UWAGA PUCHAR LIGI !!!

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DRUŻYNY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W ROZGRYWKACH
PUCHARU LIGI 2017/18
WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST ZGŁOSZENIE NA E-MAILA 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
DRUŻYNY DO DNIA 14.01.2018 DO GODZINY 12:00
DRUŻYNY KTÓRE NIE PRZYŚLĄ ZGŁOSZEŃ NIE WEZMĄ UDZIAŁU W LOSOWANIU.
LOSOWANIE PUCHARU LIGI 14.01.2018 /NIEDZIELA/ GODZINA 19:15

PLANOWANE ROZPOCZĘCIE MECZY PUCHARU LIGI STYCZNIA 2018

WYNIKI LOSOWANIA PUCHARU

Puchar Ligi  2017/2018
 

1

RACŁAWICE                    

 

        RACŁAWICE                

32

                         

 

                         

33

                         

 

                         

17

CAFFARO JUNIORZY                        

 

    CAFFARO JUNI                    

48

                         

 

                       

16

WOLNI STRZELCY                    

 

                         

9

SIELEC TEAM                    

 

                         

24

LEWART II                        

 

                         

41

                         

 

                         

25

SHOT GUN                        

 

3 : 5   WOJCIECHÓW                    

40

WOJCIECHÓW                        

 

                         

8

TANK CHEM                    

 

                         

5

WISŁA OPATOWIEC                    

 

                         

28

WŁOSTOWIANKA                        

 

                                             

37

ROSIEJÓW II                        

 

                         

21

JASKÓŁKI                        

 

                         

44

SPEC-BUD                        

 

                         

12

NAPRZÓD SKALBMIERZ                    

 

                         

13

TAJFUN CIESZKOWY                    

 

                         

20

   

 

                   

 

    KORYTO                    

45

KORYTO                        

 

                         

29

FC ZMORA                        

 

                         

36

SĘDZISZOWICE                        

 

                             

4

U-21                    

 

                         

3

RACHWAŁOWIANKA                    

 

                         

30

DROŻEJOWICE                        

 

6 : 5   DROŻEJOWICE                    

35

CZARNOCIN                        

 

                         

19

ZORZA                        

 

                         

46

METALIKA PIOTR.                        

 

                         

14

POL-COM WITOWIANKA                    

 

                         

11

NA BANI                    

 

                         

22

LEWART I                        

 

                         

43

-                        

 

                         

27

GLADIATOR I                        

 

7 : 2   GLADIATOR I                    

38

OUTSIDERZY                        

 

                         

6

KRÓLEWSCY                    

 

                         

7

BEST BRUK                    

 

                         

26

K2                        

 

9 : 3   K2                    

39

SPARTA JUNIORZY                        

 

                         

23

GLADIATOR II                        

 

0 : 3 vo   CISNIENIOWCY                    

42

CISNIENIOWCY                        

 

                         

10

PŁYWALNIA KOS                    

 

                         

15

GRANDA                    

 

    1 : 14   ZŁOTY TEAM                

18

ZŁOTY TEAM                        

 

    ZŁOTY TEAM                    

47

                         

 

                         

31

                         

 

 

                       

34

                         

 

        ROLMET                

2

ROLMET                    
 

 

CZARNOCIN
Paczkowski A. 3, Jewiarz W. 1, Buba K. 1
  DROŻEJOWICE
Skóra K. 3, Fasolewski M. 3
5:6
GLADIATOR KRZCZONÓW
Fetela K. 2, Misiewicz Ł. 2, Kułak A. 2, Stokłosa A. 1
  OUTSIDERZY
Żarnowiec J. 1, Witek K. 1
7:2
SHOT GUN
Kwiecień J. 2, Kaczmarczyk S.
  WOJCIECHÓW
Dusza D. 2, Gałęziowski G. 2, Szlęk T. 1
3:5
GLADIATOR KRZCZONÓW II   CIŚNIENIOWCY 0:3 VO
K2 KRĘPICE KOBYLNIKI
Włosowicz M. 6, Fakowski T. 3
  SPARTA JUNIORZY
Kotarba P. 2, Malara P. 1
9:3
ZŁOTY TEAM
Kukla M. 5, Prucnal P. 4,  Musiał D. 3, Gruszka P. 1
  GRANDA
Bryła F. 1
14:1