Kazimierza Wielka, dn. 27.09.2015 r.
Szczególne poziękowania dla naszego gościa specjalnego dr Krzysztofa Tuni, pracownika Polskiej Akademii Nauk w Krakowie, który w Słonowicach nad rzeką Małoszówką odkrył pozostałości drewnianych budowli " Megaltów".
oraz v-ce Starosta Powiatu Kazimierskiego Michał Bucki
Bieg Główny 10 km
Zwycięzca Biegu
Lepiarz Sylwester- Waśniów /33:34/
II Miejsce Długosz Jacek - Starachowice /35:09/
III Miejsce Sadło Łukasz- Jakuszowice /38:54/
Zwyciężczyni Biegu
Lisowska - Woś Agnieszka ok. Niepołomic /45:44/ II Miejsce Kozłub Dorota - Kraków /46:38/
III Miejsce Słota Anna - Pińczów /49:10/
|
L.p | Nazwisko i Imię | Czas | Miejsce |
1 | Lisowska - Woś Agnieszka /ok. Niepołomic/ | 45:44 | I |
2 | Misztal Aleksandra /Pińczów/ | 52:45 | II |
3 | Wites Paulina /Pińczów/ | 52:54 | III |
4 | Grela Ewelina /ok. Kozłowa/ | 57: 49 | IV |
L.p | Nazwisko i Imię | Czas | Miejsce |
1 | Kozłub Dorota /Kraków/ | 46:38 | I |
2 | Słota Anna /Pińczów/ | 49:10 | II |
3 | Bucka Magdalena /Gorzków/ | 1:00:11 | III |
L.p | Nazwisko i Imię | Czas | Miejsce |
1 | Lepiarz Sylwester /Waśniów/ | 33:34 | I |
2 | Długosz Jacek /Starachowice/ | 35:09 | II |
3 | Sadło Łukasz /Jakuszowice/ | 38:54 | III |
4 | Kotwica Kacper /Odonów/ | 39:50:02 | IV |
5 | Najman Daniel | 41:09 | V |
6 | Chołda Mateusz /Paśmiechy/ | 41:44 | VI |
7 | Augustyn Marcin /Gabłutów/ | 41:57 | VII |
8 | Kwiecień Wojtek /Stradlice/ | 43:18 | VIII |
9 | Stępień Michał /Odonów/ | 44:12 | IX |
10 | Walkiewicz Paweł /Kazimierza Wielka/ | 44:16 | X |
11 | Wądek Tomek | 44:23 | XI |
12 | Wójcik Michał /Czarnocin/ | 44:28 | XII |
13 | Popiołek Grzegorz /ok. Krakowa/ | 46:11 | XIII |
14 | Gołdyn Piotr /Jakuszowice/ | 46:22 | XIV |
15 | Klimczyk Adam /Wojciechów/ | 47:29 | XV |
16 | Jach Marcin /Kazimierza Wielka/ | 48:21 | XVI |
17 | Piątek Mateusz /Kazimierza Wielka/ | 48:27 | XVII |
18 | Marzec Michał /Pinczów/ | 50:56 | XVIII |
19 | Walczyński Tomasz /Jędrzejów/ | 52:41 | XIX |
20 | Trzepatowski Mateusz /Wiślica/ | 53:36 | XX |
21 | Kozioł Łukasz /Kraków/ | 57:49 | XXI |
22 | Jesionek Adrian /Opoczno/ | 1:00:11 | XXII |
L.p | Nazwisko i Imię | Czas | Miejsce |
1 | Okrajek Zbigniew /Posądza/ | 39:12 | I |
2 | Czerw Piotr /ok. Pińczowa/ | 43:09 | II |
3 | Zając Robert /ok. Jędrzejowa/ | 45:32 | III |
4 | Jarkiewicz Adam /Kraków/ | 46:30 | IV |
5 | Wiśniowski Marcin /Słonowice/ | 47:09 | V |
6 | Malicki Grzegorz /Nowy Kazanów/ | 47:36 | VI |
7 | Białek Andrzej /Kielce/ | 48:44 | VII |
8 | Sobolewski Rafał /Pińczów/ | 53:50 | VIII |
9 | Sadowski Rafał /Podolany/ | 54:03 | IX |
10 | Piątek Paweł /Kazimierza Wielka/ | 57:32 | X |
L.p | Nazwisko i Imię | Czas | Miejsce |
1 | Łabudzki Jacek /Sandomierz/ | 39:50 | I |
2 | Jackowski Zbigniew /Jędrzejów/ | 43:05 | II |
3 | Szczepanik Andrzej /Kazimierza Wielka/ | 43:22 | III |
L.p | Nazwisko i Imię | Czas | Miejsce |
1 | Lech Maria | 25:27 | I |
2 | Zapart Aleksandra | 33:14 | II |
3 | Cieśla Barbara | 34:48 | III |
L.p | Nazwisko i Imię | Czas | Miejsce |
1 | Kraus Arkadiusz | 19:14 | I |
2 | Stępień Marcin | 20:17 | II |
3 | Wilk Krystian | 21:32 | III |
4 | Kowalski Paweł | 24:52 | IV |
5 | Bomba Mateusz | 26:19 | V |
6 | Piotrowski Andrzej | 27:25 | VI |
7 | Domański Dawid | 33:44 | VII |
L.p
|
Nazwiski i Imię
|
Miejsce
|
1
|
Woś Milena
|
I
|
2
|
Kwiecień Kalina
|
II
|
3
|
Paś Wiktoria
|
III
|
4
|
Maderak Aleksandra
|
IV
|
5
|
Sambór Zuzanna
|
V
|
6
|
Kulpa Wiktoria
|
VI
|
7
|
Maderak Magdalena
|
VII
|
8
|
Szczygieł Roksana
|
VIII
|
L.p
|
Nazwiski i Imię
|
Miejsce
|
1
|
Coulibaly David |
I
|
2
|
Kałuża Krystian |
II
|
3
|
Bartos Eryk |
III
|
4
|
Swat Franciszek |
IV
|
5
|
Żwirek Juliusz |
V
|
6
|
Woźniak Jacek |
VI
|
7
|
Kałuża Marcel |
VII
|
8
|
Witek Jakub |
VIII
|
9 | Cieśla Jakub | IX |
L.p
|
Nazwiski i Imię
|
Miejsce
|
1
|
Kozik Roksana |
I
|
2
|
Żwirek Julia |
II
|
3
|
Skowron Aleksandra |
III
|
4
|
Zapart Nikola |
IV
|
5
|
Woźniak Małgorzata |
V
|
6
|
Sadowska Gabriela |
VI
|
7
|
Woś Alicja |
VII
|
8
|
Cieśla Anna |
VIII
|
9 | Kotwica Patrycja | IX |
L.p
|
Nazwiski i Imię
|
Miejsce
|
1
|
Zimnicki Mateusz |
I
|
2
|
Coulibaly Lamine |
II
|
3
|
Paś Patryk |
III
|
4
|
Gącik Szymon |
IV
|
5
|
Bożek Karol |
V
|
6
|
Możdżeń Daniel |
VI
|
7
|
Klimczyk Szymon |
VII
|
L.p
|
Nazwiski i Imię
|
Miejsce
|
1
|
Podsiadło Natalia |
I
|
2
|
Fryt Roksana |
II
|
L.p
|
Nazwiski i Imię
|
Miejsce
|
1
|
Jagielnik Kamil |
I
|
2
|
Woś Mikołaj |
II
|
3
|
Połetek Jakub |
III
|
ok. 0,2 km – godz. 13.15 /kategoria przedszkolaki i kasy „0”
ok. 1 km – godz. 13. 30 /kategoria:
- Szk. Podst. klasy I-III, kategoria K/M
- Szk. Podst. klasy IV-VI, kategoria K/M
- Szk. Gimnazjalne, kategoria K/M
- kategoria OPEN K/M
K/M OPEN
K /M - 35 – 49 lat
K /M - 50 i pow.
- formularz zgłoszeniowy należy wysłać do dnia 24.09.2015r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
formularz powinien zawierać FORMULARZ >>>>>
Formularz zgłoszeniowy do Biegu 2015
Imię i nazwisko |
|
Wiek /i klasa dotyczy szkół/ |
|
Adres zamieszkania |
|
|
|
Telefon kontaktowy |
|
Dystans:
|
1km 5 km 10 km (zaznaczyć właściwe pole) |
Informuję, że znam regulamin Biegu Ulicznego organizowanego przez Kazimierski Ośrodek Sportowy i zobowiązuje się do jego przestrzegania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb wewnętrznych organizatora.
…………………………………………………..
Podpis
- w dniu biegu zgłoszenia przyjmowane będą ( w godzinach: 10:30 – 12:30)
Opłaty dotyczą biegu na 5 i 10 km
– opłata wynosi 10 zł na konto do dnia 24.09.2015/czwartek/ : Tytuł przelewu „Opłata startowa imię i nazwisko kategoria oraz rocznik” za każdą zgłaszaną osobę
Bank Spółdzielczy O/ Kazimierza Wielka 94 849300040180013037370003,
Kazimierski Ośrodek Sportowy ul. Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka,
- opłata w dniu zawodów w biurze 20 zł
- Pozostałe kategorie bezpłatne !
Bieg na 1000 m, trasa będzie oznakowana, na trasie biegu wolontariusze w oznakowanych kamizelkach, rozstawieni w odległości, co 100 m. Każdy może wziąć udział
w biegu amatorskim!
Bieg na 5 km trasa będzie oznakowana, na trasie biegu wolontariusze w oznakowanych kamizelkach, rozstawieni w odległości co 100 m..
Max. czas biegu- 40 min. - typ biegu : uliczny
Bieg na 10km trasa będzie oznakowana, na trasie biegu wolontariusze w oznakowanych kamizelkach, rozstawieni w odległości co 100 m..
Max. czas biegu- 1h 20 min. - typ biegu : uliczny
Bieg na 5 km „nordic walking” - trasa będzie oznakowana, na trasie biegu wolontariusze w oznakowanych kamizelkach, rozstawieni w odległości co 100 m..
Max. czas biegu- 40 min. - typ biegu : uliczny
- Start – Kazimierski Ośrodek Sportowy ul. Kościuszki 13
- Park Miejski
- ul. Kościuszki oraz tereny droga obok zbiornika retencyjnego
Meta: Kazimierski Ośrodek Sportowy ul. Kościuszki 13
- Wszystkie chętne osoby popierające ideę zdrowego trybu życia
- Warunkiem dopuszczenia do biegu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
- W biegu mogą brać udział tylko osoby nie posiadające przeciwwskazań zdrowotnych i lekarskich. Organizator zaleca startującym wykonanie badań lekarskich mogących potwierdzić brak przeciwwskazań do udziału w biegu – o ile takowych nie posiadają.
- Uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia zawodów.
- Osoby, którym organizator lub oznakowany przedstawiciel organizatora odmówi prawa uczestnictwa w biegu. Przedstawiciel organizatora nie musi podawać przyczyny, dla której odmówił udziału w biegu danej osobie.
- Każdy uczestnik bierze udział w biegu na własną odpowiedzialność.
- Udział w biegu jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.
7. Inne
- Bieg uliczny odbędzie się bez względu na pogodę.
- Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania biegu bez podania przyczyny.
- Uczestnicy biegu są zobowiązani do przestrzegania regulaminu, ogólnych zasad bezpieczeństwa i stosowania się do poleceń organizatorów i służb porządkowych.
w materiałach informacyjnych i reklamowych biegu.
- W biegu na 10 km kategorie wiekowe wyłonione zostaną w zależności od ilości zgłoszeń.
- Uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.
- Zawodnicy są zobowiązani do biegu prawą stroną jezdni.
- Organizator zabezpiecza służby porządkowe na trasie biegu, napoje oraz pomoc medyczną. Lekarz zabezpieczający zawody nie wykonuje badań dopuszczających do biegu.
- Zawodnicy są zobowiązani do biegu prawą stroną jezdni.
- Numer startowy podczas biegu powinien być przypięty przez zawodnika z przodu, centralnie na klatce piersiowej.
- Uczestnicy biegu, którzy po upływie 1 godziny 20 minut od startu nie dotrą do mety, zobowiązani są do przerwania biegu i zejścia z trasy.
- Zawodnicy biorący udział w biegu na 5 i 10 km zostaną dodatkowo oznakowani według klucza: „nordic walking” – naklejka zielona, 5 km – naklejka niebieska, 10 km – naklejka czerwona umieszczone na numerze startowym .
- Zawodnicy pokonujący trasę biegu w sposób niedozwolony lub zmienią kategorięw trakcie biegów nie zostaną sklasyfikowani.
- w każdej kategorii dla pierwszych trzech zawodników przewidziane są medale, natomiast za miejsca 1-6 dyplomy /organizator zastrzega sobie możliwość wyrobienia dyplomów w późniejszym terminie w przypadku dużej liczby uczestników/.
- Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian do regulaminu, które mogą zostać przedstawione na stronie internetowej organizatora, bądź zostaną podane do wiadomości przed startem w dniu imprezy.
- Organizator, wszystkie osoby z nim współpracujące, a także osoby związane z przeprowadzeniem i organizacją biegu nie ponoszą odpowiedzialności względem uczestników za wypadki, ewentualne kolizje, szkody osobowe, rzeczowe i majątkowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach spowodowane przez uczestników.
- Uczestnicy ponoszą odpowiedzialność cywilną i prawną za wyrządzone szkody.
tel. 41 3501 020 , 696 486 555 Robert Pleszyński
Lista Startowa:
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
1
|
Grela Ewelina
|
2
|
Wites Paulina
|
3
|
Misztal Aleksandra
|
4
|
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
1
|
Kozub Dorota
|
2
|
Słota Anna
|
3
|
Wojtaś Renata
|
4
|
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
1
|
|
2
|
|
3
|
|
4
|
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
1
|
Długosz Jacek
|
2
|
Kotwica Kacper
|
3
|
Wątek Tomek
|
4
|
Piątek Mateusz
|
5 | Walczyński Tomasz |
6 | Kozioł Łukasz |
7 | Gołdyn Piotr |
8 | Walczak Damian |
9 | Sadło Łukasz |
10 | Jesionek Adrian |
11 | Wójcik Michał |
12 | Walkiewicz Paweł |
13 | Buczyński Mariusz |
14 | Stępień Michał |
15 | Popiołek Grzegorz |
16 | Kwiecień Wojtek |
17 | Marzec Michał |
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
1
|
Jarkiewicz Adam
|
2
|
Piątek Paweł
|
3
|
Wiśniowski Marcin
|
4
|
Seredyński Marcin
|
5 | Sobolewski Rafał |
6 | Kurek Jan |
7 | Czerw Piotr |
8 | Buczyński Arkadiusz |
9 | Prasałek Robert |
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
1
|
Jacek Łabudzki
|
2
|
Szczepanik Andrzej
|
3
|
Pikulski Mieczysław
|
4
|
Napora Mieczysław
|
5 | Zając Tadeusz |
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
1
|
Bucka Magdalena |
2
|
|
3
|
|
4
|
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
1
|
Kraus Arkadiusz |
2
|
Piotrowski Andrzej |
3
|
|
4
|
|
Patronat Medialny