VII 24 Godzinny Maraton Pływacki

NOWY REKORD 295 uczestników
NOWY REKORD 1339 km 225 m
 

Rekord frekwencji podczas  VII 24-godzinnego Maratonu Pływackiego, który odbył się w Kazimierzy Wielkiej w dniach 23-24 luty 2013. 295 osób, które zechciały przyjść i przepłynąć minimum 50 m, aby stworzyć niesamowite przedsięwzięcie, jakim jest 24-godzinny maraton. Celem maratonu jest popularyzacja pływania oraz promocja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców naszego regionu i nie tylko. Udział mnóstwa ludzi z różnych stron kraju świadczy o popularności naszego maratonu oraz o tym, że idziemy w dobrym kierunku.Cała impreza to nie tylko pływanie, ale mnóstwo atrakcji jej towarzyszących m.in. pokazy Krakowskiej Szkoły Tańca, wielkoformatowe projekcje video, pasowanie na czarownice, puszczanie lampionów, wystawa prac artystów z powiatu kazimierskiego oraz otwarcie Centrum Informacji Turystycznej. Po raz pierwszy była możliwość degustacji potrawy regionalnej ,,fitki kazimierskiej”, wędlin z chlebowego pieca firmy Fular oraz ,,Prawdziwe Miody”- Kazimierza Mała.1339 kilometrów i 225 metrów - to nowy rekord 24-Godzinnego Maratonu Pływackiego, ustanowiony w niedzielę w Kazimierzy Wielkiej. Biło go 295 osób. Rozpoczęliśmy w sobotę, w samo południe. Przez cały dzień i noc, bez przerwy, trwał wielki wyścig - z czasem i dystansem. Udało się! 295 osób przepłynęło w sumie 1339 kilometrów i 225 metrów. Nowy "kazimierski Guinness" jest lepszy od rekordu z ubiegłego roku aż o 227 kilometrów i 25 metrów!
Najdłuższy dystans - 36 kilometrów przepłynął Sidiki Coulibaly, 15-latek z Kazimierzy Wielkiej, który obecnie uczy się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Krakowie. Najlepsza wśród pań była kazimierska gimnazjalistka Zuzanna Kletschka - 28 kilometrów i 650 metrów.
Rodzina Coulibaly - mama Edyta i czterech synów - otrzymała nagrodę dla najbardziej wytrwałej rodziny. Najstarszy maratończyk, kazimierzanin Krzysztof Olszycki obchodził na basenie - dodajmy, w rewelacyjnej formie - swoje... 78. urodziny.
W "kazimierskim maratonie" startowali pływacy z różnych stron kraju, między innymi z Warszawy, Krakowa, Łodzi, Łomży, Kluczborka, Radomia, Bielska-Białej. Impreza miała obsadę międzynarodową, a to dzięki gościom z Kanady i Ukrainy.
- Uzyskaliśmy znakomity rezultat, choć przyznam, że bardziej niż wynik cieszy mnie frekwencja. Startowało dużo młodzieży, fanów pływania. To dowód, że nasz maraton ma się dobrze, a za rok... postaramy się pobić kolejnego Guinnessa! - zapowiada szczęśliwy Robert Pleszyński, pomysłodawca maratonu, szef kazimierskiej pływalni Wodny Raj.
Miejsca w poszczególnych kategoriach zajęli:
 
Najlepszy zawodnik- Sidiki Coulibaly, 36 000 m
II Najlepszy zawodnik- Grzegorz Kowalski, 26 900 m
III Najlepszy zawodnik- Dawid Gajda, 22 300 m
Rekordzistka- Zuzanna Kletschka, 28 650 m
I Najwytrwalszy junior ( poziom gimnazjum)- Amadou Coulibaly, 22 300 m
II Najwytrwalszy junior (poziom gimnazjum)- Adrian Czekaj, 21 900 m
III Najwytrwalszy junior (poziom gimnazjum)- Natalia Oleś, 13 100 m
I Najdzielniejszy z najmłodszych (poziom podstawówki)- Katarzyna Twardowska, 24 800m
II Najdzielniejszy z najmłodszych (poziom podstawówki)- Dagmara Zieleniewska, 20 000m
III Najdzielniejszy z najmłodszych (poziom podstawówki)- Adrian Zieleniewski, 20 000m
Najmłodszy zawodnik- Igor Sambór- 4 lata, 1 150 m
Najstarszy zawodnik- Krzysztof Olszycki- 78 lat, 4 800m
Najlepszy oldboy- Andrzej Szczepanik, 31 100m
Najwytrwalsza firma- Meblo-Dar
Super Gość- Joanna Kos ( Team Kanada)
Super Grupa- Team Kanada
Najliczniejsza Grupa- Szkółka pływacka MEDUZA (p. Zbigniew Kwiecień)
Najwytrwalsza rodzina- rodzina Coulibaly
 
Po raz pierwszy w maratonie wzięły udział szkoły z terenu powiatu kazimierskiego.
 Gorące podziękowania dla nauczycieli oraz opiekunów, którzy pomogli w zmobilizowaniu tak dużej liczby uczestników. W kategoriach szkół podstawowych wygrała SSP Nr 3 w Kazimierzy Wielkiej, natomiast w kategorii szkół gimnazjalnych zwyciężyło gimnazjum kazimierskiego, puchar ufundował burmistrz MiG Kazimierza Wielka Tadeusz Knopek.        W kategorii szkół średnich zwyciężyło Liceum Ogólnokształcące z Kazimierzy Wielkiej, puchar ufundował starosta kazimierski Jan Nowak.
 
Naszym maratończykom nagrody wręczali przybyli goście m.in. Przewodniczący sejmiku województwa Tadeusz Kowalczyk, Sekretarz województwa Bernard Antos, Starosta kazimierski Jan Nowak oraz Burmistrz Kazimierzy Wielkiej Tadeusz Knopek.
Dla zwycięzców przygotowaliśmy puchary oraz różne ciekawe nagrody, gadżety.
Praktycznie wszystkie dzieci otrzymały drobne upominki lub nagrody.
Dla najwytrwalszych 46 osób organizatorzy przygotowali torby upominkowe z gadżetami.
 
 
W tym roku na maratonie rządził pomarańcz- niestety nie dla wszystkich uczestników wystarczyło koszulek, ponieważ nie spodziewaliśmy się aż tak dużej frekwencji.

PODAJEMY 200 NAJLEPSZYCH WYNIKÓW

Sidiki Coulibaly
 
 
36000
Andrzej Szczepanik
 
 
31100
Zuzia Kletschka
 
 
28650
Grzegorz Kowalski
 
Gimnazjum Proszowice
26900
Katarzyna Twardowska
 
SP 1 KW
24800
Dawid Gajda
Ratownik WOPR
 
22300
Amadou Coulibaly
Swim Center
Gimnazjum KW
22300
Adrian Czekaj
 
 
21900
Dagmara Zieleniewska
 
SP 3 KW
20000
Adrian Zieleniewski
 
SP 3 KW
20000
Katarzyna Gurnicz
Sportowiec
SP 3 KW
18200
Katarzyna Guzik
 
 
17450
Kamil Możdżeń
Swim Center
SP 1 KW
16500
Albert Czapla
 
LO KW
16200
Roksana Kabza
Ratownik WOPR
 
16000
Kinga Oracz
 
LO KW
15500
Weronika Karcz
 
 
13500
Przemysław Czekaj
Swim Center
 
13300
Natalia Oleś
Pirania
Gimnazjum KW
13100
Bartłomiej Szpak
 
LO KW
12000
Wiktoria Morys
Pirania
Gimnazjum KW
12000
Łukasz Mikina
 
ZSZ Odonów
10800
Joanna Kos
Team Kanada
 
10600
Jakub Łudzik
 
 
10500
Anna Kita
Meduza
LO KW
10400
Emilia Mołas
Swim Center
SP 3 KW
10300
Alicja Adamusik
Swim Center
Gimnazjum Wielgus
10050
Igor Krupa
Team Kanada
 
10000
Sebastian Maderak
 
SP 1 KW
10000
Szymon Jurołajć
Meduza
Gimnazjum KW
10000
Oliwia Zielińska
Mati
SP 3 KW
10000
Anna Oracz
Meduza
LO KW
10000
Mirosław Kędzielski
Team Kanada
 
9600
Marysia Wypych
 
SP 3 KW
9600
Kamila Polanko
 
Gimnazjum Działoszyce
9550
Oliwia Wójcik
 
SP 3 KW
9450
Klaudia Bajur
 
SP Działoszyce
9400
Dawid Oleś
Pirania
SP 1 KW
9200
Angelika Oleś
Pirania
Gimnazjum KW
9150
Wiktoria Wojas
Meduza
SP 1 KW
9000
Bartosz Kwiecień
Meduza
LO KW
8600
Aleksandra Michalec
Meduza
 
8500
Piotr Paciuch
 
 
8350
Bartosz Kowalski
 
SP 3 KW
8250
Miłosz Samór
 
SP Czarnocin
8100
Karolina Zapart
 
Gimnazjum KW
8100
Kamila Pióro
 
 
8000
Kamila Kot
Meduza
 
8000
Paulina Słodowska
Meduza
 
8000
Kacper Sambór
 
SP Czarnocin
8000
Patryk Kot
Meduza
 
7900
Wiktoria Bartos
Swim Center
Gimnazjum KW
7450
Aleksandra Molo
Swim Center
Gimnazjum Wielgus
7350
Kacper Chaber
Rolmet
SP 3 KW
7000
Aleksandra Sambór
 
SP Czarnocin
7000
Alicja Paczkowska
Czarnocin
 
7000
Krzysztof Gaweł
 
LO KW
6950
Piotr Zaród
Meblo-Dar
 
6800
Paulina Nowak
 
SP Cudzynowice
6750
Sylwia Jędras
Pirania
 
6700
Wioletta Pielka
 
SP 1 KW
6650
Halina Kabza
 
 
6600
Michał Sydoryk
 
LO KW
6400
Michał Blady
 
SP 1 KW
6300
Marcin Kempkiewicz
 
 
6150
Edyta Coulibaly
 
SP 3 KW
6100
Wojciech Wzorek
 
SP Cudzynowice
6100
Paweł Jabłoński
 
 
6100
Bartek Cisowski
 
ZSZ KW
6050
Zuzanna Wróbel
Czarnocin
 
6050
Daniel Gosiewski
Team Kanada
 
6000
Marek Szmuc
 
SP 3 KW
6000
Weronika Kita
Meduza
Gimnazjum KW
6000
Paula Kowalska
 
LO KW
6000
Mateusz Bucki
 
ZSZ Odonów
6000
Katarzyna Książkiewicz
 
 
5900
Aneta Gołębiowska
 
SP 3 KW
5850
Dawid Domański
 
LO KW
5850
Weronika Skrzela
 
SP Wielgus
5700
Kamil Wiącek
 
ZSZ Odonów
5700
Magdalena Patoła
Swim Center
 
5600
Dorota Szczypiór
 
 
5550
Mateusz NIemiec
 
SP 3 KW
5400
Kamil Krupa
Team Kanada
 
5300
Mateusz Galwas
Meblo-Dar
ZSZ Odonów
5300
Kinga Pałaszewska
 
ZSZ Odonów
5200
Julia Kita
Meduza
Gimnazjum KW
5150
Konrad Frączek
Rolmet
SP 1 KW
5100
Jakub Sobieraj
 
LO KW
5100
Dawid Iwan
 
 
5100
Adrian Wojas
Rodzina Wojas
SP 1 KW
5100
Mariusz Boruch
 
 
5100
Magdalena Molenda
Pińczów
 
5050
Wojciech Chećko
 
Gimnazjum KW
5000
Dominik Jaromin
 
 
5000
Wojciech Jaworski
 
SP 3 KW
5000
Aleksander Zaręba
 
SP 3 KW
5000
Wiktoria Sambur
 
 
5000
Malwina Konieczna
 
ZSZ Odonów
5000
Kamila Doroz
 
 
4850
Krzysztof Olszycki
 
 
4800
Vadin Wojas
Rodzina Wojas
 
4800
Krystian Wątek
 
ZSZ Odonów
4800
Karolina Możdżeń
Swim Center
Gimnazjum KW
4750
Lamine Coulibaly
Swim Center
SP3 KW
4700
Sandra Mykała
Pirania
 
4650
Leszek Kałwa
 
 
4650
Bartosz Sambór
 
SP Cudzynowice
4500
Sylwia Błażejewska
 
LO KW
4500
Grzegorz Śliwiński
 
ZSZ Odonów
4500
Klaudia Nowak
 
SP Cudzynowice
4450
Aleksandra Jamróz
 
SP Cudzynowice
4400
Tłomak Bartłomiej
Ratownik WOPR
 
4400
Sławomir Gruszka
 
SP Cudzynowice
4300
Aleksandra Kwiecień
Team Kanada
 
4200
Piotr Zając
 
ZSZ Odonów
4200
Klaudia Pióro
 
ZSZ Odonów
4200
Wojciech Belski
 
LO KW
4200
Jakub Bijak
Swim Center
Gimnazjum KW
4200
Mateusz Hamuda
 
SP 1 KW
4100
Jaworska Ola
 
Gimnazjum KW
4000
Grzegorz Jaworski
 
Gimnazjum Działoszyce
4000
Patrycja Wojas
Rodzina Wojas
LO KW
4000
Paulina Grzywa
 
ZSZ Odonów
4000
Szymon Bakowski
 
ZSZ Odonów
4000
Magdalena Bucka
Ratownik WOPR
LO KW
4000
Katarzyna Wilk
 
ZSZ Odonów
4000
Bartłomiej Dąbrowski
 
 
4000
Marcin Dubiel
Meblo-Dar
 
3900
Sylwia Baran
Meduza
Gimnazjum KW
3800
Bartosz Adamek
Meblo-Dar
ZSZ Odonów
3800
Emanuel Franasik
 
LO KW
3650
Oliwier Kłos
 
LO KW
3600
Paweł Paczkowski
 
 
3600
Amelia Kuchnecka
Mati
SP 3 KW
3500
Bogusław Zacios
Rzeszowski Klub Morsów Sopelek
3400
Zbigniew Gosiewski
Team Kanada
 
3250
Wiktoria Baran
 
 
3200
Waldemar Kletschka
 
 
3150
Agata Adamusik
Swim Center
SP Gorzków
3150
Rząsa Dominik
 
LO KW
3050
Zuzanna Gądzik
Meduza
SP 1 KW
3000
Łukasz Cebulski
 
 
3000
Aleksandra Sitko
Swim Center
SP3 KW
3000
Anna Bernat
 
LO KW
3000
Tadeusz Podkowa
 
 
3000
Wiktoria Nowak
 
SP 1 KW
3000
Przebieracz Ala
Swim Center
SP 1 KW
2850
Kamila Kokosza
Meduza
Gimnazjum KW
2750
Przebieracz Dorota
 
 
2700
Julia Kocel
Czarnocin
 
2700
Damian Aksamit
 
ZSR Cudzynowice
2700
Piotr Jaworski
 
LO KW
2600
Wojciech Wojas
Rodzina Wojas
 
2550
Leszek Rubacha
 
ZSZ Odonów
2500
Monika Kamińska
 
ZSZ Odonów
2450
Adam Kubiński
Meblo-Dar
 
2450
Kamila Pragnąca
 
SP Cudzynowice
2400
Justyna Skrzela
 
SP Wielgus
2400
Marek Ziomkowski
 
SP 3 KW
2400
Alina Popławska-Stankiewicz
Rzeszowski Klub Morsów Sopelek
2400
Jacek Sambór
 
 
2400
Szymon Klimczyk
 
SP 1 KW
2300
Wojciech Kubica 
Team Kanada
 
2250
Seweryn Łach
Team Kanada
 
2150
Wiesław Darmoń
 
 
2150
Filip Margul
 
 
2100
Buba Kamil
Meblo-Dar
 
2100
Piotr Łach
Team Kanada
 
2050
Norbert Wątek
Meblo-Dar
 
2050
Agata Włodarczyk
 
 
2000
Kacper Kwiecień
Meduza
Gimnazjum KW
2000
Jakub Kłos
 
SP Opatowiec
2000
Gabriela Mróz
 
Czarnocin
2000
Kinga Wasik
 
LO KW
2000
Kamil Mogiła
Meblo-Dar
Gimnazjum KW
1900
Katarzyna Kubica
Team Kanada
 
1850
Anna Cabaj
 
 
1850
Wiktor Widłak
 
SP Cudzynowice
1800
Tomasz Pandyl
 
 
1800
Filip Maj
 
SP 1 KW
1800
Wiktoria Mamaj
 
SP 3 KW
1750
Miłosz Zapart
 
 
1700
Dariusz Cieśla
Meblo-Dar
 
1700
Arkadiusz Gorgoń
Meblo-Dar
 
1700
Julia Lavonina
Team Kanada
 
1650
Piotr Jarema
Kaloryfer
 
1650
Wiktor Salamon
Mati
SP Opatowiec
1600
Andrzej Kos 
Team Kanada
 
1600
Adam Stafian
 
ZSZ Odonów
1600
Adrian Adamczyk
Meblo-Dar
 
1600
Paweł Radziszewski
 
SP Gorzków
1500
Artur Jamróz
 
SP Cudzynowice
1500
Alicja Kłos
 
 
1500
Dominika Kusak
 
LO KW
1500
Filip Kletschka
Swim Center
Szkoła Specjalna
1500
Sobieraj Monika
SWR Cudzynowice
 
1500
Michał Przyjemski
 
LO KW
1500
Piotr Rusek
 
 
1400
Martyna Ściupider
Ratownik WOPR
 
1400
Justyna Nowak
 
ZSZ Odonów
1400
Tomasz Kociński
 
SP Gorzków
1300
Damian Maj
 
SP Gorzków
1300
Erwin Wieczorek
 
SP Cudzynowice
1300
Gabriela Margul
 
 
1300
Ewa Lalewicz
 
LO KW
1300
Joanna Patoła
 
 
1300
Zbigniew Frączek
Rolmet
 
1250
Mariusz Jaśko
Team Kanada
 
1250
Paweł Kowalski
 
 
1250
Mirosław Opozda
Starachowice Wektor
 
1200
Maciej Adamczyk
 
 
1200
Rafał Nosek
Kaloryfer
 
1150
Igor Sambór
 
 
1150
Michał Bucki
Powiat Kazimierza Wielka
 
1150
David Coulibaly
Swim Center
SP 3 KW
1100
Radek Ciochoń
 
SP Gorzków
1100
Dominik Marzec
 
SP Gorzków
1100
Klaudia Włosowicz
Mati
SP Skalbmierz
1100
Patryk Stopiński
Meduza
 
1050
Jakub Kozieł
 
SP Cudzynowice
1050
Dariusz Golisz
 
 
1050
Kuba Wodzisz
 
ZSZ Odonów
1050
Maciej Ziewiec
Starachowice Wektor
 
1050
Karina Potęga
 
 
1050
Renata Pyjos-Postawka
 
 
1050
Kordian Gałęziowski
Meduza
Gimnazjum KW
1000
Justyna Kędzielska
Team Kanada
 
1000
Iza Kozioł
 
SP Gorzków
1000
Magda Podsiadło
 
SP Gorzków
1000
Jowita Śmitkowska
 
SP Gorzków
1000
Paulina Ściupider
 
SP Gorzków
1000
Tadeusz Knopek
Burmistrz
 
1000
Bartłomiej Gajda
Meduza
 
1000
Mariusz Jaros
Team Kanada
 
1000
Andrzej Tlałka
Mors Epoka Lodowcowa Chrzanów
1000
Wojciech Patoła
 
 
1000
Paweł Kasiak
 
 
1000
Mariusz Stępień
 
ZSZ Odonów
1000
Grzegorz Stanek
 
 
950
Mariola Kordeusz
Starachowice Wektor
 
925
Jakub Rusek
 
 
900
Karol Potęga
 
 
900
Dariusz Pawelec
Starachowice Wektor
 
850
Filip Stokłosa
 
 
750
Bartosz Rusek
 
 
750
Sajmon Maj
Meblo-Dar
 
750
Dawid Marasek
Kaloryfer
 
700
Dawid Nawrot
Meblo-Dar
Gimnazjum KW
700
Marian Kalarus
Kaloryfer
 
650
Grzegorz Cichy
LKS Agricola Klimontów
 
600
Piotr Patoła
Swim Center
 
600
Justyna Bombka
 
LO KW
600
Piotr Kubica
Team Kanada
 
550
Patryk Jaros
Team Kanada
 
550
Julia Błajszczak
 
SP 3 KW
550
Małgorzata Bies
Starachowice Wektor
 
500
Jadwiga Tarkowska
Kaloryfer
 
500
Damian Fijałkowski
Meblo-Dar
 
500
Piotr Gajda
Meduza
 
450
Maciej Lebiedzki
Mors Ziemi Chrzanowskiej
 
450
Marek Jura
MorsEpoka Lodowcowa Chrzanów
450
Magdalena Darmoń
 
 
450
Thomas Symon
 
 
450
Kasia Tora
 
SP 3 KW
400
Danuta Kwatera
Mors Kaloryfer
 
400
Weronika Walczak
Swim Center
SP Cudzynowice
400
Nikola Jach
Swim Center
SP 3 KW
400
Oskar Gandera
Mati
SP 3 KW
350
Tomasz Bieniek
 
 
300
Artur Darmoń
 
 
300
Mariusz Śmitkowski
SWR Cudzynowice
 
300
Marcin Szczerba
SWR Cudzynowice
 
300
Paulina Szymańska
 
LO KW
250
Konrad Wątek
Meblo-Dar
 
250
Jerzy Kaczyński
Kaloryfer
 
150
Jarosław Warszawa
Starachowice Wektor
 
100
Aldona Jarosińska
Starachowice Wektor
 
100
Marcin Jarosiński
Starachowice Wektor
 
100
Aleksander Darło
Starachowice Wektor
 
100
Maciej Sobanek
Mors Ziemi Chrzanowskiej
 
50
Agnieszka Warszawa
Starachowice Wektor
 
50
Paulina Skrzyńska
 
Gimnazjum KW
50
Kamil Stępczyk
 
LO KW
50
Wojciech Darmoń
 
 
50
Jakub Widłak
 
 
50

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 











 

Gorące podziękowania dla wszystkich uczestników sponsorów, kibiców, wolontariuszy oraz osób, które pomagały w stworzeniu tej niesamowitej familijnej imprezy.

REGULAMIN

1.    Maraton odbędzie się w Kazimierskim Ośrodku Sportowym – Kryta Pływalnia „WODNY RAJ” w dniach 23-24.02.2013 w godzinach od 12:00 w sobotę do 12:00 w niedzielę.
2.    W próbie biorą udział wolontariusze, którzy deklarują pisemnie udział
w MARATONIE PŁYWACKIM
3.    UWAGA KAŻDY, KTO PRZEPŁYNIE MINIMUM 50m NA WYZNACZONYM TORZE OTRZYMA PAMIĄTKOWY MIN-DYPLOM UCZESTNIKA MARATONU!!!
4.    Wszyscy UCZESTNICY powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników i wynikających z tego konsekwencje w trakcie trwania MARATONU organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
5.     Zawodnicy zobowiązani są do pisemnego potwierdzenia i zapoznania się
z regulaminem.
6.    Uczestnicy Pływają zgodnie z wyznaczonym harmonogramem dostępnym
u Sędziego Głównego
7.     Uczestnicy wchodzą na pływalnie bezpłatnie w terminach ustalonych
w harmonogramie.
8.    Uczestnicy Maratonu zobowiązani są do przestrzegania regulaminu Krytej Pływalni
w Kazimierzy Wielkiej.
9.    Organizator ufunduje nagrody w postaci pucharów oraz dyplomów dla:
·        Najstarszego Uczestnika,
·        Najmłodszego Uczestnika
·        Osoby, która przepłynie jak najdłuższą odległość
·        Najbardziej wytrwałej rodziny
·        Najlepszej szkoły ponadgimnazjalnej /Starosta Powiatu Kazimierskiego/
·       Najlepszej szkoły podstawowej, gimnazjum z terenu Gminy Kazimierza Wielka
        /Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka/

·        Inne kategorie
10.  Każdy uczestnik płynie min 30 min stylem dowolnym, ilość razy ustaloną z organizatorem.
11.   Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby, które wcześniej wpisały się na listę dyżurów dostępną w kasie pływalni. Osoby, które zgłoszą się w dniu imprezy, będą mogły wziąć udział w imprezie w miarę wolnych miejsc na torach, po uzyskaniu zgody Sędziego Głównego.
12.  Firmy oraz organizacje, które chcą zgłosić swoje reprezentacje do uczestnictwa w maratonie zobowiązane są do dostarczenia imiennej listy uczestników oraz uzgodnienia z Sędzią Głównym godzin, w których będą oni pełnić dyżury, na 2 dni przed Maratonem. Ilość osób reprezentujących firmę instytucje-dowolna. Suma długości przepłyniętych przez dane reprezentacje zostanie podana do oficjalnej informacji.
13.  Osoby, które chcą otrzymać pamiątkową koszulkę z maratonu uiszczają opłatę wpisową w kasie pływalni do dnia 15.02.2013  w wysokości 10 zł.
       Pamiątkowe dyplomy uczestnictwa do odbioru od poniedziałku, 25 lutego 2013

Zobacz jak było w latach ubiegłych>>>

Zapraszamy 23 lutego r. 2013:

Krakowski Klub Morsów „Kaloryfer”, Odonowskie Towarzystwo Kulturalne,

Gmina Skalbmierz oraz Kazimierski Ośrodek Sportowy,

więcej informacji na

http://www.towarzystwo.odonow.com/

wkrótce więcej informacji !!!