Powiatowa Liga na ORLIKU 2014

 

"WOJCIECHÓW"

 


MISTRZ

 

 
Aktualizacja 14.10.2014
GRUPA MISTRZOWSKA

OLIK 2014
1.RAFIS
2. GRANDA
3.PRZEMYKÓW
4. GMINA OPATOWIEC II
5. DONOSY
6. CIŚNIENIOWCY
7. WOJCIECHÓW
8. NIEPOZORNI
9. CAFFARO
10. SĄ GORSI
11. DAREMNY TRUD
12. R.K.M
13. GMINA OPATOWIEC
14. NAPRZÓD SKALBMIERZ

WYNIK

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

1

WOJCIECHÓW

16

15

1

0

46

117:46

+71

2

DAREMNY TRUD

16

11

1

4

34

97:65

+32

3

PRZEMYKÓW

16

10

1

5

31

81:48

+33

4

RAFIS

16

8

3

5

27

75:51

+28

5

CIŚNIENIOWCY

13

9

1

3

27

122:61

+61

6

NIEPOZORNI

13

7

1

5

22

77:74

+3

7

SĄ GORSI

13

7

1

5

21

70:46

+24

8

R.K.M

13

6

1

6

18

57:63

-6

9

NAPRZÓD SKALBMIERZ

13

5

3

5

18

43:37

+6

10

CAFFARO

13

4

1

8

12

50:67

-17

11

GMINA OPATOWIEC II

13

3

0

10

9

42:124

-82

12

GRANDA

13

3

0

10

7

27:43

-16

13

GMINA OPATOWIEC

13

2

0

11

2

29:100

-71

14

DONOSY

13

0

0

13

-7

11:71

-60

Król Strzelców
 
NAZWISKO I IMIĘ
ZESPÓŁ
BRAMKI
1
ADAMCZYK MARCIN
CIŚNIENIOWCY
43
2
SZLĘK TOMASZ
WOJCIECHÓW
42
3
PRZEBIERACZ HUBERT
DAREMNY TRUD
28
4
KOZIOŁ MICHAŁ
NIEPOZORNI
27
5
STANKIEWICZ MATEUSZ
GMINA OPATOWIEC II
22
6
PLEWA DAMIAN
CIŚNIENIOWCY
20
7
SOBIERAJ JAKUB
NAPRZÓD SKALBMIERZ
18
8
KUBATA KAMIL
PRZEMYKÓW
18
9
GĄCIK DAWID
SĄ GORSI
17
10
BOMBA MATEUSZ
CAFFARO
16
11
WALKIEWICZ MICHAŁ
CIŚNIENIOWCY
15
12
RASAŁA RADOSŁAW
CIŚNIENIOWCY
15
13
MOŻDŻEŃ ADAM
RAFIS
15
14
NOWAK DANIEL
DAREMNY TRUD
14
15
KUKUŁA MICHAŁ
PRZEMYKÓW
14
16
LECH TOMASZ
SĄ GORSI
13
17
NIEDŹWIEDŹ ŁUKASZ
R.K.M
13
18
LECH GRZEGORZ
SĄ GORSI
12
19
SŁABOSZ KAMIL
DAREMNY TRUD
12
20
ZAWRZYKRAJ ADAM
WOJCIECHÓW
12
21
POBIEGA MATEUSZ
GRANDA
11
22
PIOTROWSKI PIOTR
CAFFARO
11
23
ZIĘTEK RAFAŁ
RAFIS
11
24
JĘDRAS SEBASTIAN
WOJCIECHÓW
11
25
SYDORYK MICHAŁ
DAREMNY TRUD
11
26
DWORAK ŁUKASZ
CIŚNIENIOWCY
10
27
JAROS KAMIL
CIŚNIENIOWCY
10
28
KLIMCZYK BARTŁOMIEJ
RAFIS
9
29
BIERNAT DOMINIK
NIEPOZORNI
9
30
PŁASZEWSKI MATEUSZ
SĄ GORSI
9
31
CIEŚLA DARIUSZ
R.K.M
9
32
TABOR PIOTR
PRZEMYKÓW
8
33
KUPIEC DAMIAN
DAREMNY TRUD
8
34
TRZEPATOWSKI PIOTR
RAFIS
8
35
WĄTEK NORBERT
R.K.M
8
36
ADAMCZYK RADOSŁAW
DAREMNY TRUD
8
37
PARTYKA TOMASZ
RAFIS
8
38
ŚWIECA KAMIL
WOJCIECHÓW
8
39
WÓJCIK KAMIL
SĄ GORSI
7
40
CIEPICHAŁ DOMINIK
NIEPOZORNI
7
41
GÓRNIAK KAMIL
NIEPOZORNI
7
42
JĘDRUCH ŁUKASZ
NAPRZÓD SKALBMIERZ
7
43
KALETA ERWIN
CIŚNIENIOWCY
7
44
BYSIŃSKI PRZEMYSŁAW
PRZEMYKÓW
7
45
STĘPIEŃ RAFAŁ
NIEPOZORNI
6
46
MARZEC DAMIAN
NIEPOZORNI
6
47
PROKOP ROBERT
RAFIS
6
48
IWAN DAWID
NAPRZÓD SKALBMIERZ
5
49
WALTER BOBER
GMINA OPATOWIEC II
5
50
MAGIERA SZYMON
CAFFARO
5
51
MACUGOWSKI ERWIN
CAFFARO
5
52
KACZMARCZYK WOJCIECH
SĄ GORSI
5
53
NABIELSKI GRZEGORZ
WOJCIECHÓW
5
54
KABAT RAFAŁ
RAFIS
5
55
SIWIEC MATEUSZ
DAREMNY TRUD
4
56
DYBAŁA ŁUKASZ
PRZEMYKÓW
4
57
GÓRECKI PIOTR
GRANDA
4
58
ZAPART SYLWESTER
DONOSY
4
59
KACZMARCZYK PAWEŁ
SĄ GORSI
4
60
TABOR BARTOSZ
PRZEMYKÓW
4
61
STOKŁOSA KRZYSZTOF
GMINA OPATOWIEC I
4
62
BINKOWSKI JAKUB
NAPRZÓD SKALBMIERZ
4
63
KUSAK PIOTR
RAFIS
4
64
PRAGNACY JAN
WOJCIECHÓW
4
65
CHADZAK MARIUSZ
PRZEMYKÓW
4
66
ORACZ MARIUSZ
PRZEMYKÓW
3
67
WĘGLOWSKI SŁAWOMIR
WOJCIECHÓW
3
68
WOJAS TOMEK
WOJCIECHÓW
3
69
WĄTEK KONRAD
R.K.M
3
70
WIĄCEK KAMIL
R.K.M
3
71
FETELA KAMIL
GMINA OPATOWIEC I
3
72
TKACZ KAZIMIERZ
GMINA OPATOWIEC I
3
73
SZLUCHCIK JACEK
GMINA OPATOWIEC I
3
74
STOKŁOSA ADAM
GMINA OPATOWIEC I
3
75
BYSIŃSKI KRYSTIAN
GMINA OPATOWIEC II
3
76
KWIECIEŃ MARCIN
SĄ GORSI
3
77
BALICKI DAMIAN
GRANDA
3
78
JESIONKA SZYMON
GRANDA
3
79
GÓRSKI MATEUSZ
NIEPOZORNI
3
80
SIWY KAMIL
GMINA OPATOWIEC II
3
81
ZAWARTKA KONRAD
PRZEMYKÓW
3
82
RZĄSA DOMINIK
CAFFARO
3
83
KOPER ADRIAN
CAFFARO
3
84
PLESZYŃSKI ROBERT
R.K.M
3
85
PRZEBIERACZ ADRIAN
DAREMNY TRUD
3
86
WĄTEK MARCIN
R.K.M
2
87
WĘGLOWSKI PAWEŁ
WOJCIECHÓW
2
88
KOWALSKI PAWEŁ
GRANDA
2
89
KUPISZEWSKI HUBERT
WOJCIECHÓW
2
90
PIETRAS MICHAŁ
GRANDA
2
91
SAMBÓR MATEUSZ
NIEPOZORNI
2
92
OCHENDÓRZKA WOJCIECH
NAPRZÓD SKALBMIERZ
2
93
KOŁTON PRZEMYSŁAW
DONOSY
2
94
NOWAK ADRIAN
NAPRZÓD SKALBMIERZ
2
95
ZALEŚNY RAFAŁ
PRZEMYKÓW
2
96
SAMBÓR MICHAŁ
CAFFARO
2
97
FETELA MARCIN
GMINA OPATOWIEC I
2
98
WĄTEK KONRAD
R.K.M
2
99
FRĄCZEK ŁUKASZ
R.K.M
2
100
KOCIŃSKI DAMIAN
GMINA OPATOWIEC I
2
101
KOZIOŁ PATRYK
GMINA OPATOWIEC II
2
102
ADAMCZYK DANIEL
CAFFARO
2
103
SKRABA REMIGIUSZ
GMINA OPATOWIEC I
2
104
ADAMEK BARTOSZ
R.K.M
2
105
PORĘBSKI ARKADIUSZ
R.K.M
2
106
MARZEC ŁUKASZ
PRZEMYKÓW
2
107
PYTEL PRZEMYSŁAW
DAREMNY TRUD
2
108
SZYMAŃSKI MATEUSZ
GMINA OPATOWIEC I
1
109
SWOSZOWSKI MARCIN
GMINA OPATOWIEC I
1
110
BOJANOWICZ MICHAŁ
RAFIS
1
111
DUSZA KONRAD
WOJCIECHÓW
1
112
ADAMCZYK MACIEJ
CAFFARO
1
113
KWIECIEŃ BARTEK
CIŚNIENIOWCY
1
114
BARAN MARCIN
DONOSY
1
115
JĘDRASKI WOJTEK
NIEPOZORNI
1
116
GALWAS MATEUSZ
DONOSY
1
117
WĄTEK ALBERT
DONOSY
1
118
JEDYNAK PATRYK
GMINA OPATOWIEC I
1
119
JACH JAKUB
CAFFARO
1
120
POŁETEK MARCIN
DONOSY
1
121
PIETRASZEK ADRIAN
GRANDA
1
122
WRONA NORBERT
CIŚNIENIOWCY
1
123
KUSAK MICHAŁ
DAREMNY TRUD
1
124
PIOTROWSKI ANDRZEJ
RAFIS
1
125
JANIEC BARTŁOMIEJ
GMINA OPATOWIEC II
1
126
DARMOŃ TOMASZ
NAPRZÓD SKALBMIERZ
1
127
WĄTEK MATEUSZ
R.K.M
1
128
MARZEC MARCIN
CAFFARO
1
129
ORACZ TOMASZ
DONOSY
1
130
FETELA PIOTR
GMINA OPATOWIEC I
1
131
BOŻĘCKI DAWID
DAREMNY TRUD
1
132
POZŁÓTKA JAKUB
NAPRZÓD SKALBMIERZ
1
133
ORZECHOWSKI KRYSTIAN
GRANDA
1
134
TRYBAŁA SYLWESTER
PRZEMYKÓW
1
135
WALCZAK MARCIN
DAREMNY TRUD
1
136
SADOWSKI ADAM
RAFIS
1
137
PARADA ROBERT
WOJCIECHÓW
1
 
 
W związku z wycofaniem się z Ligi dwóch drużyn ulegają zmianie numery z losowania,
jak również system rozgrywek który zamiszczamy poniżej.
1.RAFIS
2. GRANDA
3. PRZEMYKÓW
4. WISŁA OPATOWIEC II
5. DONOSY
6. CIŚNIENIOWCY
7. WOJCIECHÓW
8. NIEPOZORNI
9. CAFFARO
10. SĄ GORSI
11. DAREMNY TRUD
12. R.K.M
13. WISŁA OPATOWIEC
14. NAPRZÓD SKALBMIERZ
SYSTEM
I RUNDA
II RUNDA
III RUNDA
IV RUNDA
V RUNDA
VI RUNDA
VII RUNDA
1:2
1:3
1:4
1:5
1:6
1:7
1:8
3:4
5:2
2:6
7:3
4:8
9:5
6:10
5:6
7:4
3:8
9:2
2:10
11:3
4:12
7:8
9:6
5:10
11:4
3:12
13:2
2:14
9:10
11:8
7:12
13:6
5:14
14:4
3:13
11:12
13:10
9:14
14:8
7:13
12:6
5:11
13:14
14:12
11:13
12:10
9:11
10:8
7:9
VIII RUNDA
IX RUNDA
X RUNDA
XI RUNDA
XII RUNDA
XIII RUNDA
1:9
1:10
1:11
1:12
1:13
1:14
11:7
8:12
13:9
10:14
14:11
12:13
13:5
6:14
14:7
8:13
12:9
10:11
14:3
4:13
12:5
6:11
10:7
8:9
12:2
2:11
10:3
4:9
8:5
6:7
10:4
3:9
8:2
2:7
6:3
4:5
8:6
5:7
6:4
3:5
4:2
2:3

Wyniki z losowania - Orlik 2014

Lista zgłoszeń zamknięta
1.SPÓŁDZIELNIA SIELEC
2. GRANDA
3. ORENCZ TIM
4. WISŁA OPATOWIEC II
5. DAREMNY TRUD
6. CIŚNIENIOWCY
7. CAFFARO
8. NIEPOZORNI
9. WOJCIECHÓW
10. SĄ GORSI
11. DONOSY
12. R.K.M
13. PRZEMYKÓW
14. NAPRZÓD SKALBMIERZ
15.RAFIS
16. WISŁA OPATOWIEC
 
REGULAMIN
LIGI POWIATOWEJ NA ORLIKU
W PIŁCE NOŻNEJ  -2014
CEL:
·        Zagospodarowanie wolnego czasu.
·        Podnoszenie sprawności fizycznej i umiejętności gry w piłkę nożną,
·        przegląd i selekcja uzdolnionych ruchowo i pałkarsko młodzieży do sekcji klubowych.
ORGANIZATORZY I WSPÓŁORGANIZATORZY:
·       Starostwo Powiatowe w Kazimierzy Wielkiej
·       Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kazimierzy Wielkiej
·       Kazimierski Ośrodek Sportowy
·       Powiatowy Animator Sportu.
UCZESTNICTWO:
·        W rozgrywkach mogą uczestniczyć zawodnicy z terenu powiatu kazimierskiego.
·        Drużyna składa listę zawodników, na której musi być podany rok urodzenia zawodników, zaznaczona osoba odpowiedzialna za drużynę (odpowiedzialność finansowa, dyscyplinarna oraz moralna)
·        Ostateczny termin złożenia list to 15.05.2014.
·        Najmłodszym członkiem zespołu może być chłopiec, który urodził się
w 1998r i ma pozwolenie pisemne na grę od obydwojga rodziców, (zgoda obowiązuje także zawodników ur. w 1997 i 1996, którzy nie ukończyli 18 lat)
·        Zespoły zgłoszone do rozgrywek będą weryfikowane na podstawie listy imiennej zawodników z podaniem dokładnej daty urodzenia.. Zawodnicy zobowiązani są do posiadania dowodów tożsamości – brak powoduje niedopuszczenie zawodnika do gry w meczu.
·        Wszystkie drużyny są zobowiązane posiadać ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków!
·         W rozgrywkach nie mogą grać zawodnicy zrzeszeni
w klubach sportowych, którzy wystąpili przynajmniej raz
w rozgrywkach wiosennych sezonu 2013/2014 w drużynach seniorskich lub juniorskich. / nie dotyczy zawodników B klasy i niżej
·        Każda drużyna wpłaca 300 zł wpisowego, które w całości przeznaczone jest na organizację ligi.
·          Wszyscy zawodnicy powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników
- W szczególnym przypadku np. kontuzji, która wyklucza z gry w sezonie/ dopuszcza się możliwość zmiany  trzech zawodników w drużynie. Nie mogą to być jednak zawodnicy zgłoszeni w tym sezonie do innej drużyny PLO.
i wynikających z tego konsekwencji w trakcie turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
·        Organizator Powiatowej Ligi na Orliku, wszystkie osoby z nim współpracujące, a   także osoby związane z przeprowadzeniem
i organizacją ligi nie ponoszą  odpowiedzialności względem uczestników za straty osobowe lub szkody rzeczowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.
REGULAMIN ROZGRYWEK
·        W rozgrywkach obowiązują przepisy i postanowienia wydane przez PZPN oraz ustalenia zawarte w niniejszym regulaminie.
·        Miejscem rozgrywania meczy jest Orlik przy L.O w Kazimierzy Wielkiej
·        Mecze będą rozgrywane piłkami nr 5
·        Drużyna musi się składać minimum z 10 zawodników, a 8 minimum rozpoczyna mecz. W przypadkubraku wystarczającej liczby graczy drużyna obciążana jest karą pieniężną w wysokości 50 zł. Dopuszcza się rozegranie 3 meczy w sezonie bez wystarczającej liczby zawodników i bez konsekwencji.
·        Mecze rozgrywane będą w piątki i soboty w godzinach popołudniowych.
·        Czas gry: 2x25 min z 2 minutową przerwą.
·        Zmiany lotne w obrębie ławki rezerwowej.
·        Obowiązuje posiadanie obuwia sportowego zgodnie z przepisami PZPN.
·        Kary: żółta kartka – upomnienie.
·        Czerwona kartka – wykluczenie do końca meczu. Przyczyna wykluczenia musi być opisana w protokóle.
·        Każdy protokół meczu podpisuje sędzia i kapitanowie drużyn.
·        Za grę w drużynie zawodnika nieuprawnionego mecz jest zweryfikowany jako walkower (-1 pkt)
·        Jeżeli drużyna zejdzie z boiska w trakcie gry mecz jest zweryfikowany jako walkower.
·        W przypadku równej ilości punktów decyduje bezpośredni pojedynek, następnie różnica bramek
·        Koszty udziału oraz przejazdy pokrywają zgłaszający we własnym zakresie.
·        Drużyna, która po 15 minutach od ustalonego czasu nie wstawi się na mecz przegrywa walkowerem.
·        Zdobyte punkty i bramki przez drużynę, która wycofa się z rozgrywek po rozegraniu mniej niż połowę meczy są anulowane, natomiast punkty się sumuje w przypadku rozegrania więcej niż połowę spotkań
(V o. 3 : 0).
 
  1. SYSTEM (w zależności od ilości drużyn)
I RUNDA
II RUNDA
III RUNDA
IV RUNDA
V RUNDA
VI RUNDA
VII RUNDA
1:2
1:3
1:4
1:5
1:6
1:7
1:8
3:4
5:2
2:6
7:3
4:8
9:5
6:10
5:6
7:4
3:8
9:2
2:10
11:3
4:12
7:8
9:6
5:10
11:4
3:12
13:2
2:14
9:10
11:8
7:12
13:6
5:14
14:4
3:13
11:12
13:10
9:14
14:8
7:13
12:6
5:11
13:14
14:12
11:13
12:10
9:11
10:8
7:9
 
 
VIII RUNDA
IX RUNDA
X RUNDA
XI RUNDA
XII RUNDA
XIII RUNDA
1:9
1:10
1:11
1:12
1:13
1:14
11:7
8:12
13:9
10:14
14:11
12:13
13:5
6:14
14:7
8:13
12:9
10:11
14:3
4:13
12:5
6:11
10:7
8:9
12:2
2:11
10:3
4:9
8:5
6:7
10:4
3:9
8:2
2:7
6:3
4:5
8:6
5:7
6:4
3:5
4:2
2:3
 
§         rozgrywane będą  pojedynki drużyn – każda z każdą jeden mecz
Punktacja:
za przegraną                   0 punktów
za zwycięstwo                 3 punkty
za remis               1 punkt
-1/ za oddanie meczu walkowerem
§         Następnie drużyny, które uplasowały na miejscach 1-4  tworzą grupę Mistrzowską gdzie grają rewanże – również każdy z każdym, punkty zostają z pierwszej rundy
 
UWAGI KOŃCOWE:
§         Do jakichkolwiek dyskusji z sędzią upoważniony jest tylko kapitan drużyny.
§         Dyskusje innych zawodników będą traktowane jako niesportowe zachowanie!!!
§         Za czerwone kartki zostaje wprowadzona kara pieniężna w wysokości 50 zł. Zawodnik, który nie wpłaci kary nie będzie dopuszczony do gry! Środki zgromadzone z wpłat zostaną przeznaczone na podwyższenie nagrody dla zwycięzcy ligi.
§         Sędziów meczu ustalają organizatorzy
§         W sprawach trudnych decyzje podejmują organizatorzy

 

Organizatorzy

Starosta Kazimierski
Kazimierski Ośrodek Sportowy