5 -
-
-
-
-
-
5
V
7 KONRAD FRĄCZEK - - - 1.24,43
1.06,87
4
-
-
-
4
VI
8
TOMCZYK HUBERT
-
-
-
-
-
-
0,52,59
0,48,91
-
-
UNIA BUSKO
9
LIS JAN
-
-
-
-
-
-
0,50,19
0,43,73
-
-
UNIA BUSKO
10
ŻEREBIEC MACIEJ
-
-
-
-
-
-
0,51,71
0,44,31
-
-
UNIA BUSKO
11
SŁUŻALSKI MACIEJ
-
-
-
-
-
-
1,03,27
0,55,31
-
-
UNIA BUSKO
DZIEWCZĘTA 2002-2001                  
L.p. Imię i nazwisko 100m grzb 100m dow PKT 100m klas 100m dow PKT 100m zm 50m mot PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 WIKTORIA KRZYK - - - - - - - - - - -
2 OLIWIA SROKA 1.51,78 1.38,04 12 1.59,50 1.43,81 12
1,54,24
0,50,40
12
38
I
3 ALEKSANDRA KSIĄŻEK 2.21,27 1.58,92 10 - - -
-
-
10
-
II
4 KAROLINA BAŁAGA - - - 2.58,47 - 5
-
-
5
-
III
CHŁOPCY 2002-2001                  
L.p. Imię i nazwisko 100m grzb 100m dow PKT 100m klas 100m dow PKT 100m zm 50m mot PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 MACIEJ KŁOSIŃSKI - - - 2.18,97 2.07,32 11
2,19,90
1,18,87
 
 
I
2 BARTŁOMIEJ GAJDA - - - 2.07,41 2.18,16 11
-
-
-
-
II
DZIEWCZĘTA 1999-2000                  
L.p. Imię i nazwisko 100m grzb 100m dow PKT 100m klas 100m dow PKT 100m zm 50m mot PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 AGNIESZKA KUSAK 1.45,64 - 1 1.40,50 - 5
-
-
-
5
VII
2 KAROLINA GARBACZ 1.39,01 1.32,44 7 1.51,08 1.32,96 4
1,40,89
0,43,50
8
21
III
3 WIKTORIA WOJAS 1.35,11 1.21,18 11 1.47,67 1.22,76 9
1,34,61
0,49\3,94
10
32
I
4 SYLWIA JĘDRAS 1.41,64 1.28,69 6 1.40,24 1.25,75 11
1,40,78
0,47,85
5
24
II
5 ANNA PARANIAK 1.40,46 1.33,29 4 - - -
1,41,76
0,51,40
2
6
VI
6 ALICJA ADAMUSIK 1.54,81 1.32,89 2 1.49,24 1.36,90 4
1,50,06
0,54,42
2
10
10
7 WIKTORIA BARTOS 1.54,28 1.48,11 0 - - -
1,52,43
0,50,56
2
2
V
8 WIKTORIA MORYS 1.31,21 1.21,48 11 - - -
1,31,53
0,45,16
10
21
III
9 ALEKSANDRA MOLO - - - 1.46,14 1.26,30 8
1,40,59
0,45,84
7
15
IV
CHŁOPCY 1999-2000                  
L.p. Imię i nazwisko 100m grzb 100m dow PKT 100m klas 100m dow PKT 100m zm 50m mot PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 KACPER KWIECIEŃ 1.34,82 1.26,82 12 1.41,65 1.29,44 12
1,33,59
0,40,82
6
 
I
2
KUBA BIJAK
-
-
-
-
-
-
1,58,76
-
 
 
II
DZIEWCZĘTA 1998 i starsi                  
L.p. Imię i nazwisko 100m grz 100m klas PKT 100m klas 100m dow PKT 100m zm 50m mot PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 ALEKSANDRA GARBACZ 1.51,75 1.33,81 10 2.00,20 1.39,95 9
1,44,93
0,45,03
7
28
II
2 JULIA KITA 1.40,95 1.30,62 12 1.57,16 1.29,07 11
1,40,07
0,44,93
10
35
I
3 KAROLINA MOŻDŻEŃ 1.55,16 1.41,50 8 1.48,06 1.42,56 9
1,49,01
0,50,34
5
24
III
4 WERONIKA KITA - - - 2.01,54 1.38,80 7
1,43,04
0,48,38
6
13
IV
5
KINGA ORACZ
-
-
-
-
-
-
1,22,31
0,35,91
12
12
V
CHŁOPCY 1998 i starsi                  
L.p. Imię i nazwisko 100m grz 100m klas PKT 100m klas 100m dow PKT 100m zm 50m mot PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 SIDIKI COULIBALY 1.29,65 1.19,41 10 1.39,67 1.19,10 9
1,27,21
0,37,16
10
31
II
2 AMADOU COULIBALY 1.36,87 1.22,47 8 1.39,65 1.22,76 9
-
-
-
17
III
3 BARTOSZ KWIECIEŃ 1.19,34 1.05,78 12 1.26,50 1.05,65 12
1,15,90
0,31,57
101
38
I

 

Termin i miejsce

I ZAWODY : 27 PAŹDZIERNIK 2013 kierownik Zbigniew Kwiecień
II ZAWODY : 17 LISTOPAD 2013 kierownik Dawid Szywała
III ZAWODY: 15 GRUDZIEŃ 2013 kierownik Filip Kletschka

godz.8.30- rozgrzewka , godz. 9.00 – rozpoczęcie zawodów

Kategorie wiekowe:

Szkoła Podstawowa – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 2007 i młodsi
- rocznik 2006-2005
- rocznik 2004-2003
- rocznik 2002-2001
 
Gimnazjum – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 1999-2000
Szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne – dziewczęta i chłopcy
-rocznik 1998 i starsi

Open

- od 20-40 lat
- od 41 lat i więcej
- ratownicy i instruktorzy

Zgłoszenie do zawodów

-Do 11 GRUDNIA 2013 /ŚRODA/ na kartach zgłoszeniowych ( dostępne w kasie pływalni)

Konkurencje

I zawody- 27 pażdziernik 2013

I)  2007 i młodsi- 25 m grzbietowy,
II) 2006-2005- 50 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/,            
III) 2004-2003- 50 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/
IV) 2002-2001- 100 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
V) 1999-2000- 100 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
VI) 1998 i starsi- 100 m grzbietowy, 100 m klasyczny

II zawody- 17 listopad 2013

I)  2007 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)  2006-2005- 50 m grzbietowy, 50 m klasyczny
III)  2004-2003- 50 m klasyczny, 50m dowolny /kraul/,
IV) 2002-2001- 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/
V)  1999-2000- 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/,
VI)  1998 i starsi- 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/

III zawody- 15 grudzień 2013

I)    2007 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)    2006-2005- 50 m dowolny (kraul), 50 m klasyczny,            
III)   2004-2003- 50 m grzbietowy, 50m dowolny,
IV) 2002-2001 - 100 m zmienny, 50 m motylkowy 
V)  1999-2000- 100 m zmienny, 50 m motylkowy,
VI) 1998 i starsi - 100 m zmienny, 50 m motylkowy

Regulamin:

1.        Zawody odbędą się zgodnie z przepisami PZP i niniejszym regulaminem.

2.        Liga składa się z cyklu VI Zawodów organizowanych w dwóch rundach (wiosennej oraz jesienno-zimowej /rewanżowej/   po 3 w każdej

Termin zawodów wiosennych                                    Termin zawodów jesienno zimowych

I ZAWODY  :     28 kwiecień 2013                                 27 październik 2013
II ZAWODY :    19 maj 2013                                          17 listopad 2013
III ZAWODY:     9 czerwiec 2013                                   15 grudzień 2013

3.        Zawodnik, który uczestniczyć będzie we wszystkich zawodach otrzyma dodatkowo  2 pkt. do klasyfikacji generalnej.
4.        Start ze słupków startowych. Dla roczników 2000 i młodsi dopuszczalny start z murka lub z wody.
5.        W przypadku falstartu zawodnik nie zostaje wykluczony, natomiast wyścig
zostaje powtórzony
6.        Poszczególne konkurencje zostaną przeprowadzone na czas.
7.        Konkurencja zostanie rozegrana gdy zgłoszą się co najmniej 3 osoby.
8.        Zawodnicy mogą wystartować w max 2 konkurencjach
9.        ZAWODNIK MOŻE ZMIENIAĆ STYL, W JAKIM STARTUJE W TRAKCIE KOLEJNYCH ZAWODÓW.
10.     ZA MIEJSCA ZAJĘTE W POSZCZGÓLNYCH KONKURENCJACH PRZYZNANE ZOSTANĄ PUNKTY WEDŁUG KLUCZA:
o    1 MIEJSCE    6 Pkt.
o    2 MIEJSCE    5 Pkt
o    3 MIEJSCE    4 Pkt.
o    4 MIEJSCE    3 Pkt.
o    5MIEJSCE    2 Pkt.
o    6 MIEJSCE    1 Pkt. 
11.     SUMA PUNKTÓW Z III ZAWODÓW ZDECYDUJE O MIEJSCACH W KLASYFIKACJI GENERALNEJ.
12.     NAGRODY UFUNDOWALI ORGANIZATORZY.

Uczestników zawodów obowiązuje wewnętrzny regulamin pływalni.
Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za stan zdrowia uczestników i wynikłe
 z tego powodu konsekwencje !

Organizatorzy:
- PIRANIA Kazimierza Wielka
- KOS
- Burmistrz MiG Kazimierza Wielka

 

Wyniki runda Wiosenna

CHŁOPCY 2006 I MŁODSI                  
L.p.
Imię i nazwisko
25m grz
25m grzb
PKT
25m grz
25m grz
PKT
25m grz
25m grzb
PKT
 SUMA
 MIEJSCE
1
David Coulibaly
31,68
30,03
12
33,66
33,6
12
33,45
34,66
12
38
I
2
Wojciech Wojas
-
-
0
1:00,42
1:00,32
10
1:06,10
1:07,24
10
20
II
3
Piotr Patoła
31,68
-
6
-
-
0
-
-
0
6
III
DZI EWCZĘTA 2006 I MŁO DSZE                    
L.p. Imię i nazwisko 25m grz 25m grz PKT 25m grz 25m grz PKT 25m grz 25m grz PKT SUMA MIEJSCE
1                        
DZIEWCZĘTA 2005-2004                  
L.p. Imię i nazwisko 50m grz 50m klas PKT 50m grz 50m dow PKT 50m dow 50m klas PKT  SUMA  MIEJSCE
1
Zuzanna Gądzik
1:05,63
1:24,40
8
1:09,59
1:15,08
8
1:12,20
1:31,12
10
28
II
2
Maria Wojas
57,16
1:12,18
11
55,82
1:01,10
12
56,04
1:09,10
12
37
I
3
Nikola Jach
57,43
1:06,54
11
59,31
1:08,45
10
-
-
0
21
III
4
Anna Cieśla
-
-
0
1:33,28
1:44,68
6
1:37,00
2:29,73
8
14
IV
CHŁOPCY 2005-2004                  
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
50m klas
PKT
50m grz
50m dow
PKT
50m dow
50m klas
PKT
 SUMA
 MIEJSCE
1
Marcin Kabat
1:11,29
1:28,56
6
1:13,14
1:15,98
6
1:10,97
1:16,56
8
22
III
2
Lamine Coulibaly
54,79
1:13,65
12
58,01
1:05,06
12
1:02,69
1:15,23
12
38
I
3
Adrian Wojas
1:02,41
1:14,54
10
1:03,68
1:10,86
10
1:09,75
1:15,50
10
32
II
4
Piotr Patoła
1:20,21
1:21,21
5
1:15,21
-
1
-
1:19,36
3
11
V
5
Szymon Klimczyk
1:11,08
1:39,18
6
1:12,55
1:28,18
5
1:14,87
1:29,73
5
18
IV
6
Piotr Gajda
1:11,37
-
2
1:05,70
1:20,59
7
-
-
0
9
VI
DZIEWCZĘTA 2003-2002                  
L.p. Imię i nazwisko 50m grz 50m klas PKT 50m klas 50m dow PKT 50m grzb 100m dow PKT  SUMA  MIEJSCE
1 Oliwia Zielińska 57,62 56,28 10 56,32 47,81 10 55,60 1:50,07 8 30 II
2 Gabriela Stokłosa 1:00,30 1:43,49 7 1:32,46 1:03,62 7 1:00,52 2:28,84 3 19 IV
3 Gabriela Żulichowska 1:02,53 1:51,75 5 1:34,81 1:08,77 4 58,12 2:23,46 5 16 V
4 Agata Adamusik 1:03,57 55,13 8 55,17 1:08,75 9 1:03,04 2:22,89 3 22 III
5 Alicja Przebieracz 49,26 1:03,13 10 1:01,76 41,20 10 47,06 1:37,47 10 32 I
6 Emilia Klimczyk - - 0 - - 0 45,13 1:33,08 12 12 VI
CHŁOPCY 2003-2002                  
L.p. Imię i nazwisko 50m grz 50m klas PKT 50m klas 50m dow PKT 50m grzb 100m dow PKT  SUMA  MIEJSCE
1 Aleksander Zaręba 1:01,84 1:15,53 6 - - 0 - - 0 6 V
2 Jakub Kłosiński 1:03,73 1:08,38 7 1:02,96 58,56 8 1:00,02 2:17,32 8 25 III
3 Sebastian Maderak 55,52 1:26,80 7 - - 0 - - 0 7 IV
4 Patryk Stopiński 51,42 1:04,95 12 1:02,18 51,45 12 50,08 1:50,78 12 38 I
5 Kacper Sambór 58,43 1:13,68 8 1:02,27 55,34 10 51,13 2:15,44 10 30 II
DZIEWCZĘTA 2001-2000                  
L.p. Imię i nazwisko 100m grzb 100m klas PKT 100m klas 100m dow PKT 100m zm 50m mot PKT  SUMA  MIEJSCE
1 Wiktoria Wojas 1:38,32 1:47,56 10 1:44,66 1:25,41 12 1:36,00 45,71 12 36 I
2 Karolina Garbacz 1:49,78 1:57,75 5 1:50,81 1:28,30 9 1:45,62 50,98 8 24 III
3 Emilia Mołas 1:50,71 1:57,18 4 1:53,66 1:56,00 4 1:52,57 55,75 5 15 IV
4 Agnieszka Kusak 1:50,34 1:55,19 6 1:52,00 - 3 - - 0 9 V
5 Magdalena Patoła 1:36,15 1:45,46 12 1:49,44 1:33,53 9 1:39,58 48,98 10 33 II
6 Anna Paraniak 1:45,24 2:04,20 4 2:07,56 1:36,26 4 - - 0 8 VI
7 Julia Przeniosło 1:53,44 2:03,80 1 - - 0 1:52,24 55,94 5 6 VII
CHŁOPCY 2001-2000                  
L.p. Imię i nazwisko 100m grz 100m klas PKT 100m klas 100m dow PKT 100m zm 50m mot PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 Bartłomiej Dukała 2:46,05 3:37,87 6 - - 0 - - 0 6 IV
2 Kamil Możdżeń 1:56,21 2:01,01 12 1:56,67 1:57,43 12 2:00,86 57,15 12 38 I
3 Maciej Kłosiński 2:08,66 2:36,76 9 2:24,92 2:05,50 9 2:18,12 1:12,45 10 30 II
4 Bartłomiej Gajda 2:12,67 2:18,86 9 2:09,01 2:23,68 9 - - 0 18 III
DZIEWCZĘTA 1999                  
L.p. Imię i nazwisko 100m grzb 100m klas PKT 100m klas 100m dow PKT 100m zm 50m mot PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 Wiktoria Bartos - - 0 1:55,48 1:48,14 6 - - 0 6 V
2 Sylwia Jędras 1:44,90 1:45,80 10 1:44,05 1:34,83 9 1:36,72 44,71 10 31 II
3 Wiktoria Morys 1:33,12 1:43,71 12 1:42,99 1:20,18 12 1:33,82 43,95 12 38 I
4 Alicja Adamusik 1:56,34 1:57,30 8 1:58,30 1:49,41 4 1:45,82 50,54 8 22 III
5 Aleksandra Molo - - 0 1:55,34 1:32,42 9 - - 0 9 IV
  DZIEWCZĘTA 1998                      
L.p. Imię i nazwisko 100m grzb 100m klas PKT 100m klas 100 m dow PKT 100m zm 50m mot PKT SUMA PKT MIEJSCE
1 Karolina Możdżeń 1:59,79 1:56,22 11 1:48,53 1:41,74 11 1:49,64 52,09 9 33 I
2 Julia Kita 1:36,80 1:57,92 11 - - 0 1:38,59 49,00 12 23 II
3 Weronika Kita - - 0 1:53,71 1:32,07 11 1:40,92 53,55 9 20 III

CHŁOPCY 1999-1998

                 
L.p. Imię i nazwisko 100m grz 100m klas PKT 100m klas 100m dow PKT 100m zm 50m mot PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 Amadou Coulibaly 1:36,71 1:41,38 10 1:39,10 1:21,66 12 - - 0 22 II
2 Kacper Kwiecień 1:35,80 1:40,48 12 1:39,96 1:21,81 10 1:34,84 43,73 12 36 I
3 Patryk Kot - - 0 1:48,70 1:39,00 8 1:42,59 52,05 10 18 III
DZIEWCZĘTA 1997-1996                  
L.p. Imię i nazwisko 100m grz 100m klas PKT 100m klas 100m dow PKT 100m zm 50m mot PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 Zuzanna Kletschka 1:34,26 1:54,90 12 1:59,12 1:31,15 11 1:37,64 - 6 31 I
2 Aleksandra Garbacz - - 0 2:10,28 1:40,69 8 - - 0 8 III
3 Kamila Kot - - 0 1:52,36 1:31,98 11 - - 0 11 II
CHŁOPCY 1997-1996                  
L.p. Imię i nazwisko 100m grz 100m klas PKT 100m klas 100m dow PKT 100m zm 50m mot PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 Sidiki Coulibaly 1:27,02 1:37,46 10 1:35,93 1:12,94 10 1:27,24 39,78 10 32 II
2 Bartosz Kwiecień 1:18,25 1:26,20 12 1:24,56 1:04,70 12 1:16,84 32,40 12 38 I
3 Szymon Jurołajć 1:35,93 1:49,74 8 - - 0 - - 0 8 III
DZIEWCZĘTA 1995-1994                  
L.p. Imię i nazwisko 100m grzb 100m klas PKT 100m klas 100m dow PKT 100m zm 50m mot PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 Kinga Oracz - - 0 - - 0 1:23,18 36,40 12 12 I

Termin i miejsce

I ZAWODY :     28 KWIECIEŃ 2013  kierownik p.Zbigniew Kwiecień
II ZAWODY :    19 MAJ 2013             kierownik Dawid Szywała
III ZAWODY:     16 CZERWIEC 2013   kierownik Filip Kletschka
 
godz.8.30- rozgrzewka , godz. 9.00 – rozpoczęcie zawodów

Kategorie wiekowe:

Szkoła Podstawowa – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 2006 i młodsi
- rocznik 2005-2004
- rocznik 2003-2002
- rocznik 2001-2000

Gimnazjum – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 1999-1998

Szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne – dziewczęta i chłopcy

-rocznik 1997-1996
-rocznik 1995-1994

Open

- od 20-40 lat
- od 41 lat i więcej
- ratownicy i instruktorzy

Zgłoszenie do zawodów

-Do 25 KWIETNIA 2013 /czwartek/ na kartach zgłoszeniowych ( dostępne w kasie pływalni)

Konkurencje

I zawody- 28 kwiecień 2013

I)  2006 i młodsi- 25 m grzbietowy,
II) 2005-2004- 50 m grzbietowy, 50 m klasyczny,            
III) 2003-2002- 50 m grzbietowy, 50 m klasyczny
IV) 2001-2000- 100 m grzbietowy, 100 m klasyczny
V) 1999-1998- 100 m grzbietowy, 100 m klasyczny,
VI) 1997-1996- 100 m grzbietowy, 100 m klasyczny
VII) 1995-1994- 100 m grzbietowy, 100 m klasyczny

II zawody- 19 maj 2013

I)  2006 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)  2005-2004- 50 m grzbietowy, 50 m dowolny (kraul),              
III)  2003-2002- 50 m klasyczny, 50m dowolny,
IV) 2001-2000- 100 m klasyczny, 100 m dowolny
V)  1999-1998- 100 m klasyczny, 100 m dowolny,
VI)  1997-1996- 100 m klasyczny, 100 m dowolny
VII)  1995-1994- 100 m klasyczny, 100 m dowolny

III zawody- 9 czerwiec 2013

I)    2006 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)    2005-2004- 50 m dowolny (kraul), 50 m klasyczny,            
III)   2003-2002- 50 m grzbietowy, 100m dowolny,
IV)  2001-2000- 100 m zmienny, 50 m motylkowy 
V)  1999-1998- 100 m zmienny, 50 m motylkowy,
VI) 1997-1996- 100 m zmienny, 50 m motylkowy
VII) 1995-1994- 100 m zmienny, 50 m motylkowy

Regulamin:

1.        Zawody odbędą się zgodnie z przepisami PZP i niniejszym regulaminem.
2.        Liga składa się z cyklu VI Zawodów organizowanych w dwóch rundach (wiosennej oraz jesienno-zimowej /rewanżowej/   po 3 w każdej
Termin zawodów wiosennych                                    Termin zawodów jesienno zimowych
I ZAWODY  :     28 kwiecień 2013                                 październik
II ZAWODY :    19 maj 2013                                          listopad
III ZAWODY:     9 czerwiec 2013                                   grudzień
3.        Zawodnik, który uczestniczyć będzie we wszystkich zawodach otrzyma dodatkowo  2 pkt. do klasyfikacji generalnej.
4.        Start ze słupków startowych. Dla roczników 2000 i młodsi dopuszczalny start z murka lub z wody.
5.        W przypadku falstartu zawodnik nie zostaje wykluczony, natomiast wyścig
zostaje powtórzony
6.        Poszczególne konkurencje zostaną przeprowadzone na czas.
7.        Konkurencja zostanie rozegrana gdy zgłoszą się co najmniej 3 osoby.
8.        Zawodnicy mogą wystartować w max 2 konkurencjach
9.        ZAWODNIK MOŻE ZMIENIAĆ STYL W JAKIM STARTUJE W TRAKCIE KOLEJNYCH ZAWODÓW.
10.     ZA MIEJSCA ZAJĘTE W POSZCZGÓLNYCH KONKURENCJACH PRZYZNANE ZOSTANĄ PUNKTY WEDŁUG KLUCZA:
o    1 MIEJSCE    6 Pkt.
o    2 MIEJSCE    5 Pkt
o    3 MIEJSCE    4 Pkt.
o    4 MIEJSCE    3 Pkt.
o    5MIEJSCE    2 Pkt.
o    6 MIEJSCE    1 Pkt. 
11.     SUMA PUNKTÓW Z III ZAWODÓW ZDECYDUJE O MIEJSCACH W KLASYFIKACJI GENERALNEJ.
12.     NAGRODY UFUNDOWALI ORGANIZATORZY.
Uczestników zawodów obowiązuje wewnętrzny regulamin pływalni.
Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za stan zdrowia uczestników i wynikłe
 z tego powodu konsekwencje !
Organizatorzy:
- PIRANIA Kazimierza Wielka
- KOS
- Burmistrz MiG Kazimierza Wielka