Orlik 2016

Mistrz PLPN na Orliku 2016
GLOBAL SYSTEM
II Miejsce -  CIESZKOWY                              III Miejsce - MARSYLIA
IV Miejsce - RKM
Aktualizacja 05.10.2016
Wyniki
CIESZKOWY
Gołębiowski P. 2, Wrzesień M. 2,
Latos R. 1, Pytel P. 1, Cichy D. 1
7 : 10
MARSYLIA
Kaleta E. 4, Kozioł M. 2,
Dworak Ł. 2, Kocerba K. 2
Tabela
Pozycja
Zespół                   
M
Pkty
Z
R
P
Bramki
 
1
GLOBAL SYSTEM
12
27
9
0
3
83:42
+41
2
CIESZKOWY
12
24
8
0
4
87:61
+26
3
MARSYLIA
12
23
7
2
3
73:64
+9
4
RKM
12
17
5
2
5
65:82
-17
5
WOJCIECHÓW
9
16
5
1
3
64:44
+20
6
RAFIS
9
13
4
1
4
47:37
+10
7
FC ALBATROS
9
13
4
1
4
48:45
+3
8
CAFFARO
9
5
3
0
6
35:37
-2
9
GLADIATOR
9
4
1
1
7
46:67
-21
10
CHAMEX
9
3
1
0
8
25:86
-61
 
 
Król Strzelców
RANKING
ZAWODNIK
DRUŻYNA
BRAMKI
1
CICHY DAMIAN
CIESZKOWY
26
2
SZLĘK TOMASZ
WOJCIECHÓW
19
3
PACZKOWSKI ADAM
FC ALBATROSY
17
4
STOKŁOSA DAWID
GLADIATOR
17
5
NOWAK DANIEL
GLOBAL SYSTEM
16
6
KUKUŁA MICHAŁ
RKM
12
7
GOŁĘBIOWSKI SZYMON
FC ALBATROSY
12
8
PAŁASZEWSKI ADRIAN
RKM
11
9
SYDORYK MICHAŁ
GLOBAL SYSTEM
10
10
ADAMCZYK MARCIN
MARSYLIA
10
11
CIEŚLA DARIUSZ
RKM
10
12
TRZEPATOWSKI PIOTR
RAFIS
9
13
BANASZEK ROBERT
RAFIS
9
14
KACZMARCZYK WOJCIECH
GLOBAL SYSTEM
9
15
JĘDRAS SEBASTIAN
WOJCIECHÓW
9
16
BUBA KAMIL
MARSYLIA
8
17
WENDEL MACIEJ
RAFIS
8
18
PŁASZEWSKI MATEUSZ
WOJCIECHÓW
8
19
FETELA KAMIL
GLADIATOR
8
20
LATOS RADOSŁAW
CIESZKOWY
8
21
MACUGOWSKI ERWIN
CAFFARO
7
22
KALETA ERWIN
MARSYLIA
7
23
WALKIEWICZ MICHAŁ
MARSYLIA
7
24
PARADA MICHAŁ
MARSYLIA
7
25
KACZMARCZYK PAWEŁ
WOJCIECHÓW
7
26
LECH TOMASZ
CAFFARO
6
27
KLIMCZYK ADAM
CHAMEX
6
28
FETELA ŁUKASZ
GLADIATOR
6
29
MARZEC ŁUKASZ
RKM
6
30
DWORAK ŁUKASZ
MARSYLIA
5
31
MOŻDŻEŃ ADAM
RAFIS
5
32
SŁABOSZ KAMIL
GLOBAL SYSTEM
5
33
SAMBÓR MICHAŁ
RAFIS
5
34
PRAGNĄCY JAN
WOJCIECHÓW
5
35
SAMBUR JAKUB
CIESZKOWY
5
36
JACHNA KACPER
CHAMEX
5
37
SZPAK BARTEK
CIESZKOWY
5
38
DYMEK BARTEK
CIESZKOWY
5
39
FRANASIK EMANUEL
CHAMEX
4
40
MAGIERA SZYMON
CAFFARO
4
41
GOŁĘBIOWSKI MACIEK
CIESZKOWY
4
42
BOMBA MATEUSZ
CAFFARO
4
43
ZAWRZYKRAJ ADAM
CAFFARO
4
44
BOMBA SEBASTIAN
CAFFARO
4
45
PRZEBIERACZ HUBERT
GLOBAL SYSTEM
4
46
PORĘBSKI ŁUKASZ
GLOBAL SYSTEM
4
47
FETELA TOMASZ
GLADIATOR
4
48
NOWAK PIOTR
FC ALBATROSY
4
49
WRZESIEŃ MIŁOSZ 
CIESZKOWY
3
50
LECH GRZEGORZ
FC ALBATROSY
3
51
STOKŁOSA ADAM
GLADIATOR
3
52
BRYŁA FILIP
CHAMEX
3
53
KULAK ANDRZEJ
GLADIATOR
3
54
PYTEL PRZEMYSŁAW
CIESZKOWY
3
55
PLESZYŃSKI ROBERT
RKM
3
56
WĘGLOWSKI SŁAWOMIR
WOJCIECHÓW
3
57
KOZIOŁ MICHAŁ 
MARSYLIA
3
58
WÓJCIK MICHAŁ
FC ALBATROSY
3
59
KUPISZEWSKI HUBERT
WOJCIECHÓW
3
60
BARAN ŁUKASZ
CHAMEX
3
61
NOWACZKIEWICZ JAKUB
MARSYLIA
3
62
WĘGLOWSKI PAWEŁ
WOJCIECHÓW
3
63
GOŁĘBIOWSKI PRZEMYSŁAW
CIESZKOWY
3
64
JEWIARZ WOJCIECH
FC ALBATROSY
3
65
NABIELSKI GRZEGORZ
WOJCIECHÓW
3
66
KUBATA KAMIL
RKM
2
67
STĘPIEŃ RAFAŁ
CAFFARO
2
68
ZIĘTEK RAFAŁ
RAFIS
2
69
SAMBÓR PATRYK
RAFIS
2
70
KABAT RAFAŁ
RAFIS
2
71
WALCZAK MARCIN
GLOBAL SYSTEM
2
72
BOŻĘCKI DAWID
GLOBAL SYSTEM
2
73
FETELA MARCIN
GLADIATOR
2
74
KOCERBA KAMIL
MARSYLIA
2
75
MODZELEWSKI ARKADIUSZ
GLADIATOR
2
76
PIETRZYK ADRIAN
CHAMEX
2
77
SAMBÓR MIŁOSZ
FC ALBATROSY
2
78
GROBYS KAROL
WOJCIECHÓW
1
79
ROBAK KAMIL
WOJCIECHÓW
1
80
PACYNA KACPER
CHAMEX
1
81
KSIĄŻEK MICHAŁ
RKM
1
82
DURBACZ DANIEL
FC ALBATROSY
1
83
SAMBÓR MATEUSZ
RAFIS
1
84
GRELA ADRIAN
FC ALBATROSY
1
85
DĘBOWSKI ŁUKASZ
CAFFARO
1
86
JANCZYK GRZEGORZ
GLOBAL SYSTEM
1
87
PROKOP RAFAŁ
CHAMEX
1
88
KURCZYŃSKI TOMEK
CHAMEX
1
89
KRZEMIŃSKI SEBASTIAN
FC ALBATROSY
1
90
ORACZ MARIUSZ
RKM
1
91
CHADZAK MARIUSZ
RKM
1
92
SZLUCHCIK JACEK
GLADIATOR
1
93
PROKOP ROBERT
RAFIS
1
94
KOWALSKI PAWEŁ
CHAMEX
1
Wynik losowania:
1. FC Albatros
2. Cieszkowy
3. Ciśnieniowcy
4. Global System
5. Rafis
6. RKM
7. Caffaro
8. Wojciechów
9. Farmacja
10. Krzczonów
11. Chamex

 

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami kolejnej edycji
Powiatowej Ligi Piłki Nożnej na Orliku  w Kazimierzy Wielkiej

Jeżeli drużyny nie dokonają wpłat do piątku 24.06.2016
dalsze rozgrywki zostaną zawieszone !!!

 

Wpisowe do ligi od drużyny 400 zł płatne przed rozpoczęciem I kolejki
w  kasie Kazimierskimego Ośrodka Sportowego

Ostateczny termin przesłania kompletnych list drużyn do dnia 20.05.2016 /piątek/
E-MAILEM : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA ZMIANY TERMINARZA WYŁĄCZNIE DO ŚRODY DO GODZINY 10.00

 

 

Zasady ogólne:

  • Drużyna posiada w składzie dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z terenu powiatu
    i gmin ościennych powiatu
  • Wpisowe oraz ewentualny system rozgrywek ustalony zostanie na spotkaniu
  • Wszyscy zawodnicy powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodnikówi wynikających z tego konsekwencji w trakcie turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
  • Organizator Powiatowej Ligi na Orliku, wszystkie osoby z nim współpracujące, a   także osoby związane z przeprowadzeniemi organizacją ligi nie ponoszą  odpowiedzialności względem uczestników za straty osobowe lub szkody rzeczowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.
  • Dopuszcza się do gry 3 zawodników zrzeszonych grających w B klasie z terenu Powiatu Kazimierza Wielka i Gmin ościennych Powiatu.
  • Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.
  • Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
    Lista zawodników zawiera:
    data urodzenia zawodników, adres zameldowania, zaznaczona osoba odpowiedzialna za drużynę (odpowiedzialność finansowa, dyscyplinarna oraz moralna, kontakt)

 

 

REGULAMIN
LIGI POWIATOWEJ NA ORLIKU
W PIŁCE NOŻNEJ  -2015
 
1.CEL:
·         Zagospodarowanie wolnego czasu.
·         Podnoszenie sprawności fizycznej i umiejętności gry w piłkę nożną,
·         przegląd i selekcja uzdolnionych ruchowo i pałkarsko młodzieży do sekcji klubowych.
2.ORGANIZATORZY I WSPÓŁORGANIZATORZY:
·        Starostwo Powiatowe w Kazimierzy Wielkiej
·        Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kazimierzy Wielkiej
·        Kazimierski Ośrodek Sportowy
·        Powiatowy Animator Sportu.
3.UCZESTNICTWO:
·         W rozgrywkach mogą uczestniczyć zawodnicy z terenu powiatu kazimierskiego.
·         Drużyna składa listę zawodników, na której musi być podany rok urodzenia zawodników, zaznaczona osoba odpowiedzialna za drużynę (odpowiedzialność finansowa, dyscyplinarna oraz moralna)
·         Ostateczny termin złożenia list to 05.05.2015.
·         Najmłodszym członkiem zespołu może być chłopiec, który urodził się
w 1998r i ma pozwolenie pisemne na grę od obydwojga rodziców, (zgoda obowiązuje także zawodników ur. w 1997 i 1996, którzy nie ukończyli 18 lat)
·         Zespoły zgłoszone do rozgrywek będą weryfikowane na podstawie listy imiennej zawodników z podaniem dokładnej daty urodzenia.. Zawodnicy zobowiązani są do posiadania dowodów tożsamości – brak powoduje niedopuszczenie zawodnika do gry w meczu.
·         Wszystkie drużyny są zobowiązane posiadać ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków!
·         W rozgrywkach nie mogą grać zawodnicy zrzeszeni
w klubach sportowych(od A klasy wzwyż ), którzy wystąpili przynajmniej raz
w rozgrywkach wiosennych sezonu 2014/2015 w drużynach seniorskich . Dopuszcza się do gry 3 zawodników zrzeszonych grających w B klasie z terenu Powiatu Kazimierza Wielka.
·         Każda drużyna wpłaca 450 zł wpisowego, które w całości przeznaczone jest na organizację ligi.
·           Wszyscy zawodnicy powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników
i wynikających z tego konsekwencji w trakcie turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
·         Organizator Powiatowej Ligi na Orliku, wszystkie osoby z nim współpracujące, a   także osoby związane z przeprowadzeniem
i organizacją ligi nie ponoszą  odpowiedzialności względem uczestników za straty osobowe lub szkody rzeczowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.
4. REGULAMIN ROZGRYWEK
·         W rozgrywkach obowiązują przepisy i postanowienia wydane przez PZPN oraz ustalenia zawarte w niniejszym regulaminie.
·         Miejscem rozgrywania meczy jest Orlik przy L.O w Kazimierzy Wielkiej
·         Mecze będą rozgrywane piłkami nr 5
·         Drużyna musi się składać minimum z 10 zawodników, a 8 minimum rozpoczyna mecz. W przypadkubraku wystarczającej liczby graczy drużyna obciążana jest karą pieniężną w wysokości 50 zł. Dopuszcza się rozegranie 3 meczy w sezonie bez wystarczającej liczby zawodników i bez konsekwencji.
·         Mecze rozgrywane będą w piątki i soboty w godzinach popołudniowych.
·         Czas gry: 2x25 min z 2 minutową przerwą.
·         Zmiany lotne w obrębie ławki rezerwowej.
·         Obowiązuje posiadanie obuwia sportowego zgodnie z przepisami PZPN.
·         Kary: żółta kartka – upomnienie.
·         Czerwona kartka – wykluczenie do końca meczu. Przyczyna wykluczenia musi być opisana w protokóle.
·         Każdy protokół meczu podpisuje sędzia i kapitanowie drużyn.
·         Za grę w drużynie zawodnika nieuprawnionego mecz jest zweryfikowany jako walkower (-1 pkt)
·         Jeżeli drużyna zejdzie z boiska w trakcie gry mecz jest zweryfikowany jako walkower.
·         W przypadku równej ilości punktów decyduje bezpośredni pojedynek, następnie różnica bramek
·         Koszty udziału oraz przejazdy pokrywają zgłaszający we własnym zakresie.
·         Drużyna, która po 15 minutach od ustalonego czasu nie wstawi się na mecz przegrywa walkowerem.
·         Zdobyte punkty i bramki przez drużynę, która wycofa się z rozgrywek po rozegraniu mniej niż połowę meczy są anulowane, natomiast punkty się sumuje w przypadku rozegrania więcej niż połowę spotkań
(V o. 3 : 0).
·         W całym sezonie drużyna może oddać wyłącznie jeden mecz walkowerem i płaci również karę pieniężną w wysokości 50 zł. Przy oddaniu kolejnego walkowera drużyna jest dyskwalifikowana z dalszych rozgrywek.
 
5. SYSTEM
 
I RUNDA
II RUNDA
III RUNDA
IV RUNDA
V RUNDA
VI RUNDA
VII RUNDA
1-12
12-7
2-12
12-8
3-12
12-9
4-12
2-11
8-6
3-1
9-7
4-2
10-8
5-3
3-10
9-5
4-11
10-6
5-1
11-7
6-2
4-9
10-4
5-10
11-5
6-11
1-6
7-1
5-8
11-3
6-9
1-4
7-10
2-5
8-11
6-7
1-2
7-8
2-3
8-9
3-4
9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VIII RUNDA
IX RUNDA
X RUNDA
XI RUNDA
12-10
5-12
12-11
6-12
11-9
6-4
1-10
7-5
1-8
7-3
2-9
8-4
2-7
8-2
3-8
9-3
3-6
9-1
4-7
10-2
4-5
10-11
5-6
11-1
 
 
 
 
  •   rozgrywane będą  pojedynki drużyn – każda z każdą jeden mecz
Punktacja:
za przegraną                  0 punktów
za zwycięstwo               3 punkty
za remis              1 punkt
-1/ za oddanie meczu walkowerem
6. NAGRODY
  • Wszystkie drużyny otrzymują pamiatkowe dyplomy.
  • Pierwsze trzy drużyny otrzymują Puchary  plus nagrody pieniężne.
  • Król Strzelców, Najlepszy Bramkarz oraz dziewięciu  Najlepszych Zawodników Ligi otrzymują pamiątkowe statuetki.
UWAGI KOŃCOWE:
  •   Do jakichkolwiek dyskusji z sędzią upoważniony jest tylko kapitan drużyny.
  • Dyskusje innych zawodników będą traktowane jako niesportowe zachowanie!!!
  • Za czerwone kartki zostaje wprowadzona kara pieniężna w wysokości 50 zł. Zawodnik, który nie wpłaci kary nie będzie dopuszczony do gry! Środki zgromadzone z wpłat zostaną przeznaczone na podwyższenie nagrody dla zwycięzcy ligi.
  •   Dopuszcza się w przypadkach losowych np kontuzji zamianę maksymalnie 2 zawodników.
  • Sędziów meczu ustalają organizatorzy
  • W sprawach trudnych decyzje podejmują organizatorzy