V 24 GODZINNY MARATON PŁYWACKI

24 GODZINNY MARATON PŁYWACKI !
10 - 11 MARCA 2007

NOWY REKORD 1087,025 KM

CAŁA GALERIA NA STRONIEWWW.LAPIS.IPORTFOLIO.PL

RELACJA VIDEO ZAPRASZAMY NA http://pinotv.pl/kanal/tv-stradow
KLIKAMY NA VOD I WYBIERAMY INTERESUJĄCY NAS MATERIAŁ

CAŁA GALERIA NA STRONIEWWW.LAPIS.IPORTFOLIO.PL

NAGRODY OTRZYMALI
NAJLEPSZY ZAWODNIK
JAROSŁAW STANEK
NAJWYTRWALSZY ZAWODNIK
SZCZEPANIK NDRZEJ ROLMET
NAJSTARSZY ZAWODNIK
KRZYSZTOF OLSZYCKI
NAJMŁODSZY ZAWODNIK
WOJAS WOJCIECH
NAJWYTRWALSZY JUNIOR
FRĄCZEK KONRAD ROLMET
SUPER GOŚĆ
ŁACH PIOTR KANADA
SUPER PŁYWAK
TRACZ ZBIGNIEW
NAJWYTRWALSZA RODZINA
RODZINA DOMAŃSKICH
NAJLEPSZA GRUPA
VEGA DOBRODZIEŃ
SUPER GRUPA
UNIA BUSKO

100 NAJLEPSZYCH WYNIKÓW V MARATONU

NAZWISKO I IMIĘ ORGANIZACJA WYNIK M
DOBRODZIEŃ DZIEWCZĘTA   91000
DOBRODZIEŃ CHŁOPCY   80300
JAROSŁAW STANEK RATOWNIK 31250
ANDRZEJ SZCZEPANIK ROLMET 23500
MACIEJ ADAMCZYK RATOWNICY 22100
MARCIN KĘPKIEWICZ DELFIN PIŃCZÓW 21600
MACIEJ MARCINIEC UNIA BUSKO 21000
MICHAŁ SYDORYK PIRANIA 20600
SIDICI COULIBALY SWIM CENTER 20500
MAGDALENA MOLENDA DELFIN PIŃCZÓW 20300
PAWEŁ JABŁOŃSKI DELFIN PIŃCZÓW 20100
WERONIKA KARCZ DELFIN PIŃCZÓW 20100
SZYMON JUROŁAJĆ MEDUZA 20100
BARTOSZ KWIECIEŃ MEDUZA 20000
ZUZANNA KLETSCHKA RATOWNICY 18200
MUSIAŁ MARIUSZ UNIA BUSKO 13200
KINGA PRZYTUŁĄ SWIM CENTER 13000
KITA ANNA MEDUZA 13000
PIOTR PACIUCH SPARTA 12600
MICHAŁ KUSAK  SWIM CENTER 12600
AGNIESZKA JABŁOŃSKA DELFIN PIŃCZÓW 12400
FIJAŁKOWSKI MACIEJ ŹRÓDEŁKO PIŃCZÓW 12300
ROKSANA KABZA   12000
BARTŁOMIEJ TŁOMAK   12000
DARIA BARANOWSKA    12000
BARAN SYLWIA PIRANIA 12000
ROSA PAULA ŹRÓDEŁKO PIŃCZÓW 11100
OLA WŁUSEK SWIM CENTER 10000
DOMINIKA ADAMCZYK   9700
WERONIKA KITA  MEDUZA 9000
WIKTORIA MORYS  SWIM CENTER 9000
BARTŁOMIEJ SZPAK   9000
CYPRYŚ KORNELIA   8800
WRÓBEL ALEKSANDRA   8800
AMADOU COULIBALY SWIM CENTER 8400
KAMILA PIÓRO   8100
PAULINA IWANOWSKA SWIM CENTER 8000
EMILIA MOŁAS SWIM CENTER 7450
WIKTORIA BARTOS   7350
JAWORSKI NORBERT UNIA BUSKO 7000
DAWID GAJDA   6700
JULIA KWIECIEŃ  SWIM CENTER 6650
MOŻDŻEŃ KAROLINA  SWIM CENTER 6650
KLAŁDIA SŁUPIK   6600
KOWALSKI PATRYK UNIA BUSKO 6450
KINGA PAŁASZEWSKA   6350
PATRYK KOT MEDUZA 6300
PYTEL SZYMON SWIM CENTER 6300
STĘPIEŃ ELIASZ   6200
KOWALSKI GRZEGORZ SWIM CENTER 6200
MARCIN DOMAŃSKI NATURA MED 6000
KRZYSZTOF GAWEŁ   6000
TOMASZ KRZYK   6000
DAWID DOMAŃSKI   6000
PATOŁA MAGDALENA SWIM CENTER 6000
ALEKSANDRA CZUPRYNA  UNIA BUSKO 6000
MOLO OLA SWIM CENTER 6000
JAKUB GĄCIK   6000
JULIA KITA MEDUZA 5400
KAMILA KOT MEDUZA 5400
PAULINA SŁODOWSKA MEDUZA 5400
GABRYSIA GAWEŁ PIRANIA 5250
SYLWIA JĘDRAS SWIM CENTER 5100
KASIA GUZIK SWIM CENTER 4800
KATARZYNA GOLDA RODZINA 4800
POLANKO KAMILA TERORYSTYCZNA 4650
WÓJCICKI PATRYK UNIA BUSKO 4650
DOMAŃSKA ANITA   4350
MICHALEC OLA MEDUZA 4200
ANNA PARANIAK SWIM CENTER 4150
KONRAD FRĄCZEK ROLMET 4000
GRZEGORZ CABAJ   4000
RUTKOWSKA WERONIKA UNIA BUSKO 3850
ORACZ KINGA   3700
TRELA NATALIA   3700
STANISŁAW KOWALSKI   3600
STYCZEŃ MONIKA   3600
PRZEBIERACZ KUBA SWIM CENTER 3550
DŁUGOŁĘCKA KAROLINA UNIA BUSKO 3500
KAMILA PITUCH SWIM CENTER 3450
GUSZAK ANDRZEJ ŹRÓDEŁKO PIŃCZÓW 3450
WALDEMAR KLESCHKA STAROSTWO 3300
TADEUSZ PODKOWA   3250
SEBASTIAN MADERAK SWIM CENTER 3200
KRZYSZTOF OLSZYCKI   3150
ZBIGNIEW TRACZ   3150
FILIP OLEJARSKI   3150
SANDRA MYKAŁA SWIM CENTER 3100
PAWEŁ KASIAK   3100
IZA CICHOŃ   3100
MAOŻDŻEŃ KAMIL SWIM CENTER 3050
SROKA OLIWIA SWIM CENTER 3050
JURESKA KASIA UNIA BUSKO 3050
WOJTEK CHEĆKO   3000
MICHAŁ TYTKO RATOWNICY 3000
ADAMUSIK ALICJA  SWIM CENTER 3000
ALEKSANDRA JUSZCZYK SWIM CENTER 3000
BIJAK JAKUB SWIM CENTER 3000
MICHAŁ SKRZYPIEC RODZINA 3000
SŁOTA MATEUSZ UNIA BUSKO 3000
SYLWIA NOWAK SWIM CENTER 3000
KATARZYNA TWARDOWSKA   3000

PODZIĘKOWANIA DLA SĘDZIÓW
WIOLETA MAJ, DAWID SZYWAŁA, ANTOS PRZEMYSŁAW
WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ORAZ WSPANIAŁYM SPONSOROM 

 

REGULAMIN

1.      Maraton odbędzie się w Kazimierskim Ośrodku Sportowym – Kryta Pływalnia „WODNY RAJ” w dniach 19-20.02.2011 w godzinach od 12:00 w sobotę do 12:00 w niedzielę.
2.      W próbie biorą udział wolontariusze, którzy deklarują pisemnie udział w MARATONIE PŁYWACKIM
3.       Wszyscy UCZESTNICY powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników i wynikających z tego konsekwencje w trakcie trwania MARATONU organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
4.      Zawodnicy zobowiązani są do pisemnego potwierdzenia i zapoznania się z regulaminem.
5.      Uczestnicy Pływają zgodnie z wyznaczonym harmonogramem dostępnym u Sędziego Głównego
6.      Sędzią Głównym oraz osobą odpowiedzialną za prawidłowy przebieg Maratonu jest pani Dawid Szywała.
7.      Uczestnicy wchodzą na pływalnie bezpłatnie w terminach ustalonych w harmonogramie.
8.      Uczestnicy Maratonu zobowiązani są do przestrzegania regulaminu Krytej Pływalni w Kazimierzy Wielkiej.
9.      Organizator ufunduje nagrody w postaci pucharów oraz dyplomów dla:
·        Najstarszego Uczestnika,
·        Najmłodszego Uczestnika
·        Osoby która przepłynie jak najdłuższą odległość
·        Najbardziej wytrwałej rodziny
10.  Każdy uczestnik płynie min 30 min stylem dowolnym, ilość razy ustaloną
z organizatorem.
11.  Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby, które wcześniej wpisały się na listę dyżurów dostępną w kasie pływalni. Osoby, które zgłoszą się w dniu imprezy, będą mogły wziąć udział w imprezie w miarę wolnych miejsc na torach, po uzyskaniu zgody Sędziego Głównego.
12.  Firmy oraz organizacje, które chcą zgłosić swoje reprezentacje do uczestnictwa w maratonie zobowiązane są do dostarczenia imiennej listy uczestników oraz uzgodnienia z Sędzią Głównym godzin, w których będą oni pełnić dyżury, na 2 dni przed Maratonem. Ilość osób reprezentujących firmę instytucje-dowolna. Suma długości przepłyniętych przez dane reprezentacje zostanie podana do oficjalnej informacji.
13. Osoby, które chcą otrzymać pamiątkową koszulkę z maratonu uiszczają opłatę wpisową
w kasie pływalni do dnia 08.02.2011 do godziny 12:00.
 w wysokości 7 zł.
14.  Pamiątkowe dyplomy uczestnictwa do odbioru od poniedziałku, 21 lutego.

 REKORD DO POBICIA 889,650  KM !!!
35586 DŁUGOŚCI BASENU!!!

ORGANIZATORZY:
KAZIMIERSKI  OŚRODEK SPORTOWY
 SZKOŁA PŁYWANIA „SWIM CENTER” MONIKA PILCH