Kazimierska Liga Pływacka 2016

KAZIMIERSKA LIGA PŁYWACKA 2016

III zawody - 19 Czerwiec 2016
Zakończenie wręczenie Pucharów i Medali

Termin i miejsce
I ZAWODY : 24 Kwiecień 2016
II ZAWODY : 22 Maj 2016
III ZAWODY: 19 Czerwiec  2016
godz.8.30- rozgrzewka , godz. 9.00 – rozpoczęcie zawodów
Kategorie wiekowe:
Szkoła Podstawowa – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 2009 i młodsi - w zależności od ilości zgłoszeń
- rocznik 2007-2008
- rocznik 2005-2006
- rocznik 2003-2004
Gimnazjum – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 2001-2002
Szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne – dziewczęta i chłopcy
-rocznik 2000 i starsi
Open
- od 20-40 lat
- od 41 lat i więcej
- ratownicy i instruktorzy
Zgłoszenie do zawodów

-Do 15 czerwiec 2016 /Środa/ na kartach zgłoszeniowych ( dostępne w kasie pływalni)

Konkurencje
I zawody- 24 kwiecień 2016
I)   2009 i młodsi- 25 m grzbietowy,
II) 2007-2008- 50 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/,            
III) 2005-2006- 50 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
IV) 2003-2004- 100 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
V) 2001-2002 - 100 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
VI) 2000 i starsi- 100 m grzbietowy, 100 m dowolny
 
II zawody- 22 maj 2016
I)  2009 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)  2007-2008 - 50 m grzbietowy, 50 m klasyczny
III)  2005-2006 - 100 m klasyczny, 50m dowolny /kraul/,
IV) 2003-2004- 100 m klasyczny, 200 m dowolny /kraul/
V)  2001-2002- 100 m klasyczny, 200 m dowolny /kraul/,
VI)  2000 i starsi- 100 m klasyczny, 200 m dowolny /kraul/
III zawody- 19 czerwiec 2016
I)    2009 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)    2007-2008- 50 m dowolny (kraul), 50 m klasyczny,            
III)   2005-2006- 100 m grzbietowy, 50 klasyczny,
IV) 2003-2004 - 100 m zmienny, 50 m motylkowy 
V)  2001-2002- 100 m zmienny, 50 m motylkowy,
VI) 2000 i starsi - 100 m zmienny, 50 m motylkowy       
WYNIKI :
DZIEWCZĘTA 2009 I MŁODSZE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
25m grz
25m grzb
PKT
25 m grz
 
PKT
Suma
po II r.
25m grz
 
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
KONEWECKA GABRIELA
29,10
 
6
28,59
 
6
12
29,19
 
6
20 1
2
ŻARNOWIECKA KAROLINA
35,70
 
5
34,95
 
5 10
34,62
 
4
16 2
3
1GĄDZIK EMILIA
36,67
 
4
35,48
 
4 8
34,46
 
5
15
3
4
POMYKALSKA MAGDALENA
41,45
 
3
42,89
 
2
5
36,91
 
2
9
5
5
KIEROŃSKA MARYLA
44,03
 
2
38,72
 
3
5
35,96
 
3
10
4
6
SIWIEC MARTYNA
48,78
 
1
46,57
 
1
2
48,01
 
1
5
6
7
WÓJCIK JULIA
-
-
-
47,96
 
-
-
 
 
-
-
7
CHŁOPCY 2009 I MŁODSI
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
25m grz
25m grzb
PKT
25 m grz
 
PKT
Suma
po II r.
25m grz
 
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
MADEJ ANTONI
33,33
 
6
32,99
 
6
12
-
 
- 12 3
2
SAMBÓR IGOR
38,80
 
5
37,31
 
5
10
33,35
 
6 18 1
3
PARADA DAWID
54,33
 
4
52,08
 
4
8
59,11
 
5 15 2
DZIEWCZĘTA 2007
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
50m dow
PKT
50 m kla
50 m grz
PKT
Suma
po II r.
50m dow
50m kla
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
SKOCZEK MAŁGORZATA
47,07
43,30
11
56,14
47,21
11
22
40,54 56,02 11 35 1
2
SZARAWARA OLIWIA
47,49
42,11
11
54,59
48,84
11
22
45,30 55,67 11 35 1
3
KOZANECKI NATALIA
57,86
55,13
8
1.07,68
57,80
8
16
50,20 1.12,37 8 26 3
4
SKOCZEK JULIA
1.04,26
58,32
6
-
-
-
6
- - - 6 4
5 WAWRO GABRIELA - - - 1.11,69 1.22,08 6 6 - - - 6 4
DZIEWCZĘTA 2008                    
L.p
Imię i nazwisko
50m grz
50m dow
PKT
50m kla
50m grz
PKT
Suma po II r.
50m dow
50m kla
PKT
Suma PKT
MIEJSCE
1
GAWEŁ LAURA
1.08,30
1.14,51
12
1.23,90
1.11,03
10
22
1.11,60 1.16,29 11 35 1
2
PIETROŃ ANTONINA
1.11,50
1.19,13
10
1,03,37
1.06,72
12
22
1.28,19 1.04,02 9 33 2
3
CELEJ ALEKSANDRA
1.21,24
1.49,14
6
-
-
-
6
- - 8 6 5
4
RZEPA AMANDA
1.15,42
1.32,24
8
1.43,07
1.15,79
7
15
1.21,53 1.45,75 - 25 3
5 KRAWCZYK ZUZANNA
-
-
-
1.34,79
1.21,40
7
7
1.27,18 1.40,03 8 15 4
CHŁOPCY 2007-2008
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
50 m dow
PKT
50 m kla
50 m grz
PKT
Suma
po II r.
50m
dow
50m
kla
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
KIEROŃSKI MARCEL
49,26
42,21
12
1.02,16
50,65
11
23
42,98 1.05,21 11 36 1
2
JĘDRAS FILIP
52,98
53,36
10
56,28
53,98
11
21
50,11 57,32 11 34 2
3
GRZYB JAN
58,00
56,35
8
-
-
-
8
- - - 8 6
4
CIEŚLA JAKUB
1.05,22
1.09,93
5
1.13,64
1.04,09
8
13
1.11,38 1.15,03 7 22 3
5
WOJAS WOJCIECH
1.03,19
1.21,60
3
1.24,56
1.06,22
5
8
- - - 8 6
6 DYBAŁ FRANCISZEK
1.14,30
1.21,55
2
1.26,83
1.09,53
3
5
1.14,36 1.24,03 4 11 5
7 BARTOS ERYK
1.36,44
1.17,43
2
1.19,12
1.30,69
4
6
1,13,62 1.15,90 7 15 4
DZIEWCZĘTA 2005
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
100m dow
PKT
100 m kla
50 m dow
PKT
Suma
po II r.
100m
grzb
50m
kl
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
GĄDZIK ZUZANNA
46,01
1.34,30
12
1.50,98
41,03
12 24 1.45,30 51,91 12 38 1
2
SOBIERAJ MARTYNA
49,46
1.43,76
9
1.59,59
45,30
10 19 1.53,88 55.47 9 30 2
3
CIEŚLA ANNA
49,08
2.02,83
7
2.07,68
49,39
8 15 1.49,05 1.01,52 9 26 3
4
ŻARNOWIECKA ALEKSANDRA
52,62
1.59,13
7
2.30,01
49,43
3 10 1.57,95 1.15,86 2 14 5
5
ŻABIŃSKA KATARZYNA
1.03,46
2.27,32
-
2.25,34
57,96
2 2 2.06,72 1.07,06 1 5 7
6
JAWORSKA AMELIA
55,75
2.06,65
2
2.14,02
1.01,07
2 4 1.56,70 1.04,86 5 11 6
7
SIWIEC WIKTORIA
54,55
2.01,33
5
2.13,10
53,26
5 10 1.58,06 1.04,02 4 16 4
DZIEWCZĘTA 2006                    
 
Imię i nazwisko
50m grz
100m dow
PKT
100m kla
50m dow
PKT
Suma po II r.
100m grz
50m kla
PKT
Suma PKT
MIEJSCE
1 CHAT ZUZANNA 49,42 1.45,53 10 1.54,82 43,59 11 21 1.48,00 51,84 11 34 1
2 KWIECIEŃ KALINA 52,35 1.45,48 10 1.47,68 44,87 11 21 1.50,76 50,26 11 34 1
3 ZIELIŃSKA KAMILA 56,08 1.38,68 10 1.57,08 44,96 8 18 2.05,26 52,71 8 28 3
CHŁOPCY 2005-2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
100m dow
PKT
100 m klas
50 m dow
PKT
Suma po II r.
100m
grzb
50m
kla
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
WOJAS ADRIAN
49,29
1.48,68
12
2.05,35
45,48
10
22
- - - 22 3
2
GIL FILIP
52,41
2.05,13
9
1.57,76
50,41
10
19
1.53,78 52,71 12 33 1
3
GAWEŁ EMIL
1.00,39
2.02,01
9
2.23,06
54,11
6
15
2.25,49 1.03,56 8 25 2
4
SWAT FRANCISZEK
1.08,44
2.28,60
6
-
-
-
6
- - - 6 5
5
PABIAŃCZYK JAKUB
-
-
-
2.07,43
45,09
10
10
1.58,45 57,10 10 20 4
DZIEWCZĘTA 2003-2004
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grz
100m dow
PKT
100 m kla
200 m dow
PKT
Suma
po II r.
100
zmien
50
mot
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
PRZEBIERACZ ALICJA
1.31,74
1.25,09
12
-
-
-
12
- - - 12 4
2
PARADA JULIA
1.46,94
1.38,91
9
1.57,73
3.38,56
8
17
1.49,22 1.00,42 8 27 2
3
ADAMUSIK AGATA
1.49,86
1.29,36
9
1.41,09
3.25,62
10
19
1.36,37 47,85 10 31 1
4
MIKULSKA OLIWIA
-
-
-
1.35,19
3.00,91
12
12
1.31,89 40,87 12 24 3
CHŁOPCY 2003-2004
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grz
100m dow
PKT
100 m kla
200 m dow
PKT
Suma
po II r.
100
zmien
50
mot
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
ZACZEK MARCIN
1.20,76
1.18,61
12
1.37,50
2.51,59
11
23
1.23,32 35,95 11 36 1
2
SAMBÓR KACPER
1.29,56
1.27,93
10
1.36,26
3.22,37
11
21
1.24,67 35,92 11 34 2
3
COULIBALY LAMINE
1.46,42
1.30,83
8
2.02,90
3.32,89
8
16
1.42,35 51,54 8 26 3
4
POMYKALSKI PIOTR
2.23,22
2.11,21
6
2.55,36
4.54,26
6
12
2.30,15 1.32,00 6 20 4
DZIEWCZĘTA 2001-2002
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grzb
100m dow
PKT
100 m kla
200 m dow
PKT
Suma
po II r.
100m
zmien
50m
mot
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
TWARDOWSKA KATARZYNA
1.37,02
1.28,13
12
2.06,83
3.17,06
11
23
1.46,90 51,43 10 35 1
2
BAŁAGA KAROLINA
1.58,68
1.47,82
10
2.28,03
3.55,22
8
18
2.00,62 56,99 8 28 2
3
MOŁAS EMILIA
-
-
-
1.44,02
3.41,12
11
11
1.39,26 46,48 12 23 3
CHŁOPCY 2001-2002
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grzb
100m dow
PKT
100 m klas
200 m dow
PKT
Suma
po II r.
100m
zmien
50m
mot
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
MOŻDŻEŃ KAMIL
-
-
-
1.34,01
-
6
6
1.33,34 - 6 12 1
DZIEWCZĘTA 2000 i STARSZE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grz
100m dow
PKT
100 m klas
200 m dow
PKT
Suma
po II r.
100m
zmien
50m
motyl
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
KITA JULIA
1.31,37
1.22,25
12
-
-
-
12
1.31,03
41,35
10
22
2
2
MORYS WIKTORIA
-
-
-
1.37,33
2.49,98
12
12
1.25,66
38,48
12
24
1
3
MOŻDŻEŃ KAROLINA
-
-
-
1.49,78
3.46,31
11
11
1.47,90
53,89
8
19
3
CHŁOPCY 2000 i STARSI
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p
Imię i nazwisko
100m grz
100m dow
PKT
100 m klas
200 m dow
PKT
Suma
po II.
100m
zmien
50m
motyl
PKT
SUMA PKT
MIEJSCE
1