VI Maraton


NOWY REKORD !!!

1112 200 Km

AUTOR ZDJĘĆ AWWW.LAPIS.IPORTFOLIO.PL
 

RELACJA VIDEO ZAPRASZAMY NA http://pinotv.pl/kanal/tv-stradow
KLIKAMY NA VOD I WYBIERAMY INTERESUJĄCY NAS MATERIAŁ



POKAZY TAŃCA Z OGNIEM
GRUPA SABAT

  NAZWISKO I IMIĘ ORGANIZACJA WYNIK
1 Długołęcka Karolina   43000
2 Jarosław Stanek   40200
3 Coulibaly Sidiki swim center  35250
4 Rafał Rząsa   31100
5 Szczepanik Andrzej rolmet 31050
6 Kwiecień Bartosz Meduza 30550
7 Gajda Dawid   22850
8 Natalia Oleś Meduza  
9 Jurołajć Szymon Meduza 21000
10 Kusak Michał swim center  20550
11 Coulibaly Amadou swim center  20350
12 Kletschka Zuzanna pirania 20100
13 Guzik katarzyna swim center  19950
14 Paraniak Anna swim center  18900
15 Możdżeń Karolina swim center  18300
16 Oleś Angelika Meduza 17350
17 Kowalski Grzegorz pirania 16800
18 Jędras Sylwia swim center  15350
19 Jaworski Piotr Meduza 15100
20 Mykała Sandra swim center  15000
21 Możdżeń Kamil swim center  15000
22 Kita Anna Meduza 15000
23 Styczeń Monika   14500
24 Bartos Wiktoria swim center  13550
25 Ryszard Obora   13500
26 Magdalena Patoła swim center  13500
27 Weronika kita Meduza 13000
28 Macej Adamczyk terrorystyczna 12500
29 Roksana Kabza   12000
30 Kwiecień Julia swim center  11300
31 Piotr Paciuch   11200
32 Pióro Kamila meblo-dar 10900
33 Wojas Wiktoria Meduza 10550
34 Pawlikiewicz Milena   10100
35 Bucka Martyna   10100
36 Słodowska Paulina Meduza 10000
37 Trela Natalia pirania 9900
38 Bartłomiej Tłomak   9300
39 Oliwia Bojko pirania 9200
40 Ola Michalec   9150
41 Kinga Oracz   9000
42 Morys Wiktoria PIRANIA 8400
43 Madera Sebastian swim center  8300
44 Pałaszewska Kinga meblo-dar 8100
45 Leszek Kałwa   7500
46 Zapart Karolina   7000
47 Kamila Polanko   7000
48 Hojek Magdalena team kanada 7000
49 Tracz Zbigniew   6300
50 Domański Dawid   6300
51 Aleksandra Molo   6300
52 Grzegorz Menet sopelek 6000
53 Alicja Romańska team kanada 6000
54 Adrian Czekaj pirania 6000
55 Miłosz Sambór sp czarnocin 6000
56 Anna Oracz   6000
57 Chećko Wojciech fast-food 5900
58 Sylwia Nowak   5600
59 Mirosław Kędzierski team kanada 5450
60 Igor Krupa team kanada 5400
61 Piotr Zadór meblo-dar 5400
62 Przemysław Czekaj pirania 5350
63 Olszycki Krzysztof   5300
64 Aleksandra Sambór sp czarnocin 5250
65 Daria Baranowska   5100
66 Coulibaly Edyta swim center  5000
67 Sylwia Baran PIRANIA 4800
68 Podkowa Tadeusz   4650
69 Kacper Sambór sp czarnocin 4500
70 Aleksandra Garacz Meduza 4350
71 Mateusz Galwas meblo-dar 4350
72 Frączek Konrad rolmet 4300
73 Alicja Adamusik pirania 4300
74 Alicja Przebieracz swim center  4200
75 Garbacz Karolina Meduza 4150
76 Chaber Kacper rolmet 4100
77 Czapla Albert   4000
78 Mariola Bucka   4000
79 Dorota Przebieracz   4000
80 Sydoryk Michał pirania 4000
81 Emil Hińcza meblo-dar 3900
82 Marcin Dubiel meblo-dar 3750
83 Wiśniewski Marcin max-med. 3750
84 Książek Jowita   3700
85 Kamila Doroz   3650
86 Jakub Gącik   3650
87 Skrzela Weronika swim center  3600
88 Zielińska Oliwia   3600
89 Bednarczyk Jarosław klub morsa 3500
90 Agnieszka Kusak pirania 3500
91 Jerzy Marczewski   3300
92 Bartos Agnieszka swim center  3300
93 Skrzela Justyna swim center  3150
94 Kletschka Waldemar pirania 3000
95 Przeniosło Julia Meduza 3000
96 Rafał Nosek klub morsa 3000
97 Janusz Krasoń sopelek 3000
98 Sebastian Warchoł mini-bar bastek 3000
99 Sylwester Ziemba mini-bar bastek 3000
100 Wojciech Jaworski szkoła pływania mati 3000
101 Grzegorz Jaworski szkoła pływania mati 3000
102 Darek Cieśla meblo-dar 3000
103 Łukasz Kulpa   3000
104 Straż   3000
105 Bartek Adamek meblo-dar 2850
106 Kuba Wodzisz meblo-dar 2800
107 Wojas Adrian   2675
108 Kamil Nowak Meduza 2600
109 Coulibaly David swim center  2550
110 Justyna Kędzierska team kanada 2500
111 Piotr Łach team kanada 2500
112 Szul Bogusław team kanada 2450
113 Cebula Norbert   2450
114 Coulibaly Lamine swim center  2300
115 Sanisław Kowalski   2250
116 Wojas Patrycja   2200
117 Łudzik Kuba sp czarnocin 2200
118 Frączek Zbigniew rolmet 2175
119 Czapla Beata   2150
120 Marek Szmuc    2100
121 Zacios Bogusław sopelek 2100
122 Aleksandra Jaworska pirania 2100
123 Ola Włusek   2100
124 Jakub Pszczoła swim center  2100
125 Aleksandra Sitko pirania 2050
126 Filip Margul   2000
127 Wojciech Chmiel team kanada 2000
128 Alicja Paczkowska sp czarnocin 2000
129 Pabin Adam    1950
130 Nawrot Dawid meblo-dar 1850
131 Aleksandra Zihanova klub morsa 1800
132 Wiktoria Gorgoń sp czarnocin 1800
133 Kajetan Kot sp czarnocin 1800
134 Agata Adamusik pirania 1750
135 Julia Kocel  sp czarnocin 1750
136 Dariusz Bzymek klub morsa 1700
137 Mariusz Jaśko team kanada 1700
138 Jarosław Hajek team kanada 1650
139 Kacpedr Kwiecień Meduza 1500
140 Julia Ławonina team kanada 1500
141 Wiktoria Sambur   1300
142 Paweł Paczkowski sp czarnocin 1250
143 Fiałkowski Damian meblo-dar 1250
144 Włodarczyk Agata   1150
145 Gabrysia Margul   1150
146 Maciek Kwiecień team kanada 1100
147 Katarzyna Sobieraj   1100
148 Aleksander Zaręba   1100
149 Hajdaś Wojciech   1000
150 Dawid Marasek klub morsa 1000
151 Waldemar Kwiecień team kanada 1000
152 Zuzia Gądzik swim center  1000
153 Martyna Ściupider   1000
154 Magda Bucka   1000
155 Mirosław Włusek   1000
156 Wojas Wojciech   875
157 Dominik Florek   850
158 Bartosz Kłeczek sopelek 800
159 Pituch Przemysław klub morsa 750
160 Tomasz Florek   750
161 Jakub Szczepański   725
162 Bartosz Kwiecień team kanada 650
163 Anna Nowińska   600
164 Marian Kalarus klub morsa 550
165 Grzegorz Michalski klub morsa 500
166 Palka Wojciech klub morsa 500
167 Maniecki Mirodsław klub morsa 500
168 Liebiedzki Maciej klub morsa 500
169 Rojek Rober klub morsa 500
170 Rafał Suter klub morsa 500
171 Tarkowska Justyna klub morsa 500
172 Kusak Lucjan   500
173 Hubert Przybyszewski klub morsa 450
174 Maria Wojas meduza 350
175 Jura Marek klub morsa 350
176 Mateusz Sender   300
177 Andrzej Tlałka klub morsa 300
178 Banasik Piotr klub morsa 300
179 Kazimierz Antkiewicz sopelek 300
180 Sowa Michał   250
181 Czekaj Mateusz   250
182 Anna Cieśla meblo-dar 200
183 Magdalena Darmoń   150
184 nowak dominika   100
185 Igor Sambór   75
wynik   1112200

Szósta edycja 24-Godzinnego Maratonu Pływackiego ruszyła w sobotę w południe, na krytej pływalni Wodny Raj, a zakończyła się o godzinie 12 w niedzielę. Imprezie patronowało "Echo Dnia"."Głos Proszowicki" oraz TVP Kielce W tegorocznym maratonie startowało 185 osób. Pływali przez całą dobę, bez przerwy. "Wykręcili" rewelacyjny rezultat: 1112 kilometrów i 250 metrów! To 44 tysiące 488 długości basenu, w tę i z powrotem. Zeszłoroczny rekord poprawiliśmy o ponad 25 kilometrów

REKORDZISTKA
KAROLINA DUGOŁĘCKA
NAJSTARSZY ZAWODNIK
KRZYSZTOF OLSZYCKI
NAJLEPSZY OLD BOY
SZCZEPANIK ANDRZEJ ROLMET
NAJLEPSZY ZAWODNIK
JAROSŁAW STANEK
II NAJLEPSZY ZAWODNIK
SIDIKI COULIALY
III NAJLEPSZY ZAWODNIK
KWIECIEŃ BARTOSZ
NAJMŁODSZY ZAWODNIK
IGOR SAMBUR
NAJDZIELNIEJSZY
Z NAJMŁODSZYCH
WOJAS WOJCIECH
NAJLICZNIEJSZA GRUPA
SWIM CENTER
NAJWYTRWALSZY JUNIOR
KAMIL MOŻDŻEŃ
II NAJWYTRWALSZY JUNIOR
MADERAK SEBASTIAN
III NAJWYTRWALSZY JUNIOR
FRĄCZEK KONRAD ROLMET
  SUPER GOŚĆ
JULIA IWONINA
SANKT PETERSBURG
 
NAJWYTRWALSZA FIRMA
MEBLODAR
SUPER GRUPA
TEAM CANADA
NAJWYTRWALSZA RODZINA
RODZINA COULIBALY I BARTOS
 


REGULAMIN
1.      Maraton odbędzie się w Kazimierskim Ośrodku Sportowym – Kryta Pływalnia „WODNY RAJ” w dniach 25-26.02.2012 w godzinach od 12:00 w sobotę do 12:00 w niedzielę.
2.      W próbie biorą udział wolontariusze, którzy deklarują pisemnie udział
w MARATONIE PŁYWACKIM
3.      UWAGA KAŻDY, KTO PRZEPŁYNIE MINIMUM 25m NA WYZNACZONYM TORZE OTRZYMA PAMIĄTKOWY MIN-DYPLOM UCZESTNIKA MARATONU!!!
4.      Wszyscy UCZESTNICY powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników i wynikających z tego konsekwencje w trakcie trwania MARATONU organizator nie ponosi
odpowiedzialności!!!.
5.     
 Zawodnicy zobowiązani są do pisemnego potwierdzenia i zapoznania się
z regulaminem.
6.      Uczestnicy Pływają zgodnie z wyznaczonym harmonogramem dostępnym
u Sędziego Głównego
7.     
 Uczestnicy wchodzą na pływalnie bezpłatnie w terminach ustalonych
w harmonogramie.
8.      Uczestnicy Maratonu zobowiązani są do przestrzegania regulaminu Krytej Pływalni
w Kazimierzy Wielkiej.
9.      Organizator ufunduje nagrody w postaci pucharów oraz dyplomów dla:

·        Najstarszego Uczestnika,
·        Najmłodszego Uczestnika
·        Osoby, która przepłynie jak najdłuższą odległość
·        Najbardziej wytrwałej rodziny
10.  Każdy uczestnik płynie min 30 min stylem dowolnym, ilość razy ustaloną z organizatorem.
11. 
 Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby, które wcześniej wpisały się na listę dyżurów dostępną w kasie pływalni. Osoby, które zgłoszą się w dniu imprezy, będą mogły wziąć udział w imprezie w miarę wolnych miejsc na torach, po uzyskaniu zgody Sędziego Głównego.
12.  Firmy oraz organizacje, które chcą zgłosić swoje reprezentacje do uczestnictwa w maratonie zobowiązane są do dostarczenia imiennej listy uczestników oraz uzgodnienia z Sędzią Głównym godzin, w których będą oni pełnić dyżury, na 2 dni przed Maratonem. Ilość osób reprezentujących firmę instytucje-dowolna. Suma długości przepłyniętych przez dane reprezentacje zostanie podana do oficjalnej informacji.
13.  Osoby, które chcą otrzymać pamiątkową koszulkę z maratonu uiszczają opłatę wpisową w kasie pływalni do dnia 15.02.2011 do godziny 12:00.
 w wysokości 10 zł.
Pamiątkowe dyplomy uczestnictwa do odbioru od poniedziałku, 27 lutego 2012

 

 

 REKORD DO POBICIA 187,025  KM !!!
4349 DŁUGOŚCI BASENU!!!

ORGANIZATORZY:
KAZIMIERSKI  OŚRODEK SPORTOWY
KLUB PŁYWACKI PIRANIA

 

ZOBACZ JAKBYŁO W ROKUUBIEGŁYMWIĘCEJ.....

 REKORD DO POBICIA 187,025  KM !!!
4349 DŁUGOŚCI BASENU!!!

ORGANIZATORZY:
KAZIMIERSKI  OŚRODEK SPORTOWY
KLUB PŁYWACKI PIRANIA