logo 1 big

Firma Vitasport istnieje od 1998r. Mamy sieć własnych sklepów, z których prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową na terenie całej Polski. 20 lat na rynku pozwoliło nam na wyspecjalizowanie się w branży sportowej, a w szczególności w sprzęcie piłkarskim. W sprzedaży mamy sprzęt sportowy i odzież takich firm jak: ADIDAS, NIKE , MIZUNO, PUMA, REUSCH. Wykonujemy nadruki reklamowe na odzież sportową oraz tabliczki grawerowane na puchary, figurki, medale i inne trofea sportowe. Naszymi klientami są: sklepy, hurtownie, kluby sportowe, szkoły, jednostki samorządowe oraz klienci indywidualni. Mamy nadzieję, że wysoka jakość naszych produktów, rzetelność realizowanych zamówień oraz wykwalifikowany personel znajdą u Państwa uznanie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego 14-651-04-06, kom. 733-666-116 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

Witam, przygotowaliśmy kod rabatowy dla zawodników i sympatyków ligi futsalu, przy zamówieniach na na naszej stronie www.vitasport.pl po dodaniu produktu do koszyka można wpisać kod rabatowy dzięki któremu zyskuje się rabat 30% od cen katalogowych. Kod który trzeba wpisać to: vitakw, Jest on ważny do końca marca, jeśli na jakiś artykuł jest większa przecena niż 30% wtedy kod nie zadziała. Dodatkowo możecie na stronie umieścić informację że dla drużyn i zawodników którzy powołaną się na ligę futsalu w Kazimierzy mamy specjalne promocje na zakup obuwia strojów i sprzętu.

Uwaga!!!

W związku z nowymi przepisami RODO zawodnicy którzy nie dostarczą kompletnego oświadczenia załączonego poniżej ich  dane, wizerunek nie będzie umieszczany w tabelach, listach i klasyfikacji strzelców.
Kapitan drużyny zobowiązany jest o dostarczenie kompletnych oświadczeń zawodników którzy chcą aby ich dane, wizerunek był umieszczony na stronie KOS.

Oświadczenie zawodników >>>> /obowiązkowe dla każdego zawodnika RODO/

Aktualizacja  07.01.2019

 MECZ KOLEJKI 
IROLMET - PROMIL2 : 3
IICIŚNIENIOWCY - EUFORIA CZARNOCIN2 : 5
IIIKULIŚ TEAM - DROŻEJOWICE5 : 5
IVDANROB - CHAOS TEAM 3 : 5
 NIESPODZIANKA KOLEJKI 
  NA BANI - KRÓLEWSCY
EUFORIA - LEWART
2 : 5
2 : 6
 BRAMKA KOLEJKI 
 

STĘPIEŃ RAFAŁ /PROMIL/
ADAMCZYK MARIUSZ /RAFIS/

 
 BRAMKARZ KOLEJKI 
I SIEWIEC MICHAŁ  /BEST BRUK/
 
II STOKŁOSA KRZYSZTOF /GLADIATOR/
 
III BEŁUS KRZYSZTOF /KILO WIEJSKIEJ/  
IV SMAGÓR MARIUSZ /CHAOS TEAM/  
 STRZELCY  KOLEJKI   

DZIADANA DAWID /WŁOSTOWIANKA/

JASIŃSKI FILIP /FINO WINO/

BIZOŃ GRZEGORZ /WISŁA/

NOWAK KAMIL /PRZYJACIELE/

KLEPACZ PATRYK /WISŁA/

BADZIOCH PIOTR /RACHWAŁOWIANKA/

NIEDŹWIEDŹ ARKADIUSZ /ZORZA/

8 BRAMEK

7 BRAMEK

5 BRAMEK

4 BRAMKI

3 BRAMKI

3 BRAMKI

3 BRAMKI

ZAWODNICY  KOLEJKI 

NOWAK DANIEL /PROMIL/
ROBERT CIEKALSKI /ROLMET/
BARTOSIK JAKUB /BEST BRUK/
BOREK MICHAŁ / ROSIEJÓW NAD STAWEM/
LOZIA KAMIL /KRÓLEWSCY/
BIZOŃ GRZEGORZ /WISŁA/
BADZIOCH PIOTR /RACHWAŁOWIANKA

KARY

DRUŻYNA SHOT GUN W ZWIĄZKU Z ODDANIEM MECZU WALKOWEREM WYCOFANA Z DALSZYCH ROZGRYWEK!
TOMASZ STANISZEWSKI /SĘDZISZOWICE/ KARA 2 MECZY -NIESPORTOWE ZACHOWANIE!

TERMINARZ IX KOLEJKA 

SOBOTA 19.01.2019
 

czarna wstazkaW  ZWIĄZKU Z ŻAŁOBĄ NARODOWĄ TURNIEJ ORAZ

MECZE PRZESUNIĘTE NA INNY TERMIN

   

1

LEWART BEJSCE - CIŚNIENIOWCY (9)

II

1900 – 1945

2

NAPRZÓD - ZORZA MIKOŁAJÓW  (9)
II

1952 – 2037

3  METALIKA PIOTROWICE* - SPEC BUD  (7) III 2044 – 2129

 

NIEDZIELA 20.01.2019


TURNIEJ SENIORÓW

O PUCHAR PREZESA SPARTY

II 

800 – 1400

1

CZYŻOWICE - KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE (7)

IV

1419 – 1504

2

EDIHAFT - DRAPIEŻNE KOTY  (7)

III

1511 – 1556

3

BEST BRUK* - ROSIEJÓW (9)

I

1603 – 1648

4

RAFIS - ROLMET (9)

I

1655 – 1740

5

TANK CHEM PRZEMYKÓW - PŁYWALNIA KOS  (9)

I

1747 – 1832

6

PROMIL - KRÓLEWSCY (9)

I

1839 – 1924

7

NA BANI - WISŁA OPATOWIEC (9)

I

1931 – 2016

8

PGBRUK CIESZKOWY* - EUFORIA CZARNOCIN  (9)

II

2023 – 2108

9  PRZYJACIELE - KOJOT MIECHÓW (7) - zaległy II 2115 – 2200

PIĄTEK 25.01.2019 - propozycja rozegrania zaległych meczy
1 WILD TEAM - TAJFUN CIESZKOWY (8) III 1931 – 2016
2 PRZYJACIELE - NITRO WITOWIANKA  (9) III 2023 – 2108
     

 

TERMINARZ IX KOLEJKA

NIEDZIELA 27.01.2019
1 BUD MAX* - KROKODYLKI  (7) IV

1327 – 1412

2

WŁOSTOWIANKA - COŚ POSZŁO NIE TAK  (7)

IV

1419 – 1504

3  TYPIARZE - CHAOS TEAM (7)

IV

1511 – 1556

4

DANROB - FINO WINO WIŚLICA  (7)

IV

1603 – 1648

5

DROŻEJOWICE - KILO WIEJSKIEJ* (8)

III

1655 – 1740

6

SĘDZISZOWICE - SPARTANIE (8)

III

1747 – 1832

7

ZŁOTY TEAM* - KOJOT MIECHÓW (9)

II

1839 – 1924

8

LEWART BEJSCE II - METALIKA PIOTROWICE  (8)

III

1931 – 2016

9

SPEC BUD - EDIHAFT  (8) III

2023 – 2108

10 KULIŚ TEAM - DRAPIEŻNE KOTY (8) III 2115 – 2200

TERMINARZ X KOLEJKA

SOBOTA 02.02.2019
1 CHAOS TEAM - WŁOSTOWIANKA (8) IV

1327 – 1412

2

BUDMAX - COŚ POSZŁO NIE TAK  (8)

IV

1419 – 1504

3 DRAPIEŻNE KOTY - SPEC BUD (9)

III

1511 – 1556

4

EDIHAFT - LEWART II (9)

III

1603 – 1648

5

METALIKA PIOTROWICE - WILD TEAM (9)

III

1655 – 1740

6

TAJFUN - SĘDZISZOWICE (9)

III

1747 – 1832

7

SPARTANIE - DROŻEJOWICE (9)

III

1839 – 1924

8

KOJOT - CIŚNIENIOWCY  (10)

II

1931 – 2016

9

NITRO WITOWIANKA - NAPRZÓD SKALBMIERZ  (10) II

2023 – 2108

 

NIEDZIELA 03.02.2019
1 KILO WIEJSKIEJ - KULIŚ TEAM (9) III

1327 – 1412

2

ZORZA - ZŁOTY TEAM (10)

II

1419 – 1504

3 LEWART - PGBRUK CIESZKOWY (10)

II

1511 – 1556

4

EUFORIA CZARNOCIN - GLADIATOR  (10)

II

1603 – 1648

5

KRÓLEWSCY - RAFIS (10)

I

1655 – 1740

6

PŁYWALNIA KOS - RACHWAŁOWIANKA  (10)

I

1747 – 1832

7

ROLMET - ROSIEJÓW (10)

I

1839 – 1924

8

WISŁA - PROMIL  (10)

I

1931 – 2016

9

BEST BRUK - TANK CHEM (10) I

2023 – 2108

 

 

 

hgdshg

 

WISŁA OPATOWIEC

ZDOBYWCĄ SUPER PUCHARU 

2017/18

WISŁA OPATOWIEC
Klepacz P. 4, Bizoń G. 2

6:4 TANK CHEM PRZEMYKÓW
Gwóźdź D. 3, Mocherek T. 1

4

123
567

 

SKŁAD LIG

I LIGA

  1. KRÓLEWSCY
  2. WISŁA OPATOWIEC
  3.  
  4. PŁYWALNIA KOS
  5. BEST BRUK
  6. TANK CHEM
  7. RACHWAŁOWIANKA
  8. NA BANI
  9. U-21
  10. RAFIS
  11. ROLMET
  12. ROSIEJÓW NAD STAWEM

II LIGA 

  1. ZORZA MIKOŁAJÓW
  2. NITRO MK WITOWIANKA
  3. SHOT GUN
  4. EUFORIA CZARNOCIN
  5. LEWART
  6. PG BRUK CIESZKOWY
  7. GLADIATOR
  8. PRZYJACIELE
  9. NAPRZÓD
  10. ZŁOTY TEAM
  11. KOJOT MIECHÓW
  12. CIŚNIENIOWCY

III LIGA 

  1. LEWART II
  2. WILD TEAM
  3. SĘDZISZOWICE
  4. DROŻEJOWICE
  5. KILO WIEJSKIEJ
  6. SPARTA JUNIORZY
  7. TAJFUN
  8. METALICA PIOTROWICE
  9. EDIHAFT
  10. DRAPIEŻNE KOTY
  11. SPEC-BUD
  12. KULIŚ TEAM

IV LIGA 

  1. CHAOS TEAM
  2. FINO WINO WIŚLICA
  3. DZIAŁOSZYCE
  4. SIELEC TEAM
  5. CZYŻOWICE
  6. DANROB
  7. TYPIARZE
  8. WŁOSTOWIANKA
  9. BUD MAX
  10. KROKODYLKI
  11. COŚ POSZŁO NIE TAK

 

PROPONOWANE ZMIANY W REGULAMINIE

Drużyny  dokonują  wpłaty w wysokości:

I Liga  1100zł, II Liga  1000, III i IV Liga 950 zł oraz po 50 zł za każdego zawodnika  powyżej 12 –tu tzw. wpisowe do turnieju, oraz 50 zł za każdego powyżej trzech zawodników nie zawodowców z poza terenu powiatu i gmin ościennych. Wpisowe zawiera ubezpieczenie  NW Sport.

pkt. 3. Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/  z poza terenu powiatu i gmin ościennych, jeśli spełni 2 punkt regulaminu.) + 1 zawodnik A -klasy

pkt 12. Zawodowiec to zawodnik drużyny A klasy, również zawodnik ogólnopolskiej LIgi FUTSALU każdego szczebla, który rozegrał przynajmniej 1 mecz w rundzie jesiennej 2018 w lidze. NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA i gmin ościennych

pkt 13. W play-off może wystąpić zawodnik który rozegrał przynajmniej 3 meczy w sezonie?

WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI !!!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami
kolejnej edycji Ligi FUTSALU w Kazimierzy Wielkiej
II spotkanie - 22.10.2018 /poniedziałek/ godzina 20:00 sala konferencyjna KOS


Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI na czerwono/-

Planowane rozpoczęcie Ligi 18.11.2018r.

· Każdy zawodnik grający w ogólnopolskiej Lidze FUTSALU będzie traktowany jako zawodowiec
· Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy na stałe zameldowany w gminach!!! ościennych powiatu Kazimierza Wielka
NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA
· Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.
· Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI/

Ewentualne zmiany zasad na spotkaniu.


wkrótce więcej informacji ....