Kazimierska Liga Pływacka 2015

KAZIMIERSKA LIGA PŁYWACKA 2015

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci do wzięcia udziału w kolejnej edycji Ligi Pływackiej.

III zawody 21 czerwiec 2015

Termin i miejsce

I ZAWODY : 19 Kwiecień 2015 kierownik Zbigniew Kwiecień
II ZAWODY : 24 Maj 2015 kierownik Filip Kletschka
III ZAWODY: 21 Czerwiec  2015  kierownik Dawid Gajda

godz.8.30- rozgrzewka , godz. 9.00 – rozpoczęcie zawodów

Kategorie wiekowe:

Szkoła Podstawowa – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 2009 i młodsi - w zależności od ilości zgłoszeń
- rocznik 2008
- rocznik 2007-2006
- rocznik 2005-2004
- rocznik 2003-2002

Gimnazjum – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 2001-2000

Szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne – dziewczęta i chłopcy

-rocznik 1999 i starsi

Open

- od 20-40 lat
- od 41 lat i więcej
- ratownicy i instruktorzy

Zgłoszenie do zawodów

-Do 17 czerwiec 2015 /Środa/ na kartach zgłoszeniowych ( dostępne w kasie pływalni)

Konkurencje

I zawody- 19 kwiecień 2015

I)  2008, 2009 i młodsi- 25 m grzbietowy,
II) 2007-2006- 50 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/,            
III) 2005-2004- 50 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
IV) 2003-2002- 100 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
V) 2001-2000 - 100 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
VI) 1999 i starsi- 100 m grzbietowy, 100 m dowolny
 

II zawody- 24 maj 2015

I)  2008, 2009 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)  2007-2006 - 50 m grzbietowy, 50 m klasyczny
III)  2005-2004 - 100 m klasyczny, 50m dowolny /kraul/,
IV) 2003-2002- 100 m klasyczny, 200 m dowolny /kraul/
V)  2001-2000- 100 m klasyczny, 200 m dowolny /kraul/,
VI)  1999 i starsi- 100 m klasyczny, 200 m dowolny /kraul/

FOTO Z DRUGICH ZAWODÓW >>>>

III zawody- 21 czerwiec 2015

I)    2008, 2009 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)    2007-2006- 50 m dowolny (kraul), 50 m klasyczny,            
III)   2005-2004- 100 m grzbietowy, 50 klasyczny,
IV) 2003-2002 - 100 m zmienny, 50 m motylkowy 
V)  2001-2000- 100 m zmienny, 50 m motylkowy,
VI) 1999 i starsi - 100 m zmienny, 50 m motylkowy        
                                     FOTO Z TRZECICH ZAWODÓW>>>                                                                                                                           
WYNIKI                                                                                                                                                                                       
DZIEWCZĘTA 2009 I MŁODSZE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
25m grz
25m grzb
PKT
25m grz
25m grz
PKT
Suma po II r.
25m grz
25m grzb
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
KONEWECKA GABRIELA
45,16
-
6
45,84
 
6
12
37,08
 
6+2
20
I
CHŁOPCY 2009 I MŁODSI
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
25m grz
25m grzb
PKT
25m grz
25m grz
PKT
Suma po II r.
25m grz
25m grzb
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DZIEWCZĘTA 2008
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
25m grz
25m grz
PKT
25m grz
25m grz
PKT
Suma po II r.
25m grz
25m grz
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
GAWEŁ LAURA
36,34
-
6
34,81
 
6
12
32,74
 
6+2
20
I
2
RZEPA AMANDA
38,12
-
5
44,86
 
4
9
38,38
 
3+2
14
III
3
CELEJ ALEKSANDRA
42,02
-
4
-
 
-
4
37,23
 
4
8
IV
4
KRAWCZYK ZUZANNA
51,14
-
3
37,30
 
5
8
35,05
 
5+2
15
II
CHŁOPCY 2008
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
25m grz
25m grz
PKT
25m grz
25m grz
PKT
Suma po II r.
25m grz
25m grz
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
WOJAS WOJCIECH
32,09
-
6
33,52
 
6
12
31,07
 
6+2
20
I
2
CIEŚLA JAKUB
35,14
-
5
35,84
 
5
10
32,39
 
5+2
17
II
3
BARTOS ERYK
53,46
-
4
50,59
 
4
8
47,45
 
4+2
14
III
DZIEWCZĘTA 2007-2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
50m dow
PKT
50m grz
50m klas
PKT
Suma po II r.
50m dow
50m klas
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
 1
KWIECIEŃ KALINA
55,66
55,05
11
53,64
55,67
12
23
50,56
55,53
11+2
36
I
2
ZIELIŃSKA KAMILA
59,46
50,67
10
58,99
55,79
9
19
47,46
56,09
11+2
32
II
3
CHAT ZUZANNA
57,70
1.09,14
8
54,93
1.09,20
9
17
54,30
1.08,16
7+2
26
III
4
STOPIŃSKA ALEKSANDRA
1.00,99
58,14
7
1.00,92
1.13,31
4
11
51,82
1.09,11
7+2
20
IV
5
SZARAWARA OLIWIA
1.02,50
1.23,75
4
1.00,09
1.17,97
4
8
58,39
1.30,80
4+2
14
V
6
CICHACKA MAJA
1.13,44
1.35,02
2
1.05,75
1.12,09
4
6
-
-
0
6
VI
7
KOWALSKA WIKTORIA
1.14,18
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
VII
8
SERAFIN AMELIA
-
-
-
-
-
-
-
-
2.05,88
1
1
 
CHŁOPCY 2007-2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
50m dow
PKT
50m grz
50m klas
PKT
Suma po II r.
50m dow
50 m klas
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
COULIBALY DAVID
52,86
52,82
12
55,19
1.06,69
10
22
50,98
1.02,34
12+2
36
I
2
PABIAŃCZYK JAKUB
57,40
57,04
10
55,63
1.05,59
10
20
53,81
1.06,86
9+2
31
II
3
JĘDRAS FILIP
58,71
57,64
8
56,17
1.02,23
10
18
1.00,1
1.05,63
8+2
28
III
4
GIL FILIP
1.03,48
59,65
6
1.03,13
1.16,58
6
12
56,25
1.11,07
7+2
21
IV
5
GRZYB JAN
1.04,85
1.41,79
4
-
-
-
4
1.37,83
1.35,73
4
4
V
6
MAJ FILIP
-
-
-
-
-
-
-
2.03,16
1.34,38
2
2
 
DZIEWCZĘTA 2005-2004
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
100m dow
PKT
100m klas
50m dow
PKT
Suma po II r.
100m grzb
50m klas
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
WOJAS MARIA
46,13
1.36,79
12
1.53,87
41,59
12
24
1.47,66
50,03
12+2
38
I
 2
GĄDZIK ZUZANNA
53,28
1.40,50
9
2.04,00
43,60
9
18
1.52,59
58,55
6+2
26
II
 3
PARADA JULIA
51,19
1.41,81
9
2.04,08
43,28
9
18
1.54,15
57,76
6+2
26
II
4
CIEŚLA ANNA
54,35
2.02,31
6
2.36,58
54,01
3
9
2.04,78
1.10,55
9+2
20
III
5
JAWORSKA AMELIA
59,03
2.21,20
2
2.29,27
1.10,07
3
5
2.12,54 1.10,74 5+2 7 V
6
PORĘBSKA WIKTORIA
- - -
2.17,01
55,50
5
5
- - 5 5 VI
7
SIWIEC WIKTORIA
55,36
2.12,47
4
2.40,02
59,16
-
4
2.03,24
1.13,69
4+2
8
IV
8
IWANOWSKA ALEKSANDRA
     
2.34,18
1.04,66
1
1
- - 1 1 VII
 9
KOZIK ROKSANA
1.01,49
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
VIII
10
ŻABIŃSKA KATARZYNA
-
-
-
3,11,76
1.08,40
-
-
2.30,18
1.25,85
0
0
VIII
11
ŻARNOWIECKA ALEKSANDRA
-
-
-
-
1.23,57
-
-
2.10,30
1.33,57
0
0
VIII
12
SYRKIEWICZ SANDRA
-
-
-
-
-
-
-
1.49,68
59,62
7
7
 
13
ŻWIREK JULIA
-
-
-
-
-
-
-
1.52,44
1.02,85
5
5
 
14
JACH NIKOLA
-
-
-
-
-
-
-
1.54,62
53,79
6
6
 
CHŁOPCY 2004-2005
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
100m dow
PKT
100m klas
50m dow
PKT
Suma po II r.
100m grzb
50m klas
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
COULIBALY LAMINE
49,34
1.43,60
12
2.06,21
39,13
11
23
1.42,33
57,56
11+2
36
I
2
JAWORSKI WOJCIECH
49,96
1.45,51
10
1.57,92
40,17
11
21
1.52,34
53,48
11+2
34
II
3
WOJAS ADRIAN
53,86
1.54,65
8
2.08,26
51,45
7
15
1.57,27
59,18
8+2
25
III
4
PATOŁA PIOTR
54,22
2.03,01
6
2.07,61
54,74
7
13
1.57,72
1.03,22
5+2
20
IV
5
GAWEŁ EMIL
58,01
2.15,59
4
2.24,80
1.02,80
4
8
2.13,82
1.01,98
5+2
13
V
6
POMYKALSKI PIOTR
1.01,96
2.18,49
2
-
-
-
2
-
-
0
2
VII
7
KLIMCZYK SZYMON
1.05,04
2.36,67
-
2.49,56
1.05,68
1
1
2.25,46
1.09,08
2+2
5
VI
8
GAJDA PIOTR
-
-
-
2.34,06
1.07,81
1
1
-
-
0
1
VIII
DZIEWCZĘTA 2003-2002
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Przepraszamy za pomyłkę.                    
L.p.
Imię i nazwisko
100m grzb
100m dow
PKT
100m klas
200m dow
PKT
Suma po II r.
100m zm
50m mot
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
PRZEBIERACZ ALICJA
1.36,00
1.26,48
12
1.53,75
3.06,12
9
21
1.35,32
43,49
12+2
35
I
2
ADAMUSIK AGATA
1.44,38
1.36,50
8
1.48,86
3.43,18
9
17
1.42,42
54,36
7+2
26
III
3
ZIELIŃSKA OLIWA
1.46,96
1,30,40
7
1.49,16
3.15,81
10
17
1.39,37
49,90
7+2
26
III
4
SROKA OLIWIA
1.44,84
1.33,94
8
1.50,14
3.20,04
8
16
1.37,63 45,50 10+2 28 II
5
WALENCIK JULIA
1.46,48
1.40,90
5
-
-
-
5
 
-
0
5
IV
6
BAŁAGA KAROLINA
2.03,36
2.01,08
2
-
-
-
2
-
-
0
2
V
7
KURA KAROLINA
-
-
-
-
-
-
-
-
2.55,51
2
2
 
CHŁOPCY 2003-2002                    
L.p. Imię i nazwisko 100m grzb 100m dow PKT 100m klas 200m dow PKT Suma po II r. 100m zm 50m mot PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1
ZACZEK MARCIN
1.26,21
1.19,97
12
1.48,71
2.58,84
12
24
1.26,56
38,82
12+2
38
I
2
STOPIŃSKI PATRYK
1.39,14
1.33,01
10
1.57,30
3.29,56
9
19
1.41,34
50,65
10+2
31
II
3
SAMBÓR KACPER
1.56,39
1.54,69
8
1.55,62
4.46,08
8
16
1.44,57
51,90
8+2
26
III
4 ZARĘBA ALEKSANDER - - - 2.03,31 3.53,82 7 7 - - 0 7 IV
DZIEWCZĘTA 2001 i 2000                    
L.p. Imię i nazwisko 100m grz 100m dow PKT 100m klas 200m dow PKT Suma po II r. 100m zm 50m mot PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1
PATOŁA MAGDALENA
1.26,79
1.16,38
12
1.37,15
2.58,85
12
24
1.27,44
40,07
12+2
38
I
2
MAMAJ WIKTORIA
1.59,14
1.36,01
9
1.47,76
3.30,11
9
18
1.43,89
50,53
4+2
24
II
3
TWARDOWSKA KATARZYNA
1.42,70
1.44,48
9
2.07,00
3.36,26
6
15
1.43,08
51,54
5+2
22
III
4
PARANIAK ANNA
-
-
-
1.47,98
3.16,19
9
9
1.34,09
40,28
10
19
IV
5
MOŁAS EMILIA
-
-
-
-
-
-
-
1.43,87
-
2
2
 
6
KUSAK AGNIESZKA
-
-
-
-
-
-
-
1.38,82
48,45
8
8
 
CHŁOPCY 2001 i 2000                    
L.p. Imię i nazwisko 100m grz 100m dow PKT 100m klas 200m dow PKT Suma po II r. 100m zm 50m mot PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1
MOŻDŻEŃ KAMIL 1.46,13 1.44,20 12 1.40,79 3.31,92 10 22 1.40,54 - 5+2 29 I
2
CZEKAJ PRZEMYSŁAW
-
-
-
1.35,19
3.11,14
12
12
1.29,62
42,99
12
24
II
3
GAJDA BARTŁOMIEJ
-
-
-
1.44,55
4.11,15
8
8
-
-
0
8
III
DZIEWCZĘTA 1999 i starsi
                   
L.p. Imię i nazwisko 100m grz 100m dow PKT 100m klas 200m dow PKT Suma po II r. 100m zm 50m mot PKT SUMA PKT MIEJSCE
1
MORYS WIKTORIA
1.26,84
1.16,18
12
1.37,65
2.46,71
12
24
1.28,10
41,01
11+2
37
I
2
KITA JULIA
1.34,95
1.21,84
10
1.45,92
2.58,48
8
18
-
40,34
6+2
26
II
3
JĘDRAS SYLWIA
-
-
-
1.39,70
3.04,60
9
9
1.32,11
43,46
9
18
III
4
KITA WERONIKA
-
-
-
1.44,50
3.05,51
7
7
-
-
0
7
V
5
MOŻDŻEŃ KAROLINA
     
1.49,71
3.51,97
4 4 1.47,26 52,40 7 11 IV
CHŁOPCY 1999 i starsi                    
L.p. Imię i nazwisko 100m grz 100m dow PKT 100m klas 200m dow PKT Suma po II r. 100m zm 50m mot PKT SUMA PKT MIEJSCE
1
KWIECIEŃ KACPER
1.30,50
1.18,66
12
1.35,09
2.54,41
12
24
1.26,41
38,77
12+2
38
I

Regulamin:

1.        Zawody odbędą się zgodnie z przepisami PZP i niniejszym regulaminem.
2.        Liga składa się z III Zawodów organizowanych w terminach
I ZAWODY  :    19 Kwiecień 2015
II ZAWODY :    17 Maj 2015
III ZAWODY:    21 Czerwiec 2015
3.        Zawodnik, który uczestniczyć będzie we wszystkich zawodach otrzyma dodatkowo      2 pkt. do klasyfikacji generalnej.
4.        Start ze słupków startowych. Dla roczników 2002 i młodsi dopuszczalny start z murka lub z wody.
5.        W przypadku falstartu zawodnik nie zostaje wykluczony, natomiast wyścig
zostaje powtórzony
6.        Poszczególne konkurencje zostaną przeprowadzone na czas.
7.        Konkurencja zostanie rozegrana gdy zgłoszą się co najmniej 3 osoby.
8.        Zawodnicy mogą wystartować w max 2 konkurencjach
9.        ZAWODNIK MOŻE ZMIENIAĆ STYL W JAKIM STARTUJE W TRAKCIE KOLEJNYCH ZAWODÓW.
10.     ZA MIEJSCA ZAJĘTE W POSZCZGÓLNYCH KONKURENCJACH PRZYZNANE ZOSTANĄ PUNKTY WEDŁUG KLUCZA:
o    1 MIEJSCE    6 Pkt.
o    2 MIEJSCE    5 Pkt
o    3 MIEJSCE    4 Pkt.
o    4 MIEJSCE    3 Pkt.
o    5MIEJSCE    2 Pkt.
o    6 MIEJSCE    1 Pkt. 
11.     SUMA PUNKTÓW Z III ZAWODÓW ZDECYDUJE O MIEJSCACH W KLASYFIKACJI GENERALNEJ.
12.     NAGRODY UFUNDOWALI ORGANIZATORZY.
Uczestników zawodów obowiązuje wewnętrzny regulamin pływalni.
Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za stan zdrowia uczestników i wynikłe
 z tego powodu konsekwencje !