Kazimierska Liga Pływacka 2015/2016

KAZIMIERSKA LIGA PŁYWACKA 2015/2016

III zawody - 13 GRUDZIEŃ

ZAKOŃCZENIE RUNDY JESIENNEJ

 

Termin i miejsce
I ZAWODY : 25 Październik 2015
II ZAWODY : 22 Listopad 2015
III ZAWODY: 13 Grudzień  2015

godz.8.30- rozgrzewka , godz. 9.00 – rozpoczęcie zawodów

Kategorie wiekowe:

Szkoła Podstawowa – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 2009 i młodsi - w zależności od ilości zgłoszeń
- rocznik 2007-2008
- rocznik 2005-2006
- rocznik 2003-2004

Gimnazjum – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 2001-2002

Szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne – dziewczęta i chłopcy

-rocznik 2000 i starsi

Open

- od 20-40 lat
- od 41 lat i więcej
- ratownicy i instruktorzy

Zgłoszenie do zawodów

-Do 21 październik 2015 /Środa/ na kartach zgłoszeniowych ( dostępne w kasie pływalni)

Konkurencje

I zawody- 25 październik 2015

I)  2009 i młodsi- 25 m grzbietowy,
II) 2007-2008- 50 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/,            
III) 2005-2006- 50 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
IV) 2003-2004- 100 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
V) 2001-2002 - 100 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
VI) 2000 i starsi- 100 m grzbietowy, 100 m dowolny
 

II zawody- 22 listopad 2015

I)  2009 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)  2007-2008 - 50 m grzbietowy, 50 m klasyczny
III)  2005-2006 - 100 m klasyczny, 50m dowolny /kraul/,
IV) 2003-2004- 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/
V)  2001-2002- 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/,
VI)  2000 i starsi- 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/

III zawody- 13 grudzień 2015

I)    2009 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)    2007-2008- 50 m dowolny (kraul), 50 m klasyczny,            
III)   2005-2006- 100 m grzbietowy, 50 klasyczny,
IV) 2003-2004 - 100 m zmienny, 50 m motylkowy 
V)  2001-2002- 100 m zmienny, 50 m motylkowy,
VI) 2000 i starsi - 100 m zmienny, 50 m motylkowy      

  Zdjęcia I ZAWODY >>>>>

Zdjęcia II ZAWODY >>>>>

Zdjęcia III zawody >>>>

 WYNIKI :
DZIEWCZĘTA 2009 I MŁODSZE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
25m grz
25m grzb
PKT
25 m grz
25 m grz
PKT
Suma po II r.
 
 
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
EMILIA GĄDZIK
1.04,33
-
6
0.50,24
-
6
12
46,91
 
6
20
I
2
MAGDALENA POMYKALSKA
1.07,46
-
5
0.58,72
-
5
10
57,01
 
5
17
II
CHŁOPCY 2009 I MŁODSI
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
25m grz
25m grzb
PKT
25 m grz
25 m grz
PKT
Suma po II r.
25M grz
 
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1.
DAWID PARADA
0.58,69
-
5
1.11,08
-
5
10
57,11
 
4
16
II
2.
ANTONI MADEJ
1.02,85
-
4
0.58,12
-
6
10
52,38
 
5
17
I
3.
IGOR SAMBÓR
0.48,01
-
6
-
-
0
6
46,49
 
6
12
III
DZIEWCZĘTA 2007-2008
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
50m dowolny
PKT
50 m kla
50 m grz
PKT
Suma po II r.
50M dowolny
50M kla
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
OLIWIA SZARAWARA
0.54,97
1.03,59
12
1.07,53
0.53,30
12
24
54,40
1,04,21
12
38
I
2
JULIA SKOCZEK
1.06,95
1.18,36
10
1.31,14
1.07,04
9
19
1,07,24
1,16,86
9
30
II
3
LAURA GAWEŁ
1.13,03
1.26,89
7
1.32,94
1.13,26
6
13
1,16,79
2,03,87
4
19
IV
4
ANTONINA PIETROŃ
1.08,62
-
4
1.18,14
1.10,86
9
13
1,34,38
1,09,22
7
22
III
5
ZUZANNA KRAWCZYK
1.17,12
1.42,67
5
1.57,10
1.22,12
4
9
1,35,20
1,54,61
2
12
V
6
AMANDA RZEPA
1.22,12
-
1
-
-
0
1
1,27,12
1,42,89
5
6
VI
7
ALEKSANDRA CELEJ
1.27,96
-
0
-
1.26,24
1
1
-
1,59,01
0
3
VIII
8
GABRIELA WAWRO
1.22,56
-
0
-
-
0
0
-
1,16,86
4
4
VII
CHŁOPCY 2007-2008
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
50 m dow
PKT
50 m kla
50 m grz
PKT
Suma po II r.
50m
dow
50m
kla
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
FILIP JĘDRAS
0.54,52
1.06,18
12
0.57,11
0.55,74
12
24
54,30
1,00,84
12
38
I
3
WOJCIECH WOJAS
1.05,25
1.45,24
8
1.38,26
1.05,74
7
15
1,41,04
1,44,84
4
21
III
4
ERYK BARTOS
1.37,58
1.37,82
7
1.33,70
1.45,79
7
14
1,25,05
1,26,87
6
22
II
5
JAN GRZYB
-
-
0
1.25,40
1.05,13
10
10
1,08,86
1,25,54
10
20
IV
6
JAKUB CIEŚLA
1.11,60
1.24,45
9
-
-
0
9
1,18,44
1,26,81
8
17
V
DZIEWCZĘTA 2005-2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
100m dow
PKT
100 m kla
50 m dow
PKT
Suma po II r.
100m
grzb
50m
kl
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
ZUZANNA GADZIK
0.49,50
1.37,36
12
1.55,75
0.42,62
11
23
1,44,07
52,81
12
37
I
2
KALINA KWIECIEŃ
0.52,37
1.49,35
8
1.51,93
0.46,44
11
19
1,52,42
53,92
10
31
II
3
KAMILA ZIELIŃSKA
0.56,70
1.44,57
5
2.05,35
0.46,75
7
12
2,02,77
55,32
5
19
III
 4
ZUZANNA CHAT
0.53,88
2.08,78
4
2.04,00
0.49,26
7
11
2,00,58
57,56
6
19
III
5
ANNA CIEŚLA
0.52,15
2.06,99
7
2.22,01
0.51,68
3
10
-
-
0
10
V
6
ALEKSANDRA STOPIŃSKA
0.59,12
1.59,44
3
2.23,57
0.52,51
1
4
2,08,86
1,08,82
1
7
VIII
7
AMELIA JAWORSKA
0.55,81
2.12,66
1
2.18,55
1.04,37
2
3
2,01,13
1,04,10
4
9
VI
8
ALEKSANDRA ŻARNOWIECKA
0.54,97
2.12,04
2
3.00,64
0.56,20
0
2
1,59,80
1,25,65
4
8
VII
9
MAJA CICHACKA
-
-
0
2.25,47
1.31,09
0
0
-
-
0
0
IX
CHŁOPCY 2005-2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
100m dow
PKT
100 m klas
50 m dow
PKT
Suma po II r.
100m
grzb
50m
kla
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
MARCIN KABAT
1.00,83
1.49,28
9
1.59,56
0.47,41
11
20
2,12,00
54,46
7
29
II
2
ADRAN WOJAS
0.49,08
2.00,37
10
2.04,75
0.49,72
9
19
1,48,91
52,48
12
33
I
3
DAVID COULIBALY
0.56,45
1.59,39
9
2.18,49
0.46,99
9
18
1,51,92
59,53
9
29
II
4
JAKUB PABIAŃCZYK
0.55,75
2.21,24
6
2.16,93
0.52,0
7
13
1,59,92
1,00,19
5
20
IV
5
EMIL GAWEŁ
1.03,27
2.17,76
5
2.20,58
0.55,56
3
8
2,17,46
1,04,66
1
11
VI
6
FILIP GIL
1.05,96
2.47,43
1
2.19,36
0.57,76
3
4
1,59,91
59,68
7
13
V
7
SZYMON KLIMCZYK
1.08,48
2.20,56
2
2.33,52
0.59,37
0
2
2,20,90
1,05,42
1
5
VII
8
FRANCISZEK SWAT
-
2.54,70
0
-
-
0
0
-
-
0
0
VIII
DZIEWCZĘTA 2003-2004
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grz
100m dow
PKT
100 m kla
100 m dow
PKT
Suma po II r.
100
zmien
50
mot
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
ALICJA PRZEBIERACZ
1.33,18
1.27,26
12
1.49,76
1.27,53
10
22
1,33,95
42,85
12
36
I
2
AGATA ADAMUSIK
1.43,93
1.36,45
10
1.44,20
1.36,96
8
18
1,36,84
50,57
10
30
II
3
MARIA WOJAS
1.51,40
1.40,00
6
1.43,41
1.30,56
11
17
1,37,58
50,82
8
27
III
4
JULIA PARADA
1.51,58
1.39,88
6
1.57,78
1.35,64
7
13
1,47,58
54,69
6
21
IV
5
JULIA ŻWIREK
1.49,62
1.49,11
6
2.00,11
1.44,19
4
10
1,57,76
1,07,91
4
16
V
 6
GABRIELA LEWICKA
2.31,10
2.32,81
2
2.46,46
2.24,18
2
4
-
-
0
4
VI
7
KLAUDIA BAŁAGA
-
-
0
-
2.27,05
0
0
2,40,32
-
1
1
VII
CHŁOPCY 2003-2004
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grz
100m dow
PKT
100 m kla
100 m dow
PKT
Suma po II r.
100
zmien
50
mot
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
LAMINE COULIBALY
1.43,49
1.32,63
12
2.01,38
1.26,91
10
22
1,44,80
52,20
10
34
I
2
PIOTR POMYKALSKI
2.30,77
2.16,42
8
2.45,87
2.10,40
8
16
2,29,78
1,24,91
8
26
II
3
PATRYK STOPIŃSKI
-
-
0
1.49,75
1.26,54
12
12
1,34,52
45,54
12
24
III
4
WOJCIECH JAWORSKI
1.53,39
1.42,60
10
-
-
0
10
-
-
0
10
IV
DZIEWCZĘTA 2001-2002
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grzb
100m dow
PKT
100 m kla
100 m dow
PKT
Suma po II r.
100m
zmien
50m
mot
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
KATARZYNA TWARDOWSKA
1.36,69
1.32,64
11
2.12,27
1.29,41
10
21
1,39,53
47,85
10
31
III
2
OLIWIA SROKA
1.46,75
1.32,16
10
1.54,13
1.34,26
10
20
1,39,47
45,76
13
33
I
3
EMILIA MOŁAS
1.43,47
1.42,40
9
1.43,36
1.35,68
10
19
1,38,03
46,38
13
32
II
4
KAROLINA BAŁAGA
2.00,31
1.51,35
6
2.31,67
1.54,93
6
12
2,06,42
1,05,53
8
20
IV
CHŁOPCY 2001-2002
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grzb
100m dow
PKT
100 m klas
100 m dow
PKT
Suma po II r.
100m
zmien
50m
mot
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
KAMIL MOŻDŻEŃ
-
-
0
-
-
0
0
1,37,02
48,43
12
12
UDZIAŁ
2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DZIEWCZĘTA 2000 i STARSZE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grz
100m dow
PKT
100 m klas
100 m dow
PKT
Suma po II r.
100m
zmien
50m
motyl
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
WIKTORIA MORYS
1.27,59
1.17,60
12
1.40,11
1.16,72
11
23
1,28,18
42,84
11
36
I
2
WIKTORIA MAMAJ
1.53,54
1.19,31
10
1.49,14
1.35,08
5
15
1,44,49
54,42
8
25
II
3
SYLWIA JĘDRAS
-
-
0
1.37,83
1.22,37
11
11
-
-
11
11
IV
4
JULIA KITA
-
-
0
1.49,09
1.20,76
7
7
1,28,76
41,51
11
18
III
5
AGNIESZKA KUSAK
-
-
0
1.48,11
-
4
4
-
-
4
4
V
6
KAROLINA MOŻDŻEŃ
-
-
0
-
-
0
0
1,50,30
-
3
3
UDZIAŁ

 

Regulamin:

1. Zawody odbędą się zgodnie z przepisami PZP i niniejszym regulaminem.
2. Liga składa się z III Zawodów organizowanych w terminach
I ZAWODY  :    25 październik 2015
II ZAWODY :    22 listopad 2015
III ZAWODY:    13 grudzień 2015
3. Zawodnik, który uczestniczyć będzie we wszystkich zawodach otrzyma dodatkowo 2 pkt. do klasyfikacji generalnej.
4. Start ze słupków startowych. Dla roczników 2009 i młodsi dopuszczalny start z murka lub z wody.
5. W przypadku falstartu zawodnik nie zostaje wykluczony, natomiast wyścig
zostaje powtórzony
6.  Poszczególne konkurencje zostaną przeprowadzone na czas.
7.  Konkurencja zostanie rozegrana gdy zgłoszą się co najmniej 3 osoby.
8.  Zawodnicy mogą wystartować w max 2 konkurencjach
9.  ZAWODNIK MOŻE ZMIENIAĆ STYL W JAKIM STARTUJE W TRAKCIE KOLEJNYCH ZAWODÓW.
10  ZA MIEJSCA ZAJĘTE W POSZCZGÓLNYCH KONKURENCJACH PRZYZNANE ZOSTANĄ PUNKTY WEDŁUG KLUCZA:
o    1 MIEJSCE    6 Pkt.
o    2 MIEJSCE    5 Pkt
o    3 MIEJSCE    4 Pkt.
o    4 MIEJSCE    3 Pkt.
o    5MIEJSCE     2 Pkt.
o    6 MIEJSCE    1 Pkt. 
11.     SUMA PUNKTÓW Z III ZAWODÓW ZDECYDUJE O MIEJSCACH W KLASYFIKACJI GENERALNEJ.
12.     NAGRODY UFUNDOWALI ORGANIZATORZY.
Uczestników zawodów obowiązuje wewnętrzny regulamin pływalni.
Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za stan zdrowia uczestników i wynikłe
 z tego powodu konsekwencje !