KAZIMIERSKA LIGA PŁYWACKA 2014
FINAŁ, ZAKOŃCZENIE, WRĘCZENIE NAGRÓD
15 CZERWIEC 2014
Termin i miejsce
I ZAWODY : 27 KWIETNIA 2014 kierownik Zbigniew Kwiecień
II ZAWODY : 18 MAJ 2014 kierownik Dawid Szywała
III ZAWODY: 15 CZERWIEC 2014 kierownik Filip Kletschka
godz.8.30- rozgrzewka , godz. 9.00 – rozpoczęcie zawodów
Kategorie wiekowe:
Szkoła Podstawowa – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 2007 i młodsi
- rocznik 2007 i młodsi
- rocznik 2006-2005
- rocznik 2004-2003
- rocznik 2002-2001
Gimnazjum – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 1999-2000
Szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne – dziewczęta i chłopcy
-rocznik 1998 i starsi
Open
- od 20-40 lat
- od 41 lat i więcej
- ratownicy i instruktorzy
Zgłoszenie do zawodów
-Do 15 MAJ 2014 /CZWARTEK/ na kartach zgłoszeniowych ( dostępne w kasie pływalni)
Konkurencje
I zawody- 27 kwiecień 2014
I) 2007 i młodsi- 25 m grzbietowy,
II) 2006-2005- 50 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/,
III) 2004-2003- 50 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/
IV) 2002-2001- 100 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
V) 1999-2000- 100 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
VI) 1998 i starsi- 100 m grzbietowy, 100 m dowolny
II zawody- 18 maj 2014
I) 2007 i młodsi -25 m grzbietowy,
II) 2006-2005- 50 m grzbietowy, 50 m klasyczny
III) 2004-2003- 50 m klasyczny, 50m dowolny /kraul/,
IV) 2002-2001- 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/
V) 1999-2000- 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/,
VI) 1998 i starsi- 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/
III zawody- 15 czerwiec 2014
I) 2007 i młodsi -25 m grzbietowy,
II) 2006-2005- 50 m dowolny (kraul), 50 m klasyczny,
III) 2004-2003- 50 m grzbietowy, 100m dowolny,
IV) 2002-2001 - 100 m zmienny, 50 m motylkowy
V) 1999-2000- 100 m zmienny, 50 m motylkowy,
VI) 1998 i starsi - 100 m zmienny, 50 m motylkowy
WYNIKI
DZIEWCZĘTA 2007 I MŁODSZE | ||||||||||||
L.p. | Imię i nazwisko | 25m grz | 25m grzb | PKT | 25m grz | 25m grz | PKT | 25m grz | 25m grzb | PKT | SUMA PKT | MIEJSCE |
1 | ŁĄCZEK ALEKSANDRA | - | - | - | - | - | - | 40,83 | - | 6 | 6 | za udział |
2 | WAWRO GABRIELA | - | - | - | - | - | - | 52,86 | - | 5 | 5 | za udział |
CHŁOPCY 2007 I MŁODSI | ||||||||||||
L.p. | Imię i nazwisko | 25m grz | 25m grzb | PKT | 25m grz | 25m grz | PKT | 25m grz | 25m grzb | PKT | SUMA PKT | MIEJSCE |
1 |
WOJAS WOJCIECH
|
51,20
|
-
|
6
|
38,60 | - | 6 | 44,07 | 5+2 | 19 | I | |
2 |
CIEŚLA JAKUB
|
1.12,01
|
-
|
5
|
1.01,08 | - | 4 | 56,09 | 4+2 | 15 | II | |
3 | JĘDRAS FILIP | 39,19 | - | 5 | 29,10 | 6 | 11 | III | ||||
4 | PISARSKI STANISŁAW | - | - | - | - | - | 59,37 | 2 | 2 | za udział | ||
DZIEWCZĘTA 2006-2005 | ||||||||||||
L.p. | Imię i nazwisko | 50m grz | 50m dow | PKT | 50m grz | 50m klas | PKT | 50m dow | 50m klas | PKT | SUMA PKT | MIEJSCE |
1
|
ZIELIŃSKA KAMILA
|
1.05,92
|
1.05,79
|
10
|
1.04,22 | 1.17,00 | 9 | 1.01,24 | 1.13,86 | 10+2 | 31 | I |
2
|
ŻABIŃSKA KATARZYNA
|
1.17,09
|
1.46,86
|
2
|
1.10,61 | 1.49,21 | 3 | 1.33,4 | 1.58,40 | 4+2 | 11 | IV |
3
|
CIEŚLA ANNA
|
1.08,14
|
1.11,30
|
7
|
1.02,43 | 1.29,44 | 8 | 1.06,59 | 1.25,01 | 8+2 | 25 | II |
4
|
JAWORSKA AMELIA
|
1.09,35
|
1.10,38
|
7
|
1.11,44 | 1.25,24 | 5 | - | - | 0 | 12 | III |
5
|
KWIECIEŃ KLAUDIA
|
-
|
-
|
-
|
- | - | - | - | - | 0 | 0 | - |
6
|
GĄDZIK ZUZANNA
|
59,28
|
53,81
|
12
|
58,38 | 1.09,37 | 12 | 54,68 | 1.07,46 | 12+2 | 38 | I |
7
|
KWIECIEŃ KALINA
|
1.10,00
|
1.33,00
|
4
|
1.06,28 | 1.35,55 | 5 | 1.14,81 | 1.26,18 | 6+2 | 17 | II |
CHŁOPCY 2006-2005 | ||||||||||||
L.p. | Imię i nazwisko | 50m grz | 50m dow | PKT | 50m grz | 50m klas | PKT | 50m dow | 50m klas | PKT | SUMA PKT | MIEJSCE |
1 |
COULIBALY DAVID
|
1.03,38
|
1.05,00
|
8
|
1.01,00 | 1.40,42 | 8 | 1.08,56 | 1.26,36 | 10+2 | 28 | II |
2 |
KABAT MARCIN
|
1.00,40
|
58,08
|
11
|
- | - | - | - | - | - | 11 | IV |
3 |
WOJAS ADRIAN
|
57,64
|
1.02,78
|
11
|
55,96 | 1.08,54 | 12 | 1.01,43 | 1.09,36 | 12+2 | 37 | I |
4 |
KLIMCZYK SZYMON
|
1.08,37
|
1.13,58
|
6
|
1.08,41 | 1.20,67 | 8 | 1.14,59 | 1.27,18 | 8+2 | 24 | III |
5 | GAJDA PIOTR | 1.12,70 | 1.17,91 | 8 | - | - | 0 | 8 | V | |||
DZIEWCZĘTA 2004-2003 | ||||||||||||
L.p. | Imię i nazwisko | 50m grz | 50m dow | PKT | 50m klas | 50m dow | PKT | 50m grzb | 50m dow | PKT | SUMA PKT | MIEJSCE |
1 |
ŻWIREK JULIA
|
54,77
|
1.06,10
|
1
|
- | 1,07.47 | 1 | - | - | - | 2 | za udział |
2 |
PRZEBIERACZ ALICJA
|
45,50
|
38,69
|
12
|
56,06 | 38,55 | 10 | 46,22 | 1.30,49 | 12+2 | 36 | I |
3 |
GAŁĄZKA IZABELA
|
1.09,77
|
1.01,66
|
-
|
- | - | - | - | - | - | 0 | IV |
4 |
ZIELIŃSKA OLIWIA
|
50,88
|
43,68
|
9
|
51,14 | 45,90 | 9 | 51,20 | 1.43,98 | 9+2 | 29 | II |
5 |
PARADA JULIA
|
56,42
|
51,30
|
2
|
1,04.03 | 52,16 | 4 | - | - | - | 6 | II |
6 |
ADAMUSIK AGATA
|
53,31
|
48,48
|
6
|
52,71 | 45,14 | 9 | 57,09 | 1.46,48 | 7+2 | 24 | III |
7 |
WOJAS MARIA
|
49,24
|
46,99
|
9
|
56,92 | 45,12 | 8 | 49,54 | 1.46,90 | 8+2 | 27 | I |
8 |
JACH NIKOLA
|
54,24
|
58,56
|
3
|
- | - | - | - | - | - | 3 | za udział |
9
|
NOWAK WIKTORIA
|
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
1.06,69
|
-
|
2
|
2
|
za udział
|
10
|
STĘPIEŃ NATALIA
|
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
1.08,46
|
-
|
1
|
1
|
za udział
|
CHŁOPCY 2004-2003 | ||||||||||||
L.p. | Imię i nazwisko | 50m grz | 50m dow | PKT | 50m klas | 50m dow | PKT | 50m grzb | 100m dow | PKT | SUMA PKT | MIEJSCE |
1
|
COULIBALY LAMINE
|
49,68
|
44,32
|
11
|
1,01.43
|
46,77
|
9
|
49,94
|
1.45,89
|
10+2
|
32
|
II
|
2
|
SAMBÓR KACPER
|
52,69
|
52,95
|
8
|
54,23
|
46,81
|
10
|
49,97
|
1.55,38
|
7+2
|
27
|
III
|
3
|
STOPIŃSKI PATRYK
|
49,36
|
45,21
|
11
|
56,66
|
43,11
|
11
|
48,80
|
1.38,07
|
12+2
|
46
|
I
|
4 | JAWORSKI WOJCIECH | - | - | - | - | - | - | 57,18 | 1.51,52 | 7 | 7 | za udział |
5 | ZARĘBA ARKADIUSZ | - | - | - | - | - | - | - | 1.57,18 | 2 | 2 | za udział |
DZIEWCZĘTA 2002-2001 | ||||||||||||
L.p. | Imię i nazwisko | 100m grzb | 100m dow | PKT | 100m klas | 100m dow | PKT | 100m zm | 50m mot | PKT | SUMA PKT | MIEJSCE |
1 |
SROKA OLIWIA
|
1.49,85
|
1.36,56
|
12
|
1,56.61 | 1,32.95 | 12 | 1.41,21 | 47,28 | 12+2 | 38 | I |
2 | KSIĄŻEK ALEKSANDRA | - | - | - | 2,05.52 | 1,39.17 | 10 | 1.48,18 | 54,16 | 10 | 20 | II |
CHŁOPCY 2002-2001 | ||||||||||||
L.p. | Imię i nazwisko | 100m grzb | 100m dow | PKT | 100m klas | 100m dow | PKT | 100m zm | 50m mot | PKT | SUMA PKT | MIEJSCE |
1 | GAJDA BARTEK | - | - | - | 1,57.42 | 1,56.79 | 12 | - | - | - | 12 | za udział |
2 | - | - | - | - | - | - | - | |||||
DZIEWCZĘTA 1999-2000 | ||||||||||||
L.p. | Imię i nazwisko | 100m grzb | 100m dow | PKT | 100m klas | 100m dow | PKT | 100m zm | 50m mot | PKT | SUMA PKT | MIEJSCE |
1 | BARTOS WIKTORIA | 1.45,88 | 1.36,83 | 3 | - | 1,39.87 | 1 | 1.46,68 | 51,22 | 0 | 4 | VI |
2 | PARANIAK ANNA | 1.35,81 | 1.28,68 | 7 | 1,58.94 | 1,29.51 | 6 | 1.35,56 | 41,14 | 9+2 | 24 | IV |
3 | JĘDRAS SYLWIA | 1.36,41 | 1.21,84 | 7 | 1,37.24 | 1,18.58 | 10 | 1.32,32 | 41,90 | 8+2 | 28 | III |
4 | MORYS WIKTORIA | 1.28,33 | 1.18,91 | 11 | 1,43.12 | 1,18.54 | 10 | 1.28,86 | 44,91 | 8+2 | 32 | II |
6 | ADAMUSIK ALICJA | 1.59,16 | 1.30,56 | 3 | 2,05.98 | 1,30.62 | 4 | 1.42,53 | 50,17 | 2+2 | 11 | V |
7 | WOJAS WIKTORIA | 1.34,75 | 1.18,58 | 11 | 1,45.74 | 1,17.07 | 10 | 1.29,00 | 41,78 | 10+2 | 33 | I |
8 | MOLO ALEKSANDRA | - | - | - | - | - | - | 1.36,16 | 44,05 | 5 | 5 | za udział |
CHŁOPCY 1999-2000 | ||||||||||||
L.p. | Imię i nazwisko | 100m grzb | 100m dow | PKT | 100m klas | 100m dow | PKT | 100m zm | 50m mot | PKT | SUMA PKT | MIEJSCE |
1 |
KWIECIEŃ KACPER
|
1.38,00
|
1.23,91
|
12
|
1,44.74 | 1,24.29 | 12 | 1.33,26 | 40,47 | 12+2 | 38 | I |
2 | ||||||||||||
DZIEWCZĘTA 1998 i starsi | ||||||||||||
L.p. | Imię i nazwisko | 100m grz | 100m klas | PKT | 100m klas | 100m dow | PKT | 100m zm | 50m mot | PKT | SUMA PKT | MIEJSCE |
1 |
KOT KAMILA
|
1.51,81
|
1.32,20
|
10
|
- | - | - | 1.42,78 | 48,40 | 8 | 18 | III |
2 |
KITA JULIA
|
1.38,56
|
1.26,71
|
12
|
2,03.16 | 1,25.15 | 10 | 1.37,57 | 47,31 | 11+2 | 35 | I |
3
|
KITA WERONIKA
|
|
|
|
1,50.14
|
1,24.56
|
12
|
1.36,56
|
47.55
|
11
|
23
|
II
|
4
|
MOŻDŻEŃ KAROLINA
|
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
1.48,62
|
-
|
3
|
3
|
za udział
|
CHŁOPCY 1998 i starsi | ||||||||||||
L.p. | Imię i nazwisko | 100m grz | 100m klas | PKT | 100m klas | 100m dow | PKT | 100m zm | 50m mot | PKT | SUMA PKT | MIEJSCE |
1
|
Regulamin:
1. Zawody odbędą się zgodnie z przepisami PZP i niniejszym regulaminem.
2. Liga składa się z cyklu VI Zawodów organizowanych w dwóch rundach (wiosennej oraz jesienno-zimowej /rewanżowej/ po 3 w każdej
Termin zawodów wiosennych Termin zawodów jesienno zimowych
I ZAWODY : 27 kwiecień 2014
II ZAWODY : 18 maj 2014
III ZAWODY: 15 czerwiec 2014
II ZAWODY : 18 maj 2014
III ZAWODY: 15 czerwiec 2014
3. Zawodnik, który uczestniczyć będzie we wszystkich zawodach otrzyma dodatkowo 2 pkt. do klasyfikacji generalnej.
4. Start ze słupków startowych. Dla roczników 2000 i młodsi dopuszczalny start z murka lub z wody.
5. W przypadku falstartu zawodnik nie zostaje wykluczony, natomiast wyścig
zostaje powtórzony
zostaje powtórzony
6. Poszczególne konkurencje zostaną przeprowadzone na czas.
7. Konkurencja zostanie rozegrana gdy zgłoszą się co najmniej 3 osoby.
8. Zawodnicy mogą wystartować w max 2 konkurencjach
9. ZAWODNIK MOŻE ZMIENIAĆ STYL, W JAKIM STARTUJE W TRAKCIE KOLEJNYCH ZAWODÓW.
10. ZA MIEJSCA ZAJĘTE W POSZCZGÓLNYCH KONKURENCJACH PRZYZNANE ZOSTANĄ PUNKTY WEDŁUG KLUCZA:
o 1 MIEJSCE 6 Pkt.
o 2 MIEJSCE 5 Pkt
o 3 MIEJSCE 4 Pkt.
o 4 MIEJSCE 3 Pkt.
o 5MIEJSCE 2 Pkt.
o 6 MIEJSCE 1 Pkt.
11. SUMA PUNKTÓW Z III ZAWODÓW ZDECYDUJE O MIEJSCACH W KLASYFIKACJI GENERALNEJ.
12. NAGRODY UFUNDOWALI ORGANIZATORZY.
Uczestników zawodów obowiązuje wewnętrzny regulamin pływalni.
Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za stan zdrowia uczestników i wynikłe
z tego powodu konsekwencje !
Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za stan zdrowia uczestników i wynikłe
z tego powodu konsekwencje !
Organizatorzy:
- PIRANIA Kazimierza Wielka
- PIRANIA Kazimierza Wielka
- KOS
- Burmistrz MiG Kazimierza Wielka
- Burmistrz MiG Kazimierza Wielka