II 24 GODZINNY MARATON PŁYWACKI

24 GODZINNY MARATON PŁYWACKI !
 

NASZ REKORD PONAD 299 Km


16.02.2008 POCZĄTEK MARATONU 12:00

17.02.2008 KONIEC MARATONU 12:00

NASI GOŚCIE

PÓŹNIEJ BYŁA TELEWIZJA I ZOBACZYŁA NAS CAŁA POLSKA

NAGRANIA ZREALIZOWANE PRZEZ TVPINFO I TVP KIELCE
PRZEPRASZAMY ZA SŁABĄ JAKOŚĆ NAGRANIA

 

NASI STRAŻACY USTANOWILI REKORD 24 GODZINY POD WODĄ

24 GODZINNY MARATON
NASZ DYSTANS
nr
Nazwisko i Imię
m
nr
Nazwisko i Imię
m
nr
Nazwisko i Imię
m
1
KOWALSKI CZESŁAW
2000
30
CYPRYŚ KORNELIA
1550
59
KITA BARTEK
2200
2
TRZASKA WALDEMAR
850
31
PRZEBIERACZ DOROTA
1600
60
LALEWICZ ANNA
4100
3
PLESZYŃSKI ROBERT
2500
32
GARBACZ LUCJAN
1050
61
WASIK KINGA
4400
4
DĘBSKI ŁUKASZ
3150
33
OLSZYCKI KRZYSZTOF
700
62
LALEWICZ EWA
4750
5
KNOPEK TADEUSZ
450
34
OZIĘBŁOSKI HENRYK
750
63
WŁODARCZYK AGATA
950
6
KUSAK LUCJAN
350
35
POREBSKA JUSTYNA
6000
64
LALEWICZ ROBERT
2300
7
TRACZ ZBIGNIEW
1050
36
LAMBERSKI KRZYSZTOF
2500
65
KWIECIEŃ MICHAŁ
700
8
SZPAK BARTEK
1450
37
CHUDERA JERZY
5650
66
SYDORYK KAROL
1300
9
MORYS DAMIAN
3800
38
ADAMCZYK MACIEK
1850
67
KOWALSKA PAULA
9800
10
KLIMCZYK ŁUKASZ
2500
39
TŁOMAK BARTEK
1150
68
MARZEC MARCIN
1600
11
ERTMAN MICHAŁ
600
40
RZĄSA DOMINIK
1100
69
JACH JAKUB
900
12
MACIĄG ZUZANNA
1150
41
WÓJCIK MICHAŁ
16175
70
SZOT ANETA
1950
13
NOWIŃSKA ANNA
3800
42
STEPIEŃ ELIASZ
1500
71
ŁUDZIK MATEUSZ
4100
14
MICHALEC ALEKSANDRA
4250
43
PACZKOWSKI PAWEŁ
2050
72
OLEJARSKA ALEKSANDRA
2400
15
MACIĄG MIKOŁAJ
1550
44
SYDORYK MICHAŁ
850
73
CICHOŃ IZA
3100
16
KUSAK MICHAŁ
2800
45
STRZODA PAULINA
1715
74
CHUDERA WOJCIECH
5700
17
KLETSCHKA FILIP
4380
46
NOWAK RADEK
1150
75
CURLEJ PATRYK
3300
18
KOZIOŁ WERONIKA
2100
47
KOWALSKI ANDRIJ
1100
76
KOWALSKI ADRIAN
3250
19
KULPA ŁUKASZ
1000
48
GORGOSZ PAWEŁ
1100
77
OLENDER GRZEGORZ
3050
20
KLETSCHKA ZUZANNA
4200
49
KOWALSKA ANNA
1200
78
BARAN TOMEK
1000
21
MORYS WIKTORIA
2150
50
MACIUCH KAROLINA
1375
79
BUJAKOWSKI PATRYK
2350
22
KLETSCHKA WALDEMAR
2150
51
SZTRZODA WERONIKA
950
80
GOLDA JAROSŁAW
1400
23
SZYMCZYK SZYMON
800
52
KOLECKA NATALIA
900
81
WŁODARSKI JACEK
2200
24
ŚWIT PATRYK
2800
53
BRZEZINA OLIWIA
950
82
PIŃCZÓW
84 700
25
TYTKO MICHAŁ
6550
54
OCHENDUSZKO OLA
650
83
STRAŻACY
21550
26
CZARNY TOMASZ
1600
55
OCHENDUSZKO TERESA
100
 
 
 
27
CZARNY KAMILA
1250
56
STANKIEWICZ MARCELINA
1500
 
 
 
28
 RZADKOWSKA CECYLIA
1600
57
STANKIEWICZ ANDŻELIKA
1650
 
299 445 [m]
29
ZARĘBA MICHAŁ
3650
58
GALWAS KAROLINA
1100
 
 
 

 









Organizator:
Kazimierski Ośrodek Sportowy
SWIM CENTER

SPONSORZY
STAROSTWO POWIATOWE W KAZIMIERZY WIELKIEJ
URZĄD MIASTA i GMINY KAZIMIERZA WIELKA
KAZIMIERSKI OŚRODEK SPORTOWY
SWIM CENTER
CAN-POL HURTOWNIA PRZEMYSŁOWA
MLEK-POL
BIURO RACHUNKOWE "TRIO"
PIEKARNIA U OCHENDUSZKÓW
RESTAURACJA MUZEALNA PROSZOWICE