Liga 2012

Powiatowa Letnia Liga Piłki Nożnej 2012

AKTUALIZACJA 02.10.2012

   CZARNOCIN MISTRZEM

30.09.2012 odbył się finał Powiatowej Ligi Piłki Nożnej. Tak się złożyło, że o zwycięstwie w lidze zadecydował mecz ostatniej kolejki pomiędzy Złotym Teamem Broniszów oraz LZS Czarnocinem. W tym meczu górą okazał się Czarnocin wygrywając 0:3. We wcześniej rozegranym meczu Topola pokonała drużynę Rafisu 4:3. Po meczach odbyło się oficjalne zakończenie ligi. Puchary oraz dyplomy wręczali Starosta kazimierski Jan Nowak oraz Prezes Kazimierskiego Ośrodka Sportowego Stefan Marzec. Głównymi organizatorami ligi byli Starostwo Powiatowe oraz Kazimierski Ośrodek Sportowy.

Najlepsi zawodnicy ligi:

Kądzielski Mateusz – Złoty Team

Gruszka Marek – Złoty Team

Paczkowski Adam – Czarnocin

Jędras Sebastian – Czarnocin

Fakowski Tomasz – Topola

Gaik Michał – Rolmet KOS

Klimczyk Bartłomiej – Rafis

Kabat Rafał – Rafis

Salamon Piotr – Sędziszowice

Najlepszy bramkarz:

Szostak Krystian - Czarnocin

Król Strzelców:

Gorgoń Mateusz – Topola

 

POWIATOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ 2012

1

PP RAFIS KAZIMIERZA WIELKA

2

LZS SĘDZISZOWICE

3

GMINA OPATOWIEC

4

LZS CZARNOCIN

5

ROLMET - KOS

6

ZŁOTY TEAM

7

LZS TOPOLA

 

WYNIKI

ZŁOTY TEAM                       
:
LZS CZARNOCIN
Jajeśniak Ł.1, Jędras S.1,    Sambur K.1

0:3

PP RAFIS KW
Klimczyk B.1, Skowron P.1,   Bojanowicz M.1
:
LZS TOPOLA
Fakowski T.2, Gorgoń M.2

3:4

ROLMET KOS
:
LZS SĘDZISZOWICE
Trybała S.1, Salamon P.1, Trybała T.1

0:3

 

   

 TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

 

1

LZS CZARNOCIN

11

8

1

2

25

46:17

+29

2

ZŁOTY TEAM

11

7

1

3

22

35:20

+15

3

LZS TOPOLA

11

6

1

4

19

40:18

+22

4

LZS SĘDZISZOWICE

11

5

0

    6

14

19:28

-9

5

PP RAFIS KW

11

  4

1

6

11

23:27

-4

6

ROLMET KOS

11

2

2

7

8

19:37

-18

7

GMINA OPATOWIEC

8

1

0

7

1

8:43

  -35

KRÓL STRZELCÓW

 

NAZWISKO I IMIĘ

ZESPÓŁ

BRAMKI

1

GORGOŃ MATEUSZ

LZS TOPOLA

17

2

KĄDZIELSKI MATEUSZ

ZŁOTY TEAM

13

3

FAKOWSKI TOMASZ

LZS TOPOLA

11

4

PACZKOWSKI ADAM

LZS CZARNOCIN

10

5

JAJEŚNIAK ŁUKASZ

LZS CZARNOCIN

8

6

JĘDRAS SEBASTIAN

LZS CZARNOCIN

7

7

LECH GRZEGORZ

ROLMET KOS

6

8

SALOMON PIOTR

LZS SĘDZISZOWICE

6

9

KWIECIEŃ MARIUSZ

ROLMET KOS

5

10

MAGIERA SZYMON

LZS SĘDZISZOWICE

5

11

WÓJCIK MICHAŁ

LZS CZARNOCIN

4

12

GOŁĘBIOWSKI PRZEMYSŁAW

LZS CZARNOCIN

4

13

WÓJCIK MARCIN

ZŁOTY TEAM

4

14

KLIMCZYK BARTŁOMIEJ

RAFIS

4

15

SKOWRON PIOTR

RAFIS

4

16

JEWIARZ WOJCIECH

LZS CZARNOCIN

3

17

RÓŻYCKI RAFAŁ

LZS CZARNOCIN

3

18

KABAT RAFAŁ

RAFIS

3

19

KACZMARCZYK PAWEŁ

ROLMET KOS

3

20

LECH TOMASZ

ROLMET KOS

3

21

WOJAS TOMASZ

ZŁOTY TEAM

3

22

SAMBUR KAMIL

LZS CZARNOCIN

3

23

BOJANOWICZ MICHAŁ

RAFIS

3

24

JAROS GRZEGORZ

RAFIS

2

25

KWIECIEŃ TOMASZ

ZŁOTY TEAM

2

26

DYBAŁA ŁUKASZ

LZS SĘDZISZOWICE

2

27

SAMBÓR MICHAŁ

RAFIS

2

28

ZIĘTEK RAFAŁ

RAFIS

2

29

PUDO PIOTR

LZS TOPOLA

2

30

BUŁA GRZEGORZ

LZS TOPOLA

2

31

KĄDZIELSKI PRZEMYSŁAW

ZŁOTY TEAM

2

32

TRYBAŁA PIOTR

LZS SĘDZISZOWICE

2

33

POBIEGA SŁAWOMIR

ZŁOTY TEAM

2

34

ROBAK KAMIL

LZS CZARNOCIN

1

35

MOLENDA GRZEGORZ

GMINA OPATOWIEC

1

36

SZLĘK TOMASZ

ROLMET KOS

1

37

KRZEMIŃSKI SEBASTIAN

ROLMET KOS

1

38

ORACZ TOMASZ

ZŁOTY TEAM

1

39

PYTEL PRZEMYSŁAW

ZŁOTY TEAM

1

40

ADAMEK TOMASZ

ROLMET KOS

1

41

IDZIAK WOJCIECH

GMINA OPATOWIEC

1

42

KUPISZEWSKI HUBERT

ROLMET KOS

1

43

DYMEK BARTOSZ

LZS CZARNOCIN

1

44

KOWALSKI PATRYK

GMINA OPATOWIEC

1

45

KORCZAK PAWEŁ

GMINA OPATOWIEC

1

46

CHRZAN KRYSTIAN

LZS CZARNOCIN

1

47

ŚMIECH DAMIAN

LZS TOPOLA

1

48

GROBYS KAROL

LZS TOPOLA

1

49

WENDEL DAMIAN

ZŁOTY TEAM

1

50

MACUGOWSKI ERWIN

RAFIS

1

51

BIERNACIK GRZEGORZ

ZŁOTY TEAM

1

52

GZYL ZBIGNIEW

LZS SĘDZISZOWICE

1

53

GORGOŃ MARCIN

LZS TOPOLA

1

54

PUDO GRZEGORZ

LZS TOPOLA

1

55

WIERZBOWSKI RADOSŁAW

LZS TOPOLA

1

56

BOMBA MATEUSZ

RAFIS

1

57

NOGA SEBASTIAN

LZS SĘDZISZOWICE

1

58

PIOTROWSKI TOMASZ

LZS CZARNOCIN

1

59

MOTYKA KAMIL

ZŁOTY TEAM

1

60

TRYBAŁA SYLWESTER

LZS SĘDZISZOWICE

1

61

TRYBAŁA TOMASZ

LZS SĘDZISZOWICE

1

XIVKOLEJKA

NIEDZIELA 30.09.2012

KAZIMIERZA WIELKA

13:00

 

RAFIS

TOPOLA

NIEDZIELA  30.09.2012

KAZIMIERZA WIELKA

             14:30

 

ZŁOTY TEAM

LZS CZARNOCIN

NIEDZIELA  30.09.2012

KAZIMIERZA WIELKA

             16:00

 

XIIKOLEJKA

NIEDZIELA 0.09.2012

SĘDZISZOWICE

15:00

 

SĘDZISZOWICE

RAFIS

NIEDZIELA  09.09.2012

KAZIMIERZA MAŁA

             14:00

 

ROLMET KOS

LZS CZARNOCIN

NIEDZIELA  09.09.2012

SKALBMIERZ

             17:00

 

LZS TOPOLA

           ZŁOTY TEAM

 

 

XIKOLEJKA

 

NIEDZIELA 02.09.2012

KAZIMIERZA WLK.

17:30

 

RAFIS

LZS CZARNOCIN

NIEDZIELA  02.09.2012

KAZIMIERZA MAŁA

                     15:00

 

ROLMET KOS

LZS TOPOLA      

 

XKOLEJKA

 

NIEDZIELA 26.08.2012

SKALBMIERZ

15:00

 

LZS TOPOLA

LZS CZARNOCIN

NIEDZIELA  26.08.2012

CUDZYNOWICE

              17:00

 

ZŁOTY TEAM

LZS SĘDZISZOWICE         

IXKOLEJKA

NIEDZIELA 12.08.2012

OPATOWIEC

15:00

 

GMINA OPATOWIEC

LZS CZARNOCIN

NIEDZIELA  12.08.2012

ZŁOTY TEAM

              17:30

 

ZŁOTY TEAM

RAFIS

NIEDZIELA  12.08.2012

SĘDZISZOWICE

15.00

 

LZS SĘDZISZOWICE  

  ROLMET KOS

 

                               

VIII KOLEJKA

NIEDZIELA 05.08.2012

CUDZYNOWICE

14.00

 

ZŁOTY TEAM

GMINA OPATOWIEC

NIEDZIELA  05.08.2012

CUDZYNOWICE

16:00

 

LZS TOPOLA LZS SĘDZISZOWICE

NIEDZIELA  05.08.2012

KAZIMIERZA MAŁA

18:00

 

ROLMET KOS RAFISX
 

                                                  

VII KOLEJKA

  BOISKO GODZINA

NIEDZIELA 10.06.2012

KAZIMIERZA WIELKA

16:00

 

RAFIS

SĘDZISZOWICE

NIEDZIELA  10.06.2012

ROLMET

18:00

 

ROLMET-KOS

ZŁOTY TEAM

NIEDZIELA  10.06.2012

CZARNOCIN

18:00

 

CZARNOCIN

TOPOLA

 

VI KOLEJKA

  BOISKO GODZINA

NIEDZIELA 07.06.2012

CUDZYNOWICE

16:00

 

ZŁOTY TEAM

TOPOLA

NIEDZIELA  07.06.2012

OPATOWIEC

14:00

 

OPATOWIEC

RAFIS

NIEDZIELA  07.06.2012

CZARNOCIN

18:00

 

CZARNOCIN

SĘDZISZOWICE

 

V KOLEJKA

  BOISKO GODZINA
NIEDZIELA  03.06.2012 KAZIMIERZA MAŁA 15.00
  ROLMET KOS GMINA OPATOWIEC
NIEDZIELA  03.06.2012 CZARNOCIN 15.00
  LZS CZARNOCIN PP RAFIS KW
NIEDZIELA  03.06.2012

SEDZISZOWICE

18.00

 

LZS SĘDZISZOWICE

ZŁOTY TEAM

 

IV KOLEJKA

  BOISKO GODZINA
NIEDZIELA 20.05.2012 OPATOWIEC 15.00
  LZS TOPOLA GMINA OPATOWIEC
NIEDZIELA 20.05.2012 CZARNOCIN

13.00

  LZS CZARNOCIN ZŁOTY TEAM
NIEDZIELA 20.05.2012 KAZIMIERZA MAŁA

15.00

 

RAFIS

ROLMET KOS

 

III KOLEJKA 

 

BOISKO

GODZINA

NIEDZIELA 13.05.2012

SĘDZISZOWICE

15:00

 

SĘDZISZOWICE

GMINA OPATOWIEC

NIEDZIELA 13.05.2012

CUDZYNOWICE

13:00

 

RAFIS

ZŁOTY TEAM

NIEDZIELA  13.05.2012

CUDZYNOWICE

15:00

 

LZS TOPLA

ROLMET-KOS

 

II KOLEJKA 

 

BOISKO

GODZINA

NIEDZIELA 06.05.2012

CZARNOCIN

16:00

 

LZS CZARNOCIN

GMINA OPATOWIEC

NIEDZIELA 06.05.2012

KAZIMIERZA MAŁA

18:00

 

ROLMET-KOS

SĘDZISZOWICE

NIEDZIELA  06.05.2012

CUDZYNOWICE

18:00

 

LZS TOPOLA

RAFIS

 

I KOLEJKA 

 

BOISKO

GODZINA

CZWARTEK 03.05.2012

CZARNOCIN

16:00

 

LZS CZARNOCIN

ROLMET-KOS

CZWARTEK 03.05.2012

SĘDZISZOWICE

15:00

 

SĘDZISZOWICE

TOPOLA

CZWARTEK 03.05.2012

OPATOWIEC

17:30

 

GMINA OPATOWIEC

ZŁOTY TEAM

 

 

oświadczenie do pobrania

REGULAMIN

POWIATOWEJ  LIGI  W PIŁCE NOŻNEJ  -2012

 

  1. CEL:

·        Zagospodarowanie wolnego czasu w środowisku wiejskim,

·        Podnoszenie sprawności fizycznej i umiejętności gry w piłkę nożną,

·        przegląd i selekcja uzdolnionych ruchowo i piłkarsko młodzieży do sekcji klubowych.

  1. ORGANIZATORZY I WSPÓŁORGANIZATORZY:

·       Starostwo Powiatowe w Kazimierzy Wielkiej

·       Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kazimierzy Wielkiej

·       Rady Gminne LZS

·       Kazimierski Ośrodek Sportowy

  1. UCZESTNICTWO:

·        W rozgrywkach mogą uczestniczyć zespoły tworzone przez koła LZS
i inne instytucje z terenu powiatu kazimierskiego.

·        Najmłodszym członkiem zespołu może być chłopiec, który urodził się
w 1996r i ma pozwolenie pisemne na grę od obydwojga rodziców, (zgoda obowiązuje także zawodników ur. w 1995 i 1994, którzy nie ukończyli 18 lat)

·        Zespoły zgłoszone do rozgrywek będą weryfikowane na podstawie listy imiennej zawodników z podaniem dokładnej daty urodzenia i miejsca zamieszkania.

·         Lista imienna powinna być potwierdzona przez zgłaszają jednostkę organizacyjną

·        Zawodnicy powinni złożyć oświadczenie o przystąpieniu do rozgrywek zgodnie z podanym wzorem.

·         Zawodnicy zobowiązani są do posiadania dowodów tożsamości – brak powoduje niedopuszczenie zawodnika do gry w meczu.

·        Wszystkie drużyny są zobowiązane posiadać ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków!

·         W rozgrywkach nie mogą grać zawodnicy zrzeszeni
w klubach sportowych, którzy wystąpili przynajmniej raz
w rozgrywkach organizowanych przez struktury PZPN wiosną 2012 roku .

·        Zawodnik po rozegraniu meczu jak wyżej traci prawo gry w powiatowej Lidze Piłki Nożnej.

·        Każda drużyna wpłaca 200 zł jako kaucję na zabezpieczenie kosztów poniesionych przez drużyny przy walkowerach. Oddanie meczu walkowerem skutkuje przekazaniem 100 zł dla drużyny przeciwnej.

 

  1. REGULAMIN ROZGRYWEK

·        Rozgrywki prowadzi Kazimierski Ośrodek Sportowy

·        W rozgrywkach obowiązują przepisy i postanowienia wydane przez PZPN oraz ustalenia zawarte w niniejszym regulaminie.

·        Niedziela jest jedynym terminem meczu. /w uzasadnionych przypadkach organizator ustala za porozumieniem stron inny dogodny termin dla obu drużyn./

·        Gospodarz zobowiązany jest do przygotowania boiska, szatni i do zabezpieczenia opieki medycznej

·        Czas gry: 2x40 min z 10 minutową przerwą.

·        Dozwolona jest wymiana 7 zawodników, w tym bramkarza.

·        Obowiązuje posiadanie obuwia sportowego zgodnie z przepisami PZPN i obowiązkowo ochraniaczy piłkarskich.

 

·        Kary:żółta kartka, dwie żółte w meczu powoduje wykluczenie z meczu.

·        Czerwona kartka – wykluczenie do końca meczu i zakaz gry w następnej kolejce. Przyczyna wykluczenia musi być opisana w protokóle. W razie wyjątkowo nie sportowego zachowania organizator może na zawodnika nałożyć karę wyższą lub wykluczyć z rozgrywek.

·        Każdy protokół meczu podpisuje sędzia i kapitanowie drużyn.

·        Punktacja:

1/ za przegraną                     0 punktów
2/ za zwycięstwo                  3 punkty

3/ za remis                            1 punkt

-1/ za oddanie meczu walkowerem

·        Za grę w drużynie zawodnika nieuprawnionego mecz jest zweryfikowany jako walkower (-1 pkt) i dodatkowo drużyna nie bierze udziału w podziale nagród finansowych. Gdy w meczu drużyny wystawią nieuprawnionych zawodników to obie otrzymują po / -1 pkt/

·        Jeżeli drużyna zejdzie z boiska w trakcie gry mecz jest zweryfikowany jako walkower.

·        Drużyny, które w I rudzie zajęły miejsca od 1 do 7, otrzymają numery zgodnie z zajętymi miejscami i grają według klucza, który obowiązuje  I rundę z losowania:

                                       kolejność gier

(x pauzuje)

 

I

II

III

IV

V

VI

VII

l-x

   7-1

1-6

    5-1

1-4

    3-1

1-2

2-7

x-6

7-5

6-4

5-3

4-2

3-x

   3-6

    5-2

x-4

    3-7

6-2

5-x

      7-4

4-5

4-3

     3-2

x-2

7-x

6-7

5-6

 

Godziny rozpoczęcia meczy oraz gospodarza ustala organizator najpóźniej tydzień przed następną kolejką. Każda drużyna ma prawo do rozegrania 6 meczy na własnym boisku w całej lidze

 

·        Każda z drużyn ma prawo zgłoszenia po I rundzie dodatkowo dwóch zawodników.

·        W przypadku równej ilości punktów decyduje bezpośredni pojedynek następnie różnica bramek. W przypadku, gdy taką samą ilość punktów zdobędzie więcej niż dwie drużyny kolejność ustala tabela między zainteresowanymi drużynami.

·        Koszty udziału oraz przejazdy pokrywają zgłaszający we własnym zakresie.

·        Drużyna, która po 30 minutach od ustalonego czasu nie wstawi się na mecz przegrywa walkowerem.

·        Minimalna ilość zawodników, która może rozpocząć mecz to
9 zawodników (drużyna zdekompletowana 8 zawodników).

·        Zdobyte punkty i bramki przez drużynę, która wycofa się z rozgrywek po rozegraniu mniej niż połowę meczy są anulowane, natomiast punkty otrzymuje drużyna przeciwna jako walkower /3:0/ w przypadku rozegrania więcej niż połowę spotkań.

NAGRODY:

   I.      PUCHAR, DYPLOM ……. ZŁ

   II.      PUCHAR, DYPLOM ……. ZŁ

   III.      PUCHAR, DYPLOM ……. ZŁ

   IV.      PUCHAR, DYPLOM ……. ZŁ

  V.      DYPLOM

  VI.      DYPLOM

  VII.      DYPLOM

  VIII.      DYPLOM

 

KRÓL STRZELCÓW                - PUCHAR, DYPLOM

JEDENASTKA LIGI                  - DYPLOMY + STATUETKI

SĘDZIOWIE:

Wystawia i organizuje Kazimierski Ośrodek Sportowy

 

BOISKO:

            GOSPODARZ SPOTKANIA MA OBOWIĄZEK PRZYGOTOWANIA BOISKA DO GRY (TZN. OZNACZYĆ LINIE, ZAŁOŻYĆ SIATKI itp.).

            BOISKO NIEPRZYGOTOWANE - JEŚLI W CIĄGU 30 MINUT OD WYZNACZONEGO CZASU ROZEGRANIA MECZU NIE ZOSTANIE DOPROWADZONE DO WŁAŚCIWEGO STANU TECHNICZNEGO GOSPODARZ SPOTKANIA ZOSTAJE UKARANY WLAKOWERM.

 

            6.      UWAGI KOŃCOWE:

Prawo interpretacji regulaminu przysługuje Kazimierskiemu Ośrodkowi Sportowemu. Protokoły meczy dostarczają sędziowie w następnym dniu po rozegraniu meczu do Kazimierskiego Ośrodka Sportowego.

Nr.

LOSOWANIE DRUŻYN

1

PP RAFIS KAZIMIERZA WIELKA

2

LZS SĘDZISZOWICE

3

GMINA OPATOWIEC

4

LZS CZARNOCIN

5

ROLMET - KOS

6

ZŁOTY TEAM

7

LZS TOPOLA