Liga Pływacka 2014

KAZIMIERSKA LIGA PŁYWACKA 2014

FINAŁ, ZAKOŃCZENIE, WRĘCZENIE NAGRÓD
15 CZERWIEC 2014

Termin i miejsce

I ZAWODY : 27 KWIETNIA 2014 kierownik Zbigniew Kwiecień
II ZAWODY : 18 MAJ 2014 kierownik Dawid Szywała
III ZAWODY: 15 CZERWIEC 2014 kierownik Filip Kletschka

godz.8.30- rozgrzewka , godz. 9.00 – rozpoczęcie zawodów

Kategorie wiekowe:

Szkoła Podstawowa – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 2007 i młodsi
- rocznik 2006-2005
- rocznik 2004-2003
- rocznik 2002-2001

Gimnazjum – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 1999-2000

Szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne – dziewczęta i chłopcy

-rocznik 1998 i starsi

Open

- od 20-40 lat
- od 41 lat i więcej
- ratownicy i instruktorzy

Zgłoszenie do zawodów

-Do 15 MAJ 2014 /CZWARTEK/ na kartach zgłoszeniowych ( dostępne w kasie pływalni)

Konkurencje

I zawody- 27 kwiecień 2014

I)  2007 i młodsi- 25 m grzbietowy,
II) 2006-2005- 50 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/,            
III) 2004-2003- 50 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/
IV) 2002-2001- 100 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
V) 1999-2000- 100 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
VI) 1998 i starsi- 100 m grzbietowy, 100 m dowolny

II zawody- 18 maj 2014

I)  2007 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)  2006-2005- 50 m grzbietowy, 50 m klasyczny
III)  2004-2003- 50 m klasyczny, 50m dowolny /kraul/,
IV) 2002-2001- 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/
V)  1999-2000- 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/,
VI)  1998 i starsi- 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/

III zawody- 15 czerwiec 2014

I)    2007 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)    2006-2005- 50 m dowolny (kraul), 50 m klasyczny,            
III)   2004-2003- 50 m grzbietowy, 100m dowolny,
IV) 2002-2001 - 100 m zmienny, 50 m motylkowy 
V)  1999-2000- 100 m zmienny, 50 m motylkowy,
VI) 1998 i starsi - 100 m zmienny, 50 m motylkowy
 
 
WYNIKI
DZIEWCZĘTA 2007 I MŁODSZE                  
L.p. Imię i nazwisko 25m grz 25m grzb PKT 25m grz 25m grz PKT 25m grz 25m grzb PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 ŁĄCZEK ALEKSANDRA - - - - - - 40,83 - 6 6 za udział
2 WAWRO GABRIELA - - - - - - 52,86 - 5 5 za udział
CHŁOPCY 2007 I MŁODSI                  
L.p. Imię i nazwisko 25m grz 25m grzb PKT 25m grz 25m grz PKT 25m grz 25m grzb PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1
WOJAS WOJCIECH
51,20
-
6
38,60 - 6 44,07   5+2 19 I
2
CIEŚLA JAKUB
1.12,01
-
5
1.01,08 - 4 56,09   4+2 15 II
3 JĘDRAS FILIP       39,19 - 5 29,10   6 11 III
4 PISARSKI STANISŁAW - - - - -   59,37   2 2 za udział
DZIEWCZĘTA 2006-2005                  
L.p. Imię i nazwisko 50m grz 50m dow PKT 50m grz 50m klas PKT 50m dow 50m klas PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1
ZIELIŃSKA KAMILA
1.05,92
1.05,79
10
1.04,22 1.17,00 9 1.01,24 1.13,86 10+2 31 I
2
ŻABIŃSKA KATARZYNA
1.17,09
1.46,86
2
1.10,61 1.49,21 3 1.33,4 1.58,40 4+2 11 IV
3
CIEŚLA ANNA
1.08,14
1.11,30
7
1.02,43 1.29,44 8 1.06,59 1.25,01 8+2 25 II
4
JAWORSKA AMELIA
1.09,35
1.10,38
7
1.11,44 1.25,24 5 - - 0 12 III
5
KWIECIEŃ KLAUDIA
-
-
-
- - - - - 0 0 -
6
GĄDZIK ZUZANNA
59,28
53,81
12
58,38 1.09,37 12 54,68 1.07,46 12+2 38 I
7
KWIECIEŃ KALINA
1.10,00
1.33,00
4
1.06,28 1.35,55 5 1.14,81 1.26,18 6+2 17 II
CHŁOPCY 2006-2005                  
L.p. Imię i nazwisko 50m grz 50m dow PKT 50m grz 50m klas PKT 50m dow 50m klas PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1
COULIBALY DAVID
1.03,38
1.05,00
8
1.01,00 1.40,42 8 1.08,56 1.26,36 10+2 28 II
2
KABAT MARCIN
1.00,40
58,08
11
- - - - - - 11 IV
3
WOJAS ADRIAN
57,64
1.02,78
11
55,96 1.08,54 12 1.01,43 1.09,36 12+2 37 I
4
KLIMCZYK SZYMON
1.08,37
1.13,58
6
1.08,41 1.20,67 8 1.14,59 1.27,18 8+2 24 III
5 GAJDA PIOTR       1.12,70 1.17,91 8 - - 0 8 V
DZIEWCZĘTA 2004-2003                  
L.p. Imię i nazwisko 50m grz 50m dow PKT 50m klas 50m dow PKT 50m grzb 50m dow PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1
ŻWIREK JULIA
54,77
1.06,10
1
- 1,07.47 1 - - - 2 za udział
2
PRZEBIERACZ ALICJA
45,50
38,69
12
56,06 38,55 10 46,22 1.30,49 12+2 36 I
3
GAŁĄZKA IZABELA
1.09,77
1.01,66
-
- - - - - - 0 IV
4
ZIELIŃSKA OLIWIA
50,88
43,68
9
51,14 45,90 9 51,20 1.43,98 9+2 29 II
5
PARADA JULIA
56,42
51,30
2
1,04.03 52,16 4 - - - 6 II
6
ADAMUSIK AGATA
53,31
48,48
6
52,71 45,14 9 57,09 1.46,48 7+2 24 III
7
WOJAS MARIA
49,24
46,99
9
56,92 45,12 8 49,54 1.46,90 8+2 27 I
8
JACH NIKOLA
54,24
58,56
3
- - - - - - 3 za udział
9
NOWAK WIKTORIA
-
-
-
-
-
-
1.06,69
-
2
2
za udział
10
STĘPIEŃ NATALIA
-
-
-
-
-
-
1.08,46
-
1
1
za udział
CHŁOPCY 2004-2003                  
L.p. Imię i nazwisko 50m grz 50m dow PKT 50m klas 50m dow PKT 50m grzb 100m dow PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1
COULIBALY LAMINE
49,68
44,32
11
1,01.43
46,77
9
49,94
1.45,89
10+2
32
II
2
SAMBÓR KACPER
52,69
52,95
8
54,23
46,81
10
49,97
1.55,38
7+2
27
III
3
STOPIŃSKI PATRYK
49,36
45,21
11
56,66
43,11
11
48,80
1.38,07
12+2
46
I
4 JAWORSKI WOJCIECH - - - - - - 57,18 1.51,52 7 7 za udział
5 ZARĘBA ARKADIUSZ - - - - - - - 1.57,18 2 2 za udział
DZIEWCZĘTA 2002-2001                  
L.p. Imię i nazwisko 100m grzb 100m dow PKT 100m klas 100m dow PKT 100m zm 50m mot PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1
SROKA OLIWIA
1.49,85
1.36,56
12
1,56.61 1,32.95 12 1.41,21 47,28 12+2 38 I
2 KSIĄŻEK ALEKSANDRA - - - 2,05.52 1,39.17 10 1.48,18 54,16 10 20 II
CHŁOPCY 2002-2001                  
L.p. Imię i nazwisko 100m grzb 100m dow PKT 100m klas 100m dow PKT 100m zm 50m mot PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 GAJDA BARTEK - - - 1,57.42 1,56.79 12 - - - 12 za udział
2 - - - - - - -          
DZIEWCZĘTA 1999-2000                  
L.p. Imię i nazwisko 100m grzb 100m dow PKT 100m klas 100m dow PKT 100m zm 50m mot PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1 BARTOS WIKTORIA 1.45,88 1.36,83 3 - 1,39.87 1 1.46,68 51,22 0 4 VI
2 PARANIAK ANNA 1.35,81 1.28,68 7 1,58.94 1,29.51 6 1.35,56 41,14 9+2 24 IV
3 JĘDRAS SYLWIA 1.36,41 1.21,84 7 1,37.24 1,18.58 10 1.32,32 41,90 8+2 28 III
4 MORYS WIKTORIA 1.28,33 1.18,91 11 1,43.12 1,18.54 10 1.28,86 44,91 8+2 32 II
6 ADAMUSIK ALICJA 1.59,16 1.30,56 3 2,05.98 1,30.62 4 1.42,53 50,17 2+2 11 V
7 WOJAS WIKTORIA 1.34,75 1.18,58 11 1,45.74 1,17.07 10 1.29,00 41,78 10+2 33 I
8 MOLO ALEKSANDRA - - - - - - 1.36,16 44,05 5 5 za udział
CHŁOPCY 1999-2000                  
L.p. Imię i nazwisko 100m grzb 100m dow PKT 100m klas 100m dow PKT 100m zm 50m mot PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1
KWIECIEŃ KACPER
1.38,00
1.23,91
12
1,44.74 1,24.29 12 1.33,26 40,47 12+2 38 I
2                        
DZIEWCZĘTA 1998 i starsi                  
L.p. Imię i nazwisko 100m grz 100m klas PKT 100m klas 100m dow PKT 100m zm 50m mot PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1
KOT KAMILA
1.51,81
1.32,20
10
- - - 1.42,78 48,40 8 18 III
2
KITA JULIA
1.38,56
1.26,71
12
2,03.16 1,25.15 10 1.37,57 47,31 11+2 35 I
3
KITA WERONIKA
 
 
 
1,50.14
1,24.56
12
1.36,56
47.55
11
23
II
4
MOŻDŻEŃ KAROLINA
-
-
-
-
-
-
1.48,62
-
3
3
za udział
CHŁOPCY 1998 i starsi                  
L.p. Imię i nazwisko 100m grz 100m klas PKT 100m klas 100m dow PKT 100m zm 50m mot PKT  SUMA PKT  MIEJSCE
1
                       
 

Regulamin:

1.        Zawody odbędą się zgodnie z przepisami PZP i niniejszym regulaminem.
2.        Liga składa się z cyklu VI Zawodów organizowanych w dwóch rundach (wiosennej oraz jesienno-zimowej /rewanżowej/   po 3 w każdej

Termin zawodów wiosennych                                    Termin zawodów jesienno zimowych

I ZAWODY  :  27 kwiecień 2014                                
II ZAWODY :  18 maj 2014                                         
III ZAWODY:   15 czerwiec 2014                                  
3.        Zawodnik, który uczestniczyć będzie we wszystkich zawodach otrzyma dodatkowo  2 pkt. do klasyfikacji generalnej.
4.        Start ze słupków startowych. Dla roczników 2000 i młodsi dopuszczalny start z murka lub z wody.
5.        W przypadku falstartu zawodnik nie zostaje wykluczony, natomiast wyścig
zostaje powtórzony
6.        Poszczególne konkurencje zostaną przeprowadzone na czas.
7.        Konkurencja zostanie rozegrana gdy zgłoszą się co najmniej 3 osoby.
8.        Zawodnicy mogą wystartować w max 2 konkurencjach
9.        ZAWODNIK MOŻE ZMIENIAĆ STYL, W JAKIM STARTUJE W TRAKCIE KOLEJNYCH ZAWODÓW.
10.     ZA MIEJSCA ZAJĘTE W POSZCZGÓLNYCH KONKURENCJACH PRZYZNANE ZOSTANĄ PUNKTY WEDŁUG KLUCZA:
o    1 MIEJSCE    6 Pkt.
o    2 MIEJSCE    5 Pkt
o    3 MIEJSCE    4 Pkt.
o    4 MIEJSCE    3 Pkt.
o    5MIEJSCE    2 Pkt.
o    6 MIEJSCE    1 Pkt. 
11.     SUMA PUNKTÓW Z III ZAWODÓW ZDECYDUJE O MIEJSCACH W KLASYFIKACJI GENERALNEJ.
12.     NAGRODY UFUNDOWALI ORGANIZATORZY.
Uczestników zawodów obowiązuje wewnętrzny regulamin pływalni.
Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za stan zdrowia uczestników i wynikłe
 z tego powodu konsekwencje !
Organizatorzy:
- PIRANIA Kazimierza Wielka
- KOS
- Burmistrz MiG Kazimierza Wielka