Liga Pływacka 2014/15

FINAŁ

KAZIMIERSKA LIGA PŁYWACKA 2014/2015

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci do wzięcia udziału w kolejnej edycji Ligi Pływackiej

III zawody 21.12 .2014 /niedziela/

Termin i miejsce

I ZAWODY : 26 PAŹDZIERNIK 2014 kierownik Zbigniew Kwiecień
II ZAWODY : 23 Listopad 2014 kierownik Filip Kletschka
III ZAWODY: 21 Grudzień 2014 kierownik Dawid Gajda

godz.8.30- rozgrzewka , godz. 9.00 – rozpoczęcie zawodów

Kategorie wiekowe:

Szkoła Podstawowa – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 2009 i młodsi - w zależności od ilości zgłoszeń
- rocznik 2008
- rocznik 2007-2006
- rocznik 2005-2004
- rocznik 2003-2002

Gimnazjum – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 2001-2000

Szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne – dziewczęta i chłopcy

-rocznik 1999 i starsi

Open

- od 20-40 lat
- od 41 lat i więcej
- ratownicy i instruktorzy

Zgłoszenie do zawodów

-Do 23 wrzesień 2014 /CZWARTEK/ na kartach zgłoszeniowych ( dostępne w kasie pływalni)

Konkurencje

I zawody- 26 pażdziernik 2014

I)  2008, 2009 i młodsi- 25 m grzbietowy,
II) 2007-2006- 50 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/,            
III) 2005-2004- 50 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/
IV) 2003-2002- 100 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
V) 2001-2000 - 100 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
VI) 1999 i starsi- 100 m grzbietowy, 100 m dowolny

II zawody- 23 listopad 2014

I)  2008, 2009 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)  2007-2006 - 50 m grzbietowy, 50 m klasyczny
III)  2005-2004 - 50 m klasyczny, 50m dowolny /kraul/,
IV) 2003-2002- 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/
V)  2001-2000- 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/,
VI)  1999 i starsi- 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/


 

III zawody- 21 grudzień 2014

I)    2008, 2009 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)    2007-2006- 50 m dowolny (kraul), 50 m klasyczny,            
III)   2005-2004- 50 m grzbietowy, 50 klasyczny,
IV) 2003-2002 - 100 m zmienny, 50 m motylkowy 
V)  2001-2000- 100 m zmienny, 50 m motylkowy,
VI) 1999 i starsi - 100 m zmienny, 50 m motylkowy
WYNIKI
DZIEWCZĘTA 2009 I MŁODSZE                    
L.p. Imię i nazwisko 25m grz 25m grzb PKT 25m grz 25m grz PKT Suma po II r. 25m grz 25m grzb PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1                          
CHŁOPCY 2009 I MŁODSI                    
L.p. Imię i nazwisko 25m grz 25m grzb PKT 25m grz 25m grz PKT Suma po II r. 25m grz 25m grzb PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1                          
DZIEWCZĘTA 2008                    
L.p. Imię i nazwisko 25m grz 25m grz PKT 25m grz 25m grz PKT Suma po II r. 25m grz 25m grz PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1
  OLA KULIŚ 1.07,77 -  6 - - 0 6 - - 0 6 III
2
KAROLINA SZCZYGIEŁ 1.45,46 - 5 - - 0 5 42,65   5 10 II
3 ZUZANNA KRAWCZYK - -   0.53,51 - 6 6 41,53   6 12 I
CHŁOPCY 2008                    
L.p. Imię i nazwisko 25m grz 25m grz PKT 25m grz 25m grz PKT Suma po II r. 25m grz 25m grz PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 WOJCIECH WOJAS  0.36,81    6 0.33,77 - 6 12 35,82   6+2 20 I
2 JAKUB CIEŚLA 0.38,06    5 0.41,45 - 5 10 36,96   5+2 17 II
DZIEWCZĘTA 2007-2006                    
L.p. Imię i nazwisko 50m grz 50m dow PKT 50m grz 50m klas PKT Suma po II r. 50m dow 50m klas PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
 1  KALINA KWIECIEŃ  0.56,13  0.58,25  11 0.56,80 1.03,90 11 22 56,76 1.04,24 10+2 34 II
2 KAMILA ZIELIŃSKA 1.00,05 0.54,30 11 0.57,21 1.02,46 11 22 51,04 1.01,88 12+2 36 I
3 GABRIELA WOJTASIK 1.05,73 1.13,73 7 - - 0 7 - - 0 7 VI
4 ALEKSANDRA KOT 1.12,07 1.15,60  5 1.06,25 1.25,36 4 9 1.08,83 1.35,91 5+2 16 III
5 OLIWIA SZARAWARA 1.10.04 1.95,58   4 1.03,96 1.40,63 4 8 1.12,98 1.29,04 4+2 14 IV
6 ZUZANNA SAMBÓR 1.24,13 1.54,38   2 1.12,43 2.00,00 1 3 1.22,44 1.50,34 0+2 5 VII-XV
7 MAJA KULIŚ 1.11,66 - 2 - - 0 2 - - 0 2 VII-XV
8 GABRIELA WAWRO 1.31,65  -  0 - - 0 0 - - 0 0 VII-XV
9 NATALIA SADOWSKA 1.13,16  -  0 - - 0 0 - - 0 0 VII-XV
10 ALEKSANDRA ŁĄCZEK 1.19,19  -  0 - - 0 0 - - 0 0 VII-XV
11 ROKSANA SZCZYGIEŁ  1.12,85 -  0 - - 0 0 1.11,58 1.22,76 7 7 VI
12 WERONIKA MAKUCH - -   1.26,61 1.21,02 4 4 - - 0 4 VII-XV
13 POLA MAJ - -   1.27,84 2.23,63 3 3 - - 0 3 VII-XV
14 MARLENA CZAPLA - -   1.07,66 1.23,99 4 4 1.19,01 1.26,04 4 8 V
15 ZUZANNA SZYWALSKA - -   1.17,17 - 0 0 - - 0 0 VII-XV
CHŁOPCY 2007-2006                    
L.p. Imię i nazwisko 50m grz 50m dow PKT 50m grz 50m klas PKT Suma po II r. 50m dow 50 m klas PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 DAVID COULIBALY 0.59,88 1.06,96  12 0.59,61 1.14,95 12 24 58,16 1.09,40 12+2 38 I
2 FILIP GIL 1.10,35 1.17,78 9 1.05,69 1.29,10 7 16 1.13,60 1.24,60 7+2 25 III
3 FILIP JĘDRAS  0.59,90  1.27,95  9 0.59,92 2.37,96 8 17 1.05,06 1.33,60 8+2 27 II
4 RAFAŁ STĘPIEŃ 1.40,49 - 3 - - 0 3 - - 0 3 V
5 FILIP KISIEL - -   1.32,54 - 1 1 - - 0 1 VII
6 JAN GRZYB - -   1.30,75 - 2 2 - - 0 2 VI
7 JACEK WOŹNIAK - -   2.03,79 - 0 0 - - 0 0 VIII
8 JAKUB PABIAŃCZYK - -   1.03,04 1.19,39 9 9 1.06,13 1.09,99 9 18 IV
DZIEWCZĘTA 2005-2004                    
L.p. Imię i nazwisko 50m grz 50m dow PKT 50m klas 50m dow PKT Suma po II r. 50m grzb 50m dow PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 MARIA WOJAS 0.48,38 0.45,58   12 0.55,18 0.45,58 12 24 49,28 53,93 12+2 38 I
 2 JULIA PARADA   0.54,40  0.46,77  9 1.02,11 0.50,14 10 19 55,47 1.00,30 8+2 29 II
 3  NIKOLA JACH  0.51,38 0.53,48   8 - - 0 8 - - 0 8 VI
4 ZUZANNA GĄDZIK 0.54,65 0.51,07 7 1.04,25 0.50,22 8 15 51,47 1.01,34 9+2 26 III
5 ANNA CIEŚLA 1.01,56 1.01,18 4 1.20,30 1.01,81 4 8 55,04 1.22,02 4+2 14 IV
6 WIKTORIA SIWIEC 1.02,20 1.07,36 2 1.18,09 1.05,11 4 6 57,10 1.14,19 5+2 13 V
 7  GABRIELA OLSZYCKA  1.07,01 -  0 - - 0 0 - - 0 0 VIII-XII
8 MAŁGORZATA KOWALCZYK 1.09,14 1.25,42 0 - - 0 0 - - 0 0 VIII-XII
9 AMELIA JAWORSKA 1.09,62 1.09,26  0 1.22,68 1.08,54 1 1 1.04,44 1.19,94 3+2 6 VII
10 NATALIA STEPIEŃ 1.02,59 1.08,50  0 - - 0 0 - - 0 0 VIII-XII
11 JOANNA MOŻDŻEŃ - -   1.17,20 1.09,81 3 3 - - 0 3 VIII-XII
12 ALEKSANDRA IWANOWSKA - - - - - - - 1.05,90 1.21,36 1 1 IX
CHŁOPCY 2004                    
L.p. Imię i nazwisko 50m grz 50m dow PKT 50m klas 50m dow PKT Suma po II r. 50m grzb 50m klas PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 LAMINE COULIBALY 0.51,28  0.49,87  12 1.05,48 0.46,32 7 19 48,79 58,88 10+2 31 I
2 SZYMON KLIMCZYK 1.05,58 1.73,48  5 1.17,21 1.07,91 2 7 1.05,46 1.17,77 4+2 13 III
3 EMIL GAWEŁ 1.12,67 1.13,10  5 - - 0 5 1.07,05 1.17,72 4 9 IV
4 PIOTR PATOŁA - -   1.04,39 1.00,88 5 5 - - 0 5 V
5 WOJCIECH JAWORSKI - -   0.53,90 0.45,51 12 12 51,61 53,12 11 23 II
  CHŁOPCY 2005                        
1 MARCIN KABAT 1.02,37 0.50,65 9 0.59,67 0.53,23 9 18 1.04,72 57,87 8+2 28 I
2 ADRIAN WOJAS 0.55,08 0.57,60 9 1.03,09 0.54,15 7 16 55,91 58,88 8+2 26
II
DZIEWCZĘTA 2003-2002                    
L.p. Imię i nazwisko 100m grzb 100m dow PKT 100m klas 100m dow PKT Suma po II r. 100m zm 50m mot PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 ALICJA PRZEBIERACZ 1.38,20  1.27,75  12 1.54,61 1.29,96 12 24 1.37,00 46,36 12+2 38 I
2  OLIWIA SROKA  1.44,26  1.31,72  10 1.54,83 1.31,15 10 20 1.40,28 47,14 9+2 31 II
3 AGATA ADAMUSIK 1.55,82  1.51,87 8 - - 0 8 1.52,39 1.04,24 6 14 III
4 KAROLINA BAŁAGA 2.17,74 - 3 2.39,93 2.16,59 7 10 - - 0 10 V
5 ROKSANA MACHYNIA - -  - - - 0 0 - - 0 0 VI
6 OLIWIA ZIELIŃSKA - -   1.55,79 - 4 4 1.48,81 59,57 9 13 IV
CHŁOPCY 2003-2004                    
L.p. Imię i nazwisko 100m grzb 100m dow PKT 100m klas 100m dow PKT Suma po II r. 100m zm 50m mot PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 PATRYK STOPIŃSKI 1.44,81 1.43,30  12 2.00,42 1.42,22 12 24 1.43,18 51,41 12+2 38 I
2  KACPER SAMBÓR 1.52,51  2.01,91  10 2.09,44 2.14,82 10 20 1.53,92 52,22 10+2 32 II
DZIEWCZĘTA 2001 i 2000                    
L.p. Imię i nazwisko 100m grz 100m dow PKT 100m klas 100m dow PKT Suma po II r. 100m zm 50m mot PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1  WIKTORIA WOJAS 1.28,64 1.18,09  12 1.43,81 1.18,65 11 23 1.28,45 40,73 10+2 35 I
2 MAGDALENA PATOŁA 1.29,88 1.24,38 10 1.37,99 1.22,11 11 21 1.27,70 42,32 10+2 33 II
3 ANNA PARANIAK 1.32,95 1.24,90 8 1.53,01 1.26,93 7 15 1.34,12 39,56 10+2 27 III
4 KAROLINA GARBACZ 1.37,80 1.30,41 6 - - 0 6 - - 0 6 VII
5 JULIA PRZENIOSŁ  1.58,18  1.42,08 3 1.54,03 1.41,08 5 8 - - 0 8 V
6
KATARZYNA TWARDOWSKA  1.50,44  - 2 - 1.50,09 1 3 1.57,16 59,37 4+2 9 IV
7
WIKTORIA KRZYK 2.08,48 -  0 - - 0 0 - - 0 0 IX
8
WIKTORIA MAMAJ 2.28,14 -  0 1.58,01 1.46,96 3 3 2.04,00 1.00,11 2+2 7 VI
9 AGNIESZKA KUSAK - -   1.45,06 - 4 4 - - 0 4 VIII
10 EMILIA MOŁAS - - - - - - - 1.47,62 51,13 6 6 VII
CHŁOPCY 2001 i 2000                    
L.p. Imię i nazwisko 100m grz 100m dow PKT 100m klas 100m dow PKT Suma po II r. 100m zm 50m mot PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1
PRZEMEK CZEKAJ 1.45,95 1.27,80  12 1.38,65 1.25,94 12 24 1.35,57 48,65 12+2 38 I
DZIEWCZĘTA 1999 i starsi
                   
L.p. Imię i nazwisko 100m grz 100m dow PKT 100m klas 100m dow PKT Suma po II r. 100m zm 50m mot PKT SUMA PKT MIEJSCE
1 WIKTORIA MORYS  1.28,34 1.18,09  12 1.43,43 1.18,96 11 23 1.27,19 39,76 12+2 37 I
2 JULIA KITA 1.33,64 1.21,47 10 1.47,55 1.21,74 8 18 1.33,36 42,64 9+2 29 II
3 SYLWIA JĘDRAS 1.37,75 1.22,41 7 1.35,09 1.24,25 10 17 1.33,00 44,65 9+2 28 III
4 WERONIKA KITA 1.35,31 1.27,02 7 1.43,99 1.25,62 7 14 1.34,18 47,97 6+2 22 IV
5 KAMILA KOT 1.47,96 1.27,24  4 - - 0 4 - - 0 4 VI
6 WIKTORIA BARTOS 1.48,14 1.40,24  2 1.55,62 1.38,05 3 5 1.42,53 48,70 4+2 11 V
7 KAROLINA MOŻDŻEŃ 1.56,14 1.40,56  0 1.49,55 1.42,69 3 3 - - 0 3 VII
8 KAMILA LIPOWIECKA 2.25,98 -  0 - - 0 0 - - 0 0 VIII
CHŁOPCY 1999 i starsi                    
L.p. Imię i nazwisko 100m grz 100m dow PKT 100m klas 100m dow PKT Suma po II r. 100m zm 50m mot PKT SUMA PKT MIEJSCE
1 KACPER KWIECIEŃ 1.28,01 1.20,00  12 1.31,80 1.19,53 12 24 1.28,58 39,87 12+2 38 I
2 JAKUB BIJAK 1.41,02 1.31,74  9 - - 0 9 1.39,99 49,86 10 19 II
3 ADRIAN CZEKAJ 1.50,36 1.29,00  9 - - 0 9 1.47,58 50,44 8 17 III

 

Regulamin:

1.        Zawody odbędą się zgodnie z przepisami PZP i niniejszym regulaminem.
2.        Liga składa się z III Zawodów organizowanych w terminach
I ZAWODY  :     26 PAŹDZIERNIK 2014
II ZAWODY :    23 LISTOPAD 2014
III ZAWODY:    21 GRUDZIEŃ 2014
3.        Zawodnik, który uczestniczyć będzie we wszystkich zawodach otrzyma dodatkowo      2 pkt. do klasyfikacji generalnej.
4.        Start ze słupków startowych. Dla roczników 2002 i młodsi dopuszczalny start z murka lub z wody.
5.        W przypadku falstartu zawodnik nie zostaje wykluczony, natomiast wyścig
zostaje powtórzony
6.        Poszczególne konkurencje zostaną przeprowadzone na czas.
7.        Konkurencja zostanie rozegrana gdy zgłoszą się co najmniej 3 osoby.
8.        Zawodnicy mogą wystartować w max 2 konkurencjach
9.        ZAWODNIK MOŻE ZMIENIAĆ STYL W JAKIM STARTUJE W TRAKCIE KOLEJNYCH ZAWODÓW.
10.     ZA MIEJSCA ZAJĘTE W POSZCZGÓLNYCH KONKURENCJACH PRZYZNANE ZOSTANĄ PUNKTY WEDŁUG KLUCZA:
o    1 MIEJSCE    6 Pkt.
o    2 MIEJSCE    5 Pkt
o    3 MIEJSCE    4 Pkt.
o    4 MIEJSCE    3 Pkt.
o    5MIEJSCE    2 Pkt.
o    6 MIEJSCE    1 Pkt. 
11.     SUMA PUNKTÓW Z III ZAWODÓW ZDECYDUJE O MIEJSCACH W KLASYFIKACJI GENERALNEJ.
12.     NAGRODY UFUNDOWALI ORGANIZATORZY.
Uczestników zawodów obowiązuje wewnętrzny regulamin pływalni.
Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za stan zdrowia uczestników i wynikłe
 z tego powodu konsekwencje !