PLF 2015/16 Wiadomości

RAFIS
ZDOBYWCĄ PUCHARU LIGI 2015/2016
NIEDZIELA 3 KWIETNIA 2016
        II MIEJSCE                                                        III MIEJSCE                                                       IV MIEJSCE    
                          WISŁA OPATOWIEC                                        BEST BRUK                                               PŁYWALNIA KOS                         
 

 

Nowy Mistrz PLF
 


POLONIA SĘDZISZOWICE

 

 
 
  
 
  FINAŁ I LIGI 
 
MISTRZ
POLONIA SĘDZISZOWICE 
 
 
 
 
 
                   II MIEJSCE                                           III MIEJSCE                                       IV MIEJSCE
        ROLMET                     WISŁA                 PŁYWALNIA KOS
 
 
FINAŁ II LIGI      
 
MISTRZ
 
RACHWAŁOWIANKA
 

 
     II MIEJSCE                                               III MIEJSCE                                       IV MIEJSCE
         CAFFARO                FC KORYTO                SCORPION       

FINAŁ III LIGI  


MISTRZ

LEWART BEJSCE   

 

 


 
 
II MIEJSCE                                              III MIEJSCE                                             IV MIEJSCE
  DRINK TEAM                         FARMACJA               EDIHAFT BIELECKI
                                   

 

FINAŁ IV LIGI 

 

MISTRZ

RACŁAWICE  

 

 

 

II MIEJSCE                                       III MIEJSCE                                             IV MIEJSCE
ŚMIŁOWICE         ROSIEJÓW NAD STAWEM              WOJCIECHÓW

 
                  Serdecznie zapraszamy przedstawicieli wszystki drużyn
do wzięcia udziału
Zakończenie Ligi III i IV 20.03.2016
RELACJA VIDEO !!!
 
MECZ KOLEJKI
LEWART BEJASCE - DRINK TEAM !                      8 : 3
NIESPODZIANKA KOLEJKI
PŁYWALNIA KOS - ZORZA                                  14 : 2
BRAMKA KOLEJKI
GRUCHAŁA MARCIN  /LEWART/
ZAWODNICY KOLEJKI
KLEPACZ PATRYK /LEWART/
GĄCIK DAWID /FARMACJA/
NOWAK KRZYSZTOF /RACŁAWICE/
WĄTEK NORBERT/PŁYWALNIA KOS/
DWORAK ŁUKASZ /SZYBCY I WŚCIEKLI/
SALA JAKUB /GLADIATOR/
STOKARCZYK MICHAŁ /DRINK TEAM/
STRZELCY  KOLEJKI  
KLEPACZ PATRYK /LEWART/                              5 BRAMEK   
SZOSTAK DAMIAN /ROSIEJÓW/                         4 BRAMKI
KURCZYNA BARTEK /DEMOTYWATORZY/       3 BRAMKI
GĄCIK DAWID /FARMACJA/                               3 BRAMKI
NOWAK KRZYSZTOF /RACŁAWICE/                 3 BRAMKI
SZLĘK TOMASZ /WOJCIECHÓW/                       3 BRAMKI 
KARY
ADAM SADOWSKI  - NIESPORTOWE ZACHOWANIE - ZAKAZ WEJŚCIA NA HALĘ DO KOŃCA ROZGRYWEK !
DRUŻYNA STRAŻ SĘDZISZOWICE  - KARA FINANSOWA /ODDANIE MECZU PUCHARU WALKOWEREM/
 
UWAGA ZMIANY TERMINARZA WYŁĄCZNIE DO ŚRODY DO GODZINY 11.00

AKTUALIZACJA 30.03.2016
TERMINARZ OSTATECZNY

 PUCHAR

 
PIĄTEK 01.04.2016
1
HOLI SOULS - ŚMIŁOWICE /IV LIGI /BARAŻ
 
1839 – 1924
2
BEST BRUK - RAFIS (45)
P
1931 – 2016
3
PŁYWALNIA KOS - WISŁA (46)
P
2023 – 2108
4 MŁODE WILKI - FARMACJA  /BARAŻ/ P 2115 – 2200
 
SOBOTA 02.04.2016
1     1235 – 1320
2
 
III
1327 – 1412
3
 
P
1419 – 1504
4
 
P
1511 – 1556
5
 
P
1603 – 1648
6
 
P
1655 – 1740
7
 
P
1747 – 1832
8
 
P
1839 – 1924
9
NAPRZÓD SKALBMIERZ - DRINK TEAM  /BARAŻ/
II
1931 – 2016
10
SHOT WITOWIANKA - CAFFARO /BARAŻ/
I
2023 – 2108
      2115 – 2200
 
NIEDZIELA 03.04.2016
    III 1235 – 1320
   
III
1327 – 1412
 
 
 
1419 – 1504
 
 
 
1511 – 1556
1 NIEPOZORNI - ROSIEJÓW NAD STAWEM  /BARAŻ/ III 1603 – 1648
2
LSD DOBIESŁAWICE - WOJCIECHÓW /BARAŻ/
III
1655 – 1740
3
SZYBCY I WŚCIEKLI - KORYTO /BARAŻ/
I
1747 – 1832
4
O III MIEJSCE W PUCHARZE
P
1839 – 1924
5
FINAŁ PUCHARU
P
1931 – 2016
6
ZAKOŃCZENIE  PUCHARU P
2020
       
 
UWAGA!!!
LOSOWANIE PUCHARU LIGI 17.01.2016 /NIEDZIELA/
GODZINA 19:00
DRUŻYNY KTÓRE NIE WYRAŻAJĄ CHĘCI GRY W PUCHARZE LIGI 2015/2016
PROSZONE SĄ O ZŁOŻENIE PISEMNEJ REZYGNACJI
E-MAIL na adres
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
DO DNIA 17.01.2016
 
ZDOBYWCA SUPER PUCHARU PLF 2014/2015
"ROLMET"
ROLMET - MARSYLIA
2-2 K 4-3

OTWARCIE NOWEGO SEZONU 2015/16
22.11.2015 odbyło się urosczyste otwarcie nowego sezonu 2015/2016
oraz zakończenie Powiatowej Ligi na Orliku 2015
z udzialem Starosty Powiatu Kazimierskiego Jana Nowaka


Mistrz Powiatowej Ligi na Orliku 2015 drużyna Ciśnieniowcy

OSTATECZNE SKŁADY LIG 10.11.2015 !!!

  I LIGA
  1. WISŁA OPATOWIEC
  2. SHOT WITOWIANKA
  3. DAREMNY TRUD
  4. MARSYLIA
  5. TANK CHEM
  6. POLONIA SĘDZISZOWICE
  7. RAFIS
  8. SZYBCY I WŚCIEKLI
  9. SPÓLDZIELNIA SIELEC
  10. ROLMET
  11. PŁYWALNIA KOS
  12. BEST BRUK

  II LIGA

  1. CAFFARO
  2. RACHWAŁOWIANKA
  3. TERMALIKA JUNIORZY
  4. ZORZA MIKOŁAJÓW
  5. TOPOLA
  6. KORYTO
  7. ZŁOTY TEAM
  8. NAPRZÓD SKALBMIERZ
  9. MŁODE WILKI
  10. KILO WIEJSKIEJ
  11. SCORPION SKALBMIERZ
  12. GLADIATOR KRZCZONÓW

  III LIGA

  1. EDIHAFT
  2. FARMACJA
  3. NIEPOZORNI
  4. LEWART BEJSCE
  5. LSD DOBIESŁAWICE
  6. PRESTO TEAM
  7. WOLNI STRZELCY
  8. HOLI SOULS
  9. DRINK TEAM
  10. WISŁA II
  11. METALIKA PIOTROWICE
  12. MEBLO-DAR

  IV LIGA

  1. STRAŻ SĘDZISZOWICE
  2. LACON TEAM
  3. ŚMIŁOWICE
  4. NABITE KABANOSY
  5. K2 KRĘPICE
  6. ROSIEJÓW NAD STAWEM
  7. DEMOTYWATORZY
  8. BEST BRUK II
  9. RACŁAWICE
  10. LEWART BEJSCE II
  11. WOJCIECHÓW
  12. WŁOSTOWIANKA

 

PROPOZYCJA UBEZPIECZENIA PZU NW SPORT DLA DRUŻYN PIŁKARSKICH
WYŁĄCZNIE PODCZAS MECZY NA HALI
OPŁATA DLA I LIGI 80 ZŁ OD DRUZYNY NA SEZON WARUNEK WSZYSTKIE DRUŻYNY
PRZYSTĘPUJĄ DO UBEZPIECZENIA
OPŁATA DLA II, III i IV  LIGI 80 ZŁ OD DRUZYNY NA SEZON WARUNEK WSZYSTKIE DRUŻYNY Z WSZYSTKICH LIG PRZYSTĘPUJĄ DO UBEZPIECZENIA
PROSZĘ O PISEMNĄ DEKLARACJĘ DO NIEDZIELI 14.11.2015 !!!

     Oświadczenie zawodnika tu pobierz >>>

Oświadczenie zawodnika niepełnoletniego tu pobierz >>>

UWAGA WPISOWE !!!

PROSIMY O DOKONANIE WPŁAT PRZED PIERWSZYM MECZEM
Drużyny  dokonują  wpłaty w wysokości: I Liga  900zł, II Liga  800, III i IV Liga750 zł oraz po 50 zł za każdego zawodnika  powyżej 12 –tu tzw. wpisowe do turnieju, oraz 50 zł za każdego powyżej trzech zawodników nie zawodowców z poza terenu powiatu i gmin ościennych.
WPŁATY MOŻNA DOKONAĆ RÓWNIEŻ NA KONTO
KAZIMIERSKI OŚRODEK SPORTOWY
ul. Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka KONTO BANKOWE: Bank Spółdzielczy O/ Kazimierza Wielka 94 849300040180013037370003  PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU KWOTY Z ORGANIZATOREM
 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami kolejnej edycji
Ligi FUTSALU w Kazimierzy Wielkiej

II SPOTKANIE LOSOWANIE !!!
26.10.2015 /poniedziałek/ godzina 20:00 sala konferencyjna KOS
DO TEGO DNIA PROSIMY O DOSTARCZENIE LIST W FORMIE ELEKTRONICZNEJ

NAJLEPIEJ E-MAILEM na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Lista zawodników, na której musi być podana data urodzenia zawodników, adres zameldowania, zaznaczona osoba odpowiedzialna za drużynę (odpowiedzialność finansowa, dyscyplinarna oraz moralna, kontakt)
oraz zaznaczeni zawodnicy zrzeszeni

 

Zmiany w lidze:

  • Każdy zawodnik grający w ogólnopolskiej  Lidze FUTSALU będzie traktowany jako zawodowiec
  • Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/  z poza terenu powiatu i gmin ościennych
    + jeden zawodnik A klasowy na stałe zameldowany w gminach ościennych
    NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA
  • Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.
  • Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
    /W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI/