IV 24 GODZINNY MARATON PŁYWACKI

24 GODZINNY MARATON PŁYWACKI !
10 - 11 MARCA 2007

NASZ NOWY REKORD TO 889,650  KM !!!
35586 DŁUGOŚCI BASENU!!!

NAGRODY DLA UCZESTNIKÓW WRĘCZALI
STAROSTA KAZIMIERSKI JAN NOWAK
ORAZ BURMISTRZ MiG KAZIMIERZA WIELKA ADAM BODZIOCH

NAJLEPSZA UCZESTNICZKA
Buszczanka Natalia Musiał, która przepłynęła najwięcej - 38 kilometrów


REKORDOWA LICZBA UCZESTNIKÓW
NOWE REKORDY
NIESAMOWITE POKAZY LASERÓW!!!









 

100 NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW
W IV 24 GODZINNYM MARATONIE PŁYWACKIM

LP NAZWISKO i IMIĘ ORGANIZACJA WYNIKI
1 MUSIAŁ NATALIA UNIA BUSKO 38000
2 DŁUGOŁĘCKA KAROLINA UNIA BUSKO 31300
3 STANEK JAROSŁAW   31050
4 ZACHORSKI SZYMON UNIA BUSKO 23000
5 MARCIENIEC MACIEJ UNIA BUSKO 22500
6 JABŁOŃSKA ANGELIKA UNIA BUSKO 22200
7 MROŻEK MILENA UNIA BUSKO 20200
8 WOJCICKI PATRYK UNIA BUSKO 18000
9 SZCZEPANIK ANDRZEJ ROLMET 17550
10 KOWALSKI PATRYK UNIA BUSKO 17000
11 PARCEWICZ MONIKA UNIA BUSKO 16700
12 KLETSCHKA ZUZANNA   15200
13 KOŚĆ TOMASZ   15050
14 MARCIN KĘPKIEWICZ ŻRÓDEŁKO PIŃCZÓW 14450
15 JAWORSKI NORBERT UNIA BUSKO 14150
16 HUBERT PRZYBYSZEWSKI   13650
17 ADAMCZYK MACIEJ   13500
18 PAULA ROSA ŻRÓDEŁKO PIŃCZÓW 11100
19 PRZYTUŁA KINGA SWIM CENTER 11000
20 PAWEŁJABŁOŃSKI ŻRÓDEŁKO PIŃCZÓW 10750
21 MORYS WIKTORJA SWIM CENTER 10200
22 KOWALSKI KAROL UNIA BUSKO 10000
23 PRASEK SARA UNIA BUSKO 10000
24 SIDICI COULIBALY SWIM CENTER 10000
25 KŁUSAK MICHAŁ  SWIM CENTER 9950
26 WERONIKA KARCZ ŻRÓDEŁKO PIŃCZÓW 9800
27 SZENIAWSKI JAROSŁAW PIŃCZÓW 9500
28 PYTEL KAMILA ŻRÓDEŁKO PIŃCZÓW 9300
29 PACIUCH PIOTR SPARTA 9250
30 KITA ANNA MEDUZA 9000
31 BARONOWSKA DARJA   9000
32 PUDYSZAK SZYMON UNIA BUSKO 8600
33 MATEREK WIKTOR UNIA BUSKO 8000
34 AGNIESZKA JABŁOŃSKA ŻRÓDEŁKO PIŃCZÓW 7850
35 BARAN SYLWIA SWIM CENTER 7800
36 JURCZYK OLA UNIA BUSKO 7600
37 MACIEJ FIJAŁKOWSKI ŻRÓDEŁKO PIŃCZÓW 7400
38 SŁOTA MATEUSZ UNIA BUSKO 7200
39 SZCZEPANOWSKA KLAUDIA UNIA BUSKO 7150
40 MUCHA JAROSŁAW CECH RZEMIOSŁ 7050
41 KOWALSKA PAULA GIMNAZJUM CIESZKOWY 7000
42 SZPAK BARTŁOMIEJ GIMNAZJUM CIESZKOWY 6850
43 MICHAŁ TYTKO PŁYWALNIA KOS 6800
44 IWANOWSKA PAULINA PIRANIA 6350
45 ROKSANA KABZA   6300
46 ZĄBEK SZYMON PIŃCZÓW TEAM SPORT 6250
47 CHUDERA JERZY   6200
48 PODKOWA TADEUSZ STRAŻ MIEJSKA 6200
49 MORYS DAMIAN SWIM CENTER 6000
50 STĘPIEŃ KINGA   6000
51 WŁUSAK OLA SWIM CENTER 6000
52 JUROTAJĆ SZYMON   6000
53 PĘSKI TADEUSZ PTTK 6000
54 SOJKA TOMASZ   5700
55 WOJCIECH BELSKI   5650
56 JĘDRASZEWSKA KATARZYNA   5400
57 KITA WERONIKA MEDUZA 5350
58 MATEUSZ KLIMCZYK LO 5200
59 CZAPLA ALBERT   5100
60 PAULONA SZYMAŃSKA   5100
61 ELIASZ STĘPIEŃ   5050
62 WOJTASIK MARCIN UMIGKW 5050
63 KOWALSKI CZESŁAW UMIG KAZIMIERZA WIELKA 5000
64 DOBRZAŃSKA KASIA   5000
65 LALEWICZ EWA GIMNAZJUM CIESZKOWY 5000
66 RODOŃ KAMIL   5000
67 KITA JULIA MEDUZA 4700
68 BEATA CZAPLA   4700
69 BARTOSZ FIJAŁKOWSKI ŻRÓDEŁKO PIŃCZÓW 4600
70 PARTYKA BARTOSZ   4350
71 MICHAŁ PAWELEC   4350
72 AMADON COULIBALY SWIM CENTER 4300
73 GURNICZ ŁUKASZ   4100
74 POLANKA KAMIL   4000
75 GRZEGORZ CABAJ   3700
76 RZĄSA DOMINIK   3650
77 CHEĆKO WOJTEK   3600
78 ADAMCZYK DOMINIKA   3500
79 PYTAL SZYMON ŻRÓDEŁKO PIŃCZÓW 3500
80 PRZEBIERACZ KUBA SWIM CENTER 3350
81 KOWALSKI GRZEGORZ SWIM CENTER 3300
82 JULIA KWIECIEŃ SWIM CENTER 3250
83 SYLWIA JĘDRAN PIRANIA 3050
84 GRZEGORZ BADOŃ   3050
85 OLSZEWSKA IZA UNIA BUSKO 3000
86 PAWEŁ KASIAK    3000
87 PATRYK CURLEJ   3000
88 MARTYNA WĄS    3000
89 ANIA STOROŻUK ŻRÓDEŁKO PIŃCZÓW 3000
90 BARTOS WIKTORJA SWIM CENTER 2900
91 ALEKSANDRA MOLO   2900
92 ALICJA ADAMUSIK SWIM CENTER 2850
93 KITA ŁUKASZ PIŃCZÓW 2800
94 GUZIK KASIA SWIM CENTER 2700
95 JAWORSKI PIOTR   2650
96 ALEKSANDRA DZIUBEK   2600
97 MACIĄG ZUZANNA   2550
98 NOGA RAFAŁ SWIM CENTER 2550
99 RAFAŁ RZĄSA PŁYWALNIA KOS 2550
100 TRACZ ZBIGNIEW   2500

NAGRODY INDYWIDUALNE

NAJSTARSZY UCZESTNIK:
OLSZYCKI KRZYSZTOF
(CECH RZEMIOSŁ)

NAJLEPSZY OLD BOY
SZCZEPANIK ANDRZEJ
(ROLMET)

PRZYKŁADOWY OLD BOY
TRACZ ZBIGNIEW

NAJLEPSZA RODZINA
ZUZIA, FILIP I WALDEMAR KLETSCHKA

NAJMŁODSZY UCZESTNIK
SEBASTIAN "MISIEK" MADERA

MŁODZI WALECZNI
ALICJA PRZEBIERACZ
EMILIA MOŁAS
GABRIELA GAWEŁ

NAJLEPSZA GRUPA
I MIEJSCE
UNIA BUSKO
II MIEJSCE
ŹRÓDEŁKO PIŃCZÓW
III MIEJSCE
SWIM CENTER

ŚREDNIO KAŻDY Z UCZESTNIKÓW PRZEPŁYNĄŁ OK. 4,6 KM!!!
PRZEDZIAŁ WIEKOWY UCZESTNIKÓW
OD 5,5 DO 75 LAT

 NAJKRÓTSZA  PRZEPŁYNIĘTA DŁUGOŚĆ
 150m
NAJDŁUŻSZA PRZEPŁYNIĘTA
DŁUGOŚĆ
38 Km

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE UMiG KAZIMIERZA WIELKA
 http://www.kazimierzawielka.pl/

WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI

 



REGULAMIN

IV 24 GODZINNEGO MARATONU PŁYWACKIEGO

 1. Maraton odbędzie się w Kazimierskim Ośrodku Sportowym – Kryta Pływalnia „WODNY RAJ”
w dniach 20-21.02.2010 w godzinach od 12:00 w sobotę do 12:00 w niedzielę.
2.      W próbie biorą udział wolontariusze, którzy deklarują pisemnie udział w MARATONIE PŁYWACKIM
3.       Wszyscy UCZESTNICY powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników i wynikających z tego konsekwencje w trakcie trwania MARATONU organizator nie ponosiodpowiedzialności!!!.
4.      Zawodnicy zobowiązani są do pisemnego potwierdzenia i zapoznania się z regulaminem.
5.      Uczestnicy Pływają zgodnie z wyznaczonym harmonogramem dostępnym u Sędziego Głównego
6.      Sędzią Głównym oraz osobą odpowiedzialną za prawidłowy przebieg Maratonu jest pani Monika Pilch.
7.      Uczestnicy wchodzą na pływalnie bezpłatnie w terminach ustalonych
w harmonogramie.
8.      Uczestnicy Maratonu zobowiązani są do przestrzegania regulaminu Krytej Pływalni
w Kazimierzy Wielkiej.
9.      Organizator ufunduje nagrody w postaci pucharów oraz dyplomów dla:

·        Najstarszego Uczestnika,
·        Najmłodszego Uczestnika
·        Osoby która przepłynie jak najdłuższą odległość
·        Najbardziej wytrwałej rodziny
10.  Każdy uczestnik płynie min 20 min stylem dowolnym, ilość razy ustaloną z organizatorem.
11.  Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby, które wcześniej wpisały się na listę dyżurów dostępną w kasie pływalni. Osoby, które zgłoszą się w dniu imprezy, będą mogły wziąć udział w imprezie w miarę wolnych miejsc na torach, po uzyskaniu zgody Sędziego Głównego.
12.  Firmy oraz organizacje, które chcą zgłosić swoje reprezentacje do uczestnictwa w maratonie zobowiązane są do dostarczenia imiennej listy uczestników oraz uzgodnienia z Sędzią Głównym godzin, w których będą oni pełnić dyżury, na 2 dni przed Maratonem. Ilość osób reprezentujących firmę instytucje-dowolna. Suma długości przepłyniętych przez dane reprezentacje zostanie podana do oficjalnej informacji.
13.  Osoby, które chcą otrzymać pamiątkową koszulkę z maratonu uiszczają opłatę wpisową w kasie pływalni do dnia 15.0.2010 do godziny 12:00. w wysokości 5 zł
14.  Pamiątkowe dyplomy uczestnictwa do odbioru od poniedziałku, 22 lutego.

 

ORGANIZATORZY:
KAZIMIERSKI  OŚRODEK SPORTOWY
ORAZ
 SZKOŁA PŁYWANIA „SWIM CENTER” MONIKA PILCH