Jesienno-zimiowa Liga Pływacka 2012

ZakończenieLIGI 2012 wręczenie Pucharów i Nagród
niedziela 9 grudzień 2012

JESIENNO-ZIMOWA LIGA PŁYWACKA 2012

Wręczanie nagród

Nagrody wręczali:
Tadeusz Bator- Sekretarz MiG Kazimierza Wielka
Waldemar Kletschka- Prezes Pływackiego Klubu ,,Pirania"
Robert Pleszyński- V-ce Prezes Kazimierskiego Ośrodka Sportowego

Wyniki

CHŁOPCY 2006 I MŁODSI                  
L.p. Imię i nazwisko 25m grz 25m grzb PKT 25m grz 25m grz PKT 25m grz 25m grzb PKT  SUMA  MIEJSCE
1 David Coulibaly 36,93 - 6 41,03 - 6 34,76   6 20 I
2                        
DZIEWCZĘTA 2005-2004                  
L.p. Imię i nazwisko 50m grz 50m klas PKT 50m dow 50m grz PKT 50m grz 50m klas PKT  SUMA  MIEJSCE
1 Zuzanna Gądzik 01:16,62 01:50,33 10 01:30,00 01:15,44 10 01:10,60 01:47,80 7 29 II
2 Maria Wojas 01:01,34 01:25,84 12 01:09,56 01:09,60 12 01:00,29 01:17,83 11 37 I
3 Anna Cieśla - - 0 - - 0 01:38,00 - 2 2 V
4 Nikola Jach - - 0 - - 0 01:02,00 01:13,67 11 11 III
5 Skrzela Justyna - - 0 - - 0 01:09,30 01:48,56 7 7 IV
CHŁOPCY 2005-2004                  
L.p. Imię i nazwisko 50m grz 50m klas PKT 50m dow 50m grz PKT 50m grz 50m klas PKT  SUMA  MIEJSCE
1 Szymon Klimczyk 01:13,78 - 3 01:15,04 01:10,66 5 01:14,31 - 2 12 V
2 Lamine Coulibaly 57,81 01:21,50 12 57,68 55,41 12 57,19 01:20,86 10 36 I
3 Marcin Kabat 01:09,66 01:25,04 9 01:09,62 01:11,43 6 01:03,47 01:44,23 8 25 III
4 Grzegorz Grzyb 01:23,09 02:13,38 5 - - - - - 0 5 VI
5 Adrian Wojas 01:07,00 01:27,11 9 01:10,86 01:08,84 7 01:07,34 01:19,87 8 26 II
6 Wojciech Jaworski - - - 01:03,35 01:04,07 10 01:06,67 01:13,28 10 20 IV
                         
DZIEWCZĘTA 2003-2002                  
L.p. Imię i nazwisko 50m grz 50m klas PKT 50m klas 50m dow PKT 50m grzb 100m dow PKT  SUMA  MIEJSCE
1 Agata Adamusik 01:10,80 59,73 8 58,41 01:18,66 11 01:02,61 02:36,31 10 31 II
2 Oliwia Zielińska 01:07,67 01:09,82 7 01:10,07 58,34 11 01:02,37 02:14,42 12 32 I
3 Patrycja Garbarz 01:17,70 - 2 - 01:32,48 4 01:07,86 - 4 12 III
4 Alicja Przebieracz 49,49 01:03,25 10 - - 0 - - 0 10 V
5 Oliwia Sroka 55,58 59,43 11 - - 0 - - 0 11 IV
6 Weronika Skrzela - - 0 - - 0 01:09,13 02:36,31 8 8 VI
                         
CHŁOPCY 2003-2002                  
L.p. Imię i nazwisko 50m grz 50m klas PKT 50m klas 50m dow PKT 50m grzb 100m dow PKT  SUMA  MIEJSCE
1 Patryk Stopiński 55,8 01:06,55 12 01:09,08 51,63 10 52,30 02:00,72 12 36 I
2 Kacper Sambór 01:02,95 01:27,09 6 01:23,00 01:21,19 5 01:01,50 03:07,40 7 20 IV
3 Jakub Kłosiński 01:01,47 01:10,85 9 01:08,72 01:05,06 9 01:03,71 02:43,65 7 27 III
4 Adiran Zieleniewski 56,56 01:10,87 9 01:05,13 56,82 11 54,83 02:24,75 10 32 II
5 Sebastian Maderak - - - 01:54,10 01:12,39 5 - -

0

5 V
6                        
DZIEWCZĘTA 2001-2000                  
L.p. Imię i nazwisko 100m grzb 100m klas PKT 100m klas 100m dow PKT 100m grz 50m mot PKT  SUMA  MIEJSCE
1 Wiktoria Wojas 01:43,96 01:50,12 12 01:48,25 01:24,27 12 01:35,50 43,93 12 38 I
2 Katarzyna Guzik 02:05,12 02:02,86 10 01:55,55 01:56,94 7 01:52,66 59,57 7 26 II
3 Agnieszka Kusak - - - 01:53,16 - 5 - - 0 5 VI
4 Karolina Garbacz - - - 01:58,30 01:47,27 8 01:48,30 53,03, 10 18 III
5 Julia Przeniosło - - - 02:03,35 01:54,38 6 01:56,27 57,83 7 13 IV
6 Dagmara Zieleniewska - - - 02:18,16 02:21,50 3 02:09,36 01:06,24 4 7 V
                         
CHŁOPCY 2001-2000                  
L.p. Imię i nazwisko 100m grz 100m klas PKT 100m klas 100m dow PKT 100m grz 50m mot PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 Kamil Możdżeń 02:08,06 02:06,26 12 02:00,19 02:03,86 12 02:04,17 01:07,04 12 38 I
2                        
DZIEWCZĘTA 1999                  
L.p. Imię i nazwisko 100m grzb 100m klas PKT 100m klas 100m dow PKT 100m zm 100m dow PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 Wiktoria Bartos 01:58,34 01:56,97 8 - - 0 01:50,49 49,54 8 16 III
2 Alicja Adamusik 01:36,90 01:56,45 11 01:57,00 01:39,61 8 01:45,11 46,96 11 32 II
3 Wiktoria Morys - - 0 01:44,70 01:23,51 11 - - 0 11 IV
4 Sylwia Jędras 01:39,85 01:45,72 11 01:43,17 01:31,19 11 01:36,62 48,15 11 35 I
DZI EWCZĘTA 1998                      
1 Karolina Możdżeń 01:57,05 01:57,77 10 01:56,09 01:52,28 8 01:55,74 53,35 7 27 II
2 Weronika Kita - - 0 01:58,54 01:34,00 8 01:47,02 55,18 7 15 IV
3 Julia Kita - - 0 01:57,85 01:28,09 10 01:40,10 49,26 10 20 III
4 Sylwia Baran 01:38,56 01:50,34 12 01:47,26 01:34,34 10 01:36,57 46,70 12 36 I

CHŁOPCY 1999-1998

                 
L.p. Imię i nazwisko 100m grz 100m klas PKT 100m klas 100m dow PKT 100m zm 100m dow PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 Amadou Coulibaly - -   - 01:27,48 6 01:34,40 44,65 12 18 II
2 Kacper Kwiecień 01:48,30 01:53,64 12 01:48,45 01:32,15 11 01:39,02 44,70 10 35 I
3                        
DZIEWCZĘTA 1997-1996                  
L.p. Imię i nazwisko 100m grz 100m klas PKT 100m klas 100m dow PKT 100m zm 100m dow PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 Zuzanna Kletschka 01:35,14 01:35,17 12 01:53,93 01:27,08 12 01:36,01 47,62 12 38 I
2 Aleksandra Garbacz - - - 02:18,12 01:45,84 10 - - 0 10 II
3                        
CHŁOPCY 1997-1996                  
L.p. Imię i nazwisko 100m grz 100m klas PKT 100m klas 100m dow PKT 100m zm 100m dow PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 Sidiki Coulibaly - -   01:38,05 01:13,51 10 01:28,62 37,28 10 20 II
2 Szymon Jurołajć 01:41,21 01:51,16 10 - - - - -   10 IV
3 Bartosz Kwiecień 01:18,29 01:27,59 12 01:25,07 01:06,03 12 01:15,21 32,39 12 38 I
4 Grzegorz Kowalski - - - 02:44,78 01:30,65 8 01:38,16 45,71 8 16 III
5                        
DZIEWCZĘTA 1995-1994                  
L.p. Imię i nazwisko 100m grzb 100m klas PKT 100m klas 100m dow PKT 100m zm 100m dow PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 Kinga Oracz - - - 01:42,37 01:12,62 12 01:24,17 36,51 12 26 I
2                        

Termin i miejsce

III ZAWODY:    9 GRUDZIEŃ 2012 kierownik Filip Kletschka
II ZAWODY :    18 LISTOPAD 2012 kierownik Dawid Szywała
 I ZAWODY : 21 PAŹDZIERNIK 2012  kierownik p.Zbigniew Kwiecień
godz.8.30- rozgrzewka , godz. 9.00 – rozpoczęcie zawodów

Kategorie wiekowe:

Szkoła Podstawowa – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 2006 i młodsi
- rocznik 2005-2004
- rocznik 2003-2002
- rocznik 2001-2000

Gimnazjum – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 1999-1998

Szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne – dziewczęta i chłopcy

-rocznik 1997-1996
-rocznik 1995-1994

Open

- od 20-40 lat
- od 41 lat i więcej
- ratownicy i instruktorzy

Zgłoszenie do zawodów

-Do 18 października 2012 /czwartek/ na kartach zgłoszeniowych ( dostępne w kasie pływalni)

Konkurencje

I zawody- 21 październik 2012

I)  2006 i młodsi- 25 m grzbietowy,
II) 2005-2004- 50 m grzbietowy, 50 m klasyczny,            
III) 2003-2002- 50 m grzbietowy, 50 m klasyczny
IV) 2001-2000- 100 m grzbietowy, 100 m klasyczny
V) 1999-1998- 100 m grzbietowy, 100 m klasyczny,
VI) 1997-1996- 100 m grzbietowy, 100 m klasyczny
VII) 1995-1994- 100 m grzbietowy, 100 m klasyczny

II zawody- 18 listopad 2012

I)  2006 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)  2005-2004- 50 m grzbietowy, 50 m dowolny (kraul),              
III)  2003-2002- 50 m klasyczny, 50m dowolny,
IV) 2001-2000- 100 m klasyczny, 100 m dowolny
V)  1999-1998- 100 m klasyczny, 100 m dowolny,
VI)  1997-1996- 100 m klasyczny, 100 m dowolny
VII)  1995-1994- 100 m klasyczny, 100 m dowolny

III zawody- 9 grudzień 2012

I)    2006 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)    2005-2004- 50 m dowolny (kraul), 50 m klasyczny,            
III)   2003-2002- 50 m grzbietowy, 100m dowolny,
IV)  2001-2000- 100 m zmienny, 50 m motylkowy 
V)  1999-1998- 100 m zmienny, 50 m motylkowy,
VI) 1997-1996- 100 m zmienny, 50 m motylkowy
VII) 1995-1994- 100 m zmienny, 50 m motylkowy

Regulamin:

1.        Zawody odbędą się zgodnie z przepisami PZP i niniejszym regulaminem.
2.        Liga składa się z III Zawodów organizowanych w terminach
I ZAWODY  :     21 PAŹDZIERNIK 2012
II ZAWODY :    18 LISTOPAD 2012
III ZAWODY:     9 GRUDZIEŃ 2012
3.        Zawodnik, który uczestniczyć będzie we wszystkich zawodach otrzyma dodatkowo      2 pkt. do klasyfikacji generalnej.
4.        Start ze słupków startowych. Dla roczników 2000 i młodsi dopuszczalny start z murka lub z wody.
5.        W przypadku falstartu zawodnik nie zostaje wykluczony, natomiast wyścig
zostaje powtórzony
6.        Poszczególne konkurencje zostaną przeprowadzone na czas.
7.        Konkurencja zostanie rozegrana gdy zgłoszą się co najmniej 3 osoby.
8.        Zawodnicy mogą wystartować w max 2 konkurencjach
9.        ZAWODNIK MOŻE ZMIENIAĆ STYL W JAKIM STARTUJE W TRAKCIE KOLEJNYCH ZAWODÓW.
10.     ZA MIEJSCA ZAJĘTE W POSZCZGÓLNYCH KONKURENCJACH PRZYZNANE ZOSTANĄ PUNKTY WEDŁUG KLUCZA:
o    1 MIEJSCE    6 Pkt.
o    2 MIEJSCE    5 Pkt
o    3 MIEJSCE    4 Pkt.
o    4 MIEJSCE    3 Pkt.
o    5MIEJSCE    2 Pkt.
o    6 MIEJSCE    1 Pkt. 
11.     SUMA PUNKTÓW Z III ZAWODÓW ZDECYDUJE O MIEJSCACH W KLASYFIKACJI GENERALNEJ.
12.     NAGRODY UFUNDOWALI ORGANIZATORZY.
Uczestników zawodów obowiązuje wewnętrzny regulamin pływalni.
Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za stan zdrowia uczestników i wynikłe
 z tego powodu konsekwencje !
Organizatorzy:
- KOS
- Burmistrz MiG Kazimierza Wielka