IX 24 Godzinny Maraton Pływacki

 
 
IX 24 GODZINNY MARATON PŁYWACKI
 
Zakończył się IX 24 GODZINNY MARATON PŁYWACKI
w Kazimierzy Wielkiej
243 UCZESTNIKÓW PRZEPŁYNĘŁO 965 , 600 KM

1

Stanek Jarosław

 

30000

2

Szczepanik Andrzej

ROLMET

25900

3

Coulibaly Sidiki

 

23400

4

Tłuścik Krzysztof

Fundacja Im. Lucjana Łacha

22000

5

Zielińska Oliwia

Meduza

18000

6

Paraniak Anna

Swim Center

17100

7

Paciuch Piotr

 

16100

8

Sambór Kacper

SWIM CENTER

16000

9

Czekaj Przemysław

Swim Center

15200

10

Twardowska Katarzyna

Meduza

15000

11

Jędras Sylwia

Swim Center

13050

12

Zaręba Aleksander

Swim Center

12200

13

Żurek Klaudiusz

 

12150

14

 Możdzeń Kamil

Swim Center

12000

15

Boruch Mariusz

 

10100

16

Kita Weronika

Meduza

10050

17

Kita Julia

Meduza

10000

18

Iwanowska Paulina

Swim Center

10000

19

Patoła Magdalena

Swim Center

10000

20

Gruszka Sławomir

 

9850

21

Szmuc Marek

 

9100

22

Mikina Łukasz

 

9100

23

Bzdziuła Dominik

 

9000

24

Jaworski Wojciech

Swim Center

9000

25

Coulibaly Dawid

MEDUZA

8850

26

Skrzela Weronika

SWIM CENTER

8750

27

Janczu Mikołaj

 

8700

28

Gądzik Zuzanna

Meduza

8200

29

Kołodziejczyk Maciej

 

8050

30

Chaber Kacper

 

8050

31

Parada Julia

Meduza

7800

32

Kuc Aleksandra

 

7550

33

Kabat Marcin

SWIM CENTER

7500

34

Czekaj Adrian

Swim Center

7400

35

Coulibaly Lamine

Meduza

7350

36

Wzorek Wojciech

 

7300

37

Admusik Agata

MEDUZA

7250

38

Wojas Maria

Meduza

7200

39

Kolanoś Joanna

 

7100

40

Kot Kamila

MEDUZA

7000

41

Słodowska Paulina

MEDUZA

7000

42

Chumikowski Kacper

 

7000

43

Sambur Wiktoria

Fundacja Im. Lucjana Łacha

7000

44

Morys Wiktoria

Meduza

6700

45

Skrzela Justyna

SWIM CENTER

6300

46

Chećko Wojciech

 

6200

47

Żarnowiecka Aleksandra

MEDUZA

6150

48

Mamaj Wiktoria

MEDUZA

6050

49

Kwiecień Kalina

Meduza

6000

50

Cieśla Anna

Meduza

6000

51

Dymek-Coulibaly Edyta

MEDUZA

6000

52

Kuc Hubert

 

6000

53

Czapla Marlena

 

6000

54

Trela Natalia

Meduza

5550

55

Możdzeń Joanna

SWIM CENTER

5550

56

Blady Michał

 

5350

57

Nowak Wiktoria

SWIM CENTER

5350

58

Paczkowska Alicja

Fundacja Im. Lucjana Łacha

5300

59

Dymek Bartosz

Fundacja Im. Lucjana Łacha

5250

60

Jaworska Aleksandra

 

5200

61

Kusak Agnieszka

Swim Center

5150

62

Kwiecień Aleksandra

Fundacja Im. Lucjana Łacha

5150

63

Wojas Adrian

MEDUZA

5100

64

Przeniosło Julia

Meduza

5000

65

Możdzeń Karolina

SWIM CENTER

5000

66

Czapla Albert

 

5000

67

Ziomkowski Marek

 

5000

68

Curyło Karolina

SWIM CENTER

4850

69

Kletshka ZUZANNA

Swim Center

4700

70

Darmoń Wiesław

 

4600

71

Poręczewska Wiktoria

 

4500

72

Włodarczyk Agata

 

4500

73

Darmoń Artur

 

4500

74

Pióro Kamila

 

4200

75

Sambór Bartosz

 

4200

76

Cichacka Maja

Swim Center

4150

77

Garbarz Gabriela

MEDUZA

4100

78

Skowron Aleksandra

SWIM CENTER

4000

79

Łudzik Jakub

Fundacja Im. Lucjana Łacha

4000

80

Sambur Julia

Fundacja Im. Lucjana Łacha

4000

81

Kowalska Wiktoria

MEDUZA

3750

82

Błaut Kacper

Meduza

3650

83

Kowalski Bartosz

 

3650

84

Żurek Jacek

Fundacja Im. Lucjana Łacha

3650

85

Patoła Piotr

SWIM CENTER

3600

86

Twardowski Sebastian

 

3550

87

Garbarz Patrycja

MEDUZA

3500

88

Żwirek Julia

SWIM CENTER

3400

89

Kwiecień Kacper

Meduza

3350

90

Hajduk Justyna

 

3350

91

Jagielnik Kamil

 

3300

92

Skrzela Damian

SWIM CENTER

3300

93

Bazan Bartosz

 

3250

94

Paczkowski Filip

 

3200

95

Kowalski Paweł

 

3150

96

Cichy Katarzyna

 

3150

97

Kowalska Karolina

MEDUZA

3100

98

Domaradzki Damian

Fundacja Im. Lucjana Łacha

3100

99

Mazur Dawid

 

3100

100

Darmoń Wojciech

 

3100

101

Kulej Marta

 

3100

102

Jaworski Grzegorz

 

3050

103

Kowalski Szymon

MEDUZA

3000

104

Kołodziejczyk Paulina

 

3000

105

Bratek Julia

SWIM CENTER

3000

106

Klimczyk Mateusz

 

3000

107

Bucki Mateusz

 

3000

108

Maj Filip

 

3000

109

Piotrowski Michał

 

3000

110

Chat Zuzanna

MEDUZA

2950

111

Kozieł Krzysztof

 

2900

112

Mołas Emilia

Swim Center

2750

113

Bugaj Martyna

MEDUZA

2700

114

Bartos Agnieszka

 

2700

115

Kletschka Waldemar

ZPSWR CUDZYNOWICE

2700

116

Stokłosa Filip

 

2650

117

Porębski Bartosz

 

2600

118

Kot Justyna

 

2550

119

Hołda Paweł

 

2550

120

Iwanowska Aleksamdra

Swim Center

2500

121

Kowalczyk Małgorzata

SWIM CENTER

2500

122

Jurołajc Szymon

 

2500

123

Bombka Justyna

 

2450

124

Kowalczyk Dorota

 

2400

125

Wróbel Aleksandra

 

2400

126

Gołebiowski Bartosz

 

2400

127

Skrzyńska Paulina

 

2300

128

Obora Ryszard

 

2250

129

Pałaszewska Kinga

 

2150

130

Sroka Oliwia

Meduza

2100

131

Parys Gabriela

 

2100

132

Czekała Natalia

 

2100

133

Kopeć Dawid

 

2100

134

Kądziela Bartłomiej

 

2100

135

Cyrkiewicz Sandra

 

2100

136

Garbacz Aleksandra

 

2100

137

Bombka Malwina

 

2100

138

Kuchnecka Amelia

 

2050

139

Mykała Sandra

 

2050

140

Sambór Igor

PRZEDSZKOLE KW

2050

141

Belski Wojciech

 

2050

142

Parys Norbert

 

2000

143

Łabucka Jacek

Fundacja Im. Lucjana Łacha

2000

144

Kwiecień Julia

 

2000

145

Styk Zuzanna

MEDUZA

2000

146

Rzepa Amanda

SWIM CENTER

2000

147

Lalewicz Ewa

Fundacja Im. Lucjana Łacha

2000

148

Chałan Aleksander

 

2000

149

Kuliś Maja

Swim Center

1950

150

Chuchmacz Bartłomiej

 

1950

151

Olszycki Krzysztof

 

1900

152

Sobieraj Martyna

MEDUZA

1900

153

Wojas Wojciech

MEDUZA

1850

154

Pabiańczyk Jakub

Meduza

1800

155

Nowak Maksymilian

Meduza

1800

156

Kozioł Jakub

 

1800

157

Pszczoła Jakub

 

1800

158

Sadowska Gabriela

MEDUZA

1750

159

Jach Nikola

Swim Center

1750

160

Pietrachowski Hubert

 

1700

161

Kowalski Grzegorz

 

1700

162

Piotrowska Izabela

 

1700

163

Woźniak Małgorzata

MEDUZA

1650

164

Bazan Mateusz

 

1650

165

Patoła Joanna

 

1650

166

Lewicka Gabriela

MEDUZA

1600

167

Rząsa Rafał

 

1600

168

Psica Teresa

 

1550

169

Grzyb Jan

MEDUZA

1500

170

Cieśla Jakub

Meduza

1500

171

Fryt Kacper

 

1500

172

Sender Mateusz

MEDUZA

1500

173

Paczkowski Paweł

 

1500

174

Bijak Jakub

Swim Center

1450

175

Kolanko Kamila

 

1450

176

Stopiński Patryk

Meduza

1400

177

Dorowicz Ewelina

 

1400

178

Obirek Patryk

MEDUZA

1350

179

Kwiecień Bartosz

MEDUZA

1350

180

Kisiel Filip

MEDUZA

1300

181

Klimczyk Tomasz

 

1300

182

Zaręba Julia

SWIM CENTER

1250

183

Szafarska Katarzyna

 

1250

184

Gruszka Roksana

 

1200

185

Pudo Jakub

 

1200

186

Aleksandra Kuliś

Swim Center

1200

187

Gaweł Krzysztof

 

1200

188

Kokosza Ewelina

 

1200

189

Stępczyk Kamil

 

1200

190

Jach Marcin

 

1150

191

Bała Karol

SWIM CENTER

1150

192

Bała Kamila

SWIM CENTER

1150

193

Żwirek Natalia

Fundacja Im. Lucjana Łacha

1150

194

Stopińska Aleksandra

Meduza

1100

195

Mróz Gabriela

Fundacja Im. Lucjana Łacha

1100

196

Jędras Filip

SWIM CENTER

1100

197

Narewski Marcin

 

1050

198

Żwirek Juliusz

MEDUZA

1000

199

Łach Piotr

Fundacja Im. Lucjana Łacha

1000

200

Machynia Roksana

MEDUZA

1000

201

Piotrowski Rafał

 

1000

202

Zmarlak Katarzyna

 

1000

203

Pisarski Stanisław

Swim Center

1000

204

Nowak Mateusz

 

1000

205

Krawczyk Krystian

 

1000

206

Gajda Dawid

 

1000

207

Narewski Mateusz

 

1000

208

Sambór Zuzanna

SWIM CENTER

1000

209

Pietroń Antonina

SWIM CENTER

950

210

Florek Jolanta

 

950

211

Olejarski Filip

 

900

212

Gałęziowska Karolina

 

900

213

Żak Lena

SWIM CENTER

850

214

Sambór Norbert

 

850

215

Bartos Eryk

 

750

216

Florek Daniel

 

750

217

Żabińska Katarzyna

 

700

218

Kotwica Alicja

 

700

219

Kletschka Filip

Swim Center

700

220

Kot Aleksandra

Swim Center

650

221

Hajduk Julia

SWIM CENTER

650

222

Coulibaly Amadou

 

600

223

Szczygieł  Roksana

MEDUZA

600

224

Kosz Wiktoria

 

600

225

Kusak Dominika

 

600

226

Bucki Mateusz

 

550

227

Adamczyk Maciej

 

500

228

Fedorowicz Halina

 

500

229

Bucka Iga

 

400

230

Podolska Emilia

OCTAGON TM KRAKÓW

300

231

Kotwica Patrycja

 

300

232

Włodarska Karolina

 

300

233

Styczeń Roksana

ZPSWR CUDZYNOWICE

300

234

Oleksy Patryk

ZPSWR CUDZYNOWICE

300

235

Nawrot Grzegorz

ZPSWR CUDZYNOWICE

300

236

Cieślik Krzysztof

ZPSWR CUDZYNOWICE

300

237

Szczerba Marcin

ZPSWR CUDZYNOWICE

300

238

Boruch Karolina

 

250

239

Słodowski Paweł

 

250

240

Narewska Wiktoria

 

250

241

Górski Mateusz

 

200

242

Dorynek Patrycja

 

100

243

Kaczmarczyk Janusz

 

50

     

965600

 

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK -  JAROSŁAW STANEK

II NAJLEPSZY ZAWODNIKSIDIKI COULIBALY

III NAJLEPSZY ZAWODNIK-  KRZYSZTOF TŁUŚCIKI

 

NAJWYTRWALSZY JUNIOR     -  KACPER SAMBÓR

II NAJWYTRWALSZY JUNIOR-  ALEKSANDER ZARĘB

III NAJWYTRWALSZY JUNIOR-   KLAUDIUSZ ŻUREK

 

NAJWYTRWALSZY JUNIORKA- OLIWIA ZIELIŃSKA

II  NAJWYTRWALSZY JUNIORKA- ZUZANNA GĄDZIK

III NAJWYTRWALSZY JUNIORKA- WIKTORIA SAMBUR4

 

NAJMŁODSZY ZAWODNIK-  WIKTORIA NAREWSKA

NAJSTARSZY ZAWODNIK - KRZYSZTOF OLSZYCKI

NAJDZIELNIEJSZYZ NAJMŁODSZYCH - IGOR SAMBÓR

SUPER GOŚĆ - KRZYSZTOF TŁUŚCIK

SUPER GRUPA - FUNDACJA im. LUCJANA ŁACHA

NAJLEPSZY OLD BOY-  ANDRZEJ SZCZEPANIK

NAJLICZNIEJSZA GRUPA - MEDUZA

NAJWYTRWALSZA RODZINA - COULIBALY

NAJBARDZIEJ WYTRWAŁE MAŁŻEŃSTWO/PARA - JUSTYNA KOT, PAWEŁ HOŁDA

NAJLEPSZY NAUCZYCIEL -  MAREK  SZMUC

II NAJLEPSZY NAUCZYCIEL - WOJCIECH WZOREK

NAJLEPSZA SZKOŁA PODSTAWOWASZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W KAZIMIERZY WIELKIEJ

NAJLEPSZE GIMNAZJUM-  GIMNAZJUM W KAZIMIERZY WIELKIEJ

NAJLEPSZA SZKOŁA ŚREDNIA-  LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KAZIMIERZY WIELKIEJ

 

 
Dla każdej pary która weźmie udział w maratonie
karnet 10 wejść gratis !!!

II Kazimierskie Morsowanie
ze względów technicznych przełożone na 21.02.2015

 

„Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A.
ufundowało na potrzeby
Imprezy naturalną wodę mineralną
„Buskowianka-Zdrój”

Patronat Medialny:

    

W TYM ROKU PO RAZ PIERWSZY BIJEMY
REKORD RAZEM Z BASENEM W ŁOMŻY !!!!!

Z okazji walentynek
ponownie niesamowity
pokaz laserów na żywo
z niespodziankami !!!

 

 

 

 

„Dzień Dawcy” Podczas którego można zarejestrować się do bazy potencjalnych
Dawców komórek macierzystych DKMS.

Wystawa fotografii” -

                                           

 

 

 

 

 

ZAJĘCIA ZUMBY

 

 

 

POKAZY TAŃCA

 

 

 

 

 

 

 

WALENTYNKOWE  LAMPIONY

 

 

 

Wkrótce więcej informacji !!!

 

RAGULAMIN

1.    Maraton odbędzie się w Kazimierskim Ośrodku Sportowym – Kryta Pływalnia „WODNY RAJ” w dniach 14-15.02.2015 w godzinach od 12:00 w sobotę do 12:00 w niedzielę.
2.    W próbie biorą udział wolontariusze, którzy deklarują pisemnie udział
w MARATONIE PŁYWACKIM
3.    UWAGA KAŻDY, KTO PRZEPŁYNIE MINIMUM 50m NA WYZNACZONYM TORZE OTRZYMA PAMIĄTKOWY MIN-DYPLOM UCZESTNIKA MARATONU!!!
4.    Wszyscy UCZESTNICY powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników i wynikających z tego konsekwencje w trakcie trwania MARATONU organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
5.     Zawodnicy zobowiązani są do pisemnego potwierdzenia i zapoznania się
z regulaminem.
6.    Uczestnicy Pływają zgodnie z wyznaczonym harmonogramem dostępnym
u Sędziego Głównego
7.     Uczestnicy wchodzą na pływalnie bezpłatnie w terminach ustalonych
w harmonogramie.
8.    Uczestnicy Maratonu zobowiązani są do przestrzegania regulaminu Krytej Pływalni
w Kazimierzy Wielkiej.
9.    Organizator ufunduje nagrody w postaci pucharów oraz dyplomów dla:
  • Najstarszego Uczestnika
  • Najmłodszego Uczestnika
  • Najbardziej wytrwałej rodziny
  • Najlepszej szkoły ponadgimnazjalnej /Starosta Powiatu Kazimierskiego/
  • Najlepszej szkoły podstawowej, gimnazjum z terenu Gminy Kazimierza Wielka /Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka/
  • ! Osoby które chcą rywalizować  o miano Najlepszego Zawodnika/Zawodniczki  zgłaszają się do Sędziego Głównego.  Zawodnicy będą rywalizować na wyznaczonych 2 torach na których liczenie długości dokonywać będą niezależni sędziowie !!
  • Najbardziej wytrwałego małżeństwa/pary(dotyczy osób pełnoletnich)
  • Inne kategorie
10.  Każdy uczestnik płynie min 30 min stylem dowolnym, ilość razy ustaloną
z organizatorem.
11.   Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby, które wcześniej wpisały się na listę dyżurów dostępną w kasie pływalni. Osoby, które zgłoszą się w dniu imprezy, będą mogły wziąć udział w imprezie w miarę wolnych miejsc na torach, po uzyskaniu zgody Sędziego Głównego.
12.  Firmy oraz organizacje, które chcą zgłosić swoje reprezentacje do uczestnictwa w maratonie zobowiązane są do dostarczenia imiennej listy uczestników oraz uzgodnienia z Sędzią Głównym godzin, w których będą oni pełnić dyżury, na 2 dni przed Maratonem. Ilość osób reprezentujących firmę instytucje-dowolna. Suma długości przepłyniętych przez dane reprezentacje zostanie podana do oficjalnej informacji.
13.  Osoby, które chcą otrzymać pamiątkową koszulkę z maratonu uiszczają opłatę wpisową w kasie pływalni do dnia 05.02.2015  w wysokości 12 zł.
Pamiątkowe dyplomy uczestnictwa do odbioru od wtorku, 17 lutego 2015