III 24 GODZINNY MARATON PŁYWACKI

III MARATON PŁYWACKI

10-11 MARCA 2007

NASZ NOWY OFICJALNY REKORD TO 591,250  KM !!!

POKAZ TAŃCA Z OGNIEM "SABAT"


BAR FUKS, PIEKARNIA U OCHENDUSZKÓW








III MARATON PŁYWACKI 
     

WYNIK

WYNIK
        GRUPY
1 MUCHA JAROSŁAW AWANS 650 650
2 PORĘBSKA JUSTYNA  CAN-POL 6350 6350
3 CICHOŃ IZA BIURO "AUDYT" 7950 7950
4 LALEWICZ EWA CIESZKOWY GIM 10500  
5 WASIK KINGA CIESZKOWY GIM 6850  
6 WASIK PIOTR CIESZKOWY GIM 500  
7 LALEWICZ ROBERT CIESZKOWY GIM 5100  
8 LALEWICZ ANNA CIESZKOWY GIM 5500 28450
9 GĄDZIK ŁUKASZ MEDUZA 1150  
10 KITA JULIA MEDUZA 3900  
11 KITA WERONIKA MEDUZA 3150  
12 KITA ANNA MEDUZA 6300  
13 RADZISZEWSKA WIAOLA MEDUZA 3200  
14 MICHALEC OLA MEDUZA 4450  
15 KWIECIEŃ BARTOSZ MEDUZA 3750 25900
16 LAMBERSKA DIANA NAUKA JAZDY 5200  
17 LAMBERSKI KRZYSZTOF NAUKA JAZDY 1350 6550
18 MARZEC MARCIN PŁYWALNIA KOS 5200  
19 ANTOS GRZEGORZ PŁYWALNIA KOS 4000  
20 PLESZYŃSKI ROBERT PŁYWALNIA KOS 3000  
21 KULPA ŁUKASZ PŁYWALNIA KOS 3000  
22 PAŁASZEWSKI DAMIAN PŁYWALNIA KOS 600  
23 ERTMAN MICHAŁ PŁYWALNIA KOS 2300  
24 DOMAŃSKI MARCIN PŁYWALNIA KOS 2000  
25 RZĄSA RAFAŁ PŁYWALNIA KOS 2500 22600
26 RAMĘDA ŁUKASZ POLICJA 900 900
27 ANDRZEJ SZCZEPANIK ROLMET 3100 3100
28 PACIUCH PIOTR SPARTA 2300  
29 PAŁASZEWSKA KINGA SPARTA 1600 3900
30 MACIĄG ZUZIA  SPORTOWIEC 1950 1950
31 SAMBÓR JACEK STAROSTWO 1700  
32 CICHOŃ ZBIGNIEW STAROSTWO 2100 3800
33 BOKSA PIOTR STRAŻ    
34 KWIECIEŃ WOJCIECH STRAŻ    
35 KUSAK PIOTR STRAŻ    
36 STRAŻ STRAŻ    
37 STRAŻ STRAŻ    
38 STRAŻ STRAŻ 36000 36000
39 PODKOWA TADEUSZ STRAŻ MIEJSCKA 1700 1700
40 WÓJCIK MICHAŁ SWIM CENTER 19150  
41 TYTKO MICHAŁ SWIM CENTER 12800  
42 CHEĆKO WOJTEK SWIM CENTER 6250  
43 KOWALSKA PAULA SWIM CENTER 9800  
44 BARAN SYLWIA SWIM CENTER 3300  
45 KUSAK MICHAŁ SWIM CENTER 4350  
46 BIJAK JAKUB SWIM CENTER 1800  
47 KLETSCHKA ZUZIA SWIM CENTER 9850  
48 CYPRYŚ KORNELIA SWIM CENTER 4600  
49 COULIBALY SIDIKI SWIM CENTER 8200  
50 KWIECIEŃ JULIA SWIM CENTER 2200  
51 KLETSCHKA FILIP SWIM CENTER 4000  
52 IWANOWSKA PAULINA SWIM CENTER 2400  
53 POLANKO KAMILA SWIM CENTER 1600  
54 COULIBALY AMADOU SWIM CENTER 3700  
55 MORYS DAMIAN SWIM CENTER 5000  
56 MORYS WIKTORIA SWIM CENTER 3900  
57 BARANOWSKA DARIA SWIM CENTER 5000  
58 KIERUZA MATEUSZ SWIM CENTER 2100  
59 KOZIOŁ WERONIKA SWIM CENTER 4400 114400
60 WÓJCICKI PATRYK UNIA BUSKO 13000  
61 KOWALSKI PATRYK UNIA BUSKO 21800  
62 PUDYSZAK SZYMON UNIA BUSKO 14700  
63 PARCEWICZ MONIKA UNIA BUSKO 20000  
64 KUZA KAMILA UNIA BUSKO 30000 99500
65 KOWALSKI CZESŁAW URZĄD GMINY 3400  
66 WOJTASIK MARCIN URZĄD GMINY 4400  
67 SZMUC MAREK URZĄD GMINY 2000 10200
68 FIJAŁKOWSKI BARTOSZ ŹRÓDEŁKO  22000  
69 ROSA PAULA ŹRÓDEŁKO  18600  
70 KARCZ WERONIKA ŹRÓDEŁKO  20000  
71 FIJAŁKOWSKI MACIEJ ŹRÓDEŁKO  10400 71000
72 GÓRNICZ ŁUKASZ   1550  
73 TRACZ ZBIGNIEW   1750  
74 KOKOSZKA ANDRZEJ   4750  
75 RYDZ MIROSŁAW   5250  
76 ORACZ KINGA   4450  
77 CZERWIEC ADRIAN   1100  
78 AUGUSTYN MARCIN   2600  
79 MACIĄG MIKOŁAJ   4900  
80 ADAMCZYK MACIEJ   7450  
81 TŁOMAK BARTOSZ   5150  
82 OLSZYCKI KSZYSZTOF   2800  
83 BARTOSZ PARTKA   4350  
84 KUREK KATARZYNA   750  
85 SZPAK BARTOSZ   3400  
86 ŁACH TOMASZ   2100  
87 CZASŁAW SIKORSKI    4000  
88 KROCZEK DAGMARA   1600  
89 OLEJARSKA OLA   1100  
90 CHUDERA JERZY   8050  
91 DOBRZEŃSKA KATARZYNA 2050  
92 MACIEK MOLO   800  
93 OLA MOLO   1450  
94 NOWAK SYLWIA   1250  
95 PRZEBIERACZ DOROTA   2550  
96 PRZEBIERACZ KUBA   4050  
97 WÓJCIK OLIWIA   600  
98 STĘPIEŃ ELIASZ   3950  
99 MADERAK SEBASTIAN   300  
100 KLETSCHKA WALDEMAR 2000  
101 PATOŁA MAGDA   2100  
102 KOŚĆ TOMASZ   7200  
103 KOBUZ ROKSANA   2150  
104 WŁODARCZYK AGATA   1650  
105 RZADKOWSKA CECYLIA   500  
106 CABAJ GRZEGORZ   2300  
107 BŁACH KAROL   2550  
108 SZYWAŁA DAWID   3450  
109 GAJDA KAMIL   3600  
110 PRZYBYSZEWSKI HUBERT 4700  
111 KLIMCZYK ŁUKASZ   2200  
112 PAPIEŻ MACIEJ   4000  
113 KALETA MAGDA   600  
114 ERBEL GRZEGORZ   1750  
115 STĘPIEŃ JAN   2300  
116 KITA BARTOSZ   5000  
117 OBORA RYSZARD   1450  
118 MAŁAS EMILIA   200  
119 KOWALCA JACEK   8000  
120 KUTELA BARTOSZ   400  
121 MADEJ ROBERT   1050 143250
      3500  
   

587750

 
 


















 


ORGANIZATORZY:
KAZIMIERSKI  OŚRODEK SPORTOWY
ORAZ
 SZKOŁA PŁYWANIA „SWIM CENTER” MONIKA PILCH

Po raz III w Kazimierskim Ośrodku Sportowym zostanie zorganizowany 24 Godzinny Maraton Pływacki. Impreza odbędzie się Na Krytej Pływalni „ WODNY RAJ” w Kazimierzy Wielkiej w dniach 21-22 luty 2009 w godzinach od 12:00 sobota do 12:00 niedziela.
Impreza ma charakter otwarty do udziału zapraszamy wszystkie osoby umiejące i lubiące pływać, które chcą pomóc nam pobić zeszłoroczny rekord czyli ponad 299 km.

Dla uczestników przewidziane są pamiątkowe dyplomy i upominki a dla najlepszych nagrody.
PUBLICZNOŚĆ ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY CZAS TRWANIA MARATONU
TOWARZYSZYĆ NAM BĘDZIE MIŁA ATMOSFERA, LICZNE ATRAKCJE
ORAZ EKSCYTUJĄCA NIESPODZIANKA!!!

Uczestnicy pływają zgodnie z wyznaczonym harmonogramem dostępnym w kasie pływalni, zapisy do dnia 20 lutego (piątek) 2009. Uczestnik pływa minimum przez 30 minut bez przerwy stylem dowolnym. Serdecznie zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji terminu ponieważ osoby, które zgłoszą się w czasie trwania maratonu będą dopuszczone tylko
w miarę możliwości na wolnym torze.

SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ ORGANIZATORZY

REGULAMIN
III 24 GODZINNEGO MARATONU PŁYWACKIEGO
 

1.  Maraton odbędzie się w Kazimierskim Ośrodku Sportowym – Kryta Pływalnia w dniach 21-22.02.2008 w godzinach od 12:00 w sobotę do 12:00 w niedzielę.
2.  W próbie biorą udział wolontariusze, którzy deklarują pisemnie udział w MARATONIE PŁYWACKIM
3.   Wszyscy UCZESTNICY powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych
zawodników i wynikających z tego konsekwencje w trakcie trwania MARATONU organizator nie ponosi
odpowiedzialności!!!.
4.   Zawodnicy zobowiązani są do pisemnego potwierdzenia zapoznania się z regulaminem.
5.   Uczestnicy Pływają zgodnie z wyznaczonym harmonogramem dostępnym u Sędziego Głównego
6.   Sędzią Głównym oraz osobą odpowiedzialną za prawidłowy przebieg Maratonu jest pani Monika Pilch.
7.   Uczestnicy wchodzą na pływalnie bezpłatnie w terminach ustalonych w harmonogramie.
8.   Uczestnicy Maratonu zobowiązani są do przestrzegania regulaminu Krytej Pływalni w Kazimierzy Wielkiej.
9.      Organizator ufunduje nagrody w postaci pucharów dla:
·        Najstarszego Uczestnika,
·        Najmłodszego Uczestnika
·        Osoby która przepłynie jak najdłuższą odległość
·        Najbardziej wytrwałej rodziny
10.  Każdy uczestnik płynie min 30 min stylem dowolnym, ilość razy ustaloną z organizatorem.
11.  Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby, które wcześniej wpisały się na listę dyżurów dostępną w kasie pływalni.Osoby, które zgłoszą się w dniu imprezy, będą mogły wziąć udział w imprezie w miarę wolnych miejsc na torach, po uzyskaniu zgody Sędziego Głównego.
12.  Firmy oraz organizacje, które chcą zgłosić swoje reprezentacje do uczestnictwa w maratoniezobowiązane są do dostarczenia imiennej listy uczestników oraz uzgodnienia z Sędzią Głównym godzin, w których będą oni pełnić dyżury, na 2 dni przed Maratonem. Ilość osób reprezentujących firmę instytucje-dowolna. Suma długości przepłyniętychprzez dane reprezentacje zostanie podana do oficjalnej informacji.
13.  Pamiątkowe dyplomy uczestnictwa do odbioru od poniedziałku, 22 lutego.