logo 1 big

Firma Vitasport istnieje od 1998r. Mamy sieć własnych sklepów, z których prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową na terenie całej Polski. 20 lat na rynku pozwoliło nam na wyspecjalizowanie się w branży sportowej, a w szczególności w sprzęcie piłkarskim. W sprzedaży mamy sprzęt sportowy i odzież takich firm jak: ADIDAS, NIKE , MIZUNO, PUMA, REUSCH. Wykonujemy nadruki reklamowe na odzież sportową oraz tabliczki grawerowane na puchary, figurki, medale i inne trofea sportowe. Naszymi klientami są: sklepy, hurtownie, kluby sportowe, szkoły, jednostki samorządowe oraz klienci indywidualni. Mamy nadzieję, że wysoka jakość naszych produktów, rzetelność realizowanych zamówień oraz wykwalifikowany personel znajdą u Państwa uznanie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego 14-651-04-06, kom. 733-666-116 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Uwaga!!!

W związku z nowymi przepisami RODO zawodnicy którzy nie dostarczą kompletnego oświadczenia załączonego poniżej ich  dane, wizerunek nie będzie umieszczany w tabelach, listach i klasyfikacji strzelców.
Kapitan drużyny zobowiązany jest o dostarczenie kompletnych oświadczeń zawodników którzy chcą aby ich dane, wizerunek był umieszczony na stronie KOS.

Oświadczenie zawodników >>>> /obowiązkowe dla każdego zawodnika RODO/

Aktualizacja  10.12.2018

 MECZ KOLEJKI 
I ROLMET - BEST BRUK5 : 8
II KOJOT MIECHÓW - LEWART4 : 3
III DROŻEJOWICE - SPEC-BUD4 : 7
   
 NIESPODZIANKA KOLEJKI 
  RAFIS - TANK CHEM
5 : 3
 BRAMKA KOLEJKI 
 

TOBOŁA GRZEGORZ /PŁYWALNIA KOS/
/ROLMET/

 
 BRAMKARZ KOLEJKI 
I    
II    
III    
IV    
 STRZELCY  KOLEJKI   

BARTOSIK JAKUB /BEST BRUK/

PRZEBIERACZ HUBERT /PROMIL/

GRZESICKI MICHAŁ /PRZYJACIELE/

GAJDA PIOTR /CZARNOCIN/

MAJCHERCZYK MATEUSZ /ROLMET/

STĘPIEŃ ŁUKASZ /PROMIL/

PIETRZYK PATRYK /NA BANI/

KOWALSKI PATRYK /LEWART/

KAŁUŻA MATEUSZ /WITOWIANKA/

NOWAK PIOTR /GLADIATOR/

SKÓRA ŁUKASZ /DZIAŁOSZYCE/

5 BRAMEK

5 BRAMEK

4 BRAMKI

4 BRAMKI

3 BRAMKI

3 BRAMKI

3 BRAMKI

3 BRAMKI

3 BRAMKI

3 BRAMKI

3 BRAMKI

ZAWODNICY  KOLEJKI 

 

KARY

CZERWONA KARTKA - TRZASKA KRZYSZTOF /RACHWAŁOWIANKA  - KARA 1 MECZY NIESPORTOWE ZACHOWANIE

 

 TERMINARZ IV KOLEJKA 

SOBOTA 15.12.2018
1  FINO WINO - DZIAŁOSZYCE (4) IV

1327 – 1412

2

TYPIARZE - WŁOSTOWIANKA (3)

IV

1419 – 1504

3

EDIHAFT - TAJFUN (4)

III

1511 – 1556

4

DRAPIEŻNE KOTY - SPARTA JUNIORZY (4)

III

1603 – 1648

5

METALIKA PIOTROWICE* - KULIŚ TEAM (4)

III

1655 – 1740

6

 SPEC BUD - KILO WIEJSKIEJ* (4)

III

1747 – 1832

7

WILD TEAM - SĘDZISZOWICE (4)

III

1839 – 1924

8 SHOT GUN - ZŁOTY TEAM* (1) - zaległy

II

1931 – 2016

9

LEWART II - DROŻEJOWICE (4)

III

2023 – 2108

NIEDZIELA 16.12.2018
   KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK  

1327 – 1412

 

TERMINARZ V KOLEJKA 

SOBOTA 22.12.2018
1 KROKODYLKI - DANROB (4) IV

1327 – 1412

2

CHAOS TEAM - SIELEC TEAM (4)

IV

1419 – 1504

3

COŚ POSZŁO NIE TAK - CZYŻOWICE (4)

IV

1511 – 1556

4

BUD MAX* - TYPIARZE (4)

IV

1603 – 1648

5

SĘDZISZOWICE - KULIŚ TEAM (5)

III

1655 – 1740

6

DROŻEJOWICE - WILD TEAM (5)

III

1747 – 1832

7

PG BRUK CIESZKOWY* - KOJOT MIECHÓW (5)

II

1839 – 1924

8

KILO WIEJSKIEJ* - LEWART II (5)

III

1931 – 2016

9

LEWART - ZORZA MIKOŁAJÓW (5)                       

II

2023 – 2108

 

NIEDZIELA 23.12.2018

1

PRZYJACIELE - NAPRZÓD SKALBMIERZ (5)  II

1327 – 1412

2

GLADIATOR - ZŁOTY TEAM (5)

II

1419 – 1504

3

NITRO WITOWIANKA - EUFORIA CZARNOCIN (5)

II

1511 – 1556

4

CIŚNIENIOWCY - SHOT GUN (5)

II

1603 – 1648

5

TANK CHEM - ROLMET(5)

I

1655 – 1740

6

NA BANI - PROMIL (5)

I

1747 – 1832

7

PŁYWALNIA KOS - WISŁA (5)

I

1839 – 1924

8

RACHWAŁOWIANKA - RAFIS (5)

I

1931 – 2016

9

KRÓLEWSCY - BEST BRUK (5)

I

2023 – 2108

TERMINARZ VI KOLEJKA 

SOBOTA 29.12.2018
1 SIELEC TEAM - FINO WINO WIŚLICA (5) IV

1327 – 1412

2

DANROB - COŚ POSZŁO NIE TAK (5)

IV

1419 – 1504

3

TYPIARZE - KROKODYLKI (5)

IV

1511 – 1556

4

WŁOSTOWIANKA - BUD MAX (5)

IV

1603 – 1648

5

SPARTANIE - SPEC BUD (5)

III

1655 – 1740

6

METALIKA PIOTROWICE - EDIHAFT (5)

III

1747 – 1832

7

TAJFUN CIESZKOWY - DRAPIEŻNE KOTY (5)

III

1839 – 1924

8

ZŁOTY TEAM - PRZYJACIELE (6)

II

1931 – 2016

9

KOJOT MIECHÓW - GLADIATOR KRZCZONÓW (6)                

II

2023 – 2108

 

NIEDZIELA 30.12.2018

1

SHOT GUN - EUFORIA CZARNOCIN (6)  II

1327 – 1412

2

ZORZA MIKOŁAJÓW - PG BRUK CIESZKOWY (6)

II

1419 – 1504

3

CIŚNIENIOWCY - NAPRZÓD SKALBMIERZ (6)

II

1511 – 1556

4

NITRO WITOWIANKA - LEWART (6)

II

1603 – 1648

5

RAFIS - NA BANI (6)

I

1655 – 1740

6

ROLMET - RACHWAŁOWIANKA (6)

I

1747 – 1832

7

ROSIEJÓW NAD STAWEM - PROMIL (6)

I

1839 – 1924

8

KRÓLEWSCY - tANK CHEM PRZEMYKÓW (6)

I

1931 – 2016

9

WISŁA OPATOWIEC - BEST BRUK (6)

I

2023 – 2108

 

 

 

hgdshgWISŁA OPATOWIEC

ZDOBYWCĄ SUPER PUCHARU 

2017/18

WISŁA OPATOWIEC
Klepacz P. 4, Bizoń G. 2

6:4 TANK CHEM PRZEMYKÓW
Gwóźdź D. 3, Mocherek T. 1

4

123
567

 

SKŁAD LIG

I LIGA

  1. KRÓLEWSCY
  2. WISŁA OPATOWIEC
  3.  
  4. PŁYWALNIA KOS
  5. BEST BRUK
  6. TANK CHEM
  7. RACHWAŁOWIANKA
  8. NA BANI
  9. U-21
  10. RAFIS
  11. ROLMET
  12. ROSIEJÓW NAD STAWEM

II LIGA 

  1. ZORZA MIKOŁAJÓW
  2. NITRO MK WITOWIANKA
  3. SHOT GUN
  4. EUFORIA CZARNOCIN
  5. LEWART
  6. PG BRUK CIESZKOWY
  7. GLADIATOR
  8. PRZYJACIELE
  9. NAPRZÓD
  10. ZŁOTY TEAM
  11. KOJOT MIECHÓW
  12. CIŚNIENIOWCY

III LIGA 

  1. LEWART II
  2. WILD TEAM
  3. SĘDZISZOWICE
  4. DROŻEJOWICE
  5. KILO WIEJSKIEJ
  6. SPARTA JUNIORZY
  7. TAJFUN
  8. METALICA PIOTROWICE
  9. EDIHAFT
  10. DRAPIEŻNE KOTY
  11. SPEC-BUD
  12. KULIŚ TEAM

IV LIGA 

  1. CHAOS TEAM
  2. FINO WINO WIŚLICA
  3. DZIAŁOSZYCE
  4. SIELEC TEAM
  5. CZYŻOWICE
  6. DANROB
  7. TYPIARZE
  8. WŁOSTOWIANKA
  9. BUD MAX
  10. KROKODYLKI
  11. COŚ POSZŁO NIE TAK

 

PROPONOWANE ZMIANY W REGULAMINIE

Drużyny  dokonują  wpłaty w wysokości:

I Liga  1100zł, II Liga  1000, III i IV Liga 950 zł oraz po 50 zł za każdego zawodnika  powyżej 12 –tu tzw. wpisowe do turnieju, oraz 50 zł za każdego powyżej trzech zawodników nie zawodowców z poza terenu powiatu i gmin ościennych. Wpisowe zawiera ubezpieczenie  NW Sport.

pkt. 3. Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/  z poza terenu powiatu i gmin ościennych, jeśli spełni 2 punkt regulaminu.) + 1 zawodnik A -klasy

pkt 12. Zawodowiec to zawodnik drużyny A klasy, również zawodnik ogólnopolskiej LIgi FUTSALU każdego szczebla, który rozegrał przynajmniej 1 mecz w rundzie jesiennej 2018 w lidze. NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA i gmin ościennych

pkt 13. W play-off może wystąpić zawodnik który rozegrał przynajmniej 3 meczy w sezonie?

WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI !!!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami
kolejnej edycji Ligi FUTSALU w Kazimierzy Wielkiej
II spotkanie - 22.10.2018 /poniedziałek/ godzina 20:00 sala konferencyjna KOS


Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI na czerwono/-

Planowane rozpoczęcie Ligi 18.11.2018r.

· Każdy zawodnik grający w ogólnopolskiej Lidze FUTSALU będzie traktowany jako zawodowiec
· Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy na stałe zameldowany w gminach!!! ościennych powiatu Kazimierza Wielka
NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA
· Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.
· Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI/

Ewentualne zmiany zasad na spotkaniu.


wkrótce więcej informacji ....