UWAGA PUCHAR LIGI !!!
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DRUŻYNY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W ROZGRYWKACH
PUCHARU LIGI 2017/18
WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST ZGŁOSZENIE NA E-MAILA Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
PUCHARU LIGI 2017/18
WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST ZGŁOSZENIE NA E-MAILA Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
DRUŻYNY DO DNIA 14.01.2018 DO GODZINY 12:00
DRUŻYNY KTÓRE NIE PRZYŚLĄ ZGŁOSZEŃ NIE WEZMĄ UDZIAŁU W LOSOWANIU.
DRUŻYNY KTÓRE NIE PRZYŚLĄ ZGŁOSZEŃ NIE WEZMĄ UDZIAŁU W LOSOWANIU.
LOSOWANIE PUCHARU LIGI 14.01.2018 /NIEDZIELA/ GODZINA 19:15
PLANOWANE ROZPOCZĘCIE MECZY PUCHARU LIGI STYCZNIA 2018
WYNIKI LOSOWANIA PUCHARU
Puchar Ligi 2017/2018
1 |
RACŁAWICE | ||||||||||||
|
RACŁAWICE | ||||||||||||
32 |
|||||||||||||
|
|||||||||||||
33 |
|||||||||||||
|
12: 4 | RACŁAWICE | |||||||||||
17 |
CAFFARO JUNIORZY | ||||||||||||
|
CAFFARO JUNI | ||||||||||||
48 |
2: 5 | ||||||||||||
|
WOLNI STRZEL. | ||||||||||||
16 |
WOLNI STRZELCY | ||||||||||||
|
9: 7 | RACŁAWICE | |||||||||||
9 |
SIELEC TEAM | ||||||||||||
|
LEWART II | ||||||||||||
24 |
LEWART II | 0 : 1 | |||||||||||
|
LEWART II | ||||||||||||
41 |
|||||||||||||
|
3: 6 | TANK CHEM | |||||||||||
25 |
SHOT GUN | ||||||||||||
|
3 : 5 | WOJCIECHÓW | |||||||||||
40 |
WOJCIECHÓW | ||||||||||||
|
2 : 4 | TANK CHEM | |||||||||||
8 |
TANK CHEM | 4 : 8 | |||||||||||
|
WISŁA | ||||||||||||
5 |
WISŁA OPATOWIEC | ||||||||||||
|
5 : 4 | WISŁA I | |||||||||||
28 |
WŁOSTOWIANKA | ||||||||||||
|
3 : 3 k 2:1 | WŁOSTOWIANKA | |||||||||||
37 |
ROSIEJÓW II | ||||||||||||
|
13 : 8 | WISŁA I | |||||||||||
21 |
JASKÓŁKI | ||||||||||||
|
13 : 2 | JASKÓŁKI | |||||||||||
44 |
SPEC-BUD | 3 : 0 vo | |||||||||||
|
JASKÓŁKI | ||||||||||||
12 |
NAPRZÓD SKALBMIERZ | ||||||||||||
|
9 : 5 | WISŁA I | |||||||||||
13 |
TAJFUN CIESZKOWY | ||||||||||||
|
2 : 12 | KORYTO | |||||||||||
20 |
|
||||||||||||
|
KORYTO | ||||||||||||
45 |
KORYTO | ||||||||||||
|
5 : 4 | KORYTO | |||||||||||
29 |
FC ZMORA | ||||||||||||
|
4 : 8 | SĘDZISZOWICE | |||||||||||
36 |
SĘDZISZOWICE | 2 : 11 | |||||||||||
|
U-21 | ||||||||||||
4 |
U-21 | ||||||||||||
|
4 : 1 | WISŁA | |||||||||||
3 |
RACHWAŁOWIANKA | ||||||||||||
|
6 : 4 | RACHWAŁOWIANKA | |||||||||||
30 |
DROŻEJOWICE | ||||||||||||
|
6 : 5 | DROŻEJOWICE | |||||||||||
35 |
CZARNOCIN | ||||||||||||
|
9 : 3 | RACHWAŁOWIANKA | |||||||||||
19 |
ZORZA | ||||||||||||
|
7 : 4 | ZORZA | |||||||||||
46 |
METALIKA PIOTR. | ||||||||||||
|
4 : 8 | POL-COM | |||||||||||
14 |
POL-COM WITOWIANKA | ||||||||||||
|
10 : 4 | RACHWAŁOWIANKA | |||||||||||
11 |
NA BANI | ||||||||||||
|
0 : 3 VO | LEWART I | |||||||||||
22 |
LEWART I | ||||||||||||
|
LEWART I | ||||||||||||
43 |
- | ||||||||||||
|
0 : 3 VO | KRÓLEWSCY | |||||||||||
27 |
GLADIATOR I | ||||||||||||
|
7 : 2 | GLADIATOR I | |||||||||||
38 |
OUTSIDERZY | 6 : 7 | |||||||||||
|
KRÓLEWSCY | ||||||||||||
6 |
KRÓLEWSCY | ||||||||||||
|
5 : 8 | BEST BRUK | |||||||||||
7 |
BEST BRUK | ||||||||||||
|
5 : 1 | BEST BRUK | |||||||||||
26 |
K2 | ||||||||||||
|
9 : 3 | K2 | |||||||||||
39 |
SPARTA JUNIORZY | ||||||||||||
|
10 : 5 | BEST BRUK | |||||||||||
23 |
GLADIATOR II | ||||||||||||
|
0 : 3 vo | CISNIENIOWCY | |||||||||||
42 |
CISNIENIOWCY | 1 : 2 | |||||||||||
|
PŁYWALNIA KOS | ||||||||||||
10 |
PŁYWALNIA KOS | ||||||||||||
|
5 : 4 | BEST BRUK | |||||||||||
15 |
GRANDA | ||||||||||||
|
1 : 14 | ZŁOTY TEAM | |||||||||||
18 |
ZŁOTY TEAM | ||||||||||||
|
ZŁOTY TEAM | ||||||||||||
47 |
|||||||||||||
|
8 : 4 | ZŁOTY TEAM | |||||||||||
31 |
|||||||||||||
|
|
||||||||||||
34 |
|||||||||||||
|
ROLMET | ||||||||||||
2 |
ROLMET |
|
FINAŁ | |||
WISŁA OPATOWIEC
Kępa P. 2, Kański R. 1, Bizoń G. 1 |
|
BEST BRUK
Bździuła J. 1 |
4 : 1 |
O III MIEJSCE | |||
RACŁAWICE
Twardowski M. 2, Gadek Ł. 2, Pełka T. 1 |
RACHWAŁOWIANKA
Stalmach K. 1, Kułaga Ł. 1 |
5 : 2 | |
RACŁAWICE Pełka P. 2, Twardowski M. 1, Gądek Ł. 1 |
WISŁA OPATOWIEC Stalmach M. 2, Kępa P. 2, Bizoń G. 2, Madejski P. 2 |
4 : 8 | |
RACHWAŁOWIANKA Badzioch P. 2, Trzaska K. 1, Kułaga Ł. 1, Stalmach K. 1 |
BEST BRUK Bździuła K. 2, Bartosik K. 2, Kaczor A. 1, Grabski Sz. 1, Kwiecień Sz. 1, Frączkiewicz D. 1 |
5 : 8 | |
KORYTO
Latos R. 2, Cichy D. 1, Wrzesień M. 1,
Gołębiowski P. 1
|
WISŁA OPATOWIEC I Madejski P. 4, Bizoń G. 3, Kępa P. 1, Stalmach M. 1 |
5 : 9 | |
KRÓLEWSCY Odrobina C. 2, Kądzielski P. 1, Lozia K. 1 |
RACHWAŁOWIANKA Badzioch P. 5, Trzaska K. 3, Stalmach K. 2 |
4 : 10 | |
TANK CHEM PRZEMYKÓW
gwóźdź D. 4, Noga S. 1, Staniszewski K. 1,
Mocherek T. 1
|
RACŁAWICE Pełka T. 2, Twardowski M. 2, Gadek Ł. 2, Nowak K. 2, Nowak K. 1 |
7 : 9 | |
BEST BRUK Bartosik K. 2, Kaczor A. 2, Bżdziuła K. 1 |
ZŁOTY TEAM Kukla M. 2, Armatys T. 2 |
5 : 4 | |
JASKÓŁKI Mudyn N. 4, Bartoś P. 3, Łanecki P. 1 |
WISŁA OPATOWIEC
Bizoń G. 6, Kępa P. 2, Stalmach M. 2, Kański R. 2,
Madejski P. 1
|
8 : 13 | |
U-21 Nowak D. 2, Fakowski P. 2 |
KORYTO Cichy D. 2, Wrzesień M. 1, Cichy K. 1, Gołębiowski P. 1 |
4 : 5 | |
RACHWAŁOWIANKA
Stalmach Ł. 3, Trzaska K. 2, Stalmach K. 2,
Badzioch P. 1, Grudzień D. 1
|
POL COM WITOWIANKA Niciarz P. 2, Zabijak H. 1 |
9 : 3 | |
TANK CHEM PRZEMYKÓW
Czekaj M. 3, Staniszewski K. 1, Marzec Ł. 1,
Mocherek T. 1
|
LEWART BEJSCE II Staniszewski M. 2, Adamczyk A. 1 |
6 : 3 | |
RACŁAWICE Pełka P. 4, Pełka T. 4, Twardowski M. 2, Nowak K. 2 |
WOLNI STRZELCY Kozieł K. 2, Piwowarczyk E. 1, Śmiech D. 1 |
12 : 4 | |
PŁYWALNIA KOS Now |
BEST BRUK Now |
5:10 | |
POL COM WITOWIANKA Now |
ZORZA MIKOŁAJÓW Now |
8:4 | |
SĘDZISZOWICE Jesionka Sz. 1, Półtorak Ł. 1 |
U 21
Nowak D. 4, Cieśniarski M. 2, Fakowski P. 2,
Przebieracz H. 2, Górniak K. 1
|
2:11 | |
RACHWAŁOWIANKA Stalmach Ł. 2, Stalmach K. 2, Trzaska K. 1, Badzioch P. 1 |
DROŻEJOWICE Skóra K. 2, Chećko P. 1, Szostak D. 1 |
6:4 | |
ZŁOTY TEAM Kukla M. 3, Armatys T. 2, Prucnal P. 1, Gruszka P. 1, Kasperczyk M. 1 |
ROLMET Stępień R. 2, Wieczorek D. 1, Kowalski M. 1 |
8:4 | |
LEWART BEJSCE | KRÓLEWSCY | 0:3 VO | |
CAFFARO JUNIORZY Stefańczyk M. 1, Sambór P. 1 |
WOLNI STRZELCY Grobys K. 2, Śmiech D. 2, Gorgoń M. 1 |
2:5 | |
ZORZA MIKOŁAJÓW Niedźwiedź Ł. 3, Niedźwiedź A. 1, Wątek M. 1, Domagała K. 1, Tomczyk Ł. 1 |
METALIKA PIOTROWICE Zaleśny A. 3, Baran M. 1, Dybała D. 1 |
7:4 | |
K2 KRĘPICE KOBYLNIKI Włosowicz M. 1 |
BEST BRUK Bartosik K. 2, Kaczor A. 1, Grabski Sz. 1, Wątek M. 1 |
1:5 | |
PŁYWALNIA KOS Nowak M. 1, Dybał D. 1 |
CIŚNIENIOWCY Kozioł M. 1 |
2:1 | |
SIELEC TEAM |
LEWART BEJSCE II Idziak W. 1 |
0:1 | |
JASKÓŁKI Mudyn N. 7, Bartoś P. 3, Łanecki P. 3 |
SPEC BUD Jachna K. 1, Kurczyna K. 1 |
13:2 | |
TANK CHEM PRZEMYKÓW Czekaj M. 2, Staniszewski K. 1, Salamon P. 1 |
WOJCIECHÓW Gałęziowski G. 1, Świeca K. 1 |
4:2 | |
TAJFUN CIESZKOWY Rogala M. 1, Sambór J. 1 |
KORYTO Wrzesień M. 5, Cichy D. 4, Cichy K. 2, Gołębiowski P. 1 |
2:12 | |
WISŁA OPATOWIEC Korzec M. 2, Perek G. 2, Włusek P. 1 |
WŁOSTOWIANKA Kabat T. 2, Dziadana D. 2 |
5:4 | |
GLADIATOR KRZCZONÓW Stokłosa A. 3, Fetela K. 2, Modzelewski A. 1 |
KRÓLEWSCY Lozia K. 2, Kądzielski M. 2, Kądzielski P. 1, Kądzielski K. 1, Odrobina C. 1 |
6:7 | |
FC ZMORA
Antończyk T. 4 |
|
SĘDZISZOWICE
Pudełko E. 2, Staniszewski J. 2, Mandecki P. 2,
Pudełko A. 1, Gzyl H. 1
|
4:8
|
WŁOSTOWIANKA Stępień J. 2, Hamerski S. 1 |
ROSIEJÓW NAD STAWEM Skinderowicz M. 2, Kaczmarczyk D. 1 |
3:3 k 2:1 | |
CZARNOCIN Paczkowski A. 3, Jewiarz W. 1, Buba K. 1 |
DROŻEJOWICE Skóra K. 3, Fasolewski M. 3 |
5:6 | |
GLADIATOR KRZCZONÓW Fetela K. 2, Misiewicz Ł. 2, Kułak A. 2, Stokłosa A. 1 |
OUTSIDERZY Żarnowiec J. 1, Witek K. 1 |
7:2 | |
SHOT GUN Kwiecień J. 2, Kaczmarczyk S. |
WOJCIECHÓW Dusza D. 2, Gałęziowski G. 2, Szlęk T. 1 |
3:5 | |
GLADIATOR KRZCZONÓW II | CIŚNIENIOWCY | 0:3 VO | |
K2 KRĘPICE KOBYLNIKI Włosowicz M. 6, Fakowski T. 3 |
SPARTA JUNIORZY Kotarba P. 2, Malara P. 1 |
9:3 | |
ZŁOTY TEAM
Kukla M. 5, Prucnal P. 4, Musiał D. 3, Gruszka P. 1 |
GRANDA Bryła F. 1 |
14:1 |