KAZIMIERSKA LIGA PŁYWACKA 2018
III ZAWODY - 17 czerwiec 2018
Termin i miejsce
I ZAWODY : 22 Kwiecień 2018
II ZAWODY : 20 Maj 2018
III ZAWODY: 17 Czerwiec 2018
godz.8.30- rozgrzewka , godz. 9.00 – rozpoczęcie zawodów

Kategorie wiekowe: 1
Szkoły – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 2011 i młodsi - w zależności od ilości zgłoszeń
- rocznik 2009-2010
- rocznik 2007-2008
- rocznik 2005-2006
-rocznik 2003 i 2004
-rocznik 2002 i starsi
Open
- od 20-40 lat
- od 41 lat i więcej
- ratownicy i instruktorzy
I zawody- 22 Kwiecień 2018
I)  2011 i młodsi- 25 m grzbietowy,
II) 2010-2009- 50 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/,            
III) 2008-2007- 50 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
IV) 2006-2005- 100 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
V) 2004-2003 - 100 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
VI) 2002 i starsi- 100 m grzbietowy, 100 m dowolny
 
II zawody- 20 Maj 2018
I)  2011 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)  2010-2009 - 50 m grzbietowy, 50 m klasyczny
III)  2008-2007 - 100 m klasyczny, 50m dowolny /kraul/,
IV) 2006-2005- 100 m klasyczny, 200 m dowolny /kraul/
V)  2004-2003- 100 m klasyczny, 200 m dowolny /kraul/,
VI)  2002 i starsi- 100 m klasyczny, 200 m dowolny /kraul/
III zawody- 17 Czerwiec 2018
I)    2011 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)   2010-2009- 50 m dowolny (kraul), 50 m klasyczny,            
III)  2008-2007- 100 m grzbietowy, 50 klasyczny,
IV) 2006-2005 - 100 m zmienny, 50 m motylkowy 
V)  2004-2003- 100 m zmienny, 50 m motylkowy,
VI) 2002 i starsi - 100 m zmienny, 50 m motylkowy 
Wyniki:
DZIEWCZĘTA 2011 I MŁODSZE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
25m grz
 
PKT
25 m grz
 
PKT
Suma
po II r.
 25m grzb
 
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
PIETROŃ LENA
31,38
 
6
32,32
 
6
12
 
 
 
 
 
2
ŻARNOWIECKA JESSICA
48.75
 
5
-
 
0
5
 
 
 
 
 
3
RZEPA MARIANNA
-
 
35,35
 
5
5
 
 
 
 
 
4 POLANKO ZUZANNA -   0 44,40   4 4          
CHŁOPCY 2011 I MŁODSI
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
25m grz
25m grzb
PKT
25 m grz
 
PKT
Suma
po II r.
25m grz
 
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DZIEWCZĘTA 2009-2010
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
50m dow
PKT
50 m grz
50 m kla
PKT
Suma 
po II r.
50m dow
50m kla
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
KONEWECKA GABRIELA 56,07 1.01,07 12 54,67 1.10,72 12 24          
2
ŻARNOWIECKA KAOLINA 1.00,08 1.24,86 10 - - 0 10          
3
GĄDZIK EMILIA 1.08,24 1.25,03 8 1.12,11 1.31,92 6 14          
4
SIWIEC MARTYNA 1.19,09 1.31,98 5 - - 0 5          
5
POMYKALSKA MAGDALENA 1.10,29 1.35,08 5 1.10,90 1.38,18 6 11          
6
KLIMEK MAGDALENA 1.28,74 - 1 1.24,09 1.29,04 6 7          
7
POLANKO AMELIA - - 0 1.08,54 1.15,46 10 10          
CHŁOPCY 2009-2010
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
50 m dow
PKT
50 m grz
50 m kla
PKT
Suma
po II r.
50m
dow
50m
kla
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
MARZEC MIKOŁAJ 54,51 55,89 12 57,37 1.10,02 9 21          
2
MADEJ ANTONI 54,76 1.00,85 10 56,23 1.13,69 9 19          
3
PARADA DAWID 1.23,81 1.34,42 8 1.37,29 1.48,80 5 13          
4
SAMBÓR IGOR - - 0 50,41 1.03,04 12 12          
5 ZAPIÓR FILIP - - 0 1.27,06 1.21,30 5 5          
DZIEWCZĘTA 2007-2008
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
100m dow
PKT
100 m kla
50 m dow
PKT
Suma
po II r.
100m
grzb
50m
kl
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
SZARAWARA OLIWIA 43,04 1.30,20 12 1.45,25 40,36 11 23          
2
KOZANECKI NATALIA 45,97 1.41,67 10 2.06,68 45,57 9 19          
3
PIETROŃ ANTONINA 51,71 1.52,99 7 1.45,20 52,10 10 17          
4
GABRYŚ NATALIA 53,59 1.51,27 7 - - 0 7          
5
ŻURACKA PATRYCJA 1.13,84 - 2 2.51,95 1.29,74 4 6          
6
NIERODA MILENA 1.17,95 - 1 2.42,26 1.32,62 4 5          
7
RZEPA AMANDA - - 0 3.05,50 1.27,89 4 4          
CHŁOPCY 2007-2008
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
100m dow
PKT
100 m klas
50 m dow
PKT
Suma po II r.
100m
grzb
50m
kla
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
GRZYB JAN 51,00 1.49,52 12 2.14,02 53,02 12 24          
2
WOJAS WOJCIECH 52,64 1.53,06 10 2.14,25 57,71 10 20          
3
PISARSKI STANISŁAW 59,23 1.59,15 8 - - 0 8          
4
CIEŚLA JAKUB 1.01,01 2.19,09 5 - - 0 5          
5
BARTOS ERYK 1.04,58 2.10,99 5 - - 0 5          
6
                         
DZIEWCZĘTA 2005-2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grz
100m dow
PKT
100 m kla
200 m dow
PKT
Suma
po II r.
100
zmien
50
mot
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
GĄDZIK ZUZANNA 1.35,57 1.25,38 11 1.44,69 3.10,16 11 22          
2
CHAT ZUZANNA 1.30,71 1.25,67 11 1.40,91 3.17,63 11 22          
3
CIEŚLA ANNA 1.45,52 1.46,05 8 2.17,72 3.52,77 6 14          
4
JAWORSKA AMELIA 1.59,37 1.58,41 5 - - 0 5          
5
ŻABIŃSKA KATARZYNA 2.06,70 1.54,07 5 - - 0 5          
6
KWIECIEŃ KALINA - - 0 1.44,72 3.48,12 8 8          
CHŁOPCY 2005-2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grz
100m dow
PKT
100 m kla
200 m dow
PKT
Suma
po II r.
100
zmien
50
mot
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
WOJAS ADRIAN 1.40,26 1.29,63 12 1.50,36 3.31,42 12 24          
2
COULIBALY DAVID 1.45,82 1.38,85 10 2.05,54 3.39,30 9 19          
3
NOWAK MAKSYMILIAN 1.55,89 1.44,16 8 1.55,69 4.02,63 9 17          
4
                         
DZIEWCZĘTA 2003-2004
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grzb
100m dow
PKT
100 m kla
200 m dow
PKT
Suma
po II r.
100m
zmien
50m
mot
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
PRZEBIERACZ ALICJA 1.27,01 1.16,50 12 1.47,90 2.59,10 11 23          
2
ADAMUSIK AGATA 1.42,06 1.29,01 9 1.43,11 3.13,50 11 20          
3
PARADA JULIA 1.40,37 1.34,20 9 1.59,41 3.40,21 8 17          
4
                         
CHŁOPCY 2003-2004
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grzb
100m dow
PKT
100 m klas
200 m dow
PKT
Suma
po II r.
100m
zmien
50m
mot
PKT 
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
SAMBÓR KACPER 1.19,46 1.15,56 12 1.29,49 2.57,65 12 24          
2
COULIBNALY LAMINE 1.36,01 1.26,03 10 1.46,14 3.22,61 10 20          
3
POMYKALSKI PIOTR 2.03,01 1.49,50 8 2.19,98 4.09,71 6 14          
4
ZAPIÓR MAREK - - 0 1.49,11 3.35,62 8 8          
DZIEWCZĘTA 2002 i STARSZE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grz
100m dow
PKT
100 m klas
200 m dow
PKT
Suma
po II r.
100m
zmien
50m
motyl
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
BAŁAGA KAROLINA 1.58,07 1.48,69 12 2.27,14 3.53,86 12 24          
2
                         
CHŁOPCY 2002 i STARSI
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grz
50m dow
PKT
100 m klas
200 m
dow
PKT
Suma
po II r.
100m
zmien
50m
motyl
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
                         

Regulamin:
1. Zawody odbędą się zgodnie z przepisami PZP i niniejszym regulaminem.
2. Liga składa się z III Zawodów organizowanych w terminach
I ZAWODY : 22 kwiecień 2018
II ZAWODY : 20 Maj 2018
III ZAWODY: 17 czerwiec 2018
3. Zawodnik, który uczestniczyć będzie we wszystkich zawodach otrzyma dodatkowo 2 pkt. do klasyfikacji generalnej.
4. Start ze słupków startowych. Dla roczników 2011 i młodsi dopuszczalny start z murka lub z wody.
5. W przypadku falstartu zawodnik nie zostaje wykluczony, natomiast wyścig zostaje powtórzony
6. Poszczególne konkurencje zostaną przeprowadzone na czas.
7. Konkurencja zostanie rozegrana gdy zgłoszą się co najmniej 3 osoby.
8. Zawodnicy mogą wystartować w max 2 konkurencjach
9. ZAWODNIK MOŻE ZMIENIAĆ STYL W JAKIM STARTUJE W TRAKCIE KOLEJNYCH ZAWODÓW.
10 ZA MIEJSCA ZAJĘTE W POSZCZEGÓLNYCH KONKURENCJACH PRZYZNANE ZOSTANĄ PUNKTY WEDŁUG KLUCZA:
o 1 MIEJSCE 6 Pkt.
o 2 MIEJSCE 5 Pkt
o 3 MIEJSCE 4 Pkt.
o 4 MIEJSCE 3 Pkt.
o 5MIEJSCE 2 Pkt.
o 6 MIEJSCE 1 Pkt.
11. SUMA PUNKTÓW Z III ZAWODÓW ZDECYDUJE O MIEJSCACH W KLASYFIKACJI GENERALNEJ.
12. NAGRODY UFUNDOWALI ORGANIZATORZY.


Uczestników zawodów obowiązuje wewnętrzny regulamin pływalni.
Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za stan zdrowia uczestników i wynikłe
z tego powodu konsekwencje !