KAZIMIERSKA LIGA PŁYWACKA 2017/18
II ZAWODY - 19 Listopad 2017

Termin i miejsce
I ZAWODY : 29 Październik 2017
II ZAWODY : 19 Listopad 2017
III ZAWODY: 17 Grudzien 2017
godz.9.30- rozgrzewka , godz. 10.00 – rozpoczęcie zawodów

Kategorie wiekowe: 1
Szkoła Podstawowa – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 2011 i młodsi - w zależności od ilości zgłoszeń
- rocznik 2009-2010
- rocznik 2007-2008
- rocznik 2005-2006
-rocznik 2003 i 2004
-rocznik 2002 i starsi
Open
- od 20-40 lat
- od 41 lat i więcej
- ratownicy i instruktorzy

II zawody – 19 listopad 2017
I) 2011 i młodsi -25 m grzbietowy,
II) 2009-2010- 50 m grzbietowy, 50 m klasyczny
III) 2007-2008- 50 m klasyczny, 50m dowolny /kraul/,
IV) 2005-2006- 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/
V) 2003-2004 - 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/
VI) 2002 i starsi - 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/

 Foto I Zawody MEDUZA >>>>>

 WYNIKI :

DZIEWCZĘTA 2011 I MŁODSZE

                   

L.p.

Imię i nazwisko

25m grz

25m grz

PKT

25 m grz

 

PKT

Suma

po II r.

 25m grzb

 

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

 KIEROŃSKA MARYLA

0.30,00

 

6

 

               

2

 PIETROŃ LENA

0.35,00

 

5

 

               

3

 RZEPA MARIANNA

0.41,17

 

4

 

               

 POLANKO ZUZANNA

1.00,62

 

3

 

               
5  ŻARNOWIECKA JESSICA   1.33,00    2                  

CHŁOPCY 2011 I MŁODSI

                   

L.p.

Imię i nazwisko

25m grz

25m grzb

PKT

25 m grz

 

PKT

Suma

po II r.

25m grz

 

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

 

                       

DZIEWCZĘTA 2009-2010

                   

L.p.

Imię i nazwisko

50m grz

50m dow

PKT

50 m grz

50 m kla

PKT

Suma

po II r.

50m dow

50m kla

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

 KONEWECKA GABRIELA

0.56,33

 1.00,65  11                  

2

 SZCZĘSNA WIKTORIA

1.02,25 

 1.00,35  10                  

3

 THOMAS ALEKSANDRA

1.00,96 

 1.13,58  9                  

4

 GĄDZIK EMILIA

1.06,90 

 1.25,06  5                   

5

 ŻARNOWIECKA KAROLINA

1.05,12 

 1.25,74  5                  

6

 POMYKALSKA MAGDALENA

1.09,25 

 1.26,31  2                   

7

 POLANKO AMELIA

1.15,88 

 1.30,62                    
8  ZIELIŃSKA AMELIA  1.22,74  2.00,77                    
9  PABIAŃCZYK KATARZYNA 1.16,00 -                    
10  SIWIEC MARTYNA 1.23,56 1.36,38                    

CHŁOPCY 2009-2010

                   

L.p.

Imię i nazwisko

50m grz

50 m dow

PKT

50 m kla

50 m grz

PKT

Suma

po II r.

50m
dow

50m
kla

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

 MADEJ ANTONI

 0.59,09  0.59,42  11                  
2  MARZEC MIKOŁAJ 0.56,44  1.00,62  11                  

3

 SAMBÓR IGOR

 1.02,80  1.05,06  8                  

4

 PARADA DAWID

 1.25,96  1.39,08  6                  

5

 WÓJCIK ALAN

1.36,62   2.19,76  2                  

6

 MIREWSKI MARCIN

 1.26,40  -  2                  

7

 GIL MIKOŁAJ

 1.32,18  -  1                  
8  ZAPIÓR FILIP 1.41,56 -                    

DZIEWCZĘTA 2007-2008

                   

L.p.

Imię i nazwisko

50m grz

50m dow

PKT

50 m kla

50 m dow

PKT

Suma

po II r.

100m
grzb

50m
kl

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

 SZARAWARA OLIWIA

 0.43,80  0.40,87  12                  

2

 MADERAK JULIA

 0.48,46  0.42,01  10                  

3

 WÓJCIK LENA

1.00,04   0.59,85  7                  

4

 PIETROŃ ANTONINA

 1.01,04  0.56,48  6                  

5

 ŻARNOWIECKA ANGELIKA

 1.00,07  1.12,12  3                  

6

 SWAT ZOFIA

 1.02,41  1.02,83  2                  

7

 GAWEŁ LAURA

 1.06,46  1.00,03  2                  
8  SASAK NATALIA 1.10,18  -                    
9  WĘGLOWSKA ALEKSANDRA 1.07,03 -                    
10  DUSZA JULIA 1.19,14 1.36,65                    
11  RZEPA AMANDA 1.03,98 1.13,09                    
12  KRAWCZYK ZUZANNA 1.09,68 1.17,05                    

CHŁOPCY 2007-2008

                   

L.p.

Imię i nazwisko

50m grz

50m dow

PKT

50 m klas

50 m dow

PKT

Suma po II r.

100m
grzb

50m
kla

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

 KIEROŃSKI MARCEL

 0.44,36  0.37,40  12                  

2

 WILK FILIP

 0.57,48  0.52,81  8                  
3  GRZYB JAN 0.55,68 0.54,94 8                  

4

 WOJAS WOJCIECH

 0.53,96  0.59,28  7                  

5

 GRUSZKA ALAN

 0.57,88  0.59,49  3                  

6

 BARTOS ERYK

 1.08,95  0.57,92  3                   

7

 KRZEMIŃSKI BARTOSZ

 1.02,88  0.57,78 3                  
8  CIEŚLA JAKUB 0.59,23 1.00,59 2                  
9  KULPA MATEUSZ 1.20,56 1.13,80                    
10  BARAN BARTOSZ 1.13,97 -                    

DZIEWCZĘTA 2005-2006

                   

L.p.

Imię i nazwisko

100m grz

50m dow

PKT

100 m kla

100 m dow

PKT

Suma

po II r.

100
zmien

50
mot

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

 GADZIK ZUZANNA

 1.34,08  0.37,07  12                  

2

 CHAT ZUZANNA

 1.37,92  0.39,72  10                  

3

 CIEŚLA ANNA

1.38,40   0.42,73  6                  

4

 KWIECIEŃ KALINA

 1.39,00  0.42,62  6                  

5

 SOBIERAJ MARTYNA

1.46,81   0.40,82  5                  

6

 ŻARNOWIECKA ALEKSANDRA

 1.45,24  0.45,26  2                  

7

 ZIELIŃSKA KAMILA

 1.53,59  0.43,48  1                  

8

 ŻABIŃSKA KATARZYNA

2.02,85   0.52,66                    

9

 SZASTAK JULIA

 1.58,80  0.43,65                    
10   WÓJCIK AMELIA  3.07,45  1.8,76                    
11  KOWALSKA WIKTORIA  2.31,90  1.04,91                    
12  JAWORSKA AMELIA  1.54,67  0.54,30                    
13  WIEJACHA WIKTORIA  3.01,32  1.31,43                    
14  SIWIEC WIKTORIA  2.10,55  0.48,24                    
15  SZASTAK ALEKSANDRA 2.00,92 0.49,88                    

CHŁOPCY 2005-2006

                   

L.p.

Imię i nazwisko

100m grz

50m dow

PKT

100 m kla

100 m dow

PKT

Suma

po II r.

100
zmien

50
mot

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

 PABIAŃCZYK JAKUB

 1.47,37  0.40,86  11                  

2

 COULIBALY DAVID

 1.45,55  0.41,25  10                  

3

 WOJAS ADRIAN

 1.47,49  0.41,00  9                  
4  GIL FILIP 1.51,52 0.41,98 6                  
5  NOWAK MAKSYMILIAN 2.00,53 0.49,63 4                  
6  SWAT FRANCISZEK 2.03,18 0.49,43 2                  
7  MAJ WIKTOR 2.40,07 1.11,66                    

DZIEWCZĘTA 2003-2004

                   

L.p.

Imię i nazwisko

100m grzb

50m dow

PKT

100 m kla

100 m dow

PKT

Suma

po II r.

100m
zmien

50m
mot

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

 PRZEBIERACZ ALICJA

 1.27,31  0.33,32  12                  

2

 WOJAS MARIA

 1.35,86  0.35.09  10                  

3

 PARADA JULIA

 1.38,74  0.39,33  7                  

4

 ADAMUSIK AGATA

 1.40,40  0.37,24  7                  

CHŁOPCY 2003-2004

                   

L.p.

Imię i nazwisko

100m grzb

50m dow

PKT

100 m klas

100 m dow

PKT

Suma

po II r.

100m
zmien

50m
mot

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

 SAMBÓR KACPER

 1.20,47  0.31,65  12                  

2

 COULIBALY LAMINE

 1.33,39  0.35,88  10                  
3  JAWORSKI WOJCIECH 1.37,87 0.37,02 8                  
4  ZAPIÓR MAREK 1.48,66 0.39,85 6                  
5  POMYKALSKI PIOTR 2.07,61 0.50,98 4                  

DZIEWCZĘTA 2002 i STARSZE

                   

L.p.

Imię i nazwisko

100m grz

50m dow

PKT

100 m klas

100 m dow

PKT

Suma

po II r.

100m
zmien

50m
motyl

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

 GARBACZ KAROLINA

 1.42,28  0.35,93  12                  

2

 KUSAK AGNIESZKA

 1.43,74  0.37,70  10                  

3

 KOWALSKA KAROLINA

 1.52,11  0.40,91  8                  

4

 BAŁAGA KAROLINA

 1.53,71  0.45,68  6                  

CHŁOPCY 2002 i STARSI

                   

L.p.

Imię i nazwisko

100m grz

50m dow

PKT

100 m klas

100 m dow

PKT

Suma

po II r.

100m
zmien

50m
motyl

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

 MAŃ JAKUB  1.59,56  0.40,56  12                  
 

 

 


Zgłoszenie do zawodów
-Do 25 października 2017 /Środa/ na kartach zgłoszeniowych ( dostępne w kasie pływalni)

 

Konkurencje

I zawody- 29 październik 2017
I) 2011 i młodsi- 25 m grzbietowy,
II) 2009-2010- 50 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/,
III) 2007-2008- 50 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/
IV) 2005-2006- 100 m grzbietowy, 50 m dowolny/kraul/
V) 2003-2004 - 100 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/
VI) 2002 i starsi- 100 m grzbietowy, 50 m dowolny

II zawody – 19 listopad 2017
I) 2011 i młodsi -25 m grzbietowy,
II) 2009-2010- 50 m grzbietowy, 50 m klasyczny
III) 2007-2008- 50 m klasyczny, 50m dowolny /kraul/,
IV) 2005-2006- 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/
V) 2003-2004 - 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/
VI) 2002 i starsi - 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/

III zawody- 17 grudzień 2017
I) 2011 i młodsi -25 m grzbietowy,
II) 2009-2010- 50 m dowolny (kraul), 50 m klasyczny,
III) 2007-2008- 100 m grzbietowy, 50 klasyczny,
IV) 2005-2006- 100 m zmienny, 50 m motylkowy
V) 2003-2004 - 100 m zmienny, 50 m motylkowy,
VI) 2002 i starsi - 100 m zmienny, 50 m motylkowy

Regulamin:
1. Zawody odbędą się zgodnie z przepisami PZP i niniejszym regulaminem.
2. Liga składa się z III Zawodów organizowanych w terminach
I ZAWODY : 29 październik 2017
II ZAWODY : 19 listopad 2017
III ZAWODY: 17 grudzień 2017
3. Zawodnik, który uczestniczyć będzie we wszystkich zawodach otrzyma dodatkowo 2 pkt. do klasyfikacji generalnej.
4. Start ze słupków startowych. Dla roczników 2010 i młodsi dopuszczalny start z murka lub z wody.
5. W przypadku falstartu zawodnik nie zostaje wykluczony, natomiast wyścig zostaje powtórzony
6. Poszczególne konkurencje zostaną przeprowadzone na czas.
7. Konkurencja zostanie rozegrana gdy zgłoszą się co najmniej 3 osoby.
8. Zawodnicy mogą wystartować w max 2 konkurencjach
9. ZAWODNIK MOŻE ZMIENIAĆ STYL W JAKIM STARTUJE W TRAKCIE KOLEJNYCH ZAWODÓW.
10 ZA MIEJSCA ZAJĘTE W POSZCZEGÓLNYCH KONKURENCJACH PRZYZNANE ZOSTANĄ PUNKTY WEDŁUG KLUCZA:
o 1 MIEJSCE 6 Pkt.
o 2 MIEJSCE 5 Pkt
o 3 MIEJSCE 4 Pkt.
o 4 MIEJSCE 3 Pkt.
o 5MIEJSCE 2 Pkt.
o 6 MIEJSCE 1 Pkt.
11. SUMA PUNKTÓW Z III ZAWODÓW ZDECYDUJE O MIEJSCACH W KLASYFIKACJI GENERALNEJ.
12. NAGRODY UFUNDOWALI ORGANIZATORZY.


Uczestników zawodów obowiązuje wewnętrzny regulamin pływalni.
Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za stan zdrowia uczestników i wynikłe
z tego powodu konsekwencje !