Powiatowa Liga Tenisa 2012/13

DEKORACJA MISTRZÓW
 
 
POWIATOWA LIGA W TENISIE     STOŁOWYM                        
KLASYFIKACJA SZKOŁY PODSTAWOWE
L.p
 
           I Runda
SUMA 
           II Runda
SUMA 
SUMA
           III Runda
SUMA 
SUMA
MIEJSCE
 
SZKOŁA
CHŁ
CHŁ
DZ.
DZ.
 
CHŁ
CHŁ
DZ.
DZ.
 
PO
CHŁ
CHŁ
DZ.
DZ.
 
PO
PO
 
 
M
S
M
S
PKT.
M
S
M
S
PKT.
II RUND.
M
S
M
S
PKT.
III RUND.
III RUN.
1
DOBIESŁAWICE
22
35
5
50
112
47
37
-
52
136
248
38
36
3
50
127
375
II
2
OPATOWIEC
10
3
20
3
36
3
14
12
5
34
70
-
17
20
13
50
120
V
3
GORZKÓW
42
22
52
14
130
41
18
52
25
136
266
49
18
52
16
135
401
I
4
SP3 KW
26
-
-
3
29
8
5
-
5
18
47
5
6
-
5
16
63
VI
5
SKALBMIERZ
13
11
-
-
24
-
-
-
-
0
24
11
-
-
-
11
35
VII
6
CUDZYNOWICE
11
33
15
-
59
19
30
26
5
80
139
13
31
15
-
59
198
IV
7
KRZCZONÓW
12
35
-
38
85
13
27
-
26
66
151
20
23
-
32
75
226
III
POWIATOWA LIGA W TENISIE STOŁOWYM                             
 KLASYFIKACJA SZKOŁY PODSTAWOWE - DZIEWCZĘTA MŁODSZE
L.p
Nazwisko i Imię
Nazwa Szkoły
I runda 
           II Runda
 
III RUNDA
Miejsce
 
punkty
Punkty
Suma
Punkty
Suma
po
 
 
 
 
 
Punktów
 
Punktów
III Rundzie
1
CICHA DOMINIKA
SSP GORZKÓW
20
20
40
15
55
I
2
MAGIERA JUSTYNA
SSP GORZKÓW
13
15
28
20
48
II
3
KUROWSKA WERONIKA
SSP GORZKÓW
17
13
30
13
43
III
4
WITEK KAMILA
SSP GORZKÓW
15
17
32
17
39
IV
5
PORADA KAMILA
SP OPATOWIEC
11
12
23
11
34
V
6
PODSIADŁO NATALIA
SSP GORZKÓW
12
9
21
12
33
VI
7
FENDRYCH ALEKSANDRA
SSP CUDZYNOWICE
10
10
20
5
25
VII
8
PIWOWARCZYK NIKOLA
SSP CUDZYNOWICE
5
11
16
5
21
VIII
9
OSTROWSKA ALEKSANDRA
SP OPATOWIEC
9
0
9
9
18
IX
10
CICHA WIKTORIA
SSP GORZKÓW
0
0
0
10
10
X
11
ĆWIERTNIA ROKSANA
SSP CUDZYNOWICE
0
5
5
0
5
XI
12
GRZYBEK MARIKA
SSP DOBIESŁAWICE
5
0
5
0
5
XI
13
SZWAJCA DOMINIKA
SSP CUDZYNOWICE
0
0
0
5
5
XI
14
KOZIK NATALIA
SSP CUDZYNOWICE
0
0
0
5
5
XI
15
GRUDZIEŃ PAULINA
SSP DOBIESŁAWICE
0
0
0
3
3
XII
POWIATOWA LIGA W TENISIE STOŁOWYM     
KLASYFIKACJA SZKOŁY PODSTAWOWE - DZIEWCZĘTA STARSZE
L.p
Nazwisko i Imię
Nazwa Szkoły
I runda 
           II Runda
 
III RUNDA
Miejsce
 
punkty
Punkty
Suma
Punkty
Suma
po
 
 
 
 
 
Punktów
 
Punktów
III Rundzie
1
PIETRAS EWELINA
SSP DOBIESŁAWICE
20
17
37
20
57
I
2
PUDEŁKO KAMILA
SSP DOBIESŁAWICE
17
20
37
17
54
II
3
JEDYNAK WIKTORIA
SP KRZCZONÓW
15
11
26
15
41
III
4
KSIĄŻEK ANNA
SSP DOBIESŁAWICE
13
12
25
13
38
IV
5
KUREK MAŁGORZATA
SSP DOBIESŁAWICE
10
15
25
9
34
V
6
WĄTEK OLIWIA
SSP GORZKÓW
5
13
18
11
29
VI
7
ADAMCZYK KLAUDIA
SP KRZCZONÓW
12
3
15
12
27
VII
8
KOWALCZYK KATARZYNA
SP KRZCZONÓW
11
5
16
5
21
VIII
9
TETELA KATARZYNA
SSP GORZKÓW
9
9
18
0
18
IX
10
MINIOR PAULINA
SP OPATOWIEC
0
5
5
10
15
X
11
ZWIERZCHOWSKA ARLETA
SP KRZCZONÓW
5
3
8
5
13
XI
12
GOŁĘBIOWSKA ANETA
SP3 KW
3
5
8
5
13
XI
13
RUMAS KATARZYNA
SP KRZCZONÓW
0
10
10
0
10
XII
14
WALCZAK MARITA
SSP DOBIESŁAWICE
5
0
5
3
8
XIII
15
ORACZ KINGA
SP OPATOWIEC
3
0
3
3
6
XIV
16
LEŚNIAK GABRIELA
SP KRZCZONÓW
0
3
3
3
6
XV
17
KIELIAN MAGDALENA
SSP GORZKÓW
0
0
0
5
5
XVI
18
JAMRÓZ ALEKSANDRA
SSP CUDZYNOWICE
0
5
5
0
5
XVI
19
MAZUREK AGATA
SSP DOBIESŁAWICE
5
0
5
0
5
XVI
20
RAJSKA KATARZYNA
SSP GORZKÓW
0
3
3
0
3
XVII
21
WILK ŻANETA
SSP DOBIESŁAWICE
3
0
3
0
3
XVII
22
JESIONKA KLAUDIA
SSP DOBIESŁAWICE
3
0
3
0
3
XVII
23
 BARAN MARLENA
SP KRZCZONÓW
0
0
0
3
3
XVII
POWIATOWA LIGA W TENISIE STOŁOWYM                               
KLASYFIKACJA SZKOŁY PODSTAWOWE - CHŁOPCY MŁODSI
L.p
Nazwisko i Imię
Nazwa Szkoły
I runda 
           II Runda
 
III RUNDA
Miejsce
 
punkty
Punkty
Suma
Punkty
Suma
po
 
 
 
 
 
Punktów
 
Punktów
III Rundzie
1
BIEŃKUNSKI ROBERT
SSP GORZKÓW
20
17
37
20
57
I
2
PUDEŁKO ERYK
SSP DOBIESŁAWICE
12
20
32
15
37
II
3
LIS DAWID
 SSP GORZKÓW
5
11
16
17
33
III
4
NOWAK SEBASTIAN
SSP DOBIESŁAWICE
5
15
20
10
30
IV
5
PALUCH KACPER
SP KRZCZONÓW
9
10
19
11
30
IV
6
KALINA ADRIAN
SSP GORZKÓW
17
0
17
12
29
V
7
PIETRAS KACPER
SSP DOBIESŁAWICE
3
12
15
13
28
VI
8
ZIOMKOWSKI MAREK
SP3 KW
15
5
20
5
25
VII
9
LUTY MARCEL
PSP SKALBMIERZ
13
0
13
5
18
VIII
10
KOWALSKI KAMIL
SSP GORZKÓW
0
13
13
0
13
IX
11
NIEDŹWIEDŹ DANIEL
SP OPATOWIEC
10
3
13
0
13
IX
12
FRYT KACPER
SSP CUDZYNOWICE
0
9
9
3
12
X
13
JANIEC MACIEJ
SP KRZCZONÓW
0
3
3
9
12
X
14
KOZIŃSKI PATRYK
SP3 KW
11
0
11
0
11
XI
15
CHUMIKOWSKI KACPER
SSP CUDZYNOWICE
0
5
5
5
10
XII
16
NOWAK KAMIL
SSP CUDZYNOWICE
3
0
3
5
8
XIII
17
SKOWRON BARTOSZ
SSP DOBIESŁAWICE
0
5
5
0
5
XIV
18
MIARKA WOJCIECH 
SSP DOBIESŁAWICE
5
0
5
0
5
XIV
19
FENDRYCH MICHAŁ
SSP CUDZYNOWICE
5
0
5
0
5
XIV
20
KUZIŃSKI MATEUSZ
SSP CUDZYNOWICE
0
5
5
0
5
XIV
21
SENDOR EMIL
SP KRZCZONÓW
3
0
3
0
3
XV
22
MATRAS DOMINIK
SP 3 KW
0
3
3
0
3
XV
23
GAWLIK PATRYK
SSP DOBIESŁAWICE
0
3
3
0
3
XV
24
PORĘBSKI SEBASTIAN
SSP CUDZYNOWICE
3
0
3
0
3
XV
25
MUCHA OLAF
PSP SKALBMIERZ
0
0
0
3
3
XV
26
PRZYBYCIEŃ KAMIL
PSP SKALBMIERZ
0
0
0
3
3
XV
27
BANAŚ JAKUB
PSP SKALBMIERZ
0
0
0
3
3
XV
POWIATOWA LIGA W TENISIE STOŁOWYM                               
KLASYFIKACJA SZKOŁY PODSTAWOWE - CHŁOPCY STARSI
L.p
Nazwisko i Imię
Nazwa Szkoły
I runda 
           II Runda
 
III RUNDA
Miejsce
 
punkty
Punkty
Suma
Punkty
Suma
po
 
 
 
 
 
Punktów
 
Punktów
III Rundzie
1
PUDEŁKO ALBERT
SSP DOBIESŁAWICE
20
20
40
20
60
I
2
KOWALSKI KRYSTIAN
SSP CUDZYNOWICE
17
17
34
17
51
II
3
JANIEC KRZYSZTOF
SP KRZCZONÓW
15
15
30
13
43
III
4
WIECZOREK ERWIN
SSP CUDZYNOWICE
13
13
26
9
35
IV
5
MARZEC DAMIAN
SSP DOBIESŁAWICE
10
12
22
11
33
V
6
KUROWSKI ALBERT
SSP GORZKÓW
5
5
10
15
25
VI
7
KOCIŃSKI PATRYK
SP OPATOWEIC
0
11
11
12
23
VII
8
KACIŃSKI TOMASZ
SSP GORZKÓW
12
10
22
0
22
VIII
9
KRYPEL TOMASZ
SP KRZCZONÓW
11
9
20
0
20
IX
10
JANIEC HUBERT
SP KRZCZONÓW
0
3
3
10
13
X
11
KAPUSTA MATEUSZ
SSP GORZKÓW
5
3
8
3
11
XI
12
BARTOS MACIEJ
SSP DOBIESŁAWICE
0
5
5
5
10
XII
13
NIEDŹWIEDŹ TOMASZ
SSP DOBIESŁAWICE
5
5
10
0
10
XII
14
KOWALCZYK JAKUB
SP KRZCZONÓW
9
0
9
0
9
XIII
15
HAJDYS BARTOSZ
SSP DOBIESŁAWICE
0
3
3
5
8
XIV
16
KOWALSKI BARTOSZ
SP3 KW
0
5
5
0
5
XV
17
KOŚCIÓŁEK BARTOSZ
SP OPATOWIEC 
0
0
0
5
5
XV
18
JAMRÓZ ARTUR
SSP CUDZYNOWICE
0
0
0
5
5
XV
19
BIL SEBASTIAN
PSP SKALBMIERZ
5
0
5
0
5
XV
20
MICHNIEWSKI KAMIL
SSP CUDZYNOWICE
3
0
3
0
3
XVI
21
KWOKA JAKUB
PSP SKALBMIERZ
3
0
3
0
3
XVI
22
PLACEK SYLWESTER
PSP SKALBMIERZ
3
0
3
0
3
XVI
23
DYBAŁA BARTOSZ
SP OPATOWIEC 
3
0
3
0
3
XVI
24
KORZEC MACIEJ
SP OPATOWIEC 
0
3
3
0
3
XVI
25
MANDECKI MATEUSZ
SSP DOBIESŁAWICE
0
0
0
3
3
XVI
26
WESOŁOWSKI JAKUB
SP3 KW
0
0
0
3
3
XVI
27
MOŻDŻEŃ JAKUB
SP3 KW
0
0
0
3
3
XVI

POWIATOWA LIGA W TENISIE STOŁOWYM                 KLASYFIKACJA GIMNAZJUM

L.p
 
  I Runda
SUMA 
           II Runda
SUMA 
SUMA 
           III Runda
SUMA 
SUMA 
MIEJSCE
 
SZKOŁA
CHŁ
DZ.
 
CHŁ
DZ.
 
PO
CHŁ
DZ.
 
PO
PO
 
 
 
 
PKT.
 
 
PKT.
II RUNDACH
 
 
PKT.
III RUNDACH
III RUND.
1
CIESZKOWY
-
3
3
-
-
3
3
-
-
0
3
VI
2
WIELGUS
52
-
52
37
12
49
101
44
-
44
145
II
3
OPATOWIEC
21
26
47
28
23
51
98
11
18
29
127
III
4
KAZIMIERZA WIELKA
-
-
-
-
23
23
23
-
31
31
54
IV
5
CZYŻOWICE
26
52
78
40
52
92
170
43
48
91
261
I
6
SKALBMIERZ
3
9
12
15
10
25
37
5
-
5
42
V
POWIATOWA LIGA W TENISIE STOŁOWYM
KLASYFIKACJA GIMNAZJUM -  DZIEWCZĘTA
L.p
Nazwisko i Imię
Nazwa Szkoły
I runda 
           II Runda
 
III RUNDA
Miejsce
 
punkty
Punkty
Suma
Punkty
Suma
po
 
 
 
 
 
Punktów
 
Punktów
III Rundzie
1
STĘPIEŃ MARZENA
CZYŻOWICE
20
17
37
20
57
I
2
GZYL WIKTORIA
CZYŻOWICE
17
20
37
15
52
II
3
SZLUCHCIK EWELINA
OPATOWIEC
10
11
21
12
33
III
4
GOCYK EWELINA
CZYŻOWICE
13
5
18
13
31
IV
5
BYSIŃSKA NATALIA
KW
0
13
13
17
30
V
6
BIEL ANGELIKA
CZYŻOWICE
0
15
15
10
25
VI
7
KOZIŃSKA KLAUDIA
CZYŻOWICE
5
5
10
11
21
VII
8
PIETRAS AGNIESZKA
CZYŻOWICE
15
0
15
5
20
VIII
9
ŁACH KAMILA
SKALBMIERZ
9
10
19
0
19
IX
10
MASŁOWSKA JOANNA
OPATOWIEC
5
9
14
3
17
X
11
DĄBROWSKA MILENA
CZYŻOWICE
12
0
12
5
17
X
12
JUSZCZYK MILENA
OPATOWIEC
11
0
11
3
14
XI
13
ANTOS PATRYCJA
WIELGUS
0
12
12
0
12
XII
14
SZMIGIEL WERONIKA
KW
0
3
3
9
12
XII
15
JEDYNAK PTRYCJA
OPATOWIEC
5
3
8
0
8
XIII
16
GOCYK KINGA
CZYŻOWICE
3
0
3
5
8
XIII
17
CIESLIK MAGDALENA
KW
0
5
5
3
8
XIII
18
RADZISZEWSKA KATARZYNA
KW
0
5
5
3
8
XIII
19
MAJ ANNA
KW
0
3
3
5
8
XIII
20
TOMAL PATRYCJA
OPATOWIEC
5
0
5
0
5
XIV
21
DYBEK KAMILA
OPATOWIEC
3
0
3
0
3
XV
22
SAMBUR ALEKSANDRA
CIESZKOWY
3
0
3
0
3
XV
23
RUTKOWSKA WERONIKA
OPATOWIEC
3
0
3
0
3
XV
24
BĄTKOWSKA NATALIA
OPATOWIEC
0
3
3
0
3
XV
POWIATOWA LIGA W TENISIE STOŁOWYM                        
KLASYFIKACJA GIMNAZJUM - CHŁOPCY
L.p
Nazwisko i Imię
Nazwa Szkoły
I runda 
           II Runda
 
III RUNDA
Miejsce
 
punkty
Punkty
Suma
Punkty
Suma
po
 
 
 
 
 
Punktów
 
Punktów
III Rundzie
1
BANACH RADOSŁAW
WIELGUS
20
15
35
17
52
I
2
ADAMCZYK WOJCIECH
WIELGUS
17
13
30
12
42
II
3
KOŁODZIEJ TOMASZ
WIELGUS
15
9
24
15
39
III
4
NOWAK PIOTR
OPATOWIEC
13
20
33
3
36
IV
5
SKOTARCZYK MICHAŁ
CZYŻOWICE
0
11
11
20
31
V
6
MROZOWSKI MICHAŁ
CZYŻOWICE
0
12
12
13
25
VI
7
PARADA PIOTR
CZYŻOWICE
11
0
11
9
20
VII
8
WOŹNIAK WOJCIECH
WIELGUS
9
0
9
11
20
VII
9
DYBAŁ DOMINIK
CZYŻOWICE
0
17
17
0
17
VIII
10
BIENIAS ROBERT
WIELGUS
12
3
15
0
15
IX
11
BALICKI DAMIAN
CZYŻOWICE
10
5
15
0
15
IX
12
JEDYNAK PATRYK
OPATOWIEC
5
5
10
5
15
IX
13
BURAS MATEUSZ
SKALBMIERZ
3
5
8
5
13
X
14
KLIMCZYK ŁUKASZ
WIELGUS
3
5
8
5
13
X
15
PIORUNOWICZ PAWEŁ
WIELGUS
5
3
8
5
13
X
16
KONWANT TOMASZ
SKALBMIERZ
0
10
10
0
10
XI
17
SOJA DANIEL
CZYŻOWICE
0
0
0
10
10
XI
18
STOKSIK KAMIL
OPATOWIEC
3
3
6
3
9
XII
19
BUCKI TOMASZ
WIELGUS
5
0
5
0
5
XIII
20
KOWALSKI DAWID
CZYŻOWICE
5
0
5
0
5
XIII
21
WRÓBEL KRYSTIAN
OPATOWIEC
3
0
3
0
3
XIV
22
WĄTEK ALBERT
WIELGUS
0
0
0
3
3
XIV
23
SZYJA KAMIL
CZYŻOWICE
0
0
0
3
3
XIV
24
STOKLOSA JAKUB
WIELGUS
0
3
3
0
3
XIV

POWIATOWA LIGA W TENISIE STOŁOWYM    - KLASYFIKACJA SZKOŁY ŚREDNIE

L.p              I Runda SUMA             II Runda SUMA  SUMA            III Runda SUMA  SUMA MIEJSCE
  SZKOŁA CHŁ DZ.   CHŁ DZ.   PO  CHŁ DZ.   PO  PO
        PKT.     PKT. II RUND.     PKT. III RUND. III RUND.
1 LO KW 15 52 67 9 52 61 128 29 52 81 209 II
2 ZSZ ODONÓW 47 36 83 35 33 68 151 36 36 72 223 I
3 ZSR CUDZYNOWICE 41 8 49 45 18 63 112 47 - 47 159 III
4 ZDZ KW 8 - 8 5 - 5 13 - - 13 13 IV
POWIATOWA LIGA W TENISIE STOŁOWYM                               
KLASYFIKACJA SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE - DZIEWCZĘTA
L.p
Nazwisko i Imię
Nazwa Szkoły
I runda 
           II Runda
 
III RUNDA
Miejsce
 
punkty
Punkty
Suma
Punkty
Suma
po
 
 
 
 
 
Punktów
 
Punktów
III Rundzie
1
ADAMCZYK PAULINA
LO KW
20
20
40
20
60
I
2
BANAŚ KAROLINA
LO KW
17
17
34
17
51
II
3
PIKULSKA KLAUDIA
LO KW
15
15
30
15
45
III
4
JĘDRAS PATRYCJA
ODONÓW
12
12
24
11
35
IV
5
KUPIEC MARZENA
ODONÓW
11
10
21
5
26
V
6
PIETRZYK ALEKSANDRA
ODONÓW
10
5
15
9
24
VI
7
PORĘBSKA KATARZYNA
ODONÓW
13
0
13
5
18
VII
8
BARAN MAGDALENA
ODONÓW
0
5
5
12
17
VIII
9
KRYPEL PAULINA
ODONÓW
3
0
3
13
16
IX
10
WOLSKA MAGDALENA
ODONÓW
0
11
11
5
16
IX
11
BOMBA PAULINA
LO KW
5
0
5
10
15
X
12
KSIĄŻEK KINGA
CUDZYNOWICE
0
13
13
0
13
XI
13
SZAFARSKA KATARZYNA
LO KW
5
3
8
3
11
XII
14
KLIMCZYK KAROLINA
LO KW
5
0
5
5
10
XIII
15
KUDEŁKO MONIKA
LO KW
9
0
9
0
9
XIV
16
PRAGNĄCA MONIKA
LO KW
0
9
9
0
9
XIV
17
GIEREŚ PATRYCJA
ODONÓW
3
3
6
0
6
XV
18
MICHAŁÓW KLAUDIA
ODONÓW
0
3
3
3
6
XV
19
KOBIERSKA MARTA
CUDZYNOWICE
5
0
5
0
5
XVI
20
TYTKO PAULINA
LO KW
0
5
5
0
5
XVI
21
CZUBER MONIKA
CUDZYNOWICE
0
5
5
0
5
XVI
22
BOCHNIAK KATARZYNA
LO KW
3
0
3
0
3
XVII
23
RUMAS ANNA
CUDZYNOWICE
3
0
3
0
3
XVII
24
KWIECIEŃ ALEKSANDRA
LO KW
0
3
3
0
3
XVII
POWIATOWA LIGA W TENISIE STOŁOWYM                               
KLASYFIKACJA SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE - CHŁOPCY
L.p
Nazwisko i Imię
Nazwa Szkoły
I runda 
           II Runda
 
III RUNDA
Miejsce
 
punkty
Punkty
Suma
Punkty
Suma
po
 
 
 
 
 
Punktów
 
Punktów
III Rundzie
1
NOWACKI PATRYK
ODONÓW
20
20
40
17
57
I
2
ADAMSKI KAMIL
CUDZYNOWICE
17
15
32
20
52
II
3
ZACHARIASZ JANUSZ
CUDZYNOWICE
11
17
28
15
43
III
4
SZCZERBA ŁUKASZ
ODONÓW
15
10
25
9
34
IV
5
PERCIK JAKUB
CUDZYNOWICE
5
13
18
12
30
V
6
MUSIAŁ BARTOSZ
CUDZYNOWICE
13
12
25
0
25
VI
7
DEMBOWSKI MICHAŁ
LO KW
10
3
13
11
24
VII
8
FRYC BARTŁOMIEJ
LO KW
5
3
8
13
21
VIII
9
SOJA KRYSTIAN
ODONÓW
5
5
10
10
20
IX
10
KONWANT RAFAŁ
CUDZYNOWICE
9
9
18
0
18
X
11
WIĄCEK KAMIL
ODONÓW
12
5
17
0
17
XI
12
KABAT HUBERT
CUDZYNOWICE
3
11
14
0
14
XII
13
CHEĆKO PIOTR
ODONÓW
3
5
8
5
13
XIII
14
POŁETEK PAWEŁ
ZDZ KW
5
5
10
0
10
XIV
15
MUSIAŁ TOMASZ
LO KW
0
3
3
5
8
XV
16
SZOT GRZEGORZ
LO KW
0
3
3
3
6
XVI
17
ZAMOJSKI SZCZEPAN
ODONÓW
0
0
0
5
5
XVII
18
GAJDA KRYSTIAN
LO KW
0
0
0
5
5
XVII
19
KORFEL DAMIAN
CUDZYNOWICE
3
0
3
0
3
XVIII
20
KOPEĆ MATEUSZ
ZDZ KW
3
0
3
0
3
XVIII
21
TRĘDOWSKI STANISŁAW
ODONÓW
0
0
0
3
3
XVIII
21
WILK JAKUB
ODONÓW
0
0
0
3
3
XVIII

WYNIKI MISTRZOSTW POWIATU W TENISIE STOŁOWYM

SZKOLY PODSTAWOWE    

DZIEWCZĘTA MŁODSZE
IMIĘ I NAZWISKO
NAZWA SZKOŁY
MIEJSCE
WITEK KAMILA
SSP GORZKÓW
I
CICHA DOMINIKA
SSP GORZKÓW
II
MAGIERA JUSTYNA
SSP GORZKÓW
III
KUROWSKA WERONIKA
SSP GORZKÓW
IV
SZWAJCA DOMINIKA
SSP CUDZYNOWICE
V-VIII
PODSIADŁO NATALIA
SSP GORZKÓW
V-VIII
FENDRYCH ALEKSANDRA
SSP CUDZYNOWICE
V-VIII
PIWOWARCZYK NIKOLA
SSP CUDZYNOWICE
V-VIII
KOZIK NATALIA
SSP CUDZYNOWICE
IX
DZIEWCZĘTA STARSZE
IMIĘ I NAZWISKO
NAZWA SZKOŁY
MIEJSCE
PIETRAS EWELINA
SSP DOBIESŁAWICE
I
PUDEŁKO KAMILA
SSP DOBIESŁAWICE
II
KUREK MAŁGORZATA
SSP DOBIESŁAWICE
III
JEDYNAK WIKTORIA
SP KRZCZONÓW
IV
KIELIAN MAGDALENA
SSP GORZKÓW
V-VIII
ADAMCZYK KLAUDIA
SP KRZCZONÓW
V-VIII
RUMAS KATARZYNA
SP KRZCZONÓW
V-VIII
KSIĄŻEK ANNA
SSP DOBIESŁAWICE
V-VIII
KOWALCZYK KATARZYNA
SP KRZCZONÓW
IX-XIV
NOWAK MILENA
SSP CUDZYNOWICE
IX-XIV
PRAGNĄCA KAMILA
SSP CUDZYNOWICE
IX-XIV
TWARDOWSKA KAMILA
SSP CUDZYNOWICE
IX-XIV
WĄTEK OLIWIA
SSP GORZKÓW
IX-XIV
RAJSKA KATARZYNA
SSP GORZKÓW
IX-XIV
CHŁOPCY MŁODSI
IMIĘ I NAZWISKO
NAZWA SZKOŁY
MIEJSCE
BIEŃKUŃSKI ROBERT
SSP GORZKÓW
I
PUDEŁKO ERYK
SSP DOBIESŁAWICE
II
PIETRAS KACPER
SSP DOBIESŁAWICE
III
NOWAK SEBASTIAN
SSP DOBIESŁAWICE
IV
JANIEC MACIEJ
SP KRZCZONÓW
V-VIII
KOWALSKI KAMIL
SSP GORZKÓW
V-VIII
LIS DAWID
SSP GORZKÓW
V-VIII
KALINA ADRIAN
SSP GORZKÓW
V-VIII
CHUMIKOWSKI OSKAR
SSP CUDZYNOWICE
IX-XVI
FRYT KACPER
SSP CUDZYNOWICE
IX-XVI
KUZIŃSKI MATEUSZ
SSP CUDZYNOWICE
IX-XVI
KOZIEŁ JAKUB
SSP CUDZYNOWICE
IX-XVI
KWIECIEŃ PAWEŁ
SSP CUDZYNOWICE
IX-XVI
FENDRYCH MICHAŁ
SSP CUDZYNOWICE
IX-XVI
SKOWRON BARTOSZ
SSP DOBIESŁAWICE
IX-XVI
PARYS NORBERT
SSP CUDZYNOWICE
IX-XVI
PIETRACHOWSKI HUBERT
SSP CUDZYNOWICE
XVII
CHŁOPCY STARSI
IMIĘ I NAZWISKO
NAZWA SZKOŁY
MIEJSCE
PUDEŁKO ALBERT
SSP DOBIESŁAWICE
I
KOWALSKI KRYSTIAN
SSP CUDZYNOWICE
II
KUROWSKI ALBERT
SSP GORZKÓW
III
WIECZOREK ERWIN
SSP CUDZYNOWICE
IV
KAPUSTA MATEUSZ
SSP GORZKÓW
V-VIII
MARZEC DAMIAN
SSP DOBIESŁAWICE
V-VIII
JANIEC HUBERT
SP KRZCZONÓW
V-VIII
JANIEC KRZYSZTOF
SP KRZCZONÓW
V-VIII
JASKÓŁA ALBERT
SSP CUDZYNOWICE
IX-XIII
KRYPEL TOMASZ
SP KRZCZONÓW
IX-XIII
JAMRÓZ ARTUR
SSP CUDZYNOWICE
IX-XIII
NOWAK DAWID
SSP CUDZYNOWICE
IX-XIII
KOWALCZYK JAKUB
SP KRZCZONÓW
IX-XIII
GIMNAZJA               
DZIEWCZĘTA
IMIĘ I NAZWISKO
NAZWA SZKOŁY
MIEJSCE
WIKTORIA GZYL
CZYZOWICE
I
KLAUDIA KOZIŃSKA
CZYZOWICE
II
MARZENA STĘPIEŃ
CZYŻOWICE
III
KINGA GOCYK
CZYŻOWICE
IV
MILENA DĄBROWSKA
CZYŻOWICE
V-VIII
NATALIA BYSIŃSKA
KAZIMIERZA WIELKA
V-VIII
KATARZYNA RADZISZEWSKA
KAZIMIERZA WIELKA
V-VIII
AGNIESZKA PIETRAS
CZYŻOWICE
V-VIII
CHŁOPCY
IMIĘ I NAZWISKO
NAZWA SZKOŁY
MIEJSCE
DOMINIK DYBAŁ
CZYŻOWICE
I
TOMASZ KOŁODZIEJ
WIELGUS
II
MICHAŁ SKOTARCZYK
CZYŻOWICE
III
WOJCIECH ADAMCZYK
WIELGUS
IV
RADOSŁAW BANACH
WIELGUS
V-VIII
DANIEL SOJA
CZYŻOWICE
V-VIII
PIOTR PARADA
CZYŻOWICE
V-VIII
DAMIAN BALICKI
CZYŻOWICE
V-VIII
SZKOŁY ŚREDNIE                
DZIEWCZĘTA
IMIĘ I NAZWISKO
NAZWA SZKOŁY
MIEJSCE
PAULINA ADAMCZYK
LO KAZIMIERZA WIELKA
I
KAROLINA BANAŚ
LO KAZIMIERZA WIELKA
II
KLAUDIA PIKULSKA
LO KAZIMIERZA WIELKA
III
 MARZENA KUPIEC
ZSZ ODONÓW
IV
PAULINA KRYPEL
ZSZ ODONÓW
V-VIII
KLAUDIA MICHAŁÓW
ZSZ ODONÓW
V-VIII
ALEKSANDRA PIETRZYK
ZSZ ODONÓW
V-VIII
MAGDALENA WOLSKA
ZSZ ODONÓW
V-VIII
CHŁOPCY
IMIĘ I NAZWISKO
NAZWA SZKOŁY
MIEJSCE
JAKUB PERCIK
ZSR CUDZYNOWICE
I

HUBERT KABAT

ZSR CUDZYNOWICE

II

BARTŁOMIEJ MUSIAŁ

ZSR CUDZYNOWICE

III

RAFAŁ KONWANT

ZSR CUDZYNOWICE

IV

PATRYK NOWACKI

ZSZ ODONÓW

V-VIII

ŁUKASZ SZCZERBA

ZSZ ODONÓW

V-VIII

JANUSZ ZACHARIASZ

ZSR CUDZYNOWICE

V-VIII

KAMIL ADAMSKI

ZSR CUDZYNOWICE

V-VIII