Oświadczenie zawodnika tu pobierz >>>>

 

UWAGA PUCHAR LIGI !!!

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DRUŻYNY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W ROZGRYWKACH
PUCHARU LIGI 2017/18
WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST ZGŁOSZENIE NA E-MAILA 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
DRUŻYNY DO DNIA 14.01.2018 DO GODZINY 12:00
DRUŻYNY KTÓRE NIE PRZYŚLĄ ZGŁOSZEŃ NIE WEZMĄ UDZIAŁU W LOSOWANIU.
LOSOWANIE PUCHARU LIGI 14.01.2018 /NIEDZIELA/ GODZINA 19:15

PLANOWANE ROZPOCZĘCIE MECZY PUCHARU LIGI STYCZNIA 2018

  MECZ KOLEJKI  
I RAFIS - PŁYWALNIA KOS 3 : 5
II ZORZA - GLADIATOR 4 : 2
III  -  :
     
  NIESPODZIANKA KOLEJKI  
I BEST-BRUK - KRÓLEWSCY 5 : 7
II    
  BRAMKA KOLEJKI  
 

MAKOWSKI RAFAŁ /ROSIEJÓW NAD STAWEM/

 
  BRAMKARZ KOLEJKI  
  CIESIELSKI MICHAŁ /CAFFARO /  
     
  STRZELCY  KOLEJKI   

MIŁOSZ WRZESIEŃ /KORYTO/

MATEUSZ KADZIELSKI /KRÓLEWSCY/

ŁUKASZ STALMACH /RACHWAŁOWIANKA/

PIOTR MADEJSKI /WISŁA/

MOCHEREK DAMIAN /TANK CHEM/

ADAM PACZKOWSKI /CZARNOCIN/

ŁUKASZ NIEDŹWIEDŹ /ZORZA/

5 BRAMEK

4 BRAMKI

3 BRAMKI

3 BRAMKI

3 BRAMKI

3 BRAMKI

3 BRAMKI

ZAWODNICY  KOLEJKI 

KĄDZIELSKI MATEUSZ /KRÓLEWSCY/

NOWAK MICHAŁ  /PŁYWALNIA KOS/

MADEJSKI PIOTR /WISŁA/

MOCHEREK DAMIAN /TANK CHEM/

ŁAKOTA ŁUKASZ /CAFFARO/

BANASZEK ROBERT /RAFIS/

STĘPIEŃ RAFAŁ /ROLMET/

STALMACH ŁUKASZ /RACHWAŁOWIANKA/

KARY

CZERWONA KARTKA MOLĘDA GRZEGORZ /GLADIATOR II/ - WYKLUCZENIE DO KOŃCA SEZONU - NIESPORTOWE ZACHOWANIE WOBEC SĘDZIÓW,
CZERWONA KARTKA WOŁOWSKI MATEUSZ /RAFIS/ - KARA 3 MECZY NIESPORTOWE ZACHOWANIE WOBEC SĘDZIÓW,
CZERWONA KARTKA OLESIŃSKI KAMIL /ROSIEJÓW/ - KARA MECZU, KARA FINANSOWA

TERMINARZ             Aktualizacja 17.01.2018 Uwaga zmiany.

Zmiany do środy godz. 11:00!!!

 

CZWARTEK 25.01.2018

1 WOJCIECHÓW  - PRETEKST PUB (3) /ZALEGŁY/ III 2100 – 2145
TERMINARZ PUCHAR
  PIĄTEK 26.01.2018    
1 GLADIATOR II  - CIŚNIENIOWCY (13) P 1931 – 2016
2 K2 - SPARTA JUNIORZY (12) P 2023 – 2108
3  ZŁOTY TEAM - GRANDA (14) P 2115 – 2200

TERMINARZ V KOLEJKA

SOBOTA 27.01.2018

1

FC ZMORA - SĘDZISZOWICE (6) IV 1327 – 1412

2

NA BANI - SHOT GUN (8)*

II

1419 – 1504

3

METALIKA - TAJFUN (6)

III

1511 – 1556

4

CAFFARO JUNIORZY - SPEC-BUD (6)

IV

1603 – 1648

5

DAREMNY TRUD - WOJCIECHÓW (6)

III

1655 – 1740

6

NAPRZÓD - CZARNOCIN (8) 

II

1747 – 1832

7

EDIHAFT BIELECKI - KORYTO (6) /ZALEGŁY/

II

1839 – 1924

8

DROŻEJOWICE - SIELEC TEAM (6)

IV

1931 – 2016

9 PRETEKST PUB - GRANDA (6) III 2023 – 2108

TERMINARZ VIII KOLEJKA

NIEDZIELA 28.01.2018

1

SPARTA JUNIORZY -EDICHAFT BIELECKI (8)

II

1327 – 1412

2

LEWART II - KILO WIEJSKIEJ (7)*

III

1419 – 1504

3

OUTSAIDERZY - CIŚNIENIOPWCY (6)*

IV

1511 – 1556

4

ZŁOTY TEAM - K2 (6)*

III

1603 – 1648

5

WOLNI STRZELCY - POL-COM WITOWIANKA (8) 

II

1655 – 1740

6

 WISŁA - ROLMET (9)

I

1747 – 1832

7

LEWART - ZORZA (8)

II

1839 – 1924

8

CZARNOCIN - NA BANI (7)

II

1931 – 2016

9

SĘDZISZOWICE - WŁOSTOWIANKA (7)

IV

2023 – 2108

TERMINARZ VII KOLEJKA

PIĄTEK 02.02.2018

1 GLADIATOR I - OUTSIDERZY (11) P 1931 – 2016
2 CAFFARO JUNIORZY - WOLNI STRZELCY (1) P 2023 – 2108
3  SHOT GUN - WOJCIECHÓW (3) P 2115 – 2200

 

SOBOTA 03.02.2018

1

ROSIEJÓW II - PRETEKST PUB (7) III 1327 – 1412

2

GRANDA - METALIKA (7)

III

1419 – 1504

3

K2 - DAREMNY TRUD (7)

III

1511 – 1556

4

ZŁOTY TEAM - TAJFUN   (7)

III

1603 – 1648

5

JASKÓŁKI - WOJCIECHÓW (7)

III

1655 – 1740

6

KILO WIEJSKIEJ - ROSIEJÓW II (6)

III

1747 – 1832

7

CZARNOCIN - SPARTA JUNIORZY (9)

II

1839 – 1924

8

POL-COM - GLADIATOR (9)

II

1931 – 2016

9 ZORZA - NA BANI (9) II 2023 – 2108

TERMINARZ IX KOLEJKA

NIEDZIELA 04.02.2018

1

EDICHAFT BIELECKI - WOLNI STRZELCY (9)

II

1327 – 1412

2

KORYTO - LEWART (9)

II

1419 – 1504

3

SHOT GUN - NAPRZÓD SKALBMIERZ (9)

II

1511 – 1556

4

GLADIATOR - KORYTO (8)

II

1603 – 1648

5

RAFIS - BEST-BRUK (9) 

I

1655 – 1740

6

ROSIEJÓW - U-21 (9)

I

1747 – 1832

7

PŁYWALNIA KOS - RACHWAŁOWIANKA (9)

I

1839 – 1924

8

CAFFARO - RACŁAWICE (9)

I

1931 – 2016

9

KRÓLEWSCY - TANK CHEM (9)

I

2023 – 2108

TERMINARZ X KOLEJKA

PIĄTEK 09.02.2018

1 SPARTA JUNIORZY - WOLNI STRZELCY (10) II 1931 – 2016
2 CZARNOCIN - SHOT GUN (10) II 2023 – 2108
3 KORYTO - NA BANI (10) II 2115 – 2200

 

SOBOTA 10.02.2018

1

BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI !!!    

2

 

 

 

 

NIEDZIELA 11.02.2018

1

EDICHAFT BIELECKI - GLADIATOR (10)

II

1327 – 1412

2

POL-COM- LEWART (10)

II

1419 – 1504

3

ZORZA - NAPRZÓD SKALBMIERZ (10)

II

1511 – 1556

4

ROSIEJÓW - RACŁAWICE (10)

I

1603 – 1648

5

PŁYWALNIA KOS - WISŁA (10) 

I

1655 – 1740

6

BEST-BRUK - RACHWAŁOWIANKA (10)

I

1747 – 1832

7

TANK CHEM - U-21 (10)

I

1839 – 1924

8

KRÓLEWSCY - RAFIS (10)

I

1931 – 2016

9

CAFFARO -ROLMET (10)

I

2023 – 2108

 

ROZPOCZĘCIE LIGI /NIEDZIELA/ 12.11.2017

WISŁA OPATOWIEC - ROLMET 2 : 0

 

W niedzielę 12.11.2017 miała miejsce Inauguracja Jubileuszowego sezonu Powiatowej Ligi FUTSALU w Kazimierzy Wielkiej. Największą tego typu imprezę w naszym regionie uroczyście otworzył Starosta Powiatu Kazimierza Wielka Jan Nowak. Podczas uroczystości wręczone zostały puchary i dyplomy dla drużyn uczestniczących w rozgrywkach powiatowej Ligi Orlik 2017. W tym roku w  PLF 2017/18 rywalizować będzie 46 zespołów podzielonych na 4 ligi. Tytułu Mistrza broni drużyna WISŁY Opatowiec. Jak co roku mecze rozgrwane będą w każdy weekend w hali Kazimierskiego Ośrodka Sportowego przy ul. T. Kościuszki 13 w Kazimierzy Wielkiej.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do oglądania na żywo zmagań wszystkich drużyn bądź śledzenie rywalizacji na stronie www.kazimierzakos.pl

UWAGA !!!
ważne zmiany w Regulaminie PLF 2017/18

  • wyznaczona została strefa zmian - zmiany poza wyznaczoną strefą będa karane żółtą kartką 
  • wprowadzone zostają kary odsunięcia od kolejnego meczu dla zawodnika który w sumie otrzyma 4 żółte kartki.
  • wrpwadzone zostają kary dyscylinarne dla zawodników, którzy  w niesportowy i wulgarny sposób będą odnosić się do sędziów, zachowywać na boisku bądź trybunach:
    - kara odsunięcia od -  1 meczu
    - kara odsunięcia od -  3 meczy
    - kara odsunięcia od -  5 meczy
    - dyskfalifikacja
  • pozostałe zasady pozostaja bez zmian

 

 

UWAGA !!!
Ostateczny termin składania kompletnych  list 30.10.2017!!!

Listy drużyn:
W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI/ nazwisko, imię, data urodzenia, adres/ ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI /na czerwono/

 

Wyniki Losowania Lig

I Liga

  1. Racławice
  2. Rolmet
  3. Pływalnia KOS
  4. Best Bruk
  5. Królewscy
  6. Rafis
  7. Rachwałowianka
  8. Wisła Opatowiec
  9. Caffaro
  10. Rosiejów Nad Stawem
  11. Global System
  12. Tank Chem Przemyków

II Liga

  1. Gladiator
  2. Lewart Bejsce
  3. Na Bani
  4. Naprzód Skalbmierz
  5. Czarnocin
  6. Shot Gun
  7. Zorza Mikołajów
  8. Koryto
  9. Pol-Com
  10. Edihaft
  11. Wolni strzelcy
  12. Sparta Juniorzy

III Liga

  1. Złoty Team
  2. Daremny Trud
  3. Jaskółki
  4. Lewart II
  5. Wojciechów
  6. K2
  7. Tajfun Cieszkowy
  8. Granda
  9. Rosiejów nad Stawem II
  10. Nabite?
  11. Metalika Piotrowice
  12. Kilo Wiejskiej

IV Liga

  1. Drożejowice
  2. Outsiderzy
  3. Caffaro Juniorzy
  4. Spec-Bud
  5. Ciśnieniowcy
  6. Sielec Team
  7. Gladiator II
  8. Sędziszowice
  9. Włostowianka
  10. Team Spirit

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami
kolejnej edycji Ligi FUTSALU w Kazimierzy Wielkiej
II spotkanie - 23.10.2017 /poniedziałek/ godzina 20:00
sala konferencyjna KOS

Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI na czerwono/-

Planowane rozpoczęcie Ligi 12.11.2017r.
Zasady nie ulaegają zmianie

· Każdy zawodnik grający w ogólnopolskiej Lidze FUTSALU będzie traktowany jako zawodowiec
· Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy na stałe zameldowany w gminach!!! ościennych powiatu Kazimierza Wielka
NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA
· Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.
· Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI/
wkrótce więcej informacji ....