Oświadczenie zawodnika tu pobierz >>>>
Oświadczenie zawodnika nieletniego >>>>

            CAFFARO                                        WISŁA OPATOWIEC
vs
       PŁYWALNIA KOS                      TANK CHEM PRZEMYKÓW

VS
 
II LIGA
NA BANI                                           ZORZA MIKOŁAJÓW
VS
KORYTO                                         NAPRZÓD SKALBMIERZ
VS
  MECZ KOLEJKI  
I PŁYWALNIA - CAFFARO 5 : 3
II ZORZA - CZARNOCI 6 : 4
III    :
     
  NIESPODZIANKA KOLEJKI  
I RACŁAWICE - U-21 10 : 8
II     
  BRAMKA KOLEJKI  
 

TALER MARCIN /RAFIS/

 
  BRAMKARZ KOLEJKI  
I SKOTARCZYK MICHAŁ  /WISŁA/  
III    
  STRZELCY  KOLEJKI   

OLESIŃSKI KAMIL /ROSIEJÓW/

MUSIAŁ ANDRZEJ /U21/

BARTOŚ PATRYK /JASKÓŁKI/

MUDYN NORBERT /JASKÓŁKI/

NIEDŹWIEDŹ ŁUKASZ /ZORZA/

KĘPA PAWEŁ /WISŁA/

PEŁKA PAWEŁ /RACŁAWICE/

PEŁKA TOMASZ /RACŁAWICE/

5 BRAMEK

5 BRAMEK

5 BRAMEK

4 BRAMKI

 4 BRAMKI

3 BRAMKI

3 BRAMKI

3 BRAMKI

ZAWODNICY  KOLEJKI 

NOWAK MICHAŁ /PŁYWALNIA KOS/

PRZYBYŁ WOJCIECH   /CAFFARO/

TABOR BARTŁOMIEJ  /TANK CHEM/

ADAMCZYK MARIUSZ /RAFIS/

PEŁKA PAWEŁ, TOMASZ /RACŁAWICE/

KĘPA PAWEŁ /WISŁA/

KĄDZIELKSKI KRYSTIAN /KRÓLEWSCY/

BŹDZIUŁA KRZYSZTOF /BEST BRUK/

 

KARY

DRUŻYNA GLADIATOR II - ODDANIE MECZU WALKOWEREM WYKLUCZENIE Z DALCZYCH ROZGRYWEK
DRUŻYNA DAREMNY TRUD - ODDANIE MECZU WALKOWEREM BEZ POW WYKLUCZENIE Z DALCZYCH
CZERWONA KARTKA MUSIAŁ DAMIAN /ZŁOTY TEAM/ - KARA MECZU W PUCHARZE LIGI

 

TERMINARZ             Aktualizacja 21.02.2018 GODZ. 11.00

Zmiany do środy godz. 11:00!!!

TERMINARZ XII KOLEJKA

CZWARTEK 22.02.2018

1 SPEC BUD - FC ZMORA (7) IV 1800 – 1845
2 PŁYWALNIA KOS - CIŚNIENIOWCY(15) P 1852 – 1937
3 WISŁA - WŁOSTOWIANKA (17) P 1945 – 2030

 

PIĄTEK 23.02.2018

1 TAJFUN - KORYTO (6) P 1931 – 2016
2 TANK CHEM* - WOJCIECHÓW (16) P 2023 – 2108
3 ZORZA - METALIKA PIOTROWICE (9) P 2115 – 2200

 

SOBOTA 24.02.2018 terminarz ostateczny
1 CAFFARO JUNIORZY - WOLNI STRZELCY (1)* P 1327 – 1412
2 JASKÓŁKI* - SPEC BUD (5) P 1419 – 1504
3 NA BANI - LEWART I (10) P 1511 – 1556
4 K2 - LEWART II* (9) III 1603 – 1648
5 PRETEKST PUB - METALIKA PIOTROWICE* (9) III 1655 – 1740
6 ROSIEJÓW II - ZŁOTY TEAM* (9) III 1747 – 1832
7 SIELEC TEAM - LEWART II* (2) P 1839 – 1924
8 GLADIATOR I - KRÓLEWSCY (18) P 1931 – 2016
9   III 2023 – 2108

 

NIEDZIELA 25.02.2018 terminarz ostateczny
1 SIELEC TEAM - OUTSIDERZY (7) IV 1327 – 1412
2 KILO WIEJSKIEJ - WOJCIECHÓW (9) III 1419 – 1504
3 K2 - BEST BRUK (19) P 1511 – 1556
4 DROŻEJOWICE* - SĘDZISZOWICE (8) IV 1603 – 1648
5 TAJFUN - JASKÓŁKI (9) III 1655 – 1740
6 KORYTO - NAPRZÓD SKALBMIERZ /I PLAY OFF II LIGA / I 1747 – 1832
7 NA BANI - ZORZA /I PLAY OFF II LIGA / I 1839 – 1924
8 PŁYWALNIA KOS - TANK CHEM /I PLAY OFF I LIGA / I 1931 – 2016
9 CAFFARO - WISŁA  /I PLAY OFF I LIGA / I 2023 – 2108

 

 

PIĄTEK 02.03.2018

1   P 1931 – 2016
2   P 2023 – 2108
3   P 2115 – 2200

 

SOBOTA 03.03.2018
1   P 1327 – 1412
2 WOJCIECHÓW - K2* (10) III 1419 – 1504
3 SPEC BUD - FC ZMORA (7) IV 1511 – 1556
4 SPARTA JUNIORZY - SHOT GUN (11) II 1603 – 1648
5 SIELEC TEAM  - OUTSIDERZY (7) IV 1655 – 1740
6 KILO WIEJSKIEJ - METALIKA PIOTROWICE (10) III 1747 – 1832
7 DAREMNY TRUD - ROSIEJÓW II (10) III 1839 – 1924
8 JASKŁKI - GRANDA (10) III 1931 – 2016
9 LEWART II - TAJFUN CIESZKOWY (10) III 2023 – 2108

 

NIEDZIELA 04.03.2018
1   IV 1327 – 1412
2 FC ZMORA - WŁOSTOWIANKA (8) IV 1419 – 1504
3 CAFFARO JUNIORZY - SIELEC TEAM (8) IV 1511 – 1556
4 SPEC BUD - CIŚNIENIOWCY (8) IV 1603 – 1648
5 ZŁOTY TEAM - PRETEKST PUB (10) III 1655 – 1740
6 NA BANI - ZORZA /I PLAY OFF II LIGA / I 1747 – 1832
7 KORYTO - NAPRZÓD SKALBMIERZ /I PLAY OFF II LIGA / I 1839 – 1924
8 CAFFARO - WISŁA  /I PLAY OFF I LIGA / I 1931 – 2016
9 PŁYWALNIA KOS - TANK CHEM /I PLAY OFF I LIGA / I 2023 – 2108

 

 

UWAGA PUCHAR LIGI !!!

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DRUŻYNY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W ROZGRYWKACH
PUCHARU LIGI 2017/18
WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST ZGŁOSZENIE NA E-MAILA 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
DRUŻYNY DO DNIA 14.01.2018 DO GODZINY 12:00
DRUŻYNY KTÓRE NIE PRZYŚLĄ ZGŁOSZEŃ NIE WEZMĄ UDZIAŁU W LOSOWANIU.
LOSOWANIE PUCHARU LIGI 14.01.2018 /NIEDZIELA/ GODZINA 19:15

PLANOWANE ROZPOCZĘCIE MECZY PUCHARU LIGI STYCZNIA 2018

 

ROZPOCZĘCIE LIGI /NIEDZIELA/ 12.11.2017

WISŁA OPATOWIEC - ROLMET 2 : 0

 

W niedzielę 12.11.2017 miała miejsce Inauguracja Jubileuszowego sezonu Powiatowej Ligi FUTSALU w Kazimierzy Wielkiej. Największą tego typu imprezę w naszym regionie uroczyście otworzył Starosta Powiatu Kazimierza Wielka Jan Nowak. Podczas uroczystości wręczone zostały puchary i dyplomy dla drużyn uczestniczących w rozgrywkach powiatowej Ligi Orlik 2017. W tym roku w  PLF 2017/18 rywalizować będzie 46 zespołów podzielonych na 4 ligi. Tytułu Mistrza broni drużyna WISŁY Opatowiec. Jak co roku mecze rozgrwane będą w każdy weekend w hali Kazimierskiego Ośrodka Sportowego przy ul. T. Kościuszki 13 w Kazimierzy Wielkiej.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do oglądania na żywo zmagań wszystkich drużyn bądź śledzenie rywalizacji na stronie www.kazimierzakos.pl

UWAGA !!!
ważne zmiany w Regulaminie PLF 2017/18

  • wyznaczona została strefa zmian - zmiany poza wyznaczoną strefą będa karane żółtą kartką 
  • wprowadzone zostają kary odsunięcia od kolejnego meczu dla zawodnika który w sumie otrzyma 4 żółte kartki.
  • wrpwadzone zostają kary dyscylinarne dla zawodników, którzy  w niesportowy i wulgarny sposób będą odnosić się do sędziów, zachowywać na boisku bądź trybunach:
    - kara odsunięcia od -  1 meczu
    - kara odsunięcia od -  3 meczy
    - kara odsunięcia od -  5 meczy
    - dyskfalifikacja
  • pozostałe zasady pozostaja bez zmian

 

 

UWAGA !!!
Ostateczny termin składania kompletnych  list 30.10.2017!!!

Listy drużyn:
W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI/ nazwisko, imię, data urodzenia, adres/ ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI /na czerwono/

 

Wyniki Losowania Lig

I Liga

  1. Racławice
  2. Rolmet
  3. Pływalnia KOS
  4. Best Bruk
  5. Królewscy
  6. Rafis
  7. Rachwałowianka
  8. Wisła Opatowiec
  9. Caffaro
  10. Rosiejów Nad Stawem
  11. Global System
  12. Tank Chem Przemyków

II Liga

  1. Gladiator
  2. Lewart Bejsce
  3. Na Bani
  4. Naprzód Skalbmierz
  5. Czarnocin
  6. Shot Gun
  7. Zorza Mikołajów
  8. Koryto
  9. Pol-Com
  10. Edihaft
  11. Wolni strzelcy
  12. Sparta Juniorzy

III Liga

  1. Złoty Team
  2. Daremny Trud
  3. Jaskółki
  4. Lewart II
  5. Wojciechów
  6. K2
  7. Tajfun Cieszkowy
  8. Granda
  9. Rosiejów nad Stawem II
  10. Nabite?
  11. Metalika Piotrowice
  12. Kilo Wiejskiej

IV Liga

  1. Drożejowice
  2. Outsiderzy
  3. Caffaro Juniorzy
  4. Spec-Bud
  5. Ciśnieniowcy
  6. Sielec Team
  7. Gladiator II
  8. Sędziszowice
  9. Włostowianka
  10. Team Spirit

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami
kolejnej edycji Ligi FUTSALU w Kazimierzy Wielkiej
II spotkanie - 23.10.2017 /poniedziałek/ godzina 20:00
sala konferencyjna KOS

Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI na czerwono/-

Planowane rozpoczęcie Ligi 12.11.2017r.
Zasady nie ulaegają zmianie

· Każdy zawodnik grający w ogólnopolskiej Lidze FUTSALU będzie traktowany jako zawodowiec
· Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy na stałe zameldowany w gminach!!! ościennych powiatu Kazimierza Wielka
NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA
· Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.
· Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI/
wkrótce więcej informacji ....

 

PIĄTEK 09.02.2018

1 SPARTA JUNIORZY - WOLNI STRZELCY (10) II 1931 – 2016
2 CZARNOCIN - SHOT GUN (10) II 2023 – 2108
3 KORYTO - NA BANI (10) II 2115 – 2200
 

PIĄTEK 09.02.2018

1 SPARTA JUNIORZY - WOLNI STRZELCY (10) II 1931 – 2016
2 CZARNOCIN - SHOT GUN (10) II 2023 – 2108
3 KORYTO - NA BANI (10) II 2115 – 2200