UWAGA ZMIANA!!!

KAZIMIERSKA LIGA PŁYWACKA 2018/19

Zakończenie, wręczenie nagród
III ZAWODY - 16 grudzień 2018

Termin i miejsce
I ZAWODY: 21 październik 2018
II ZAWODY: 25 listopad 2018
III ZAWODY: 16 grudzień 2018
uwaga zmiana!!!
godz.8.30- rozgrzewka , godz. 9.00 – rozpoczęcie zawodów
Kategorie wiekowe:
Szkoła Podstawowa – dziewczęta i chłopcy

- rocznik 2012 i młodsi - w zależności od ilości zgłoszeń
- rocznik 2010-2011
- rocznik 2009-2008 /decyzja odnośnie dystansów w dniu zawodów/
- rocznik 2007-2006
-rocznik 2004 i 2005
-rocznik 2003 i starsi
Open
- od 20-40 lat
- od 41 lat i więcej
- ratownicy i instruktorzy
Zgłoszenie do zawodów
-Do 18 październik 2018 /czwartek/ na kartach zgłoszeniowych ( dostępne w kasie pływalni)
Karta zgłoszeniowa>>>>
Konkurencje
I zawody- 21 październik 2018

I)  2012 i młodsi- 25 m grzbietowy,
II) 2010-2011- 50 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/,           
III) 2008-2009- 50 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
IV) 2006-2007- 100 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/
V) 2004-2005 - 100 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/
VI) 2003 i starsi- 100 m grzbietowy, 50 m dowolny

II zawody – 25  listopad 2018
I)  2012 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)  2010-2011- 50 m grzbietowy, 50 m klasyczny
III) 2008-2009- 100 m klasyczny, 50m dowolny /kraul/,
IV) 2006-2007- 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/
V)  2004-2005 - 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/,
VI) 2003 i starsi - 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/

III zawody- 16 grudzień 2018
I)   2012 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)  2010-2011- 50 m dowolny (kraul), 50 m klasyczny,           
III) 2008-2009- 100 m grzbietowy, 50 klasyczny,
IV) 2006-2007- 100 m zmienny, 50 m motylkowy
V)  2004-2005 - 100 m zmienny, 50 m motylkowy,
VI) 2003 i starsi - 100 m zmienny, 50 m motylkowy   

Wyniki

DZIEWCZĘTA 2012 I MŁODSI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

25m grz

PKT

25 m grz

 

PKT

Suma
po II r.

 25m grzb

 

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

POLANKO ZUZANNA

37.30

6

 37,52  6

 

 

 

 

2

 

 

 

 

CHŁOPCY 2012 I MŁODSI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

25m grz

25m grzb

PKT

25 m grz

 

PKT

Suma
po II r.

25m grz

 

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

SKOCZEK JAN

29.24

6

 29,10  6

 

 

 

2

DZIEWCZĘTA 2010-2011

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

50m grz

50m dow

PKT

50 m grz

50 m kla

PKT

Suma
po II r.

50m dow

50m kla

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

KIEROŃSKA MARYLA

54.73

49.22

12

 - -
0

 

 

 

 

2

POLANKO AMELIA

1.11,80

1.40,70

10

 1.13,11 1.21,66
11

 

 

 

 

3

PIOTROWSKA LENA

1.13,10

2.04,12

8

 1.06,63 1.23,34
11

 

 

 

 

4

ŻARNOWIECKA JESICA

1.16,83

-

3

 1.28,21 2.22,02
6

 

 

 

 

5

GAWEŁ ZUZANNA

1.46,43

-

2

 1.36,02 -
2

 

 

 

 

6

 RZEPA MARIANNA
-
-
0
1.17,76
1.35,41
 8

 

 

 

 

CHŁOPCY 2010-2011

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

50m grz

50 m dow

PKT

50 m kla

50 m grz

PKT

Suma
po II r.

50m
dow

50m
kla

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

 PARADA DAWID
-
-
0
1.29,37
1.20,43
12

 

 

 

 

DZIEWCZĘTA 2008-2009

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

50m grz

50m dow

PKT

100 m kla

50 m dow

PKT

Suma
po II r.

100m
grzb

50m
kl

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

KURYŁEK NIKOLA

40.98

35.95

12

 - -
0

 

 

 

 

 

2

PIOTROWSKA ANTONINA

56.39

53.50

10

 1.50,08 47,92 12

 

 

 

 

 

3

GAWEŁ LAURA

1.02,50

56.01

7

 2.17,79 57,23
10

 

 

 

 

 

4

THOMAS ALLESSANDRA

1.01,09

1.05,40

7

 2.45,28 1.09,06
5

 

 

 

 

 

5

ŻARNOWIECKA KAROLINA

1.04,16

1.18,44

3

 3.07,57 1.14,12
0

6

KLIMEK MAGDALENA

1.19,87

1.14,40

2

 2.52,97 1.10,08
0

7

GĄDZIK EMILIA

1.05.31

1.25,37

1

 3.04,10 1.21,95
0

8

POMYKALSKA MAGDALENA

1.05,60

1.24,20

0

 - -
0

9

 RZEPA AMANDA
-
-
0
3.04,76
1.08,05
3
10 KRAWCZYK ZUZANNA - - 0 2.37,11 1.09,26 5            
11 SIWIEC MARTYNA - - 0 2.46,57 1.26,81 2            
12 SWAT ZOFIA - - 0 2.48,04 1.03,09 5            

CHŁOPCY 2008-2009

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

50m grz

50m dow

PKT

100 m klas

50 m dow

PKT

Suma po II r.

100m
grzb

50m
kla

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

WOJAS WOJCIECH

51.40

48.02

11

 2.05,73 47,76
12

 

 

 

 

 

2

SAMBÓR IGOR

50.61

51.44

9

 2.08,63 52,36
7

 

 

 

 

 

3

MARZEC MIKOŁAJ

55.00

50.20

8

 2.17,06 49,67
7

 

 

 

 

 

4

PISARSKI STANISŁAW

55.74

49.10

7

 2.07,79 48,20
 10

 

 

 

 

 

5

MADEJ ANTONI

55.38

57.68

5

 2.19,35 53,92
4

 

 

 

 

 

6

CIEŚLA JAKUB

1.01,02

1.00,18

2

 - -
0

7

ZAPIÓR FILIP

1.17,20

1.36,14

0

 4.80,51 1.51,70
 0

8

 TRELA SZYMON
-
-
0
3.37,17
1.15,94
2

DZIEWCZĘTA 2006-2007

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

100m grz

50m dow

PKT

100 m kla

100 m dow

PKT

Suma
po II r.

100
zmien

50
mot

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

SKOCZEK MAŁGORZATA

1.22,84

35.55

12

 - -
0

 

 

 

 

2

CHAT ZUZANNA

1.30,13

37.28

10

 1.44,09 1.26,38
12

 

 

 

 

3

SZARAWARA OLIWIA

1.37,33

37.35

8

 - -
0

 

 

 

 

4

KWIECIEŃ KALINA

1.44,30

42.20

6

 - -
0

 

 

 

 

5

KOZANECKI NATALIA

1.57,78

47.49

4

 - -
0

6

ŻARNOWIECKA ANGELIKA

2.00,14

58.98

2

 3.02,94 2.12,20
10

7

CHŁOPCY 2006-2007

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

100m grz

50m dow

PKT

100 m kla

100 m dow

PKT

Suma
po II r.

100
zmien

50
mot

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

KIEROŃSKI MARCEL

1.29,01

34.66

12

 - -
0

 

 

 

 

 

2

COULIBALY DAVID

1.42,56

39.47

10

 1.58,44 1.31,19
11

 

 

 

 

 

3

NOWAK MAKSYMILIAN

2.00,49

47.11

7

 2.03,29 1.50,25
8

 

 

 

 

 

4

GRZYB JAN

1.59,30

48.78

7

 2.09,04 1.57,46
6

5

CHUMIKOWSKI DAWID
-
-
0
2.22,17
 2.19,70  4
6 SWAT FRANCISZEK - - 0 1.55,42 1.49,96 11            

DZIEWCZĘTA 2004-2005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

100m grzb

50m dow

PKT

100 m kla

100 m dow

PKT

Suma
po II r.

100m
zmien

50m
mot

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

CIEŚLA ANNA

1.42,05

42.05

12

 - -
0

 

 

 

 

2

ŻARNOWIECKA ALEKSANDRA

1.46,40

42,50

10

 2.18,76 1.42,76
7

 

 

 

 

3

JAWORSKA AMELIA

1.47,81

48.01

8

 2.07,55 1.52,03
5

 

 

 

 

4

ŻABIŃSKA KATARZYNA

2.10,11

50.04

6

 1.55,44 1.49,66
9
 5 GĄDZIK ZUZANNA - - 0 1.46,68  1.25,49  12            
6 SIWIEC WIKTORIA - - 0 1.56,28 1.50,93 7            

CHŁOPCY 2004-2005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

100m grzb

50m dow

PKT

100 m klas

100 m dow

PKT

Suma
po II r.

100m
zmien

50m
mot

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

COULIBALY LAMINE

1.32,10

33.50

12

 1.39,31 1.18,11
11

 

 

 

 

 

2

WOJAS ADRIAN

1.35,56

37.03

10

 1.38,73 1.27,62
11

3

POMYKALSKI PIOTR

2.00,40

45.30

8

 - -
0
                           

DZIEWCZĘTA 2003 i STARSZE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

100m grz

50m dow

PKT

100 m klas

100 m dow

PKT

Suma
po II r.

100m
zmien

50m
motyl

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

ADAMUSIK AGATA

1.42,88

36.99

12

 1.40,92 1.27,46
12

 

 

 

 

 

2

BAŁAGA KAROLINA

2.03,65

47.92

10

 - -
0

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

CHŁOPCY 2003 i STARSI

     

L.p.

Imię i nazwisko

100m grz

50m dow

PKT

100 m klas

100 m dow

PKT

Suma
po II r.

100m
zmien

50m
motyl

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

SAMBÓR KACPER

1.21,50

31.70

12

 1.28,52 1.10,67
12

2

ZAPIÓR MAREK

1.41,13

37.00

10

 1.41,91 1.26,23
 10

Regulamin:
1. Zawody odbędą się zgodnie z przepisami PZP i niniejszym regulaminem.
2. Liga składa się z III Zawodów organizowanych w terminach
I ZAWODY : 21 październik 2018
II ZAWODY : 25 listopad 2018
III ZAWODY: 9 grudzień 2018
3. Zawodnik, który uczestniczyć będzie we wszystkich zawodach otrzyma dodatkowo 2 pkt. do klasyfikacji generalnej.
4. Start ze słupków startowych. Dla roczników 2012 i młodsi dopuszczalny start z murka lub z wody.
5. W przypadku falstartu zawodnik nie zostaje wykluczony, natomiast wyścig zostaje powtórzony
6. Poszczególne konkurencje zostaną przeprowadzone na czas.
7. Konkurencja zostanie rozegrana gdy zgłoszą się co najmniej 3 osoby.
8. Zawodnicy mogą wystartować w max 2 konkurencjach
9. ZAWODNIK MOŻE ZMIENIAĆ STYL W JAKIM STARTUJE W TRAKCIE KOLEJNYCH ZAWODÓW.
10 ZA MIEJSCA ZAJĘTE W POSZCZEGÓLNYCH KONKURENCJACH PRZYZNANE ZOSTANĄ PUNKTY WEDŁUG KLUCZA:
o 1 MIEJSCE 6 Pkt.
o 2 MIEJSCE 5 Pkt
o 3 MIEJSCE 4 Pkt.
o 4 MIEJSCE 3 Pkt.
o 5MIEJSCE 2 Pkt.
o 6 MIEJSCE 1 Pkt.
11. SUMA PUNKTÓW Z III ZAWODÓW ZDECYDUJE O MIEJSCACH W KLASYFIKACJI GENERALNEJ.
12. NAGRODY UFUNDOWALI ORGANIZATORZY.

Uczestników zawodów obowiązuje wewnętrzny regulamin pływalni.
Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za stan zdrowia uczestników i wynikłe
z tego powodu konsekwencje !