PLF 2014/15 Wiadomości

PEŁNA WERSJA SERWISU
Powiatowa Liga Futsalu
PO KLIKNIĘCIU Z MENU GŁÓWNEGO
/po lewej stronie/
RELACJA TESTOWA
Z MECZY I LIGI !!!!
 
ROLMET
ZDOBYWCĄ PUCHARU LIGI 2014/2015
 
 


WIĘCEJ ZDJĘĆ PILARSCY.EU >>>>
     II MIEJSCE   PŁYWALNIA KOS        
          III MIEJSCE  MARSYLIA    
      IV MIEJSCE CAFFARO I  
 
Serdecznie zapraszamy przedstawicieli wszystkich drużyn na zakończenie
PUCHARU LIGI
Podczas którego odbędzie się wręczenie nagród
oraz dyplomów dla 8 najlepszych drużyn
w Pucharze Powiatowej Lidze Futsalu 2014/2015
 
 

PIĄTEK 20.03.2015 PÓŁFINAŁY

1 MARSYLIA - ROLMET P 1931 – 2016
2 PŁYWALNIA KOS - CAFFARO I P 2023 – 2108
 

NIEDZIELA 22.03.2015

1   II 1511 – 1556
2 WOJCIECHÓW - KILO WIEJSCKIEJ /BARAŻ O II LIGĘ/ II 1603 – 1648
3 NAPRZÓD - ŚMIŁOWICE /BARAŻ O II LIGĘ/ II 1655 – 1740
4 RAFIS - SZYBCY I WŚCIEKLI /BARAŻ O I LIGĘ/ I 1747 – 1832
5 O III MIEJSCE PUCHARU MARSYLIA - CAFFARO I P 1839 – 1924
6 FINAŁ PUCHARU ROLMET - PŁYWALNIA KOS P 1931 – 2016
ZAKOŃCZENIE PUCHARU WRĘCZENIE NAGRÓD!!!
 
3 STRZELEC - WISŁA I  /BARAŻ O I LIGĘ/ I 2030 – 2115
NOWY MISTRZ PLF 2014/2015
MARSYLIA
 

WIĘCEJ ZDJĘĆ PILARSCY.EU >>>>
II MIEJSCE  ROLMET    
MISTRZ II LIGI
DAREMNY TRUD

  
II MIEJSCE WISŁA I OPATOWIEC
  
MISTRZ III LIGI
SCORPION SKALBMIERZ

 
II MIEJSCE KILO WIEJSKIEJ 

MISTRZ IV LIGI
CAFFARO II


II MIEJSCE LEWART BEJSCE

STATYSTYKA LIGI FUTSALU 2014/2015

KRÓL STRZELCÓW:

I LIGA –   Wołowski Mateusz /Rolmet/ 29 bramek

II LIGA – Leszczak Sebastian /Wisła Opatowiec/ 32 bramki
III LIGA – Łakota Łukasz /Scorpion Skalbmierz/ 29 bramek

IV LIGA – Szczygieł Patryk /Caffaro II/ 24 bramki

NAJLEPSZY BRAMKARZ
I LIGA: Kisiel Marek /Marsylia/
II LIGA:  Kowalski Dawid /Wisła Opatowiec/
III LIGA: Krzysztof Bełus /Kilo Wiejskiej/
IV LIGA: Cieślik Michał /Caffaro II/

NAJLEPSI ZAWODNICY I LIGA:
DĄBROWSKI ROBERT /ROLMET/

SUCHAN DANIEL /MARSYLIA/

PRZENIOSŁO ADAM /AUTO ART/

WITEK KRZYSZTOF /PŁYWALNIA KOS/

BANASZEK ROBERT /SPÓŁDZIELNIA SIELEC/

PLUTA MARCIN /STRAŻ SĘDZISZOWICE/

PRZYBYŁ WOJCIECH /SHOT  WITOWIANKA/

KŁODA KAMIL /CAFFARO I/

STĘPIEŃ ŁUKASZ /RAFIS/

KEMPKIEWICZ  JACEK /STRZELEC CHROBERZ/

NAJLEPSI ZAWODNICY II LIGA:

KĘPA PAWEŁ /WISŁA OPARTOWIEC/

OLESIŃSKI KAMIL /DAREMNY TRUD/

KRZEMIŃSKI MICHAŁ /ZŁOTY TEAM/

CICHY DAMIAN /FC KORYTO/

SALAMON PIOTR /METALIKA PRZEMYKÓW/

WĄŻ MATEUSZ /SZYBCY I WŚCIEKLI/

SALA JAKUB /GLADIATOR KRZCZONÓW/

NIEDŹWIEDŹ ŁUKASZ /ZORZA MIKOŁAJÓW/

TRZASKA KRZYSZTOF/RACHWAŁOWIANKA/

SZLĘK TOMASZ /WOJCIECHÓW/
 NAJLEPSI ZAWODNICY III LIGA:

GOŁĘBIOWSKI NORBERT /SCORPION SKALBMIERZ/

TABOR BARTEK /ŚMIŁOWICE/

MYŚLIWIEC JAKUB /KILO WIEJSKIEJ/

LEŻOŃ WALDEMAR /DRINK TEAM/

MOCHEREK JAKUB /ŁAPSZÓW/

ŚPIEWAK EUGENIUSZ /EDIHAFT CZAJĘCZYCE/

PACZKOWSKI ADAM /MŁODE WILKI/

FIRKA MARCIN /FC KRÓLEWSCY/

DYBAŁ DOMINIK /LSD DOBIESŁAWICE/
NAJLEPSI ZAWODNICY IV LIGA: 

KOZIEŁ  KRZYSZTOF /WOLNI STRZELCY/

BISKUP TOMASZ /LEWART BEJSCE/

GĄCIK DAWID /SĄ GORSI/

KUŁAGA ADRIAN /STRAŻ KAZIMIERZA WIELKA/

KABAT  TOMASZ /WŁOSTOWIANKA/

NOWAK DAWID /PŁYWALNIA KOS II/

GALA JAKUB /HOLY SOULS/

GARULA ARTUR /CAFFARO II/

NAJWALECZNIEJSZY  ZAWODNIK:

Przebieracz Hubert /Daremny Trud/

NAJSTARSZY ZAWODNIK

Andrzej Piotrowski /Rafis II/

NAJMŁODSZY ZAWODNIK :
Mocherek Tomasz /Łapszów/

INNE:

TURNIEJ OD  15.11.2014   DO 15.03.2015, 121 dni, ponad 4  miesiące

WSZYSTKICH DRUŻYN: 47

I LIGA- 12

II LIGA  - 12,
III LIGA –  12

IV LIGA - 11

ILOŚĆ WSZYSTKICH MECZY :

I LIGA –  84

II LIGA – 84
III LIGA – 84

IV LIGA - 72

ILOŚĆ WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW –  635

I LIGA –  159

II LIGA – 161
III LIGA – 165

IV LIGA - 150

CZAS TRWANIA WSZYSTKICH MECZY: 12960 MINUT-  216  GODZINY –  9 DÓB

OGÓLNIE STRZELONO:

I LIGA-  688

II LIGA – 530

III LIGA –  494

IV LIGA - 406

RAZEM:   2118  BRAMEK

ŚREDNIO ZAWODNIK W I LIDZE STRZELI  4,32  BRAMKI.

ŚREDNIO ZAWODNIK W II LIDZE STRZELIŁ 3,29 BRAMKI.
ŚREDNIO ZAWODNIK W III LIDZE STRZELIŁ 2,99 BRAMKI.

ŚREDNIO ZAWODNIK W IV LIDZE STRZELIŁ 2,70 BRAMKI.

ŚREDNIO PIŁKA WPADAŁA DO SIATKI CO   6,11 MINUT.

NAJWIĘCEJ BRAMEK STRZELA;

I LIGA -  Rolmet 92 bramki

II LIGA  – Wisła Opatowiec 72 bramki

III LIGA  –  Scorpion Skalbmierz 86 bramek

IV LIGA  - Caffaro II 75 bramek

 NA LISTĘ STRZELCÓW WPISAŁO SIĘ;

I LIGA  -  105     ZAWODNIKÓW

II LIGA - 96      ZAWODNIKOW
III LIGA -  107    ZAWODNIKOW

IV LIGA -  93    ZAWODNIKOW

OGÓLNIE 401    ZAWODNIKÓW

NAJWYŻSZE ZWYCIĘSTWO:
Presto Team – Scorpion Skalbmierz 2:17

NAJMNIEJ STRACONYCH BRAMEK:

I LIGA –  Marsylia 38

II LIGA – Wisła Opatowiec 34
III LIGA -  Kilo Wiejskiej 21

IV LIGA -  Caffaro II 20

NAJWIĘCEJ STRACONYCH BRAMEK:

I LIGA – LZS Gruszka Czarnocin 83

II LIGA – Wojciechów 60
III LIGA – Presto Team 89
IV LIGA – Niepozorni 86

NAJWIĘCEJ ZWYCIĘSTW:

I LIGA – Rolmet 11

II LIGA – Wisła Opatowiec 9

III LIGA – Scorpion Skalbmierz 9

IV LIGA – Caffaro II 9

NAJMNIEJ PORAŻEK:

I LIGA –  Rolmet 0

II LIGA – Szybcy i Wściekli 1
III LIGA – Scorpion Skalbmierz 1

IV LIGA – Caffaro 0

NAJWIĘCEJ PORAŻEK:

I LIGA –  Strzelec Chroberz 9

II LIGA – Naprzód Skalbmierz, Wojciechów, Topola 8

III LIGA – Presto Team 11

IV LIGA – Niepozorni 10

PUCHAR LIGI 2014/2015

Puchar Ligi zobacz więcej ....

AKTUALIZACJA 02.03.2014
 
MECZ KOLEJKI
ROLMET - MARSYLIA                                                     4 : 7
NIESPODZIANKA KOLEJK
DAREMNY TRUD  - WISŁA OP       10 : 5
BRAMKA KOLEJKI
ERWIN KALETA /SZYBCY I WŚCIEKLI/
SUCHAN DANIEL /MARSYLIA/
ZAWODNICY KOLEJKI
SUCHAN DANIEL /MARSYLIA/
KISIEL MAREK /MARSYLIA/
GOŁĘBIOWSKI NORBERT /SCORPION/
OLESIŃSKI KAMIL /DAREMNY TRUD/
PRZEBIERACZ HUBERT /DAREMNY TRUD/
LESZCZAK SEBASTIAN /WISŁA I/
STRZELCY  KOLEJKI
SUCHAN DANIEL /MARSYLIA/                          5 BRAMEK
PRZENIOSŁO ADAM /AUTO ART/                     4 BRAMKI
WĄTEK NORBERT /STRAŻ/                               4 BRAMKI
OLESIŃSKI KAMIL /DAREMNY TRUD/                4 BRAMKI
GWÓŹDŹ DAWID /METALIKA/                            4 BRAMKI
DYBAŁ DOMINIK /LSD DOBIESŁAWICE/             4 BRAMKI
NOWAK PRZEMYSŁAW /STRAŻ/                      3 BRAMKI
LESZCZAK SEBASTIAN /WISŁA I/                     3 BRAMKI
PRZEBIERACZ HUBERT /DAREMNY TRUD/        3 BRAMKI
WĄŻ MATEUSZ /SZYBCY I WSCIEKLI/              3 BRAMKI
SOWA MICHAŁ /ŚMIŁOWICE/                             3 BRAMKI
 
 KARY
ZAWARTKA ŁUKASZ /STRAŻ KW/ - CZERWONA KARTKA, KARA MECZU, KARA FINANSOWA
RAFIS II - KARA FINANSOWA ZA ODDANIE MECZU WALKOWEREM
 

W ZWIĄZKU Z DUŻĄ LICZBĄ WALKOWEROW W POPRZEDNIM SEZONIE PROSIMY DRUZYNY
O PISEMNE ZGŁOSZENIE CHĘCI UDZIAŁU W ROZGRYWKACH PUCHARU LIGI DO DNIA 25.01.2015
DNIA 25.01.2015/NIEDZIELA/ O GODZINIE 18:00 SALA KOS  ODBĘDZIE SIĘ LOSOWANIE PUCHARU LIGI
DRUŻYNY KTÓRE POMIMO ZGŁOSZENIA ODDADZĄ MECZ WALKOWEREM
ZOSTANĄ OBCIĄŻONE KARĄ FINANSOWĄ

 
UWAGA
ZMIANY W TERMINARZU WYŁĄCZNIE DO ŚRODY DO GODZINY 10:00 !!!

PUCHARY

 

FINAŁY PLF 2014/2015

 
UWAGA PLEBISCYT !!!
Ogłaszamy wyniki głosowania kibiców:
  1. SZLEMBARSKI MARCIN /PŁYWALNIA KOS/
    PRZEGLĄD REJESTRACYJNY W FIRMIE ROLMET
  2. CZAJKA PAWEŁ / MARSYLIA/ 
    ZAPROSZENIE DLA DWÓCH OSÓB NA
    KONCERT PIĘKNI I MŁODZI 2015-KLUB UNDERGROUND WIELGUS
    31.01.2015
  3. STĘPIEŃ ŁUKASZ /RAFIS/
    ZAPROSZENIE DLA DWÓCH OSÓB NA
    KONCERT PIĘKNI I MŁODZI 2015-KLUB UNDERGROUND WIELGUS
    31.01.2015
  1. SZYMON NOWAK
    ZAPROSZENIE DLA DWÓCH OSÓB NA
    KONCERT PIĘKNI I MŁODZI 2015-KLUB UNDERGROUND WIELGUS
    31.01.2015
  2. DAWID KOZŁOWSKI
    ZAPROSZENIE DLA 6 OSÓB DO KLUBU UNDERGROUND 07.02.2015 LOZA+ STARTER
  3. ŁUKASZ STĘPIEŃ
    PRZEGLĄD REJESTRACYJNY W FIRMIE ROLMET

 

Pozostałe nagrody dla wszystkich którzy oddali głosy
rozlosowane zostaną podczas losowania Pucharu Ligi 2014/2015 !!!

Kazimierski Ośrodek Sportowy ogłasza plebiscyt na najładniajszą bramkę/akcję 2014 roku.
Spośród tych, które  udało nam nagrać wytypowaliśmy 12, na które można oddawać głosy.
 Głosować można w Kazimierskim Ośrodku Sportowym podczas wejścia na halę sportową w trakcie rozgrywek, każdy zawodnik oraz kibic może zagłosować na wybranego zawodnika wrzucając wypełniony kupon do urny.
Nagrody losujemy dla najlepszego zawodnika jak również spośród wszystkich którzy oddadzą swój głos.
Każdy moż oddać wyłącznie jeden głos dziennie /sobota,niedziela/ Głosować można już od soboty 03.01.2015.
Zakończenie głosowania 18.01.2014

BRAMKA 2014 ROKU ZOBACZ >>>>>

  1. CIEKALSKI ROBERT /ROLMET/
  2. DĄBROWSKI ROBERT /ROLMET/
  3. FRĄCZEK PIOTR /AUTO-ART/
  4. SZLEMBARSKI MARCIN /PŁYWALNIA KOS/
  5. PIOTROWSKI PIOTR / CAFFARO/
  6. CZAJKA PAWEŁ / MARSYLIA/
  7. WOŁOWSKI MATEUSZ / ROLMET/
  8. WITEK KRZYSZTOF /PŁYWALNIA KOS/
  9. ORACZEWSKI PATRYK /MARSYLIA/
  10. STĘPIEŃ ŁUKASZ /RAFIS/
  11. KLEPACZ PATRYK / LZS GRUSZKA CZARNOCIN /
  12. PRZYBYŁ WOJCIECH /SHOT WITOWIANKA/

BRAMKA 2014 ROKU ZOBACZ >>>>>

OFICJALNE OTWARCI PLF 2014/2015
23.11.2014 Z UDZIAŁEM VICE STAROSTY POWIATU KAZIMIERSKIEGO MICHAŁA BUCKIEGO

ORAZ ZAKOŃCZENIE I WRĘCZENIE NAGRÓD W POWIATOWEJ LIDZE NA ORLIKU

ROLMET
ZDOBYWCĄ SUPER PUCHARU 2013/2014
WYNIKI LOSOWANIA
W ZWIĄZKU Z DUŻYM ZAINTERESOWANIEM LIGĄ FUTSALU ULEGA ZMIANIE SKŁAD III LIGI UZUPEŁNIONY O II DRUŻYNY
 OSTATECZNY SKŁAD LIG

I LIGA

  1. STRAŻ SĘDZISZOWICE
  2. ROLMET
  3. AUTO-ART
  4. RAFIS
  5. SPÓŁDZIELNIA
  6. SHOT WITOWIANKA
  7. LZS CZARNOCIN
  8. PŁYWALNIA KOS
  9. STRZELEC
  10. MARSYLIA
  11. CAFFARO
  12. BEST-BRUK

II LIGA

  1. ZORZA MIKOŁAJÓW
  2. TOPOLA
  3. GLADIATOR
  4. KORYTO
  5. PRZEMYKÓW
  6. SZYBCY I WŚCIEKLI
  7. DAREMNY TRUD
  8. ZŁOTY TEAM
  9. WISŁA OPATOWIEC
  10. NAPRZÓD SKALBMIERZ
  11. WOJCIECHÓW
  12. RACHWAŁOWIANKA
III LIGA
  1. SCORPION
  2. KILO WIEJESKIEJ
  3. KOCINA
  4. ŚMIŁOWICE
  5. WISŁA II
  6. LSD DOBIESŁAWICE
  7. DRINK TEAM KRÓLEWICE
  8. EDIHAFT
  9. ŁAPSZÓW
  10. MŁODE WILKI
  11. PRESTO TEAM
  12. FC KRÓLEWSCY
IV LIGA
  1. NIEPOZORNI
  2. PŁYWALNIA KOS II
  3. MEBLO-DAR
  4. STRAŻ KAZIMIERZA
  5. CAFFARO II
  6. LEWART BEJSCE
  7. WOLNI STRZELCY
  8. MKS WŁOSTOWIANKA
  9. HOLY SOULS
  10. SĄ GORSI
  11. RAFIS II
 
Oświadczenie zawodnika  tu pobierz >>>
Oświadczenie zawodnika niepelnoletniego tu pobierz >>>
 
/UWAGA
JEŚLI LISTY STARTOWE NIE ZOSTANĄ PRZESŁANE W WYZNACZONYM TERMINIE SKŁAD LIG MOŻE ULEC ZMIANOM/
LISTY PROSIMY PRZESYŁAĆ NA ADRES
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
UWAGA !!!
ZE WZGLĘDÓW TECHNICZNYCH PROSIMY
PODAWAĆ NA LISTACH ZGŁOSZEŃ NUMERY KOSZULEK
W KTÓRYCH BĘDĄ WYSTĘPOWAĆ ZAWODNICY W NOWYM SEZONIE
 
Wielkimi krokami zbliża się rozpoczęcie kolejnej edycji Powiatowej Ligi FUTSALU 2014/2015
w Kazimierzy Wielkiej jest to największa tego typu impreza w naszym rejonie
Rozpoczęcie Ligi planowane jest na weekend 15-16 listopad 2014  podczas,  którego odbędzie się mecz o SUPER PUCHAR poprzedniego sezonu pomiędzy
PŁYWALNIAKOS/Zdobywca Pucharu/ - ROLMET MISTRZ Sezonu2013/2014
z niespodziankami
 
II spotkanie organizacyjne odbędzie się 27.10.2014 /poniedziałek/
godzina 20:00 sala konferencyjna KOS
 

Listy drużyn można będzie składać podczas spotkania, zasady ogólne nie ulegają większym zmianom
 

ZASADY OGÓLNE

  1. Każda drużyna musi się składać minimum z 12 zawodników.
  2. Każdy mecz musi rozpocząć minimum 8 zawodników, w przypadku braku wystarczającej liczby graczy drużyna obciążana jest karą pieniężną.
  3. Zawodnicy urodzeni w latach 1997,1996,1997 muszą doręczyć zgodę rodziców na grę w turnieju na drukach wydanych przez organizatora!!!
  4. Drużyna może posiadać w składzie maksymalnie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbe zawodników niezrzeszonych z poza terenu powiatu i gmin ościennych).
  5. Zawodowiec to zawodnik drużyny A klasy lub wyżej, który rozegrał przynajmniej
    1 mecz w rundzie jesiennej 2014 w lidze. /nie dotyczy zawodników A klasy na stałe zameldowanych na terenie powiatu Kazimierza Wielka /
  6. Junior, który zagrał w drużynie seniorów w rundzie jesiennej traktowany jest jako zawodowiec.
  7. Wpisowe do turnieju ustalone zostanie na spotkaniu organizacyjnym.
  8. Wpisowe do Ligi musi być wpłacone przed rozpoczęciem turnieju.
  9. Za czerwone kartki pozostaje kara pieniężna w wysokości 50 zł. Zawodnik, który nie wpłaci kary nie będzie dopuszczony do gry.
  10. W sezonie 2014/2015  pozostaje mecz o SUER PUCHAR PLF pomiędzy Mistrzem Ligi i Zdobywcą Pucharu Ligi. W przypadku, gdy Zdobywcą Pucharu jest Mistrz Ligi w meczu o Super Puchar zagra zdobywca II Miejsca w Pucharze.

Prawo gry w I Lidze mają

  1. ROLMET
  2. ZŁOTY TEAM
  3. RAFIS
  4. SPÓŁDZIELNIA
  5. AUTO-ART
  6. TERM GLASS
  7. PŁYWALNIA KOS
  8. MARSYLIA
  9. MLEK-POL
  10. LZS CZARNOCIN
  11. STRAŻ SĘDZISZOWICE
  12. CAFFARO

Prawo gry w II Lidze mają

  1. GLADIATOR
  2. TOPOLA
  3. WITOWIANKA
  4. POL-COM
  5. CHEMIROL
  6. STRZELEC
  7. WISŁA OPATOWIEC
  8. ŹRÓDEŁKO EUFORIA
  9. WOJCIECHÓW
  10. DAREMNY TRUD
  11. PRZEMYKÓW
  12. KORYTO

Pozostałe drużyny grają w Lidze III

ZGŁOSZENIA  DRUŻYN W SEKRETARIACIE KOS  TYLKO NA PŁYCIE CD, LUB MAILEM POWINNO ZAWIERAĆ DANE WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW NAZWISKO I IMIĘ, DATA URODZENIA, MIEJSCE ZAMIESZKANIA

AKTUALNE ZDJĘCIA ZAWODNIKÓW!!! ZAZNACZENI ZAWODOWCY, KAPITAN DRUŻYNY ORAZ TELEFON KONTAKTOWY!!!