Biegi Przełajowe z okazji dnia dziecka 2016

   STAROSTA POWIATU KAZIMIERSKIEGO
 ORAZ
KAZIMIERSKI OŚRODEK SPORTOWY
ZAPRASZAJĄ NA
         ”BIEGI PRZEŁAJOWE Z OKAZJI DNIA DZIECKA”
 

 

 
Wyniki:
Szkoła Podstawowa - Dziewczęta Młodsze
Nazwisko i Imię
Miejsce
Siwiec Wiktoria - SP3 KW
I
Zapart Nikola -SP1 KW
II
Przygoda Victoria - SP 1 KW
III
Kochańczyk Karolina - Wielgus
IV
Szo Jani - SP3 KW
V
Mazur Katarzyna - SP3 KW
VI
Kwiecień kalina - SP3 KW
VII
Bugaj Daria - Wielgus
VIII
Wojas Kinga - Czarnocin
IX
Sobecka Wioleta - Czarnocin
X
Szkoła Podstawowa - Chłopcy Młodsi
Nazwisko i Imię
Miejsce
Paś Patryk  - SP1 KW
I
Mysior Jakub - Zięblice
II
Paczkowski Filip - Czarnocin
III
Mucha Oskar - SP3 KW
IV
Piotrowski Wiktor - Czarnocin
V
Siudak Kacper - SP3 KW
VI
Kupiec Mateusz - Zięblice
VII
Waleszczyński Kacper - SP3 KW
VIII
Sender Mateusz - SP3 KW
IX
Książek Oskar - Topola
X
Szkoła Podstawowa - Dziewczęta Starsze
Nazwisko i Imię
Miejsce
Żwirek Julia - SP3 KW
I
Kozik Roksana - SP3 KW
II
Jagła Kamila - SP1 KW
III
Jach Nikola - SP3 KW
IV
Czechowska Sara - SP3
V
Walasik Wiktoria - SP3 Kw
VI
Godzisz Kamila - SP3 KW
VII
Pluta Wiktoria - Wielgus
VIII
Gil Amelia - Czarnocin
IX
Szarlińska Ola - SP3 KW
X
Szkoła Podstawowa - Chłopcy Starsi
Nazwisko i Imię
Miejsce
Mazur Michał - SP3 KW
I
Zimnicki Mateusz - SP3 KW
II
Coulibaly Lamine - SP3 KW
III
Wiecha Kacper - Topola
IV
Swat Patryk - Zięblice
V
Celuch Jakub - Zięblice
VI
Celuch Daniel - Zięblice
VII
Celuch Bartłomiej - Wielgus
VIII
Zaręba Aleksander -SP3 KW
IX
Nowak Kacper - SP3 KW
X
Gimnazjum - Dziewczęta
Nazwisko i Imię
Miejsce
Deka Magdalena - Skalbmierz
I
Nowak Barbara - Kazimierza W.
II
Pragnąca Kamila - Kazimierza W.
III
Małek Lilianna - Cieszkowy
IV
Mołas Emilia - Kazimierza W.
V
Włodarska Klaudia - Cieszkowy
VI
Ścipiór Weronika - Kazimierza W.
VII
Porębska Maria - Kazimierza W.
VIII
Marciszewska Aleksandra - Kazimierza W.
IX
Polak Wiktoria - Kazimierza W.
X
Gimnazjum - Chłopcy
Nazwisko i Imię
Miejsce
Adamczyk Arkadiusz - Kazimierza W.
I
Hajdys Bartosz - Czyżowice
II
Pudełko Albert - Czyżowice
III
Bryła Filip - Kazimierza W.
IV
Oleś Dawid - Kazimierza W.
V
Kot Kajetan - Cieszkowy
VI
Kozieł Michał - Cieszkowy
VII
Pudełko Eryk - Czyżowice
VIII
Sambór Miłosz - Cieszkowy
IX
Czapla Jakub - Skalbmierz
X
Szkoła Ponadgimnazjalna - Dziewczęta
Nazwisko i Imię
Miejsce
Bazan Magdalena - ZSR Cudzynowice
I
Sobieraj Anna - LO KW
II
Małek Małgorzata -ZSZ Odonów
III
Ochenduszka Klaudia -ZSR Cudzynowice
IV
Juszczyk Milena -ZSZ Odonów
V
Porębska Paulina - ZSZ Odonów
VI
Borkowska Wiktoria - ZSZ Odonów
VII
Pandyra Małgorzata - LO KW
VIII
Maj Aleksandra - LO KW
IX
Latos Karolina - LO KW
X
Szkoła Ponadgimnazjalna - Chłopcy
Nazwisko i Imię
Miejsce
Banaś Sebastian - ZSR Cudzynowice
I
Nowak Marcel - ZSR Cudzynowice
II
Mrozowski Michał - ZDZ Kazimierza W.
III
Bysiński Przemysław - ZSZ Odonów
IV
Kotfica Kacper - LO KW
V
Wilk Krystian - ZDZ Kazimierza W.
VI
Gałęziowski Grzegorz - ZSR Cudzynowice
VII
Skóra Kasjan - ZSZ Odonów
VIII
Fakowski Przemysław - ZSR CUdzynowice
IX
Niedźwiedź Adrian - LO KW
X
Klasyfikacja Szkół
Szkoły Podstawowe
Szkoła Dziew. Młodsze Chłpcy Młodsi Dziew. Starsze Chłopcy Starsi Suma PKT Miejsce
SP 3 Kazimierza W. 21 15 26 27 89 I
SP1 Kazimierza W. 17 10 8 - 35 II
Wielgus 10 - 3 3 16 V
Czarnocin 3 14 2 - 19 IV
Zięblice - 13 - 15 28 III
Topola - - - 7 7 VI
Gimnazjum
Szkoła Dziewczęta Chłopcy Suma PKT Miejsce
Skalbmierz 10 1 11 IV
Cieszkowy 12 11 23 II
Kazimierza W. 23 23 46 I
Czyżowice - 20 20 III
Wielgus - - - V
Szkoła Ponadgimnazjalna
Szkoła Dziewczęta Chłopcy Suma PKT Miejsce
LO KW 14 7 21 III
ZSZ Odonów 19 10 29 II
ZSR Cudzynowice 17 23 40 I
ZDZ KW - 13 13 IV
”ZAWODY PŁYWACKIE Z OKAZJI DNIA DZIECKA”
Wyniki:
Styl Grzbietowy - 50 m
Szkoła Podstawowa
Dziewczęta 2007
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Szarawara Oliwia SP1 KW 48,40 I
Kozanecki Natalia SP 1 KW 53,74 II
Sambór Zuzanna SP1 KW 55,09 III
Wawro Gabriela SP 1 KW 1.18,44 za udział
Dziewczęta 2008
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Pietroń Antonina SP1 KW 1.07,23 I
Rzepa Amanda SP1 KW 1.13,17 II
Dziewczęta 2006
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Chat Zuzanna SP3 KW 48,88 I
Kwiecień Kalina SP3 KW 50,64 II
Zielińska Kamila SP1 KW 53,76 III
Wojtasik Gabriela SP1 KW 1.00,03 za udział
Szczygieł Roksana SP1 KW 1.07,49 za udział
Pragnący Martyna SP1 KW 57,70 za udział
Dziewczęta 2005
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Gądzik Zuzanna SP1 KW 45,94 I
Cieśla Anna SP1 KW 48,18 II
Sobieraj Martyna SP1 KW 49,62 III
Siwiec Wiktoria SP3 KW 57,94 za udział
Żarnowiecka Aleksandra SP3 KW 50,48 za udział
Jaworska Amelia SP3 KW 52,13 za udział
Sadowska Gabriela SP1 KW 1.01,65 za udział
Możdżeń Zofia SP1 KW 59,56 za udział
Dziewczęta 2003-2004
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Przebieracz Alicja SP1 KW 40,34 I
Wojas Maria SP1 KW 42,11 II
Żwirek Julia SP3 KW 43,88 III
Szarlińska Ola SP3 KW 54,43 za udział
Syrkiewicz Sandra SP3 KW 45,79 za udział
Kozik Roksana SP3 KW 52,42 za udział
Parada Julia SP1 KW 48,40 za udział
Kura Karolina SP1 KW 1.05,70 za udział
Bałaga Karolina SP1 KW 59,19 za udział
Baran Julia SP3 KW 54,34 za udział
Chłopcy 2007
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Stępień Rafał SP1 KW 59,25 I
Szuba Antoni SP1 KW 1.07,24 II
Adamczyk Igor SP1 KW 1.18,90 III
Chłopcy 2008
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Cieśla Jakub SP1 KW 1.03,21 I
Gruszka Alan SP3 KW 1.04,16 II
Wojas Wojciech SP1 KW 1.04,20 III
Bartos Eryk SP3 KW 1.26,60 za udział
Pisarski Stanisław SP3 KW 1.07,68 za udział
Chłopcy 2006
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Zieliński Bartek SP3 KW 1.00,93 I
Płaszewski Radek SP1 KW 1.06,93 II
Swat Franciszek SP3 KW 1.08,58 III
Maj Filip SP1 KW 1.14,22 za udział
Chłopcy 2005
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Wojas Adrian SP1 KW 53,11 I
Sender Mateusz SP3 KW 58,82 II
Gaweł Emil SP3 KW 1.00,00 III
Siudak Kacper SP3 KW 1.01,45 za udział
Chłopcy 2003-2004
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Sambór Kacper SP1 KW 39,62 I
Coulibaly Lamine SP3 KW 42,46 II
Maderak Sebastian SP1 KW 47,39 III
Zimnicki Mateusz SP3 KW 47,50 za udział
Zaręba Aleksander SP3 KW 48,96 za udział
Bazan Bartek SP3 KW 56,46 za udział
Pomykalski Piotr SP1 KW 1.04,87 za udział
Korczak Kacper SP1 KW 55,21 za udział
Frączek Konrad SP1 KW 48,15 za udział
Dybał Filip SP1 KW 58,33 za udział
Gimnazjum
Dziewczęta
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Kusak Agnieszka KW 43,91 I
Sroka Oliwia KW 44,53 II
Mamaj Wiktoria KW 47,86 III
Mołas Emilia KW 48,82 za udział
Przeniosło Julia KW 50,42 za udział
Kowalska Karolina KW 53,17 za udział
Bałaga Karolina KW 52,02 za udział
Chłopcy
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Możdżeń Kamil KW 42,68 I
Blady Michał KW 47,84 II
Oleś Dawid KW 48,50 III
Jagielnik Kamil KW 52,31 za udział
Szkoła Ponadgimnazjalna
Dziewczęta
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Morys Wiktoria LO KW 39,02 I
Kita Julia LO KW 41,83 II
Kita Weronika LO KW 44,43 III
Możdżeń Karolina LO KW 50,72 za udział

Bartos Wiktoria

ZDZ Odonów 48,54 za udział
Chłopcy
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Pszczoła Jakub LO KW 41,64 I
Bijak Jakub LO KW 44,53 II
Gierasiński Przemek LO KW 56,96 III
Połetek Szczepan LO KW 1.06,08 za udział
Futrzyński Wiktor LO KW 1.01,26 za udział
Groński Jakub LO KW 1.01,85 za udział
Styl Dowolny - 25 m
Dziewczęta - 2009 i młodsze
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Konewecka Gabriela SP3 KW 28,74 I
Żarnowiecka Karolina SP3 Kw 28,74 II
Polanko Amelia SP1 KW 55,74 III
Chłopcy - 2009 i młodsze
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Sambór Igor SP1 KW 30,86 I
Madej Antoni SP3 Kw 31,24 II
Styl Dowolny - 50 m
Szkoła Podstawowa
Dziewczęta 2007
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Szarawara Oliwia SP1 KW 45,64 I
Kozanecki Natalia SP1 KW 49,30 II
Sambór Zuzanna SP1 KW 1.02,61 III
Rzepa Amanda SP1 KW 1.29,20 za udział
Pietroń Antonina SP1 KW 1.05,63 za udział
Wawro Gabriela SP1 KW 1.14,96 za udział
Dziewczęta 2006
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Chat Zuzanna SP3 KW 42,52 I
Zielińska Kamila SP1 KW 43,73 II
Kwiecień Kalina SP3 KW 47,01 III
Wojtasik Gabriela SP1 KW 1.03,03 za udział
Frączek Martyna SP1 KW 57,54 za udział
Dziewczęta 2005
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Gądzik Zuzanna SP1 KW 41,59 I
Sobieraj Martyna SP1 KW 43,29 II
Cieśla Anna SP1 KW 51,04 III
Sadowska Gabriela SP1 KW 53,69 za udział
Możdżeń Zofia SP1 KW 53,90 za udział
Siwiec Wiktoria SP3 KW 53,24 za udział
Żarnowiecka Ola SP3 KW 55,43 za udział
Jaworska Amelia SP3 KW 57,20 za udział
Dziewczęta 2003-2004
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Przebieracz Alicja SP1 KW 34,27 I
Wojas Maria SP1 KW 35,49 II
Żwirek Julia SP3 KW 39,44 III
Parada Julia SP1 KW 40,84 za udział
Bałaga Karolina SP1 KW 1.04,28 za udział
Szarlińska Ola SP3 KW 54,56 za udział
Syrkiewicz Sandra SP3 KW 46,84 za udział
Kozik Roksana SP3 KW 48,73 za udział
Baran Julia SP3 KW 58,72 za udział
Chłopcy 2007
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Cieśla Jakub SP1 KW 1.03,26 I
Szuba Antoni SP1 KW 1.05,73 II
Gruszka Alan SP3 KW 1.13,01 III
Adamczyk Igor SP1 KW 1.43,14 za udział
Bartos Eryk SP3 KW 1.23,53 za udział
Pisarski Stanisław SP3 KW 1.13,95 za udział
Chłopcy  2006
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Kania Jędrzej SP1 KW 58,81 I
Zieliński Bartek SP3 KW 1.02,80 II
Swat Franciszek SP3 KW 1.01,49 III
Płaszewski Radosław SP1 KW 1.05,41 za udział
Chłopcy  2005
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Wojas Adrian SP1 KW 46,60 I
Skinder Kacper SP3 KW 51,19 II
Sender Mateusz SP3 KW 54,84 III
Gaweł Emil SP3 KW 57,07 za udział
Chłopcy  2003-2004
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Sambór Kacper SP1 KW 33,86 I
Coulibaly Lamine SP3 KW 38,56 II
Zimnicki Mateusz SP3 KW 40,00 III
Zaręba Aleksander SP3 KW 40,27 za udział
Bazan Bartek SP3 KW 48,76 za udział
Korczak Kacper SP1 KW 48,76 za udział
Frączek Konrad SP1 KW 40,10 za udział
Maderak Sebastian SP1 KW 47,37 za udział
Dybał Filip SP1 KW 58,26 za udział
Gimnazjum
Dziewczęta
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Wojas Wiktoria KW 35,22 I
Sroka Oliwia KW 37,34 II
Kwiecień Julia KW 38,41 III
Mołas Emilia KW 40,18 za udział
Przeniosło Julia KW 41,84 za udział
Kowalska Karolina KW 42,53 za udział
Bałaga Karolina KW 46,02 za udział
Mamaj Wiktoria KW 41,12 za udział
Kusak Agnieszka KW 38,46 za udział
Chłopcy
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Możdżeń Kamil KW 36,21 I
Blady Michał KW 37,14 II
Oleś Dawid KW 39,82 III
Jagielnik Kamil KW 43,12 za udział
Szkoła Ponadgimnazjalna
Dziewczęta
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Kita Julia LO KW 36,36 I
Morys Wiktoria LO KW 37,08 II
Kita Weronika LO KW 39,66 III
Możdżeń Karolina LO KW 39,73 za udział
Bartos Wiktoria ZSZ Odonów 46,68 za udział
Chłopcy
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Pszczoła Jakub LO KW 34,61 I
Bijak Jakub LO KW 37,42 II
Groński Jakub LO KW 46,67 III
Połetek Szczepan LO KW 49,22 za udział
Futrzyński Wiktor LO KW 52,49 za udział
Gierasiński Przemek LO KW 55,87 za udział
Organizator:  Starostwo Powiatowe w Kazimierzy Wielkiej, Kazimierski Ośrodek Sportowy oraz Szkolny Związek Sportowy
Termin i miejsce zawodów: 31.05.2016 /wtorek/ godz. 930
   Zawody odbędą się na terenie Kazimierskiego Ośrodka Sportowego, ul. Kościuszki 13
   i okolicy .
Zgłoszenia:     należy dokonać w dniu zawodów do godziny 915 lub e mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zasady:
Biegi przełajowe odbędą się w czterech kategoriach (chłopcy i dziewczynki):
  • Szkoły podstawowe klasy IV i młodsze dystans 500 m
  • Szkoły podstawowe klasy V i VI dystans 600 m
  • Gimnazja dziewczęta dystans 800 m, chłopcy dystans 1000 m
  • Szkoły ponadgimnazjalne dziewczęta dystans 1000 m, chłopcy dystans 1200 m
 W każdej kategorii punktowanych jest 10 pierwszych miejsc wg klucza:
    1 miejsce -10 punktów, 2-9, 3-8, 4-7, 5-6, 6-5, 7-4, 8-3, 9-2, 10-1, -
Klasyfikacja drużynowa to suma punktów trzech najlepszych zawodników z danej szkoły.
Nagrody: Indywidualnie i drużynowo: Pierwsze trzy miejsca otrzymują puchary i dyplomy
           w każdej kategorii.
Dnia 31.05.2016 o godz. 12.30 odbędzie się uroczyste podsumowanie
i wręczenie nagród z Mistrzostw Powiatu i Powiatowej Ligi Tenisa Stołowego.
  PONADTO ZAPRASZAJĄ NA
        ”ZAWODY PŁYWACKIE Z OKAZJI DNIA DZIECKA”
W kategoriach: szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz  średnich Uwaga Zmiana!!! dnia 01.06.2016 (środa) o godz. 8.30. Zgłoszenia należy dokonać w dniu zawodów, style oraz dystanse zostaną ustalone z opiekunami w dniu zawodów. Organizator Pan Zbigniew Kwiecień tel. 607 919 199
 
 
                                                                          SERDECZNIE ZAPRASZAMY
                       ZA ORGANIZATORÓW
                       Stefan Marzec